• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
monika ty si budeš ted píchat injekce?
27. jan 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monci, co s tymi injekciami? kedy? ako? spusti, nenatahuj nas!
27. jan 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babule tak ja su tu s vami tri dni vadím že sa sama doma pichať nebudem, že kvoli tomu nejdem na IVF a bum.. čo dostanem od tety hematologičky?
Injekcie... bleeeeeeee....................
čo som komu urobila? :angry:
zato môj milovaný manžel sa vytešuje, žeon mi to bude pichať.. pomoooocccccccccc :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:

ja sa bojíím...

ell ty potvora jednaa.. ako to letí bože... aký su chutnučký ked sa bozkávaju.. :slight_smile: Držím palce...

a vitám nové kočky...

marad - držím pesťošeee.... a šetri sa :wink:
27. jan 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika a to kazdy den? a uz nafurt? neboj sa toho :wink: zvladnes! musis!
27. jan 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko no nie je to sranda ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
kvoli tomu odmietam IVF a bum..

no že vysledky z hemato. nedopadli zas najhorsie ale: Musim brat kyselinu listovú aj s vit. B12. To beriem aj tak... okrem toho mi dala recept na ten anopirin. Ten mám začať brať hned ako dostanem termin na IUI. akonahle ma zacnu hortmonalne pripravovat na IUI mam prejst z anopirinu na tie injiekcie.
Zajtra na 11 idem do centra.. tak uvidíme čo bude ..
okrem toho musím isť na ednokrinologicke vyšetrenie. Ja som stále hovorila, že len tak som 25 kil nemohla pribrat.. Výsledky na štítnu žlazu nedopadli najlepšie a okrem toho ešte imunologia - čo som vedela, lebo som alergička a ešte si aj vytváram protilátky na kravske zložky mlieka či čo... no proste aj to viem, lebo mávam strašne hnačky z mliečnych výrobkov... takže ma čakajú ďalšie tri vyšetrenia.. teším sa :angry:
Takže aj keby som chcela IUI sa vo februári konať nebude aj keby sa mi žiadna liečba nedala...
a inak podľa toho čo mi teta hematologička povedala liečbu netreba. le n treba tie tri vyšetrenia...
Takže sa modlím aby som zasa tri mesiace nečakala na termín vyšetrenia.. lebo to je akosi normálne u nás ... :rolling_eyes:
27. jan 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, ip
27. jan 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko neviem ci nafurt ale asi nie ked to mam zacat pichat az ked pojdem na IUI.. ale pocas celeho tehu urcite bo kamoska ma to iste a pocas celeho tehu musi pichat.. :frowning2: takže teším sa...
a že hned ako sa mi potvrdi tehu tak mám okamžite prist ku nim a budem u nich pravidelne a dokladne sledovana
27. jan 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko nemam ziadnu... :sweat_smile:
27. jan 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si rychlejsia ako stiham pisat :wink:
27. jan 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no páni Moika to je hrůza tohle všchno už aby se to vše spravilo a ty byla ok :dizzy_face:
27. jan 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf - ďakujem micka... ale ja som si už akosi na to všetko zvykla... nakoniec ked otehu tak mi to všetko asi už aj chýbať bude :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, predsa nas nezastrasia nejakymi injekciami, no nie?
27. jan 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj kaciatko man už teda teraz nie no. už ich mám doma... tak mi nič iné neostava :sweat_smile: a taak som sa tomu bránila...

som zvedava čo mi na to povie čisielko :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika dakujem. TY ako pokracujes ? DRzim vam vsetkym strasne palce a urcite sa vam to podari tak ako to vyslo nam :wink:
27. jan 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell-ahoj, kukla som na fotecky, velmi ti to pristane a neuveritelne rychlo ten cas leti ,ked bozeram na tvoje brusko.... drzkajte sa 2+1 :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka diky moc :wink: :wink: ty ako pokracujes?
27. jan 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell-ja som po stimulke IVF ,zajtra ak vsetko dobre dopadne bude ET, rano uvidime :slight_smile: :slight_smile: Ak by to vyslo, dame vlozit dve bambulky.... :dizzy_face:
27. jan 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell...no musím ťa sprnúť ked sa tu už neukazuješ,tehu vírusiky nerozdávaš a endávaš o sebe vedieť ako sa máš...tak už ich aj cítiš..júj kokos, musí byť krásne...inak sa cítiš dobre?

Sanris..aj nám zrušili IUI kvôli spermiam..ja chodím do Martina do Heliosu a ty?

MOn..ja sa poseriem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prepáč, že takto ale musím sa usmievať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: cha som ti hovorila, že ked bbude treba aj pichať budeš xixi a je to tu a to nejdeš ani na IVF..júj neboj nič, uvládneš to, viem, že máš strach ale to len táprvá, ptom si nato zvykneš..nieje to nič strašné :wink: len necvh ti to pomôže a konečne si tehu..zvládaš to?
27. jan 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko ja som vedela ze sa budeš rehotat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: a teraz sa už aj ja smejem. čo teraz.. som sa smiala už ked sme domov prišli.. ale ked som vyšla z ordinácie plakala som.. :frowning2:

a či to zvládam..? zatiaľ hej bo zatiaľ nemusím pichať :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jan 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mám to pofotené v albumíku... juj... ble... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jan 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak toto sa moze stat iba mne...

ako antibiotika mi dr dala penicilin. Nez mi ho dala sa ma pýta: nie ste naň alergicka? a ja ze tuším sestra je... tak papam už druhý den penicilín... teraz ma zrazu z nicoho nic zacal oblievat pot a rozbolela ma strašne hlava. Píšem teda mamke na Skype že či ôžem skombinovať penicilins liekom od bolesti hlavy. Ona skoro dopadla že ja mam penicilin... že ja som naň alergická...
a potom že sa mi hlava točí... a je mi zle... no pekne.. toto môžem iba ja tak dokakať..... :confounded:

bože.....
27. jan 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky,jsem tu nova.Ceka me prvni IUI.Taky jsem si zacala pichat -Menopur. Pristi tyden mam jit na kontrolu.Tak uvidime.
27. jan 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďalšia pichačkaa...
pomooooooccccccccc :grinning: :grinning: :grinning:

ale nie.. Romi vítam ťa. ja mam len panicky strach z ihiel a dne som dostala injekcie... :slight_smile:
27. jan 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni,taky jsem mela po prvni strach,ale dalo se to.Uz mam tri jinekce v sobe.A co ty budes si pichat sama?ty jdes taky na prvni IUI?
27. jan 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romi ja som čakatelka (zufala :grinning: ) na druhé IUI... ale zatiaľ márne čakaám bo stale nejaky problerm vylezie na povrch.. .-D ale zajtra sa dozviem ci bude už alebo čo a ako... :wink:
a mala by som pichat sama ale to ja ani za svet... to mi bude (teda vraj) pichat manžel. ale ja sa bojím.. :grinning: :grinning:
27. jan 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pro dnešek vás pozdravím holky jako první,né že bych ted stávala ba naopak jsem po noční jedna dvanáctka za mnou a ještě jeda předemnou a mám volnej víkend jupí :dizzy_face:
28. jan 2010 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ránkooo..

delf - takže ideš teraz hajať.. tak bru noc :wink:

baby ja som akože už úplne v prd..li.. mne zasa stúpla teplotka a ms nikde... nechápem.. prsia ma bolia tak, že sa v novi na to budím... (a je mi zle...)

a zasa nám snežíí.. juchuuuu............ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2010 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko,

Moni, týjo, slušná výbavička :astonished: :astonished: :astonished:

Delf, dobrou :wink:

Moni a to ti nepíchli včera vyvolávačku??

Držím pěsti všem, co dneska něco čeká :slight_smile:
28. jan 2010 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děkuji monika u nás taky sněží jsem zvědavá kolik napadne ještě sněhu až se zbudím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to je zvláští teda,když teplota ještě stoupne a drží se stále nahoře tak by to vypadalo na těhu,a jsi si stoprocentně jistá,že nejsi?
28. jan 2010 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luuc - nie.. tiež som sa divila. a včera som večer hodinu telefonovala so sestričkou do gynekologa a ona mi hovorí, nech si ju ešte nepichám. nech ešte počkám... :sweat_smile:
ale dnes na 11 ideme do Iscaru tak uvidím čo mi tam povie... :wink:

a za tú výbavičku..no čo k tomu dodať... :angry:
28. jan 2010 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok