IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
bobi3
28. jan 2010
luuci, to máš pravdu, ale možno pomôže, ak si každá hodí do profilu svoj momentálny stav 😉 toť len môj návrh
luucia
28. jan 2010
bobi, ok, jdu zaktualizovat svůj profil 😉
monika0001
28. jan 2010
ahojtee som tuuuuu

čítam tu aj dobre správy - kaciatko a lucii superrr...

marad - 😞 je mi to ľuto micka...
kaciatko81
28. jan 2010
moni, ty ako? co povedala dr?
marrad
28. jan 2010
dakujem babky

som v podstate v pohode, len mam trochu obavy ci to nemam nahodou definitivne to ze mam prazdne foliky

a dnes si asi strelime sampanske na splachnutie smoly...
a teraz papam kysle rybicky /mnamký 😃 /
cisielko
28. jan 2010
Marad..zvládaš to skvelo, klobúk dolu pred tebou 😉

Moni a ty čo?

Lucia...súhlasím ja už mám totálnynkolaps kto čo kde? tak to skúime..všetky kto čo vás čaká alebo niečo čakáte, píšte, budem tabulku dopisovať

cisielko - príprava na KET. UTZ 29.01.
Lucia - 01.02. 3IUI
Bobi - 25.-27.01. 2IUi test ????????????????

a dalšie davajte termíny, kedy boli vklady a podobne..dopíšem
bobi3
28. jan 2010
čísielko, áno, tak ako to mám v profile, v pondelok 25.1. mi bolo robené jedno, a potom hneď v stredu 27.1.druhé... doki si to chcel poistiť, jeden folikul praskol v utorok a dva boli akurát pred prasknutím, tak preto to poistil ešte jedným IUI... tiež som bola prekvapená, dokonca o tom ani tu na koníku nikto nepočul, tak ale ublížiť mi to nemôže, nie? a keď to zdvojnásobí šancu, tak prečo nie? :-N
cisielko
28. jan 2010
Bobi a testovať budeš kedy, sopíšem to do tabulky aby sme vedeli 😉

Lucia - 01.02. 3IUI
Kaciatko . čaká na mrchu a potom ide na IUI
zakajda
28. jan 2010
cisielko - já jsem na tom stejně jako Kaciatko, čekám na mrchu a potom 2 IUI
kaciatko81
28. jan 2010
baby, ja len cakam na mrchu... dalej nic... nechcem to zasa zakriknut
|-|
monika0001
28. jan 2010
juj babulky mame tu technika z T mobilu tak mi trva kým odpisem. ved to nemus vidiet. nie ? 😉

No robila mi sono a chvalila sliznicu ze je krasna ale ma len 9mm. keby tam bolo tehu tak by vraj bola už väčšia (či vyšia?) . že to skor vyzera ze som len teraz niekedy ovulovala... no pre istotu mi zobrala krv.

tu poslu aj na tu štítnu žľazu a podla toho ako vyjdu vysledky ma posle na vysetrenie....

no a teraz:
Mám jednu menej dobrú správ (teda pre mňa :-p )
a druhú výbornú správu....

Začnem tou výbornou - buduci mesiac ideme na IUI.. teda ak tie vysledky na tu štitnu nebudeu zle mozno už takto o mesiac som tehulka... :-N 😃
a teraz ta menej dobrá.. to zmanená že začnem pichať oveľa skôr ako som čakala...

od dnes už mám začať uzívať ten anopirin...
monika0001
28. jan 2010
takže po mrcha sa pridávam ku babam a idem tiež na druhé IUI. 😉
kaciatko81
28. jan 2010
moni, super 🙂 tesim sa
garp776
28. jan 2010
ahoj holky, může se přidat? už jsem psala, že mm má genetickou vadu-tedy žádné spermijky, takže nás čeká IUI s dárcem. V pondělí 1.2. jdu na folikumetrii a pak snad bude následovat IUI. Jedno dítko mám z předešlého manželství, genetika, hormony mám ok, o to bylo větší zděšení, že mi při lednové diagnostické laparo zjistili malé ložisko endometriozy, které odstranili. V Caru řekli, že by to mohlo dělat při inseminaci neplechu.. tak se bojím, myslela jsem si, že budu bez problémů..a teď tohle. No zatím ničím nestimuluji, máme to v nativu, tak v pondělí uvidíme, jestli nějaký folík narostl. Jestli to nevýjde, tak pak druhé IUI se stimulkou a pak asi IVF.
luucia
28. jan 2010
Moni, to je dobrá zpráva, že jdeš příští měsíc na IUI x-)

Cisieko, super přehled x-)
bobi3
28. jan 2010
čísielko, neviem, či budem mať odvahu testnúť, tak ale mrchu očakávam (rep. neočakávam 😃 ) 9.2. ...
cisielko
28. jan 2010
Mon..tak to je super..to sú super sparávičky..ideš do 2IUi..a to pichanie, nebojaj ty pserko, to zvládneš..alebo príd a ja urobím pich do bruška 😃 😃 😃 😃

Garp..vitaj...

Lucia - 01.02. 3IUI
Kaciatko . čaká na mrchu a potom nepovieééééééééééééém 😃
Zakajda...čaká na mrchu a potom 2IUI
Monika..čaká na mrchu a potom 2IUI 🙂
luucia
28. jan 2010
Tak jsem měla strach, že mi Pregnyl bude muset píchnout manžel, ale na konec jsem ukecala kámošku :-N
monika0001
28. jan 2010
luucia požičaj mi tu kamošku 😃 :-N
monika0001
28. jan 2010
garp vitaaajjj 😃
sysysy
28. jan 2010
taky se přidávám...

Lucia - 01.02. 3IUI
Kaciatko . čaká na mrchu a potom nepovieééééééééééééém
Monika..čaká na mrchu a potom 2IUI
Sysysy - začátek března 1.IUI
delf14
28. jan 2010
tak jsem zde něco jsem dočetla,ale epamatuji,jen,že marad byla na odebrání vajíček a nc tam nebylo moc mě to mrzí ,držím pěstičky na další,příště jich tam musí být hodně 😉
luuci paráda tak iui bude v pondělí?!no supr budu ržet pěstičky,po duphastonu by ti nemělo být špatně já ho brávala a v pohodě,žádná únava žádné nevolnosti,takže ok.
no a já jdu zachviku do prác ach jo vůbec se m nechce a venku stále chumelí to je děs už aby bylo fakt jaro :-|
Dnes mě nějako pobolívá břicho na krámy,jen at si dají zpátečku já už je nechci 😉 😃 a nepustí je :-p
monika0001
28. jan 2010
takže mne to vychádza, že na narodeniny by ma mohla prekvapiť krásna správičkaa.... mám ich v marcii... x-) x-) x-) x-)
monika0001
28. jan 2010
mám výbornu správu.. mám výbornu spráávu..
ms dorazilaa.. to znamená že v pondelok idem do centra a zaciname z procesom na iui.. juchuuuuuuuuuuuuuu
kaciatko81
28. jan 2010
monika x-) x-) x-)
monika0001
28. jan 2010
ty brdooo som normálna? ja sa teším z ms... x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
kaciatko81
28. jan 2010
si, aj ja som sa naposledy tesila 😉 pamatas, este si mi pisala, ze nevies co budeme robit, ked nam povedia, ze sme tehu 😃
zakajda
28. jan 2010
mončo - super 🙂
monika0001
28. jan 2010
no je to ale divne. my co nenavidime ms sa z nej tesime... 😃 😃 😃 😃 😃
prvý krát som s atak z nej tešila ked som mala cystu.
cisielko
28. jan 2010
Monika..to je super..takže v ponedlok..júj som zvedavá čo ti povedia..takže mrcha dorazila a v pondelok ideš do centra, meníme tabulečku 😃 😃 😃 😃 😃 😃

sysysy..ahoj a vitaj 😉

Lucia - 01.02. 3IUI
Kaciatko . čaká na mrchu a potom nepovieééééééééééééém
Monika..mrcha dorazila, 01.02. ide sa do centra a začíname s 2IUI 😃
Sysysy - začátek března 1.IUI

Začni písať odpoveď...

Odošli