• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
tak my jdeme hodit svačinu s dcérou,ta ted zlobí má období,že nepotřebuje jíst tkže je hrůza do ní něco nacpat oběd má na dvakrát polévku a za hodinu až dvě druhé a to ještě z donuceím fakt :angry: tak jsem jí dnes zakázala očítač tak uvidím zda to bude mít nějáký vliv na ní :wink:
31. jan 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty stimulační injekce se píchají i jinam než do břicha???

a holky, co jste byli na IUI, kolik folíků jste tak měli? Mně v caru říkali, že když by jich bylo moc, tak by bylo vhodné IVF (jako že by těch vajíček bylo škoda).....ale kolik je teda moc? Když jsem stimulovala na ICSI, tak jsem jich měla 15, tak si říkám, že teď se slabou dávkou by mohly vyrůst tak max. 2-3 folikuly.....ono totiž vícečetné těhotenství je moje noční můra :fearful:
31. jan 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sysysy - ak myslíš to čo som spomínala že si pichá do rameno to nie stimulačnu :wink:
31. jan 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sysysy...ja som mala teraz 5 dominantnych folikulov a doktor nas upozornil na mozne viacpocetne tehu a 4 z toho boli aj skoro rovnakej velkosti cize tam bola moznost ze prasknu naraz...sama som zvedava co z toho bude,nakoniec nemusi byt nic...
31. jan 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Bay čakteľlky držím palce :slight_smile:

Monika..tak super, takže už sa to rozbieha...a nebul, všetko bude dobré a zvládneš to, si žena nie nejaké mužská padavka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. jan 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena1 - 4 dominantní folíky....hmmm...tak to je velice slušná šance na těhu....a dovedeš si představit mít čtyřčata? :slight_smile:....teď jsem na netu četla, jak do paní vložili 2 embrya a ty se ještě rozpůlily, takže se jí narodila 2x jednovaječná dvojčata. A to už doma měla chlapečka :slight_smile: ...mít naráz doma 5 dětí....to si ani nedovedu představit :dizzy_face:
31. jan 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sysysy, nám spermie premýval moj doki, keď som ich odovzdala, dával ich do nejakého stroja a potom som mala prísť o dve hodiny... ja som mala folíky 4, no pri sone pred IUI boli krásne len tri, štvrtý moc nepodrástol :grinning:

delf, to by bolo super, ak by to fakt vyšlo, verím, že áno :slight_smile: takže sa podarilo druhé IUI??? moc držím pastičky
31. jan 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sysysy...ja max dvojcata :slight_smile:
bobi no som zvedava ako nam to dopadne...a ty by si brala dvojicky???
31. jan 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena1 - já taky max. dvojčata. Mojí mamce se zdálo, že jsem měla trojčata, tak jsem jí řekla, že jedno bych si určitě nechala odstát a ta to nemohla rozdýchat.... To máme ale u nás debatu :grinning:
31. jan 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa modlim ak to vyjde nech su tam max dve...lebo tiez by som zvysok bola nutena stratit..
31. jan 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky

xena ty si mala IUI?
31. jan 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano v pondelok :slight_smile:
31. jan 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Koľký krát si mala IUI? Mňa čaká 1 IUI budúci týždeň :slight_smile:
31. jan 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto bolo moje prve IUI...neboj nic to nie je....
31. jan 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To sa určite nebojím, kvôli mimi som pripravená urobiť čokoľvek :slight_smile: Aj si stimulovala cyklus? Ak áno tak čím? :slight_smile:
31. jan 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ved sme zeny :slight_smile: ano stimulovala som clostylbegitom,mala som 5 dominantnych folikov,potom mi pichali pregnyl an prasknutie folikov a teraz od IUI beriem utrogestan na podporu uhniezdenia...a mam si 14dni po IUI urobit tehu test
31. jan 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mám clostyl, vo štvrtok idem na sono, tak uvidíme ktorý deň bude IUI. Fúúúha 5 DF to je super, len si to neviem prestaviť keď by Ti popraskali všetky naraz čo by z toho bolo :slight_smile: A clostyl si mala 2x1 denne?
31. jan 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
clostyl som mala 1X1...noo jeden folik bol vacsi,a ostatne 4 mali skoro rovnaku velkost...ked som bola na sone tesne pred IUI,uz boli prasknute,okrem jedneho ten bol tesne pred :slight_smile: no ja dufam ze sa mi moja tuzba nenaplni 5-nasobne... :wink:
a kolky DC si???
31. jan 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dnes mám 7DC a clostyl mám 2x1 denne. To pred samotným IUI sa robí ešte USG? A koľko mm si mala folíky pred prasknutím???
31. jan 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano robi sa aby videli ako to vyzera,ci je idealny cas,ci praskli a tak
ja som mala v piatok take 19mm a v pondelo sme isli na IUI...oni rastu asi 2mm za den,podla toho ti aj vypocitaju ovulku a termin IUI
31. jan 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pregnyl Ti pichali tiež v piatok?
31. jan 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pregnyl v sobotu o pol noci...picha sa 36hod pred prasknutim
31. jan 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to som si aj myslela. Minulý cuklus som mala 11 DC 21mm tak uvidíme ako narastú folíky teraz :wink:
31. jan 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzim palce,,, :slight_smile: a kam ides do centra? :slight_smile: pozeram ze si z lm,ja z rk
31. jan 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodím do Heliosu do MT - ešťeže to nie je tak ďaleko :slight_smile: Ty chodíš kam?
31. jan 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja do Iscare mt...si v dobrych rukach...su tam dobri odbornici
31. jan 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodila si do heliosu? Iscare to je to novo - otvorené centrum, však? A vy máte aký problém???
31. jan 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcence, vzdy Vam pichaju pregnyl pred IUI aj ked nestimulujete?
31. jan 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som tam raz...na folikulometrii.lebo moj doki nerobil..ale poznam to po pracovnej stranke... :slight_smile:
no moj mm ma malo a slabe spermie-fajciar...a ja mam PCO,stitnu zlazu,prolaktin,maternicu naopak...ale hormony mam teraz stabilizovane...
31. jan 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: marad já jsem nestimulovala a vždy mi ho píchli
31. jan 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok