IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
cisielko
1. feb 2010
Dakujem dievčatá..uvidíme...musím veriť, že mrazáčik je ten pravý 😉

Delôf..pošli si niekoho po testík...a budeš mať pokoj na duši 😉
delf14
1. feb 2010
luuci ted né ted se mi ven nechce 😃 😃 😃 😃 fakt až ve středu si ho můžu udělat dřív se tam nedostanu a přítele žádat nechci,aby mi ho kouplil,ptal by se jak to dopadlo a když mu řeknu,že nic jen jedna čárka tak je zklamanej víc než já z toho,takže slibuji,že ve středu,teda pokud nedorazí mrcha tak testnu a hned napíšu jo.
delf14
1. feb 2010
cisielko já mám klid na duši až moc velkej,až se divím právě 😃 :-p 😃
luucia
1. feb 2010
delf, OK..ale pak hned šup šup k počítači a napsat zvědavým IUIačkám výsledek 😉

Já jdu na kutě, dneska jsem toho moc nenaspala, jak jsem byla na nervy, tak jsem KO :-p

Dobrou kočky 🙂
delf14
1. feb 2010
jasnačka luuci,pokud bude co napsat když to dostanu tak smůla 😉 Dobrou luuci x-)
delf14
1. feb 2010
tak já se teda taky rozloučím holky půjdu do hajan ještě zítra do práce fůůůůůj.Zítra písnu zas bud s mrchu nebo bez 😃 😃 😃 chápete žetak dobrou
kenya83
1. feb 2010
Dobrú nôcku a veľa pozitívneho myslenia 😉 😉 😉
xena1
1. feb 2010
ahojte,,,,,,,,,,,,,,,,,, 🙂
borca29
1. feb 2010
Ahoj cisielko mne robili Laparku v gynpore konretne Dr. galad je to super clovek dost zaneprazdnený ale odbornik na laparky. A aj personal je tam skvely konkretne sestricka sasiskova skvely to šlovek. A ty sa u koho liečiš nevies mi poradit nejakeho dobreho dokiho z B.B
cisielko
2. feb 2010
Ahojte

Borca...no ja mám gyn. p.Zvaru...neviem ti konkrétne poradiť, ja som sníím osobne spokojná..ked som bola mladá a krásna tak som ho veľmi nemusela ale ako k nemu chdoím ako chceme bábo tak musím povedať, že je skvelý..robil mi vyšetrenia, poslal nás na Sliač..proste staral sa 😉 takže vravíš, že sa oplatí ísť na laprku na SLiač..no mne budú vyberať vajíčkovod, ale určite pôjdem tam..a vy máte aký problém?
bobi3
2. feb 2010
krásne ránko babulky 🙂
luucia
2. feb 2010
Dobré ránko kočky,

tak my jsme to ještě večer pojistili..že by se mi teda chtělo, to ne :-p bolel mě celej spodek :-p

Copak nás dneska čeká? Lucinda bude možná testovat, delf by měla testovat... x-)
bobi3
2. feb 2010
lucinda, čo testík??? čakáme 😉

cisielko, a kedy budeš vedieť už niečo bližšie? už sa ti to blíži...
monika0001
2. feb 2010
bre ránko...
musim vas docitat. včera ste toho popisali.. ajajajaa... len mi to bude chvilocku trvat.. 🙂
"ťažko" pracujem 😃
cisielko
2. feb 2010
Bobui..no niečo bližišie už viem, že KEt by mal byť vo štrvtok..a či sa rozmrazilo, sa dozviem vo štrvtok o 07.30h ked si tam zavolám či tam mám chodiť alebo ostávam doma 😉
bobi3
2. feb 2010
jáj, ja som myslela, že to budeš vedieť aspoň deň dopredu... no tak veľmi držím palčeky, nech sa rozmrazí a šup šup do tepla 😉 Určite sa mu u teba zapáči... veľmi na teba budeme myslieť 🙂
kaciatko81
2. feb 2010
ahojte
cisielko, velmi drzim palce, nech sa krasne rozmrazi a je plne sily x-)
luucia
2. feb 2010
cisielko a kolik máte zamraženo??
bobi3
2. feb 2010
holky, mňa už odvčera tak divne pichá v podbrušku, raz mám pocit, že na jednej strane, potom zasa na druhej... taký divný pocit, akoby mala dojsť mrcha =-) nemáte s tým niektorá skúsenosť? som dnes len 21DC (6-8DPO), zdá sa mi to skoro na mrchu =-) nemohlo mi to IUI nejako rozhodiť cyklus? 😢
cisielko
2. feb 2010
Ďakujem babule..uvidíme ako to všetko dopadne, keby dobre tak by som sa vôbec nehnevala 😃 a mrazáčika mám iba tohoto jedného jedniného :-p ale ak je bojovník ako ja tak to nevzdá 😃

Mon..tak makáš..tak potom tak ťažko ako ja 😃

Bobi..entuším...ale je zaujímavé čo všetkio si na sebe všimneme ked máme bublinky v brušku 😃
luucia
2. feb 2010
bobi, třeba se mrňousek zavrtává 😉 ale je fakt, že když jsem po IUI, tak se děsně pozoruju 😃 😃
kaciatko81
2. feb 2010
bobi, neporadim... ja odkedy do seba stale tlacim nejake hormony, tak ma brusko boli a picha skoro stale... ale uz to neriesim :-|
bobi3
2. feb 2010
asi máte pravdu, babulky, možno sa len príliš pozorujem... už nech je aspoň nedeľa :-| možno je to fakt z tých hormónov...
cisielko
2. feb 2010
Veru..pozorujeme sa a každý pich už niečo musí znamenať..najlepšie by bolo vždy po niečom taktom vypadnúť niedke na doívolenku a užívať si ju 😎
luucia
2. feb 2010
Já bych nejradši těch 14 dní prospala 😃 😃 😃
bobi3
2. feb 2010
mali by nás po zákroku zamraziť a po 14 dňoch rozmraziť, či to vyšlo alebo nie 😃 ušetrili by nás takýchto nedočkavých stavov ]-(
luucia
2. feb 2010
Já jsem se pro tentokrát zařekla, že se pozorovat nebudu, pže to stejně s tou morfologií nedopadne :-| tak uvidíme, jestli to vydržím :-N
cisielko
2. feb 2010
Luci, tak drťžím palce aby sa ti to podarilo 😃
bobi3
2. feb 2010
luuci, ja si to hovorím stále ]-(
no už len to, že berieš dvakrát denne lieky, ti nedá na to nemyslieť... no my ideme v apríli na dovolenku, tak sa teším na to... a keďže budem mať vtedy asi aj plodné dni a ak by to teraz nevyšlo, budeme snažilkovať prirodzene... :-p
monika0001
2. feb 2010
juj cisielko.. od rány mi to zvonii telefony. ale šíkovná som. stihla som urobiť makovú štrudlu a teraz sa pečie čokoládová.. 😃

a čo sa toho bolenia podruška týka mnňa od včera bolí ako keby som ovulku mala.. ale to je asi tým clostilom.. inak to neriešim...

dnes sa chystám vygruntovať celý byt ]-( cítim sa ako pred MS.. iba by som upratovala.. 😃
len to žehlenie nie a nie.. juj ako to ja nenávidím... 😞