• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Luucia a prvé bábo ste počali ako? Prirodzene? :slight_smile:
1. feb 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vy píšte ako keby vás zato platili :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lucia..držím silno palce..a enboj to je ešte krásne číslo..my ju máme 0% :angry:

Mon...nezávidím tie úrady..

Bobi..zmením ked ťa to tak straší...

Kto viete kedy testujete, dajte vedieť :grinning:

cisielko - Ket 50 na 50 že sa pôjde 04.02.
Lucia - 01.02. 3IUI - testík?
Bobi - 25.-27.01. 2IUi testík?
Kaciatko . čaká na mrchu a potom nepovieééééééééééééém
Zakajda...čaká na mrchu a potom 2IUI
Monika..mrcha dorazila, 2IUI - 05.02. sono a už pichá fraxiparine
Sysysy - začátek března 1.IUI
Kenya83 - 04.02. sono ohladne IUI
Lucinda3 - 19.01. 3 IUI , testík 02.02.
1. feb 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya, ee, vyšla nám tenkrát 1.IUI :slight_smile:

cisielko, to mě mrzí :pensive: to je 9% ještě dobrých

cisielko - Ket 50 na 50 že sa pôjde 04.02.
Lucia - 01.02. 3IUI - testík 15.02.
Bobi - 25.-27.01. 2IUi testík?
Kaciatko . čaká na mrchu a potom nepovieééééééééééééém
Zakajda...čaká na mrchu a potom 2IUI
Monika..mrcha dorazila, 2IUI - 05.02. sono a už pichá fraxiparine
Sysysy - začátek března 1.IUI
Kenya83 - 04.02. sono ohladne IUI
Lucinda3 - 19.01. 3 IUI , testík 02.02.
1. feb 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kenya díky za povzbuzení! :slight_smile:
Luuci ahoj, jsme na Tebe mysleli! Neboj, určo se tam jedna mrška najde co se zavrtá :grinning: Budete pojišťovat ještě večer? To mi vždy až druhý den, tak ať to vyjde!! Mně vždy jen řekli že manžel v pořádku, žádná procenta...
Cisielko mi Ti dáváme co, to je na román :sunglasses: Ale krásnou tabulku jsi vytvořila, jen co je pravda :dizzy_face:
1. feb 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luucia vyšla Vám prvá IUI??? Tak to je super :slight_smile: Zas si mi dala väčšiu nádej , že by to mohlo výjsť na prvý šup :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. feb 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kenya těch nadějí je tu víc, Ell má dvojčátka také po 1.IUI :dizzy_face: A na jiných diskuzích by se taky určitě někdo našel :wink:
1. feb 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dvojičky :slight_smile: tak to by bolo niečo najúžasnejšie čo by mi život mohol dať :slight_smile:
1. feb 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jste holčinky zlatý, že jste na mě myslely :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Luci, jj, pojistíme večer..aspoň mě to tak radila dr :wink: tak to má asi manžel dobrý výsledky, když to víc nerozebírají :wink:

kenya, mojí nejlepší kamarádce vyšla taky hned 1.IUI a další kamarádce 2.IUI :wink: určitě to vyjde i vám :dizzy_face:
1. feb 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luucia ďakujem za podporu...boli by sme šťastný veľmi :slight_smile: čakáme už na to dlhé 4 roky :wink:
1. feb 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya, fůůůůha 4 roky, to je dlouhá doba... a to jste zkoušeli jen doma?
1. feb 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No najprv sme sa zobrali a rozhodli sme sa, že začneme skúšať o mimi. Po roku a pol sa mi podarilo prirodzene otehotnieť ale bohužiaľ v 5tt som o mimi prišla, a od vtedy sa nám zase nedarí a nedarí. Najprv som chodila ku svojmu gyndošovi a ten ma stimuloval, a keďže sa to nepohlo ďalej rozhodli sme sa s mm , že sa dáme do rúk odborníkov. Od novembra 09 sme začali chodiť do Heliosu do MT :slight_smile:
1. feb 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tam vám už určitě pomůžou :wink: v CARu přece jen líp vědí, co dělat :wink:
1. feb 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty chodíš kde do CAR? :slight_smile:
1. feb 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já chodím u nás v Pardubicích :wink: před tím jsem chodila do Hradce Králové, ale moje dr přešla do Pardubic, tak jsem šla za ní :dizzy_face:
1. feb 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia a IUI Ti robili všetky po sebe? mesiac po mesiaci?
1. feb 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya, nedělali...vycházely do toho Vánoce, takže jsme měli měsíc pauzu, ale jinak je dělají každý měsíc :slight_smile:

Bohužel musím jít žehlit, ale tak za hodinku na vás mrknu :slight_smile:
1. feb 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK to som chcela počuť Luucia :slight_smile: Tak príjemné žehlenie :slight_smile:
1. feb 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucia..vidím, že testík bude 15.02. to ideš asi na krvičku či to si ešte pred pravíš testík?no a 9% je krása oproti 0 :wink:

Kenya..dočkáme sa, musíme sa dočkať

:slight_smile:
1. feb 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, ďakujem :wink: testovať plánujem 10.2. ak mrška nedorazí...
1. feb 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj bobi, tak to na tom budeme podobně, já bych měla testovat 5.2., ale řekla jsem si, že vydržím do neděle, když mrška nedorazí.... :slight_smile:
1. feb 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj novotnacci :slight_smile: a koľký DC si? koľký DPO?
1. feb 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tam mám dožehleno..malinko jsem to ošulila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

cisielko, nene, u nás v CARu se po IUI na krev nechodí..15. má dorazit mrcha, když nedirazí, tak testnu..ale po IUI mi většinou chodí o pár dní dřív, tak třeba se testu ani nedočkám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. feb 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luuci, ja na krv tiež nemám chodiť... tiež mám len testnúť, keď mrcha nedorazí...
a ako sa cítiš? bolelo?
1. feb 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jako příjemný to nebylo, ale dalo se :wink: nejvíc mě bolelo, jak otvíral čípek :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to je chvilka..ted mě pobolívá břicho, ale to je spíš ovulkou
1. feb 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luuci šikulka, nechtěla bys zajet vyžehlit k nám? :grinning: Poslední dobou nějak nestíhám, takže co není vyloženě zmuchlané skládám do šuplíku a nazdar. Já bych docela na krev ráda - kupodivu - abych měla stopro jistotu, u nás se taky na krev nechodí.
1. feb 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luuci to Ty jako takhle cítíš že otevírá čípek?! Já jsem zatím nikdy necítila nic, jen na mě šel spánek takže jsem se bála abych za těch 20min co se má ležet na koze nevytuhla :grinning:
1. feb 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci, já to právě dneska ošulila a trička na doma jsem jen poskládala :sweat_smile: fakt se mi nechtělo..ale už se mi pere další pračka :rolling_eyes: :rolling_eyes: Kamarádka mi dneska psala, že jí žehlí paní za 100kč za hodinu..asi o tom budu uvažovat :grinning:

Luci a jak se cítíš?? nějaký příznaky??
1. feb 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luuci cítím se báječně, právě že nepociťuju nic, občas podbřišek když v klidu ležím třeba než jdu spát. Dnes se mi trochu motá hlava, ale to bude tlakem. Tak uvidíme, buď testneme zítra nebo až ten pátek, jak bude chtít manža :sunglasses: :grinning:
Jo paní na žehlení to musí být fajn, taky by se občas hodila i na uklízení, vaření, ... :grinning:
1. feb 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20 minút na koze? tak to ja som tam bola maximálne 10 minút... :fearful: ja som tiež cítila, keď mi otváral čípok a potom taký tlak, keď to tam vpúšťal :stuck_out_tongue_closed_eyes: ináč v pohode... no doma ma potom bolelo brucho ako keby som každú chvíľu mala dosť mrchu, tak nepríjemne :unamused:
1. feb 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucina, podbruško? tak to ja občas cítim tiež, také pichnutie...
1. feb 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok