• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ahoj moni :slight_smile: trojčatá? no pekne :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak na to by som si asi netrúfla...
teba čaká v piatok sono, že? tak prajem bohatú úrodu :wink: a potom šup na to... :dizzy_face:
1. feb 2010 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi dakujem.. som zvedavá.. a teraz sme sa s mmm bavili o dvojičkách a teraz sme uspdili, že by nám to nevadilo keďže obaja pracujeme doma :grinning: Inak by som sa bálaaa keby som mala viac folikuolv. teraz mi to teoreticky bude jedno a aspoň si to odrodím naraz.... :grinning: :grinning: :grinning:
Juj ale hlavne nech aspoň to jedno je a nech je zdravé.... :sunglasses:
Dnes si budem ešte volať za výsledky tej štítnej žľazy.... a obvodná mi má volať za výsledky z moču..ale zo bude ok.. to bola skôr prevencia pri chorobe... tak hádam... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. feb 2010 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,

koukám, že se tady včera vesele debatovalo :dizzy_face:

Já měla vždycky jeden folík, nikdy jsem nestimulovala a Pregnyl jsem dostala vždycky 5000j :wink:

Delf, tak jak dnešní testík..držím pěsti :slight_smile:

Já jsem dneska nějaká nervní :stuck_out_tongue_closed_eyes: od 6ti nemůžu spát :stuck_out_tongue_closed_eyes: Manža už odjel s materiálem, tak snad bude OK :dizzy_face:
1. feb 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, mne by dvojičky nevadili, aspoň by som si odrodila naraz, to máš pravdu, ale ja sa bojím, či by som to zvládla... aj tehotenstvo, ja som taká mini, 46kg, taakže si to neviem predstaviť, aj môj doki vravel, že by to bolo zaujímavé :unamused: No a potom tá starostlivosť, my máme obe babky dosť ďaleko :angry:

ahoj luuci, teba dnes čaká 3. IUI??? pamätám si dobre? :confused:
1. feb 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia

velmi Ti drzim palce.... tfuj tfuj tfuj.....
1. feb 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, jj, jdu na 10:30 :wink:

marrad, děkuji :slight_smile:

Takhle nervní jsem nikdy nebyla :confused: :confused: :confused:
1. feb 2010 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf, luuci, tak to veľmi držíme palčeky!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
1. feb 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
luucia, drzim palce :slight_smile:
ja som mala ten jeden krat :rolling_eyes: jeden folik a pregnyl 10000jednotiek 24 hod pred iui.
1. feb 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, děkuju :dizzy_face:

Dám pak vědět, ted už se jdu chystat :wink:
1. feb 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi - moja mama je v CZ takkže ani mne tá nepomôže a svokra je zamestnaná ešte a má svoje aktivity a ja zas nechcem aby mi pomáhala...
Zbytočné hádky by boli okolo toho kedže teraz sú už iné spôsoby a tak...
a tých tvojích 46 kg.. noo to si neviem ani ja predstaviť... :grinning:

luuc - držím pästeeee......
1. feb 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, máš pravdu, radšej by som mala vedľa seba maminu ako svokru, aj keď ja mám svokru veľmi fajn, no aj tak :wink: ja by som sa najradšej o mimi starala sama, no viem, že je to zo začiatku náročné, tak by asi musela prísť na nejakú chvíľu mamina... občas by som však asi musela privirieť oči, žiaľ :grinning:
1. feb 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj moja svokra je fajn.. ale ja nechcem ani jednu ani druhu. ja mam naj muža na svete a ten mi stačí... :wink:
1. feb 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
správne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. feb 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Lucia..silno držím palce , drž sa :slight_smile:

Min..kedy začínaš pichajdovať?
1. feb 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko avoj..

neviem mici, v piatok idem na sono a mam si to zo sebou priniesť.. :angry:
1. feb 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve sme si zabezpečili jeden z posledných troch dátumov na dovolenku. a budeme tam presne v deň nášho 2. výročia svadby :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Teda ak budeme môcť ísť.. :wink:
1. feb 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kam sa chystate moni? my tieto veci riesime na poslednu chvilu... akurat sme, ale zrusili lyzovacku :cry:
1. feb 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taliansko aby sme mohli ist autom a s hafikom :slight_smile:
1. feb 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme v apríli do Berlína na pár dní :slight_smile:
1. feb 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mon..tak v piatok sono..no som zvedavá ako tuo ide všetko dopadnúť..júj a Taliansko yb som brala :grinning:

Kačiatko ako, mrcha ešte nič?
1. feb 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vo štvrtok mi dr. v centre povie, že si mám dnes zavolať za výsledky na tú štítnu žľazu a keď tam zavolám sestrička mi povie, že mi ich nemôže povedať? tak to už je čo???
o chviľu volám dr.. :angry:
1. feb 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!
Luuci držím palečky, tfuj tfuj tfuj!
Delf14 kdy budeš testit? :slight_smile:
Moni paráda, ms dorazila, jseš na dobré cestě :wink:
Kaciatko jak Ty?
Marrad moc mě to mrzí, budu mooooc držet palečky na příště!!
Bobi3 se máš, dvojitá IUI, někdo to tu předtím už měl, ale nezdá se mi to jako běžné, buď ráda, šance se zvyšují!!
Cisielko super tabulka, já do ní chci taky :grinning:
Ostatní ahooooj!
1. feb 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, mrcha nikde, este som len nejaky 20dc... mala by dorazit akurat ako sme mali byt na lyzovacke a kedze hned musim ist na sono, tak radsej nejdeme :frowning2:
my mame niekolko takych miest, ze ked nas napadne tak pojdeme, ale uvidime ako to cele bude...
moni, mozno ich este nevidela dr... vraj je to tak, ze kym ich nevidi dr, tak ti to nepovedia... tak som pocula...
1. feb 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, kačiatko, lucinda, ahojky :wink:

moni, to sa stalo aj mne, sestrička ma prepla na dokiho... a bolo všetko ok, neboj :wink:

lucinda, takže niekto tu už mal dvojité IUI? :confused: zatiaľ o nikom neviem, preto mi to bolo divné, že mi to doki odporučil :confused:
1. feb 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, pekná obeta :slight_smile: bodaj by bola aj odmenená!!! :wink:
1. feb 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, to dvojite iui, ja uz som ti tiez pisala niekolkokrat, ze niekto to tu uz mal... neviem, ci to nebola nahodou schimi... tak isto som ti pisala, ze to tak robia, pokial viem, vo fc... neviem ako marrad, ale kamaratke to tam tak robili... jeden den a obden znova...
1. feb 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj ja by som zas ten berlín brala.. juj..
baby ja sa vám priznam, že som ešte nikdy nebola na dovolenke :sweat_smile:

tak sa tešíím..
1. feb 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, no mne je to dost luto, ale co mozeme... mohlo by sa nam stat, ze jeden den prideme a dalsi ideme domov... :pensive:
1. feb 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, kaciatko? tak to si fakt už nepamätám, prepáč :pensive: :pensive: :pensive: a podarilo sa to???
1. feb 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, do berlína ideme na 4 dni, trochu sa potúlať a tááák... vraj je to krásne mesto :slight_smile:
1. feb 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok