IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
suzanna
16. okt 2008
pani_haf stehovani to je teda neco 😃 halvne nic tezkeho netahat!!
suzanna
16. okt 2008
ahoj labus tak co uz dorazila mrcha?
vm72
16. okt 2008
Ahoj holky!
Můžu se vás prosím zeptat,jak to máte s Utroušem při IUI? Kdy ho začnete brát,kolik (dva,nebo jen jeden) a jestli ho polykáte,nebo zavádíte...Dík moc V.
pani_haf
16. okt 2008
suzann - neboj, jen tak posedávám na zemi a třídím, což mi neublíží, dnes jsme byla na stavbě a vezla kachličky, naštěstí mi pomohli je odnést, jinak bych si na ně sedla a čekala 🙂
ahoj VM - utrouš beru ráno dva a večer jeden zavést do pochvy, jak řek dr 🙂
labus
16. okt 2008
ach suzanna ráno som skákala štastím zbadala som trošku ružovej krvičky a od vtedy nič nejako to leze mooc pomaličky ale dufam že do večera...už by som chcela zajtra začat stimulovat asi si dám horucu vanu nech si mrška pohne
pani_haf
16. okt 2008
takovou radost z mrchy tady nepamtuju 😃
taky vás po iui bolí vaječníky nebo tak celkově podbřišek?
suzanna
16. okt 2008
Tak super tak sup do vany 😃
Me spis ted boli podbrisek jako na OVU , ale snazeni uz nema asi moc cenu,ale zkusit se ma vsechno 🙂
pani_haf
16. okt 2008
to je možné, že mám ovu, ale ještě k tomu mě bolí v kříži, já už jsem asi stará (26) 😃 😃 😃
suzanna
16. okt 2008
coze stara??26 jo??a co sem po tom ja? 35? 😃 😃 😃
pani_haf
16. okt 2008
dělala jsem si legraci :-p
ale když jsme byla mladší, tak mě nikdy nic nebolelo, teď je to pořád hlava, záda...
pani_haf
16. okt 2008
potřebuju skočit do města, ozvu se tak za hodinku, všem dobrou chuť k obědu 🙂, papa
klbikova
16. okt 2008
Ahoj děvčátka, přidám se mezi vás jestli souhlasíte. Tento měsíc jsem byla na prvním IUI, které jsem absolvovala v rozmezí 2 dnů. Dostala jsem utroš ale někde se mi zatoulala mrcha i bazální teplota se zatím drží nahoře. Akorát jsem už 29 den cyklu. Dělala jsem si i test ale negativní. Nevím jestli to může způsobovat ten utroš a poté co ho vysadím se mrcha dostaví v plné parádě. Tak se chci poradit s Vámi. díky moc za odpověď
vm72
16. okt 2008
Já jsem sice při IUI Utrouš nikdy nebrala,ale při IVF ano. Na mě osobně nikdy nepůsobil tak že by mi mrchu pozdržel.Klidně jsem ji dostala i o den dřív,ale znám spoustu snažilek,kterým právě způsobuje že mršku pozdrží a že přijde až den-dva po jeho vysazení.
pani_haf
16. okt 2008
děvčata, já beru utroš prvně, tak nemůžu sloužit 😢
klbikova
16. okt 2008
i tak děkuji za odpověď. uvidím co přijde až vysadím
pani_haf
16. okt 2008
jj, nezbývá než čekat 🙂
komarik
16. okt 2008
ahojte, tak dnes som si ráno robila test. Kúpila som si taký drahý a schválne som si ho robila ráno. Jasné že bol negatívny. ]-( :-S 8-( 😢 Celý deň som z toho na nervy.
pani_haf
16. okt 2008
ahoj komarik - nevěš hlavu, chce to klid, jakmile se přestaneme soustředit a myslet jen na těhu, tak to přijde. Ve chcvíli, kdy to absolutně nebudeme čekat, věř mi 🙂
komarik
16. okt 2008
verím ti, ale keď to je také ťažké. Idem asi domov, poplačem si a potom sa zase ozvem. 😢
pani_haf
16. okt 2008
komarik - asi bude lepší, když si fakt poplačeš, uleví se ti, já tu budu do večera, tak se pak ozvi. Drž se!
suzanna
16. okt 2008
komarik a kolikaty jsi den po?
komarik
16. okt 2008
suzanna, 10 deň po. Ja viem že to je málo, ale ja proste cítim že to nevyšlo. 😞
suzanna
16. okt 2008
komarik vydrz jeste par dnu a pak zkus opet testnout 😉 10 dni je opravdu malo a neprestavej doufat 😉
komarik
16. okt 2008
vieš, ja som to už pre tento raz vzdala. Prvé 2 tehotenstvá som už o takomto čase mala bolesti prsníkov, únavu... Pri 1 IUI som do poslednej chvíle dúfala. Za celé dva týždne som si nespravila ani jeden test. Keď som bola na krv a sono, dokonca aj dr. vravel že to vyzerá skôr na tehu a keď mi potom volali že to nevyšlo tak som sa takmer zosypala. Teraz už výsledky potvrdené Heliosom budem brať viac s rezervou. =-)
pani_haf
16. okt 2008
komarik - já nevím, jak tě potěšit 😞
komarik
16. okt 2008
neboj, mňa to prejde. A čo ty? Ako sa máš?
aduska222
16. okt 2008
ahojte kočky - komarik ten 10 deň je ozaj skoro ( inak ja mám čo hovoriť, tiež som bola nedočkavá) ešte to skús v pondelok.
klbikova- ja beriem utroš 2 - 0- 2 ale po 14 dňoch po IUI idem na krv a ak to bude neg potom to vysadím, nečakám na ms. Ale ak nejdeš na krvný test, neber ten domáci vážne a radčej si na ms počkaj.
klbikova
16. okt 2008
ahoj diky za pomoc. Zkusim pockat
komarik
16. okt 2008
ahoj aduska aj klbikova
komarik
16. okt 2008
klbikova, až teraz som si prečítala čo ťa trápi. Mrchu dostaneš po vysadení utroša do 7 dní. Ak by neprišla treba volať dr. Teplota sa ti drží hore kvôli utrošu. Ale zatiaľ počkaj kým nepôjdeš na krv. Ja som mala pri 1 IUI tiež 37,4.

Začni písať odpoveď...

Odošli