• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
juj cisielko nam vždy sneží ked si požičiame auto od svokry... takže kedže mame byt na 11 v centre budueme musieť o chvilu ist z domu. minule sme trištvrte hodinu šli cca 500 metrovú trať.. ja som stihla za tu dobu vystupiť za uta, ist do billy kupit ranajky a spapať ich a to sme sa posunuli len o dve auta za tu dobu... ešte ta billa je tak blizko a dnes mám raňajky zasa v aute... :wink: :grinning: :grinning:
28. jan 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, áno, tú cystu si pamätám... takže nakoniec to bola predsa len cysta? mne sa tvorily cysty tiež, ale to ešte pred laparkou, ani laparka ti v tomto nepomohla? júj, zlatíčko, tak to ma mrzí, verím, že to už teraz pôjde lepšie :wink:
28. jan 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakajda - vraj mám :

Vrod. trombofilný stav (homozygot mutácie MTHFR677CT).
28. jan 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, ja idem na kontrolu az dnes... dr povedal, ze nikdy nebude istota, ze ci to bol folik alebo cysta... ale iste je, ze 9dc a 26mm je moc... takze s injekciami je to lepsie odsledovatelne a ja volim radsej istotu... mne sa cysty nikdy nerobili, teda ano, tie male-standard pri pco, ale taketo "nieco" som este nemala... mozno len nereagujem na clostil, aj to sa stava...
28. jan 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, tak veľmi držím palce na tú kontrolu dnes... bodaj by to bol folík :confused: a to ti spravia len klasickú folikulometriu?
28. jan 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko držíme palčeky....
28. jan 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi..ja dobre, zajtra mám kontrolu, pohovor a ak všetko bude ako má zak KEt na začitaku bud. týždňa :grinning:

Mon..tak to je super.ked sa stihneš ešte aj naranajkovať porpi zápche :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no aj dúfam, že mi taký problém mať nebude, ved mi tam ideme o 05,30h tak to stačí :sunglasses:

Kačiatko..no som zvedavá čo ti dnes povedia :wink:
Momčo - tak to jsme na tom podobně já mám trombofílii - mutaci MTHFR 1298 heterozygot a Leiden mutaci taky heterozygot. Nikdy mi na to nepřišli až když po potratě nemůžu otěhotnět.
aj mne tak zakajda až po druhom potrate a v centre dokonca. dokonca ani moj gyn. mi to nerobil. a mama sa diví že to mám vrodené lebo že čo ona vie tak to u nás nik nemal...
28. jan 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moniko - Mamina se taky divila. Ale je mi divný, že mi na to nepřišli dřív, jsem po úraze kyčle po 7 operacích a nikdy problém nebyl. A teď na mě vyrukujou, že jsem trombofilik.
28. jan 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne.. too.. zaujimavé je to ... a tiež mám injekcie...?
28. jan 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, zasa KET? :frowning2: koľkáte už?
28. jan 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, drzim palce, musi to uz vyjst :wink:
dam vediet
28. jan 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja stale neviem aký je rozdiel medzi KET a IVF... :sweat_smile:
28. jan 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni - injekce nemám, zatím.
28. jan 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni ivf je mimotelove oplodnenie ako take. zahrna stimulaciu, odber, oplodnenie vajicok, embryotransfer, krvny test, ultrazvuk... et je embryotransfer-prenos embryjka do maternice, ket je kryoembryotransfer-prenos rozmrazeneho embryjka... aspon takto to chapem ja
28. jan 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaajjj.............
budem zasa o niečo mudrejšia... :grinning:
Dakujeeeemmm :slight_smile:
28. jan 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kačiatko si dobrá..máš to raidne naštudované :grinning:

Mon...tak je ako Kačiatko na písala..IVF je vlastne príprava, ET je vklad emryjka po pár dní a KET je vklad embryjka ktoré bolo zamrazené a robí sa vtedy ked nevýde ET..niečo ako 2IUI :wink:

Bobi..no dúfam, že prvé a posledné :wink: ja som mala úpred tým ET, neúspešné a teraz sa chystám na KET na moje prvé..a na dalľie už nemôžem ísť, lebo už nemám embryjká :frowning2:
28. jan 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super. dakujem vas kočky....

no micky ja sa pomaly lúčim.. idem sa obliekat pomaly a vyrazame .. okrem Iscaru mame pred sebou už 3 den po sebe Danovy urad..
tak sa držkajte kaiatko piseme si.. papapa zatial...

ozvem sa hned ako prideme domko...
28. jan 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, jsem tu nová a chtěla bych se Vás na něco zeptat. 18.1.2010 mi udělali první IUI a od 21.1.2010 beru Utrogestan 1-1-2. A mám čekat do 9.2.2010 - pokud to nedostanu jdu na ultrazvuk, pokud ano objednávám se na další IUI. V sobotu t.j.23.1.2010 jsem to nevydržela a udělala jsem si test. Ukázalo mi to 2 čárky - ale pak jsem tam našla, že ta jedna je možná ovlivněná Pregnylem. Kdy bych si mohla udělat test a bylo by to znát bez vlivu Pregnylu? Díky moc Klára
28. jan 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som spat... je to fajn, nerastie to... je tam nieco-20mm, moze to vraj byt prasknuta cysta alebo zlte teliesko... cakam na mrchu, potom sono a ak bude vsetko ok, tak injekcie :sweat_smile:
klaruna, vitaj :slight_smile: kym beries utrogestan je myslim malo pravdepodobne, ze to dostanes... s tym pregnylom... niekto si tu robil test 7 dni po pregnyle a uz tam bola len jedna... niekto pisal 5 dni... niekto hovori 10 dni... tak si vyber :rolling_eyes:
28. jan 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Díky kaciatko. No právě to si vyber, vůbec nevím co. Čekám do soboty - jestli to vydržím a udělám si další test, to už by mohlo být třeba jasnější.
28. jan 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moze a nemusi... je to na tebe :wink:
28. jan 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to pěkně děkuji :slight_smile: , a ty s tím máš nějakou zkušenost?
28. jan 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, tak to je super, aspoň takáto pozitívna správa
ja som mala raz tiež niečo neidentifikovateľné vo vnútri, doki si dokonca myslel, že som tehu, ale pri ďalšom sone to tam už nebolo... tak držím palčeky a nech mrcha rýchlo dojde :slight_smile:
28. jan 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kačiatko..super...tak už len vyčkaž na mrchu a šup nato :grinning:

Klaruna..vitaj..no to je rôzne, ja by som si skôr tets ako po 10 dnoch nerobila určite...
28. jan 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to já vím také, že bylo asi brzo, ale nemohla jsem to vydržet a manžel také ne :sweat_smile:
28. jan 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ono Pregnyl tam môže byť dosť dlho aj preto by som si ho nerobila aby som neboal zrazu plá šťastia, že sa to podarilo a zrazu hop a nič tam...po ET si robia baby test tak na 10 deň a to si zober, že vlastne to sú už embryjká..držím palce aby tam ostali :slight_smile:
28. jan 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som tiež skôr ako pred termínom mrchy netestovala, zbytočné stresy :wink: ja si asi pekne počkám, acj jáj, ja ešte 13 dní :angry:
28. jan 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak držte palce a já dám vědět jak dopadne další test :slight_smile: , jinak počítám s tím, že na poprvé to moc nevychází.
28. jan 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok