• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ahá tak ten můj jí má stále stejnou stál 6 :angry: ale koukám,že vám jde dolů nějáko :confounded:
1. feb 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Borca...ty si bola vGynpore? ja som tam bola s mužíkom na spr..a chystám sa tam na laparku..ako sa ti tam páči?

Delf..nesmieš toľko stresovať. robila si si testík, asoň jeden?

cisielko - Ket 50 na 50 že sa pôjde 04.02.
Lucia - 01.02. 3IUI - testík 15.02.
Bobi - 25.-27.01. 2IUi testík 10.02.
Kaciatko . čaká na mrchu a potom nepovieééééééééééééém
Zakajda...čaká na mrchu a potom 2IUI
Monika..mrcha dorazila, 2IUI - 05.02. sono a už pichá fraxiparine
Sysysy - začátek března 1.IUI
Kenya83 - 04.02. sono ohladne IUI
Lucinda3 - 19.01. 3 IUI , testík 02.02.
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02.
Delf14 - 20.01. IUI
1. feb 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci aj by som si ho urobila som nedočkavá.. :sweat_smile: ale keď ma teraz začali tie prsia boliť, tak tomu moc nedávam...
1. feb 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko bbohužl né nemám doma ani jeden všechny šuplíky jsem prhledala,teda kromě těch co má dcera tam bych je nedala :grinning: a ani jeden no pokud nepřijde do středy tak naklušu do lékárny a koupím ráno test a hned ho udělám
1. feb 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no adko,ale někoho bolí prsa,když je těhu zas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. feb 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: no to by bolo good...
ale neverím tomu.. mňa vždy boleli, keď mala prísť mrcha.. :angry:
1. feb 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Delf..a nemôžeš si ich niekde käpiť alebo manželík? aspoň budeš vedieť na čom si :confounded:
1. feb 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahá tak to potom jo,ale jak já říkám dokud nedorazila,tak můžeme ještě věřit,že se to povedlo :wink:
1. feb 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné popros manželíka... :grinning:
1. feb 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babky niečo sa mi marí , že dr. vravela 29% ale nie som si istá, vôbec si nespomínam, ale vravela že je to v poriadku. :slight_smile:
1. feb 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to jo.. :wink: ostáva nám dúfať... a ak príde, tak sa šup šup chystám na 2. IUI...
1. feb 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo sa týka toho spg (morfológie) to na aké množstvo? lebo nám doktor povedal, že norma je na 100 spermijek 2 a môj manželík má 1, takže asi hovoríte o väčšej norme?
1. feb 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adka na aké množstvo myslíš? Na celkový počet spermií n 1 ml???? :slight_smile:
1. feb 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko ahojky
ako to je s tebou. Vieš niečo nové o mrazáčiku??? Bude sa konať vo štvrtok KET??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. feb 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé holky to nevím na kolik množství se to počítá :frowning2: no už vidím,jak je žhavej jít do lékárny pro test :stuck_out_tongue_closed_eyes: nu což zítra to vydržím a ve středu hned ráno naklušu do lékárny dceru odvedu do školky a po cestě se tam stavím,teda jestli to bude mít ještě cenu :wink:
1. feb 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky ta morfologie se vypočítává z aktuálního množství spermií :wink: prostě kolik % z toho co tam váš chlap donese je oplodnění schopných :wink:
1. feb 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko už tewd ve čtvrtek?no to by byla bomba teda
1. feb 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no konečně někdo kdo to napsal dobře :wink: tak jsem holky zabavila dceři jednoho monte k jídlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: bude mít o jednoho méně,teda kecám o dva :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já držím dietu, takže monte nebude :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kenya..no či bude KET sa dozviem až v deň KEt..len ráno vo štvrtok o 07.30h zavolám či mám prísť alebo nie..je to 50 na 50..rozmrazovať ho idú v stredu poobede..tak uvidíme :wink:
1. feb 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya83 - no moc som tomu nerozumela len v tom spermiogramie bola norma 1 a doktor hovoril že zdravý jedinci majú 2, ale povedal, že to nie je zasa také zlé.. že IUI by nám mohlo pomôcť.. a ja mám PCO
1. feb 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda cisielko to je napínavé jak kšandy snad to bude ok :sweat_smile:
1. feb 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko tak držím palčeky, aby bol mrazáčik k svetu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a prečo Ti dávajú šancu 50 na 50??? :confused:
1. feb 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no luuci já dietu nemám nikdy sem neměla jak říkává moje mamka prý vážím 50kg i s postelí no sradista teda :grinning:
1. feb 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No napínavé ale na nervy :angry: zatial som úplne v klude, nijako to neprežívam, beriem to tak ako to je..bud alebo, až mi to je divné, ono to ešte asi len príde :astonished: a prečo 50 na 50..no lebo bud sa rozmrazí alebo nie..a kedže mám len jedno tak je to tak :sunglasses:
1. feb 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, snad KETík bude :dizzy_face: držím pěsti

delf, tak to tu váhu závidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. feb 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak to je. pýtala som sa preto, lebo mám susedu, ktorá bola v CAR na IVF a dala si ešte zmraziť embryjka. Jej synček už má vyše roka a chceli druhé tak nedávno volala, že si chce dať rozmraziť, ale bohužiaľ sa jej nerozmrazili, tak nemohol byť KET. Embryologička jej vravela že 20 % zo 100% sa nerozmrazí. Tak teraz ide znova od začiatku na IVF :slight_smile:
1. feb 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
není co luuci věř nebo né,ale ráda bych přibrala,tenkrát když jsem byla těhu tak se mi to moc líbilo,protože jsem aspon nebyla taková vyžle aspon,pár kil bych snesla ještě
1. feb 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf, věř nebo ne..ale tenhle problém ti závidím :wink: :grinning: :grinning: tak kup testík a udělej si ho :wink: jsem zvědavá :dizzy_face:
1. feb 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj Ja som zvedavá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Delfi ty si mala IUI? Nesponímam si :wink:
1. feb 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok