• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
delf, mě bolelo v těhu taky břicho jako na mrchu :wink:
1. feb 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ahojky luuci tak co iui?povozla ses na křesle? :grinning:
1. feb 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já ještě doufám,že si to krámy rozmyslí,ale pochybuji,už přece znám své tělo právě a tohle jsou kráy,takže my už jdeme na ivf takže si budu taky píchat :confounded: brrrr jak to přežuju teda :confounded:
1. feb 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé adko já jsem taky dnesa 12 den od iui
1. feb 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf a kdy to máš dostat?? zkus ještě test :wink: IUI dneska nějako bolela :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak uvidíme
1. feb 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
manža se ke mě chová jak k nemocný :sweat_smile: nesmím malou vůbec nosit..jen sedím nebo ležím :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé tak to se máš teda luuc hodnej manža dej mu pak kostičku za odměnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bolela tě?vlastně ty nechodíš do HK ty do PC vid?no já nevím mám to různé ale minule to bylo myslím 15 den od iui myslím,ale nejsem si ted jistá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. feb 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf, tak když ti test ukázal slabý //, tak ráno zkus další..to je nadějný :wink:

Já chodím do Pce, minule jsem teda byla v HK, pže jsem byla v práci :wink:
1. feb 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mňa bruško nejak extra nebolí.. ale extrémne napätie v prsiach mám... :unamused: takže hormóny sa búria a mrcha prichádza..

kočky neviete mi poradiť, či utrogestan odiali mrchu.. alebo príde ako má prísť?

delf a kedy sa testuješ?
1. feb 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adka, dneska tady holčiny psaly, že utogestan mrchu oddaluje :wink:
1. feb 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže mám lepšie sa vo štvrtok testnúť a potom uvidím, čo a ako... :frowning2:
ak bude negat. lepšie ho vysadiť, nech môžeme sa chystáť na ďalšie IUI
1. feb 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adka, kolik dní bude ve čtvrtek od IUI??
1. feb 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: prajem krásny večer :slight_smile: Delf tak ako? Už si testovala? :slight_smile:
1. feb 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no luuci ráda bych testla,ale nemám čím do lékárny se dostanu až ve středu :confounded: ,ale už to je zbytečné protože to poznám n 105%že přichází,protože dříve jsem kontrolovala čípek a hlen,a podle toho jsem poznala plodné dny a ikdyž se blížila menstruace tenkrát jsem ho studovala tři měsíce,takže podle něj poznám právě,že se blíží krámy víš byla jsem ho zkontrolovat a je měkkej a zkrátil se takže do dvou dnů je tu mrcha,prominte za popis o tom čípku,pro někoho to může být nechutné,ale pro mě je to dobrý pomocník podle kterého poznám,že se blíží mrcha
1. feb 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keny já nemám čím :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem v práci ted 12 hodin mám ranní a v šest jak končím tak tak lékány jsou zavřené :sweat_smile:
1. feb 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf, třeba se i čípek plete :wink: test by byl nejlepší a když před tím ukázal //, tak je to tutovka :wink: nevíš kolik má tvůj manžel morfologii?? nebo proč vás posílaj na IVF?
1. feb 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delfi netráp sa, niekedy je lepšie netestovať a nechať sa prekvapkať. Mňa čaká tento týždeň 1 IUI, takže si už predstavujem ako budem testíkovať o dušu, lebo sa už dobre poznám že to do 14 dní po IUI nevydržím :slight_smile:
1. feb 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mě testování nevadí vím,že přijde zklamání třeba,ale co to neva.přítel má luuci jen šest proscent ta morfologie právě a doktor to sám řekl hned,že zkusíme dvakrát iui a pak ivf,ale už ted se bojím těch injekcí,a moc jsem ted doufala,že už to vyšlo právě a gor jsem si byla jistá z pátka na sobou to mě bylo tak blbě v noci,že jsem usnula kvůli tomu ráno v pět až :astonished:
1. feb 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf, no manža měl ted jen 9% :frowning2:
1. feb 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to je o 3%lepší :grinning:
1. feb 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo no asi jim zapoměli těm spermoušům sundat helmy když jim je tam přítel nechal a zapoměli jim dát navigaci sebou :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babky pls viete mi povedať aká je správna hodnota normálnej morfológie??? :wink: Spermogram mám robili v novembri a už si na to nespomínam na tie výsledky, len viem že všetko bolo OK. :slight_smile:
1. feb 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No sice lepší, ale furt nic moc :frowning2: příště se poradím s dr, jestli to má vůbec cenu

delf a vy by jste šli hned do IVF?? my asi až na podzim
1. feb 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delfi tak teraz som sa poriadne zasmiala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
jé keny já ted nevím,ale myslím,že norma se udává 20až ted nevím kolik,ale 6 je málo no :cry:
luci vo štvrtok bude 14 dni po IUI
1. feb 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dáko sa do toho ešte nevyznám, ale teraz keď pôjdeme na IUI tak sa všetko pekne popýtam, aby sme boli aspoň trošku v obraze :slight_smile:
Neviem koľko percent je už zhoršená morfologia :unamused:
1. feb 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo jo my by jsme šli hned do toho malá už bude mít ted čtyři roky a potřebovala by sourozence jako sůl už,takže čím dříve tím lépe,tak to je dobře keny,že ses nasmála to jsem ráda.když jsem se ptala sestřičky jak vypadá ted spermio,tak řekla že morfologie zůstala stejná,ale žee se malnko víc hejbali,no asi se nehejbali moc rychle a vajíčko bylo asi rychlejší,no já nevím,ale závody by si tam nemuseli dávat co?! :angry:
1. feb 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono záleží kolik kolik je spermií na objem toho o odevzdal víš,takhle to je těžké něco říct,však se pak doktora na vše zeptej
1. feb 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adka, tak to už by test měl ukázat :wink:

Taky myslím, že norma je 20, ale možná i 30% :wink: ted fak nevím, ale dneska mi to laborantka říkala :confused:

delf, nám se ta morfoška děsně mění...poprvé měl manža 12%, pak 10% a ted 9 :pensive:
1. feb 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok