• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ahojky luuci no už se mi nějako klíží očička jdu to zalomit,ale zalomím to u káji v posteli tam se mi spí dobře,tu ted hlídá babička,tak mám její postel volnou :grinning:
28. jan 2010 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Delf, tak hezké sny...fuj ty noční nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jan 2010 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mě ž ta zima štve :angry: :angry: :angry: já chci jarooooo
28. jan 2010 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf - no nie som si 100% istá už teraz... :sweat_smile:
ale krv nic neukázala...
28. jan 2010 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, čo tu nové?
nestíham vás čítať, popíšete tu toho toľko :wink: ja len hlásim, že mám za sebou aj druhé IUI v tomto cykle
doki ma najprv prezrel, tak zo 4 folíkov boli nakoniec krásne 3, jeden už praskol, asi v utorok po tom prvom IUI, no a zvyšné dva boli akurát pred prasknutím, tak mi spravil aj druhé IUI... robili to niektorej z vás? tiež som bola prekvapená, ale vraj sa tým šance dosť zvýšia, tak neviem :unamused:
oddneska beriem duphík.... a predo mnou 14 dní trpezlivosti

idem si rýchlo prečítať ako sa darí vám
28. jan 2010 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krev je 100% :wink: :confounded: :confounded: jestli máš nějaký rozhozený hormony nebo co :confused: :confused: :confused: už se v tom nevyznám
28. jan 2010 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj bobi tak silno držím palčekyyy!!!!!!

lucii- už tu boli také prípady že kočka bola už v 3 mesiaci a hcg nic... teda krv jej nič neukazovala a to dokonca nejaky dr tu raz niekde pisal, že to bola jeho žena..
ale príde mi to divne...

tiež si myslím, že u mňa to bude o hormonoch alebo možno kvôli chorobe? :astonished:
28. jan 2010 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, to je skvělý :slight_smile: držím pěsti a když ti to dr pojistil po druhé, tak to určitě vyjde :wink:

moni, to je divný :confused: to spíš, jestli nezaměnili výsledek..krev by měla i malinký HCG ukázat..vím, že je jednom CARu chodí na krev už týden po IUI, aby věděli, jestli vyšla nebo ne :wink:
28. jan 2010 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luuci - ja si stale myslim ze ms dorazi.. uvidim mozno mi dnes pichne vyvolavacku.. au.. :sweat_smile:
28. jan 2010 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem, zlatíčka, neviem, či tých 14 dní prežijem... ale už iba 13 :grinning:

moni, je mi to veľmi ľúto, že sa to takto skomplikovalo, ja verím, že postupne sa všetko vyrieši a záver bude triumfálny :slight_smile: možno si len na mimi musíš počkať trošku dlhšie, ale ako vraví môj manžel, ak sa na niečom dlho robí, bude to určite kvalitné :wink: tak držím palčeky

lucinda, a ty kedy testuješ? už si 9 deň od IUI, či nie?

luucia, ja som bolo na sono pred IUI už 10DC... no a potom mi to robili 13 a 15DC... no tiež mi vychádzalo pichnutie pregnylu na sobotu, tak som musela trochu pootravovať jednu známu, môj drahý si na to netrúfal

kačiatko, a u teba čo nové? ako sa cítiš?
28. jan 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi - no len ja mám niekedy pocit že už pridlho na to čakám. hlavne ked mi zakaždým niekto oznámi že sestrine (mladšie) bývale spolužiačky majú deti a tá čaká a potm zas henta.. a to su o 4 roky mladšie.. vtedy mám pocit že už dlho čakám.. si pametám ako som prvý rok plakávala... :grinning: Keby som vedela že budem čakať ďalší a ďalší.. tak neplačem.. škoda slz... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jan 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, moni, zlatíčko, ja som sa už tiež naplakala až až, ale čo už... už som trochu vyrovnanejšia ako kedysi, a ani mimískovia mojich kámošiek mi už nevadia, nejako som sa obrnila a som v pohode... držím veľmi palčeky, prajem veľa sily :wink:
28. jan 2010 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
moni, ja sa priznam, ze keby som si mala vybrat, ci mi injekciu pichne manzel alebo sama, tak asi zatnem zuby a idem na to... len marrad aj alienka pisali, ze tie co by som mala mat ja im davali do zadku a to asi sama nezvladnem :grinning:
inak, my aj ked sme cakali na vysetrenia, tak som bola s dr v car dohodnuta, ze ak bude nejaky problem riesi to on a mojej dr ma vrati az ako tehulu... takze vsetky vyvolavacky isli cez neho... mozno by bolo tiez lepsie, keby ta riesil len jeden dr...
bobi, raz to tu niekto spominal, ze mu takto obden robili iui, nepamatam si nick... ja idem dnes na kontrolu a v podstate zasa cakam na mrchu...
28. jan 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne nevadie tí mimískovia..mne vadí to , že ja ho nemám :grinning: :grinning: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko hej len do centra som mala ist s vysledkami a tie už boli včera tak som tam nechcela behať :sweat_smile:
a čo sa tých injekcii týka. ja sa bojím tej prvej tak ako čert kríža... ja si ani len predstaviť neviem čo za divadlo tu u nás bude... :sweat_smile:
a kamoška má tieto iste injekcie a pichať si ich musí do ramena. a ja do bruhca. tak sranda... ale asi preto, že je tehu?
a práve si mi odpovedala na moju otázku čo som si už dávno pokladala, že ako to bude ked ostanem tehu :wink:
28. jan 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, aj to bude, neboj, ja tomu verím :slight_smile:
28. jan 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kačiatko, injekciami budeš stimulovaná pred IUI alebo ako? :confused:
28. jan 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi tak tomu verim aj ja ze raz určite...
podla mna to bude po druhom IUI... :wink:
28. jan 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, ja som tam behala tiez len kvoli vyvolavackam, ale bola som rada, ze aspon dr vedel, co sa deje... ono mam pocit, ze na kazde injekcie je niekolko sposobov... ved uvidis ako to bude... akoze som ti odpovedala na otazku? :confused:
bobi, ano, injekciami pred iui...
28. jan 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kačiatko, tak to veľmi držím palečky, a prečo hneď injekcie, clostilbegyt nezabral? tak to ja by som si na pichanie injekcií sama netrúfla, veru :unamused:

moni, a prečo myslíš, že po druhom IUI? bodaj by to tak bolo aj u mňa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jan 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no že nevedal som ako to bude ked otehu. ci budem chodit do centra ci ku svojmu lebo ja chcem potom u svojho rodiť.. :wink:
28. jan 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi - lebo prvé bolo neuspešné :wink:
28. jan 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránko

Mon..no ja mám z teba dosť, ty máš ešte aj návod ako pichať xixi no už vidím ako sa budeš na ten návod pozerať a pichať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Rominka..vitajk a veľa šťastia :wink:

Delf..dobrú noc, my máme ránko a ty noc :wink:

Bobi..tak držím palce..som aj v šoku 2x IUi to som ešte nepočula ale tak pfuj pfuj :grinning:

Kačiatko..ty máš dnes kontrolu, dobre pamätám?
28. jan 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky :wink: :wink:
bobi - to je pro mě také novinka, že dělají IUI takhle za sebou,ale je fakt,že se šance zvýší - tak držím pěsti. Já uvidím příští čtvrtek, co mi doktor řekne, ale typuju, že budu zase před IUI píchat menopur.
Jinak zdravím všechny a přeju hezký den
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. jan 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, nechcem to tu zasa rozpisovat, tak len strucne... hned po minulej kontrole sme sa dohodli, ze dalsi krat injekcie... pamatas, vyzeralo to u mna na cystu, takze clostil uz nie...
cisielko, dobre si pamatas, 10.15 mam termin
28. jan 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko to mi teta hematologička dala... :grinning:
mne je zle iba ked na to pozeram.... ja si prvú určite sama nepichnem teda... to nee... :rolling_eyes: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jj kaciatko ide na 10,15 a ja na 11.. len škoda, že mna dnes dali na inu ulicu... :angry: :sunglasses:
28. jan 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj čisielko :slight_smile: a u teba ako?

no pozerám, že o dvojitom IUI tu nepočul nikto :unamused: zvláštne, doki sa tváril, ako by to bolo bežné...
28. jan 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moniko-můžu se zeptat, jaký máš hematologický problém?
28. jan 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi bud len rada :wink:
Kačiatko, MOn držte sa :wink: čakám správy ako ste dopadli :wink:

Parádne sneží, a to mazajtra čaká cesta do Helíku..super :angry:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok