• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
mne pre mojim IUI /mala som yatial len jedno 10/2009 / robili sono 10 dc a mala so 19 mm folik.... takze tiez asi aj skor moze byt vidiet ci sa tam nieco vyvija ci nie....
29. jan 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi ja neviem... vôbec netuším čo a ako... :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jan 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aha: http://www.geneton.sk/

že už v 12 tt vám z kvapky krvi zistia čo čakáte.. mne sa to páčii....
29. jan 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam pocit, ze sono sa robi preto, aby videli ci tam nie je nieco, co sa tvari ako cysta alebo nieco ine, co tam nema byt... ja tiez pojdem na sono cez mrchu, ci sa to uplne vstrebalo, ak to bude ok daju mi injekcie...
29. jan 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaa... no dufam, že ďalšie injekcie teda už nedostanem... :unamused:

:grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, ja som pisala o sebe s tymi injekciami :wink:
29. jan 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak cez mrchu musí byť to sono dosť nepríjemné :confused: každopádne držím palčeky
29. jan 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem kaciatko a ja dufam, že už žiadne nedostanem ja :wink: :sweat_smile:

bobi - hm.. už mi to aj môj dr robil.. ale tak čo už... keď musím tak musíš... to je ako s tými ihlami.. blee... :grinning:
29. jan 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, ani nehovor... ja mam z toho traumu :pensive: :sweat_smile:
29. jan 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo už víkendujete??? :astonished: :astonished: :astonished:

halo haloo....

:sunglasses:
29. jan 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Čo si myslíte. Môže sa to podariť prirodzene so stimuláciou. S manželom sme sa rozhodli zatial skúsiť takto a potom IUI. Mám brať clostil... a Pregnil mi pichnú. Otehotnela niaka kočka takto??? Prosím odpoved
29. jan 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo, ja som tu, ale tiež pomaly budem pádiť domov, mám tu na víkend našich :slight_smile:
29. jan 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ka131, vždy je šanca, my sme to tiež tak skúšali, no nevyšlo to :frowning2: tak ale niektorým babám to vyšlo aj bez IUI, držím prsty :wink:
29. jan 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem. A vy čo teraz skúšate? Ked nám povedal že sme mladý ale mne sa nezdá ved ja už budeme mať 27 a manžel 30
29. jan 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ka131, my sme už prirodzene doskúšali :angry: , teraz som práve po ďalšom IUI (veď pozri môj profil), tak uvidíme... a žiadne stresy, ja už budem mať tohto roku 33 a stále nič :cry: podľa mňa má váš doki pravdu, ešte ste mladí :wink:
29. jan 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Ja už tu...cesta otras ale mužo to zvládol..no a ako sme dopadli? ani sama neviem na sone mi zistili ešte aj cystu takže nielen že mám upchatý vajíčkovod ale ešte aj cystu o 28mm :angry: proste radosť, už ani nezúfam, ...KET bude na bud. týždeň vo štvrtok 04.02...ráno si mám ešte zavolať či máme vôbec chodiť, šanca rozmrazenie je 50 na 50...takže viac menej je to v rukách božích...moje pocity sú všelijaké,ak sa toto podarí tak prisahám bohum, že ja začnem veriť na zázraky
:slight_smile:
Takže upravujem tabulečku, vidím, že aj Mon zmenila termín a nedelu..nejaké zmeny, hláste :wink:

cisielko - Ket 50 na 50 že sa pôjde 04.02.
Lucia - 01.02. 3IUI
Bobi - 25.-27.01. 2IUi test ????????????????
Kaciatko . čaká na mrchu a potom nepovieééééééééééééém
Zakajda...čaká na mrchu a potom 2IUI
Monika..mrcha dorazila, 31.01. ide sa do centra a začíname s 2IUI
Sysysy - začátek března 1.IUI
29. jan 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, to ma mrzí, no ostáva len veriť, že to vyjde... veď zázraky sa dejú :wink:
29. jan 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - verím ti ako sa cítiš presne toto s cystami som ja prežila pred 2 rokmi a zdalo sa mi že to nikdy neskončí. ale skončilo držím ti palce neboj dopadne to dobre.
29. jan 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak dnes jsem přesně týden po naší 1.IUI a potřebuji se vykecat.....je mi nějak smutno, už se blíží termín MS (za týden) a já si myslím, že to nevyšlo :frowning2: . Další cyklus máme nařízený bez stimulace, že se to prý hned další cyklus nemůže :frowning2: . Holky, jak bojujete proti chmurám?
29. jan 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - moje zlatičko... ja verím, že bude všetko dobréé.. tebe to musí už vyjst aj keby som mala svoje pre teraz obetovať!!!!
novo - ja bojujem s nimi tu na konovi.. Baby mi tu dodávajú silu vždy ked mám depky podobne...
Neboj ono to zas prejde. ked sa nepodari teraz podari sa na buduce.. treba stále veriť...
29. jan 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, moc moc drzim palce, aby embryjko bolo veeeelky bojovnik :slight_smile: :dizzy_face:
ka131, to co spominas sa vola planovany styk a je to naozaj mozne, tak drzim palce :wink:
novotnacci, hlavku hore, chmury obcas pridu na kazdu z nas... treba sa len otriast, vyplakat, vyspat a bude zasa dobre... ale ty este nic nevies... musis verit... aj ked je tam riziko, ze padnes na zem, bez tej viery to asi nejde...
29. jan 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, ty si vsade.... :grinning: :grinning: :grinning: Pozeram, ze musim zmenit temu, tak sa rozkukavam v tejto... :sunglasses:
29. jan 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
novotnacci, hlavu hore, ja sa toho nezdaru tiež desím a to som ešte len dva dni po IUI :cry: a ako sa cítiš?
29. jan 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Díky moc holky, jste moc fajn.... Snažím se myslet co nejvíc pozitivně, ale někdy mě to tak přepadne a je mi to hrozně líto.....Nemám si s kým takhle popovídat. V práci to ví jen kolegyně, kterou nechci pořád otravovat se svými bolístkami, kamarádky, které se nesnaží o miminko mi na to jen řeknou, že na to nesmím myslet.....jo jo, je to boj....

Bobi: cítím se v pohodě, ale hrozně se pozoruji. Břicho mě bolí už od IUI - takže to mám spíš vsugerované....Je tu ale jiný příznak, který vždycky chodí týden před MS a podle kterého poznám, že je za dveřmi. Držím ti moc palce, aby ti to vyšlo :slight_smile:
29. jan 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
novotnacci, ja si myslim, ze by asi ani nebolo normalne, keby ti to obcas neprislo luto :wink: dolezite je, aby dobrych dni bolo viac ako tych zlych :slight_smile: beries nejake lieky? brucho bolelo aj mna...
baby, verte tomu :wink: na priznaky je este skoro... nesledujte sa :slight_smile:
29. jan 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ako píše kačiatko, netreba sa až tak sledovať, aj keď ono sa to vraví, že? ja sa o tom tiež nemám ani s kým porozprávať, manžel to nedokáže tak pochopiť a ja som o tom hovorila len sestre... no tá je akurát tehotná, takže tie rozhovory sú také nijaké :unamused: mňa tiež občas pobolieva podbruško, ale to asi ešte od toho zákroku
29. jan 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, ono sa to vravi mozno niekomu, kto si tym nepresiel... viem ake to je... ale neviem, ci si tym pozorovanim clovek pomoze...
29. jan 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepomôže, máš pravdu, psychika je riadna potvora :angry:
29. jan 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U mě to funguje tak, že si vždycky když přijde Ms řeknu: tak teď už na to nebudu myslet, nebudu se zkoumat, prostě to jednou musí vyjít a hotovo...pak mine týden po ovulaci a já přemýšlím, kde to naše vejce cestuje, jestli se zavrtá nebo nezavrtá...no prostě to nikdy nedokážu potlačit, nesledovat se a být v klidu.... :grinning:

A tebe bobi ten zákrok bolel? Já to vůbec necítila....Břicho mě bolelo po těch injekcích před tím....Ani jsem pak nedostala Utrogestan, tak nevím, jestli jsem si o něj neměla říct :unamused:
29. jan 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tý jo holky, my bychom se rozkrájely a kamarádky známá šla teď podruhé napotrat (podotýkám, že už jí bylo 30), protože se ještě na dítě necítí :frowning2: .....to mi hlava nebere
29. jan 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok