• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
bobi, sorry, to uz si nepamatam...
1. feb 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo bolo to tak, že nakoniec mi sestrička (po mojom druhom telefonate a iná to bola ako tá prvá) povedala, že dá kartu dr a ona mi zavolá. a tá volala do 3 minút.. :slight_smile:
vrajk je všetko O.K.
ale ako mi môžu jedny výsledky na štitnu žľazu dopadnúť dobre, potom v hemato. ambulancii zle a v centre zasa dobre?
1. feb 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, nevadí, tých informácií je tu toľko, ja mám tiež problém pamätať si všetko :unamused:
1. feb 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj mne by stacili aj tie 4 dni...
ani na svadobnu cestu sme nemohli ist. tak ja beriem všetkoooo... :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, ja mam pocit, ze im to nevyslo ani jednej, teda tej kamoske urcite nie... ale to, ze to nevyslo im, neznamena, ze to nemoze vyjst tebe... ja si vacsinou pamatam to, co je dolezite pre mna...
kAčiatko, tak to máme ešte pár dní čas ale potom sa ide nato :grinning:

Mon klud, to je naše zdravotníctvo pošahaneé..ešte si nbola pri mori? tak teraz choj, nebudeš ľutovať :slight_smile:

Bobi..ahoj

cisielko - Ket 50 na 50 že sa pôjde 04.02.
Lucia - 01.02. 3IUI
Bobi - 25.-27.01. 2IUi test ????????????????
Kaciatko . čaká na mrchu a potom nepovieééééééééééééém
Zakajda...čaká na mrchu a potom 2IUI
Monika..mrcha dorazila, 31.01. ide sa do centra a začíname s 2IUI
Sysysy - začátek března 1.IUI
Kenya83 - 04.02. sono ohladne IUI
Lucinda3 - 19.01. 3 IUI
Ahojte babulky,

krásne dobré ránko prajem :slight_smile: bobi dnes mám 8 DC a vo štvrtok idem na sono, a podľa toho uvidíme ktorý deň budem mať IUI?
Babky a môžte mi povedať čo je to tá dvojiá IUI???
cisielko ahooj :grinning: hej, hej, este par dni, len dufam, ze sa zasa nebude robit vzacna :rolling_eyes: :angry:
kenya, ano, podla toho, co bude na sono ti pravdepodobne pichnu pregnyl a pojdes na iui. dvojita iui je to, ked ti zavedu spermijky jeden den, potom mas jeden den "volno" a dalsi den znova.
1. feb 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko pri mori som bola ale len na otočku :slight_smile:
na dovolenke takej poriadnej som nebola.. :sweat_smile:
Ako také že víkednovky nerátam... myslím takú tú pravú dovolenku. aspon na týžden a proste nič enrobiť len si užívať...

a mňa môžeš zmeniť v tabuľke... 05.02. idem na sono a pravdepodobne začnem pich pich fraxiparine... :wink:
1. feb 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi určitě buď ráda že jsi měla tu možnost, vždyť se tím zvyšuje šance! :wink:
Holky potřebuju poradit jaký použít testík aby byl pozitivní? :grinning: Mám doma klasický proužek ten má citlivost od 25, tak jestli koupit raději ten Mama anebo Rapiclean ten ji má od 10...
1. feb 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko to počujem prvý krát - zvyšuje sa tým šanca???

Bobi pls, keď si bola na laparke čo Ti zistili. Mne robili len HSG (priechodovosť vajíčkovodov - bolo to v poriadku ), laparku mi nerobili, a dr. v CAR mi povedala, že mi ani laparku netreba keďže sme OK. :wink:
1. feb 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucinda, práve som sa chcela opýtať, či nebudeš testovať... ???

moni, ja sa teším aj na tie 4 dni :slight_smile:

kenya, tak držím palčeky na to sono a bohatú úrodu :wink:
1. feb 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya, na laparke mi zistili, že som mala moc tuhé vaječníky, takže vajíčka sa len veľmi ťažko dostávali von... poprepichovali mi ich, prefukli vajcovody, ináč bolo všetko ok, žiadne zrasty, žiadne cysty, žiadna endometrióza...
1. feb 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda ak má byť testík pozitívny tak bude :slight_smile: ale určite by som si kúpila testik s citlivosťou už od 10 - to je napr. Rapiclean. Včera som bola v lekárni a všimla som si, že už majú aj tie nove digitálne. Mohla by si vyskúšať tie. :slight_smile:
1. feb 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda - nás napínaš.. :wink:

bobi si to aj za mňa uži potom... :grinning: :grinning: :grinning:

kenya - pridaávam sa k držaniu palčekov... silno silno..!!!!
1. feb 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi ďakujem :slight_smile: uvidíme aká bude úroda - a zatiaľ keď som stále stimulovala mala som vždy len jeden krásny veľký folikul , ktorý mi zakaždým praskol. Nemala som viac dominantných folikulov. Lebo ako tu čítam tak sa Vám po clostyle tvorí aj viac DF ako len jeden.
1. feb 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika aj ja sa pridávam - držím moc , moc palčeky aby nám to vyšlo :slight_smile:
1. feb 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni na napínání jsi tady expert Ty :wink: :grinning:
Kenya dík, poo se půjdu juknout do lékárny.
Buď na to vlítneme zítra anebo ve středu uvidím v jakém budu rozpoložení, ale asi nemá cenu to odkládat :sweat_smile:
1. feb 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci ty si mala túto 3 IUI so stimulkou? Prečo Ti aj tie dve nestimulovali?
1. feb 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya, a to si aj po clostíku mala vždy len jeden?

lucinda, takže zajtra? :wink:
1. feb 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi áno po clostíku som mala len 1 krásny DF - ale dr. vravela že je vždy lepšie mať 1 a kvalitný ako viac a nekvalitných.
1. feb 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kenya, chtěli jsme to zkusit v nativu, a paradoxně folík rostl lépe než při téhle podlední IUI na clostilbegytu...A taky jsem z posledního stimulování kdy jsme se snažili doma měla v srpnu po clostíku cystu tak jsem ho zase hned nechtěla...
Bobi já jsem teď po clostíku měla taky "jen" jeden dominantní. Uvidíme jestli zítra, při malým jsem testila 2 dny po vynechání ms tak to možná pro úspěch zopakujeme :grinning:
1. feb 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya, tak to áno, radšej jeden poriadny ako viacej malých :wink:

luci, takže mrcha už mešká?
1. feb 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi mrcha byla 2.1., tak bych to viděla ve čtvrtek, ale nevím jestli u toho nebude chtít být mužík - jako u malého, hlídal se stopkami :grinning: - ale ten je od zítra do čtvrtka v Norsku, takže by se to ještě mohlo posunout na pátek :sweat_smile:
1. feb 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya, ja som tiez nemala viac ako jeden folik
1. feb 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trochu tomu nerozumiem, že ako je možné, že niektoré majú po clsotíku folík jeden a iné zas aj päť :confused: tých päť znie tak nádejnejšie, väčšia šanca, len či nie je kvalita na úkor kvantity :rolling_eyes:

lucina, tak to v piatok už by mohli byť // poriadne tlstučké :wink: bodaj by, veľmi držím palčeky
1. feb 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi ale tvorí sa mi vždy viacej folikolov, ale len jeden je dominantný. Takže OK, lebo dr. mi vraví , že cieľom je vždy len jeden kvalitný DF.

lucinda držím moc, moc palčeky a prajem krááásne koľajničky.

kaciatko a ty stále máš len 1 DF?
1. feb 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak ja som mala naposledy folíky 4, no pri sone tesne pred IUI boli dominantné už iba tri... tak možno aj dobre :wink:
1. feb 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak bobi, 5 DF vyzerá nádejnejšie ale dr. vrarí , že tá kvalita už nie je taká ako pri 1 DF. Ale všetkým prajem hodne šťastia aj pri viacej DF :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. feb 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi, Kenya jste zlata, moooc děkuju kočky!
Taky jsem čekala že jich po clostíku bude víc, ale je to individiální, a taky by se třeba mohlo stát že jich bude moc dominantních a v tom případě se IUI stopuje myslím-li si to správně...Na IVF zase čím víc tím líp. Tak doufám, že ten náš jeden dominantík byl i kvalitní :wink: Příroda a hormony jsou mocné, můžeme se přetrhnout a pak to je třeba úplně jinak, jako třeba Marrad po stimulce na IVF měla oba folíky prázdné, neuděláme nic... :pensive:
1. feb 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok