• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Dakujem dievčatá..uvidíme...musím veriť, že mrazáčik je ten pravý :wink:

Delôf..pošli si niekoho po testík...a budeš mať pokoj na duši :wink:
1. feb 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luuci ted né ted se mi ven nechce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: fakt až ve středu si ho můžu udělat dřív se tam nedostanu a přítele žádat nechci,aby mi ho kouplil,ptal by se jak to dopadlo a když mu řeknu,že nic jen jedna čárka tak je zklamanej víc než já z toho,takže slibuji,že ve středu,teda pokud nedorazí mrcha tak testnu a hned napíšu jo.
1. feb 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko já mám klid na duši až moc velkej,až se divím právě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. feb 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf, OK..ale pak hned šup šup k počítači a napsat zvědavým IUIačkám výsledek :wink:

Já jdu na kutě, dneska jsem toho moc nenaspala, jak jsem byla na nervy, tak jsem KO :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dobrou kočky :slight_smile:
1. feb 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasnačka luuci,pokud bude co napsat když to dostanu tak smůla :wink: Dobrou luuci :dizzy_face:
1. feb 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak já se teda taky rozloučím holky půjdu do hajan ještě zítra do práce fůůůůůj.Zítra písnu zas bud s mrchu nebo bez :grinning: :grinning: :grinning: chápete žetak dobrou
1. feb 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú nôcku a veľa pozitívneho myslenia :wink: :wink: :wink:
1. feb 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,,,,,,,,,,,,,,,,, :slight_smile:
1. feb 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj cisielko mne robili Laparku v gynpore konretne Dr. galad je to super clovek dost zaneprazdnený ale odbornik na laparky. A aj personal je tam skvely konkretne sestricka sasiskova skvely to šlovek. A ty sa u koho liečiš nevies mi poradit nejakeho dobreho dokiho z B.B
1. feb 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Borca...no ja mám gyn. p.Zvaru...neviem ti konkrétne poradiť, ja som sníím osobne spokojná..ked som bola mladá a krásna tak som ho veľmi nemusela ale ako k nemu chdoím ako chceme bábo tak musím povedať, že je skvelý..robil mi vyšetrenia, poslal nás na Sliač..proste staral sa :wink: takže vravíš, že sa oplatí ísť na laprku na SLiač..no mne budú vyberať vajíčkovod, ale určite pôjdem tam..a vy máte aký problém?
2. feb 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko babulky :slight_smile:
2. feb 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko kočky,

tak my jsme to ještě večer pojistili..že by se mi teda chtělo, to ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: bolel mě celej spodek :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Copak nás dneska čeká? Lucinda bude možná testovat, delf by měla testovat... :dizzy_face:
2. feb 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda, čo testík??? čakáme :wink:

cisielko, a kedy budeš vedieť už niečo bližšie? už sa ti to blíži...
2. feb 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ránko...
musim vas docitat. včera ste toho popisali.. ajajajaa... len mi to bude chvilocku trvat.. :slight_smile:
"ťažko" pracujem :grinning:
2. feb 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobui..no niečo bližišie už viem, že KEt by mal byť vo štrvtok..a či sa rozmrazilo, sa dozviem vo štrvtok o 07.30h ked si tam zavolám či tam mám chodiť alebo ostávam doma :wink:
2. feb 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj, ja som myslela, že to budeš vedieť aspoň deň dopredu... no tak veľmi držím palčeky, nech sa rozmrazí a šup šup do tepla :wink: Určite sa mu u teba zapáči... veľmi na teba budeme myslieť :slight_smile:
2. feb 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
cisielko, velmi drzim palce, nech sa krasne rozmrazi a je plne sily :dizzy_face:
2. feb 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko a kolik máte zamraženo??
2. feb 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, mňa už odvčera tak divne pichá v podbrušku, raz mám pocit, že na jednej strane, potom zasa na druhej... taký divný pocit, akoby mala dojsť mrcha :confused: nemáte s tým niektorá skúsenosť? som dnes len 21DC (6-8DPO), zdá sa mi to skoro na mrchu :confused: nemohlo mi to IUI nejako rozhodiť cyklus? :cry:
2. feb 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem babule..uvidíme ako to všetko dopadne, keby dobre tak by som sa vôbec nehnevala :grinning: a mrazáčika mám iba tohoto jedného jedniného :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ak je bojovník ako ja tak to nevzdá :grinning:

Mon..tak makáš..tak potom tak ťažko ako ja :grinning:

Bobi..entuším...ale je zaujímavé čo všetkio si na sebe všimneme ked máme bublinky v brušku :grinning:
2. feb 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, třeba se mrňousek zavrtává :wink: ale je fakt, že když jsem po IUI, tak se děsně pozoruju :grinning: :grinning:
2. feb 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, neporadim... ja odkedy do seba stale tlacim nejake hormony, tak ma brusko boli a picha skoro stale... ale uz to neriesim :unamused:
2. feb 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi máte pravdu, babulky, možno sa len príliš pozorujem... už nech je aspoň nedeľa :unamused: možno je to fakt z tých hormónov...
2. feb 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru..pozorujeme sa a každý pich už niečo musí znamenať..najlepšie by bolo vždy po niečom taktom vypadnúť niedke na doívolenku a užívať si ju :sunglasses:
2. feb 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já bych nejradši těch 14 dní prospala :grinning: :grinning: :grinning:
2. feb 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mali by nás po zákroku zamraziť a po 14 dňoch rozmraziť, či to vyšlo alebo nie :grinning: ušetrili by nás takýchto nedočkavých stavov :angry:
2. feb 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem se pro tentokrát zařekla, že se pozorovat nebudu, pže to stejně s tou morfologií nedopadne :unamused: tak uvidíme, jestli to vydržím :sweat_smile:
2. feb 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci, tak drťžím palce aby sa ti to podarilo :grinning:
2. feb 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luuci, ja si to hovorím stále :angry:
no už len to, že berieš dvakrát denne lieky, ti nedá na to nemyslieť... no my ideme v apríli na dovolenku, tak sa teším na to... a keďže budem mať vtedy asi aj plodné dni a ak by to teraz nevyšlo, budeme snažilkovať prirodzene... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. feb 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj cisielko.. od rány mi to zvonii telefony. ale šíkovná som. stihla som urobiť makovú štrudlu a teraz sa pečie čokoládová.. :grinning:

a čo sa toho bolenia podruška týka mnňa od včera bolí ako keby som ovulku mala.. ale to je asi tým clostilom.. inak to neriešim...

dnes sa chystám vygruntovať celý byt :angry: cítim sa ako pred MS.. iba by som upratovala.. :grinning:
len to žehlenie nie a nie.. juj ako to ja nenávidím... :frowning2:
2. feb 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok