• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
pani_haf stehovani to je teda neco :grinning: halvne nic tezkeho netahat!!
16. okt 2008 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj labus tak co uz dorazila mrcha?
Ahoj holky!
Můžu se vás prosím zeptat,jak to máte s Utroušem při IUI? Kdy ho začnete brát,kolik (dva,nebo jen jeden) a jestli ho polykáte,nebo zavádíte...Dík moc V.
suzann - neboj, jen tak posedávám na zemi a třídím, což mi neublíží, dnes jsme byla na stavbě a vezla kachličky, naštěstí mi pomohli je odnést, jinak bych si na ně sedla a čekala :slight_smile:
ahoj VM - utrouš beru ráno dva a večer jeden zavést do pochvy, jak řek dr :slight_smile:
16. okt 2008 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach suzanna ráno som skákala štastím zbadala som trošku ružovej krvičky a od vtedy nič nejako to leze mooc pomaličky ale dufam že do večera...už by som chcela zajtra začat stimulovat asi si dám horucu vanu nech si mrška pohne
16. okt 2008 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takovou radost z mrchy tady nepamtuju :grinning:
taky vás po iui bolí vaječníky nebo tak celkově podbřišek?
16. okt 2008 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak super tak sup do vany :grinning:
Me spis ted boli podbrisek jako na OVU , ale snazeni uz nema asi moc cenu,ale zkusit se ma vsechno :slight_smile:
16. okt 2008 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je možné, že mám ovu, ale ještě k tomu mě bolí v kříži, já už jsem asi stará (26) :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2008 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
coze stara??26 jo??a co sem po tom ja? 35? :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2008 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dělala jsem si legraci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale když jsme byla mladší, tak mě nikdy nic nebolelo, teď je to pořád hlava, záda...
16. okt 2008 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potřebuju skočit do města, ozvu se tak za hodinku, všem dobrou chuť k obědu :slight_smile:, papa
16. okt 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj děvčátka, přidám se mezi vás jestli souhlasíte. Tento měsíc jsem byla na prvním IUI, které jsem absolvovala v rozmezí 2 dnů. Dostala jsem utroš ale někde se mi zatoulala mrcha i bazální teplota se zatím drží nahoře. Akorát jsem už 29 den cyklu. Dělala jsem si i test ale negativní. Nevím jestli to může způsobovat ten utroš a poté co ho vysadím se mrcha dostaví v plné parádě. Tak se chci poradit s Vámi. díky moc za odpověď
16. okt 2008 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem sice při IUI Utrouš nikdy nebrala,ale při IVF ano. Na mě osobně nikdy nepůsobil tak že by mi mrchu pozdržel.Klidně jsem ji dostala i o den dřív,ale znám spoustu snažilek,kterým právě způsobuje že mršku pozdrží a že přijde až den-dva po jeho vysazení.
16. okt 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děvčata, já beru utroš prvně, tak nemůžu sloužit :cry:
16. okt 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
i tak děkuji za odpověď. uvidím co přijde až vysadím
16. okt 2008 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, nezbývá než čekat :slight_smile:
16. okt 2008 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak dnes som si ráno robila test. Kúpila som si taký drahý a schválne som si ho robila ráno. Jasné že bol negatívny. :angry: :confounded: :rolling_eyes: :cry: Celý deň som z toho na nervy.
16. okt 2008 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj komarik - nevěš hlavu, chce to klid, jakmile se přestaneme soustředit a myslet jen na těhu, tak to přijde. Ve chcvíli, kdy to absolutně nebudeme čekat, věř mi :slight_smile:
16. okt 2008 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verím ti, ale keď to je také ťažké. Idem asi domov, poplačem si a potom sa zase ozvem. :cry:
16. okt 2008 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik - asi bude lepší, když si fakt poplačeš, uleví se ti, já tu budu do večera, tak se pak ozvi. Drž se!
16. okt 2008 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik a kolikaty jsi den po?
16. okt 2008 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna, 10 deň po. Ja viem že to je málo, ale ja proste cítim že to nevyšlo. :frowning2:
16. okt 2008 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik vydrz jeste par dnu a pak zkus opet testnout :wink: 10 dni je opravdu malo a neprestavej doufat :wink:
16. okt 2008 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieš, ja som to už pre tento raz vzdala. Prvé 2 tehotenstvá som už o takomto čase mala bolesti prsníkov, únavu... Pri 1 IUI som do poslednej chvíle dúfala. Za celé dva týždne som si nespravila ani jeden test. Keď som bola na krv a sono, dokonca aj dr. vravel že to vyzerá skôr na tehu a keď mi potom volali že to nevyšlo tak som sa takmer zosypala. Teraz už výsledky potvrdené Heliosom budem brať viac s rezervou. :confused:
16. okt 2008 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik - já nevím, jak tě potěšit :frowning2:
16. okt 2008 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, mňa to prejde. A čo ty? Ako sa máš?
16. okt 2008 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky - komarik ten 10 deň je ozaj skoro ( inak ja mám čo hovoriť, tiež som bola nedočkavá) ešte to skús v pondelok.
klbikova- ja beriem utroš 2 - 0- 2 ale po 14 dňoch po IUI idem na krv a ak to bude neg potom to vysadím, nečakám na ms. Ale ak nejdeš na krvný test, neber ten domáci vážne a radčej si na ms počkaj.
16. okt 2008 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj diky za pomoc. Zkusim pockat
16. okt 2008 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj aduska aj klbikova
16. okt 2008 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klbikova, až teraz som si prečítala čo ťa trápi. Mrchu dostaneš po vysadení utroša do 7 dní. Ak by neprišla treba volať dr. Teplota sa ti drží hore kvôli utrošu. Ale zatiaľ počkaj kým nepôjdeš na krv. Ja som mala pri 1 IUI tiež 37,4.
16. okt 2008 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok