• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
dAKUJEM DIEVčATá..NO UVIDíME AKO TO VšETKO DOPADNE..NEROBíM SI žIDNE NáDEJE, SOM REALISTA...ako má byť tak bude a necch to už dopadne akokoľvek budeme musieť ísť dalej :wink:

Novotnacci..hore hlavu, je to ťažké ale stým, že sa budeš už do predu trápiť nič nevyhtráš...snaťž sa trošku pozviechať, čas na slzy bude potom :wink:

Sobček..nechápem, ako všade? ty chceš zmeniť tému, prečo?
29. jan 2010 o 12:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cisielko - som myslela, že len v téme IVF závisláčiš.. :wink: No musím zmeniť tému.. :confounded: IVF je pre mňa teraz v nedohľadneeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :confounded: :confounded: :confounded: Idem okukať, ako to funguje pri IUI, nech viem, čo ma čaká a neminie...
29. jan 2010 o 13:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Prosím vás nevietie koľko pred plánovánim stykom má manžel abstinovať? Zabudli sme sa spýtať. :wink:
29. jan 2010 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ka131 - nám říkali 2-3 dny
29. jan 2010 o 14:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ka131- teď mi došlo, že jsem ti odpověděla asi blbě, 2-3 dny mám řekli pohlavní zdrženlivost před IUI.
29. jan 2010 o 14:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sobček..prepáč ale ja tak nechápem, asi mi to dne spáli pomaly..ja som na IVF lebo absolvujem IVF , na IUI som sa nedostala...a ty si v téme IUI...asi mi už hrabká a raidne :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ka131...prečo by mal abstinovať? čo viem tak ked sa aj plánuje bábo nemá sa sexékovať každý deň ale každý 2, a ked sa ide na spr tak majú byť spermoše staré tak 3-4 dni aby boli čo najlešpie..tak si vyber :wink:
29. jan 2010 o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cisielko- nevadíííí, už je poobede :sunglasses: Ja budem teraz tu, aj tam...IVF mi zatrhli, tak sa musím rýchlo preorientovať na IUI :grinning: Už máme doma tabletečky, injekcijky a čakáme na mrchu... :wink:
29. jan 2010 o 14:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky holky,tak a mám volný víkend hurá :grinning: :grinning: a zas v pondělí do práce a raní,tak jsem si řekla,že zkusím testnout zítra abych věděla zda je pregnyl definitivě pryč,ale tak si říkám,kdyby se tam objevila čárka tak to by mohla být už ta pravá,ale jsem najivní co holky. :sweat_smile:
29. jan 2010 o 15:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dakujem za názori.
Ja som tie inekcie nikde nemohla zohnať až na objednávku a to na druhý týžden akosi ich nikde nemajú v Žiline.
29. jan 2010 o 15:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte....
bobi ako sa citis??my sme boli rovnako na IUI...beres aj utros???ja som z tych hormonov niekedy taka rozladena...
kaciatko ako sa mas???
babulky drzim vam palce na vsetko co si prajete
29. jan 2010 o 15:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čau holky, tak už mám za sebou UTZ, krev a manžel odběr....já na UTZ všechno v pořádku, no, až na to, že nerostou folíky, ale to se spraví, až budu mít injekce na IUI a manželův výsledek se dozvím za týden, ale nevím, nevím, tipujuju, že spermiijky byly moc vystresované....manžel se se mnou ani pak nechtěl bavit :frowning2: jak byl z toho všeho znechucený - teda z toho prostředí a jak to probíhalo....přišli jsme zvenku k budově k okýnku pro lahvičku, tam nám bylo sděleno, že odběr je naproti v budově a že teď je na odběru jeden pán a další dva si ještě čekají, tak si máme počkat....OK, beru, bylo narváno, nedá se nic dělat :wink: , ale to jak pak manžel vyprávěl, že prostředí katastrofa, jakési malé studené židličky, vypadalo to tam jak na cele (né že by tam někdy byl :slight_smile: ) a časáky na vzrušení taky žádná sláva...a pak s tou lahvičkou zase zpátky k tomu okýnku...no, diskrétnost žádná...a už tam byly nachystaní další pánové na odběr....Asi to tam berou jak na běžícím pásu... Docela mi ho bylo líto...
29. jan 2010 o 18:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kočky!

sysysy a to kam chodíte? ja chodím do iscare v martine, a manžel mál vrámci možnosti súkromie, k dispozícií video a časáky.. :grinning: tak som si ho zvyšok dňa doberala čo z toho využil.. ale bral to celkom v pohode... ja mám po IUI už 8. deň tak na ďalší týždeň si budem robíť testík.. sama som zvedavá čo z toho zíde...
29. jan 2010 o 19:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte bábiky :slight_smile:
novotnacci, mňa to trochu bolelo, no zvládla som to v pohode... po zákroku ma dosť bolelo brucho ako na mrchu :frowning2: normálne som si musela ľahnúť :frowning2: ja som dostala duphaston na 10 dní...

xena, cítim sa normálne, zatiaľ na sebe nič nepozorujem, ani netuším, kedy by som už mohla niečo cítiť, asi až v termíne mrchy... a ty? testujeme spolu?:wink:
29. jan 2010 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sobček..už chápem, ponmaly mi to páli :zipper_mouth:

Sysysy..teda..to mu nezávidím, no všade je to inak..ale nechápem prečo sa tsebou nebaví, ty predsa zato nemôžeš a to malinké predsa zato stojí :wink:
29. jan 2010 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby
som tu nová a rada by som sa k Vám pridala a podelila sa s Vami o Vaše skúsenosti. Budúci týždeň ma čaká 1 IUI. :wink:
29. jan 2010 o 20:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kenya..vitaj v našom klube raostí ale aj starostí..aký máte problém?
29. jan 2010 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
V podstate sme obaja v poriadku, všetky výsledky u mňa aj u manžela sú na jedničku :wink: len sa nedarí sa a nedarí :frowning2:
29. jan 2010 o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hm, tak to ma mrzí..ale super je, že ste v poraidku..tak ž nemáte probléma cez IUI to musí výsť..ste šťastný ľudia, ked ste obaja ok, to je fakt zriedkavé :unamused:
29. jan 2010 o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ďakujem cisielko za podporu :slight_smile: Do akého centra chodíš?
29. jan 2010 o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nemáš začo..my sa tu všetky podporujeme..ja chodím do Martina, Heliso..a ty?
29. jan 2010 o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj ja chodím do Heliosu od novembra 09 - sú tam skvelý ľudia :slight_smile: Pozerám, že 4.2. by si mala mať KET :slight_smile: Ja idem presne v ten deň na SONO ako rastú folíky a podľa toho budeme vedieť kedy budeme mať IUI :slight_smile:
29. jan 2010 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
od novembra? ja od septembra..tak to tam už poznáš..toto je tvoje prvé IUI?

cisielko - Ket 50 na 50 že sa pôjde 04.02.
Lucia - 01.02. 3IUI
Bobi - 25.-27.01. 2IUi test ????????????????
Kaciatko . čaká na mrchu a potom nepovieééééééééééééém
Zakajda...čaká na mrchu a potom 2IUI
Monika..mrcha dorazila, 31.01. ide sa do centra a začíname s 2IUI
Sysysy - začátek března 1.IUI
Kenya83 - 04.02. sono ohladne IUI
29. jan 2010 o 21:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No áno, už to tam veru poznám. V novembri sme absolvovali všetky možné vyšetrenia a odbery vrátane spermogramu, na zaklade výsledkov nám dr. odporučila ešte 2 cykly vyskúšať. Takže v decembri sme mali prírodný cyklus a január s clostylom...bohužiaľ neúspešne. A teraz nás čaká prvá IUI :wink:
29. jan 2010 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cisielko prosím já chci taky do tabulky já měla druhé iui 20.1.a test ve středu zítra testnu jen abych věděla,že pregnyl je pryč :angry:
29. jan 2010 o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
delf14 držím palce, aby to vyšlo :wink:
29. jan 2010 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Delf..jasné, treba povedať..ideš do tabulečky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

cisielko - Ket 50 na 50 že sa pôjde 04.02.
Lucia - 01.02. 3IUI
Bobi - 25.-27.01. 2IUI
Kaciatko . čaká na mrchu a potom nepovieééééééééééééém
Zakajda...čaká na mrchu a potom 2IUI
Monika..mrcha dorazila, 31.01. ide sa do centra a začíname s 2IUI
Sysysy - začátek března 1.IUI
Kenya83 - 04.02. sono ohladne 1IUI
Delf - 20.01. 2IUI testík 03.02.

Kenya..no tak už len musíte veriť..raz sa to podariť musí..budem držať aplce..a sme tu preto abysme sa podporovali :slight_smile:
29. jan 2010 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cisielko vy máte aký problém? Mali ste tiež IUI?
29. jan 2010 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Keny..nie..my sme sa nesotali k IUI..my sme boli rovno na iVF..bolo však neúspešné, teraz nás čaká KET..máme však eln jedného mrazáťčika, tak neviem ani sama ako to všetko dopadne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jan 2010 o 21:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lúčim sa, dobrú noc..a pekný víkend :slight_smile:
29. jan 2010 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A prečo ste nemohli ísť na IUI? Výsledky neboli OK?
29. jan 2010 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok