• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
bobi, no jasne, mysliet na to musis, teda na tie lieky... ale asi je fakt lepsie nesledovat, kde a kedy ta pichne a co by to asi tak mohlo znamenat..
luci, drzim palce :wink:
2. feb 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si hovorím, že sa tiež nebudem sledovať a snáď sa mi to tento krát podarí lebo som si na dva týždne nahrabala troška viac robotky s fotením a tak dúfam, že mi to vyjde a ja bude robiť, robiť a potom zistím, že jeej už ubehli 2 týždne.. :grinning: :grinning:
2. feb 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj bobi, mě také bolí takto břicho. Jsou to křeče jako na mrchu, ale takové jinačí. Včera mě dost bolelo i na pravé straně a veprostřed....Já myslím, že to jsou ty hormony :slight_smile:
2. feb 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj novotnacci, asi áno, no pri prvom IUI som takéto divné pocity nemala, a to som tiež brala clostil aj duphaston... :confused: ja len dúfam, že nedostanem mrchu :angry:
2. feb 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobréé ránko :slight_smile:

bobi a kam sa chystáte na dovolenku??? :wink:
2. feb 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi
a tu dvojite IUI si aj platila ako za 2 IUI?
2. feb 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kenya :wink: do Nemecka na pár dní... spoznať trochu Berlín :wink: my takto chodievame poznávať metropoly, už sme videli Londýn, Paríž, Jeruzalem... potom by sme chceli nejaké Taliansko, Rím alebo Florenciu... my sme na také poznávačky :dizzy_face:
2. feb 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej to si pekne vylety...
2. feb 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm bobi :slight_smile: tak to je supiš, aspoň sa trošku odreagujete. Vraví sa , že keď oddýdeš niekde na dovolenku že sa pritrafí :wink: ale prd :frowning2: My sme už boli toľko krát a stále nič. Minulý rok sme dokonca odleteli na 15 dní do Mexica a nič a nič :frowning2:

cez víkend budem mať pravdepodobne 1 IUI a 16.2. letíme do Frankfurtu s manželom na 2 dni tak dúfam, že mi to neuškodí v prípade keby sa krpec rozhodol zahniezdiť :wink: :wink: :wink:
2. feb 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kenya..tak to ti super vyšlo..len si to pekne uži :wink:

Marad..ako sa máš?
2. feb 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doteraz sme si vždy našli výhodnú letenku a šli sme na pár dní... vždy bolo super :wink: teraz však nevieme čo bude so mnou a s naším mimi a tak sme sa rozhodli len pre Berlín, to zvládneme autom :wink:

marrad, za to druhé IUI hneď obdeň som platila len 50%, t.j. 33,50 EUR.... takže dvojité IUI ma vyšlo 100,50 EUR celkom
2. feb 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v ktorom centre si bola ak to nie je tajne?
respektive dajmi to do IP, dik...
2. feb 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi a kde chodíš do CAR...u nás v Heliose stojí IUI 100 EUR :slight_smile:

ináč my sme tiež taký cestovatelia, ale radšej uprednostňujeme lietadlo a vyvaľovanie sa na pláži a popri tom dáke tie fakultatívne výlety a tak :slight_smile: :slight_smile:
2. feb 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked už o tých dovolenkách.. baby chcem vás niečo popýtať...
ja budem patriť do rizikovej poradne (mi povedali, že po 2 potratoch a teraz ešte aj tie injekcie :frowning2: ) a chceme ísť na dovču do toho Talianska autom. Myslíte, že mi to dovolia?
2. feb 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som sa letieť bála, ak by som už bola tehu... moja sestra takto lietala a v treťom mesiaci potratila... ja netvrdím, že to bolo kvôli tomu, ale ona bola taký nezmar, vôbec sa nešetrila... :confounded:
Kenya, no Mexiko by som brala :wink: ja strašne rada spoznávam nové svety... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mne to robili v Ružinove, môj vlastný gynekológ, on takéto zákroky robieva...
2. feb 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v GNP ?
2. feb 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, ja ti neviem... to, ci ti to dovolia bude asi zavisiet od toho, ako sa budes citit, ake budes mat vysledky, ako sa to cele bude vyvijat... kamaratka isla na dovcu do chorvatska a cakala dvojky, bola doma, ale dr ju pustila... zasa mam kamaratku, od zaciatku bola na rizikovom, niekolkokrat skoro o babo prisla... a potom isli na dovcu :confounded: sice len 350km, ale predsa... a ked som spytala, ci ju dr pustil, tak mi povedala, ze tehotnym kontroly nechodia... tak neviem, asi by som sa bala o babo a nie o kontrolu... zasa aj ked ti to dovolia a nedajboze sa nieco stane, vyrovnat sa s tym budes musiet ty, nie doktori... strasne tazko teraz povedat, je to velmi skoro...
2. feb 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mon..súhlasím s kačiatkom..podľa mňa to záleží naozaj ako sa budš cítiť a čo ti povie doki :wink:
2. feb 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo je to GNP? :confused:

podľa mňa si náročnejšie cestovanie treba zvážiť, nezávisle od toho, čo povie doktor... veď len my samé vieme, aká je cesta za mimi náročná, tak prečo potom zbytočne riskovať? Ja by som sa určite viac šetrila. Tak ako napísala kačiatko, nejde o to, či príde kontrola, v prvom rade ide o mimi!!!
2. feb 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sakra. ved to ze potom si sama sebe budem niečo vyčítať.. naozaj bude najlepšie počkať či vôbec budem tehula a čo a ako.. teraz si tu nad tým lámem hlavu a nakoniec ešte ani tehula nemusim byť :grinning:
2. feb 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, som tu nova, a po prvej IUI. Chcem sa spytat, ci okrem bolesti v podbrusku mal niekto aj spinenie? Na 21. d MC sa u mna zacalo jedno aj druhe a aj krize ma zacali boliet ... a neviem, ci mam este dufat, alebo je to v haji... :unamused: Na hcg mam ist buduci pondelok - teda ak nepride mrcha mrchava...
2. feb 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urob si test
mne povedali, ze spineneie je normalne
2. feb 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak skoro? IUI mi robili 14.d., keby to iba 7 dni hniezdilo, tak test ma vyznam asi od dalsie 2 - 3 dni.... ale asi nevydrzim a urobim. :unamused:
2. feb 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha
tak musis len vyckat
a beries nejake lieky?
ako duphaston, alebo utorgestan?
2. feb 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maticap, ja som na tom podobne, dnes som tiež 21DC a cítim dosť podbruško, špinenie však nemám... ja mám stále pocit, akoby mala dôjsť mrcha :frowning2: a kedy ti bolo robené IUI?
2. feb 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi3 neprezradis, ktory lekar robi IUI aj ako vseobecny gynekolog?
napis mi prosim do IP
dik
2. feb 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maticap..no špinenie môže byť alebo..pokým nejvácaš tak by to malo byť dobre, už len ten testík treba urobiť ale ešte je skoro :wink:
2. feb 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, bola som na obede, tak prepacte malu pauzu. IUI mi robili minuly pondelok (25.1.), bolo to prve IUI. Dnes som 22. DC, to spinenie je naozaj slabe, ale je. A tie kriiiize - bolia a bolia. A aj podbrusko. Beriem utrogestan 2 x denne - rano som z neho mala riadne točáky, hlavne pri prvej tbl. Kedže sa to u mňa včera začalo kašlať, tak som si dnes rano utrogestan nedala. no medzitym som už volala so sestrickou (lebo ma kamoška nabádala, že som si ho mala dať), či mám alebo nemám pokračovať s utrog. a ona povedala, že mám ďalej užívať. A že ked sa menzes nerozbehne, mám prísť. Uf, už aby sa niečo rozbehlo - už mi je to jedno, ktorým smerom. :pensive:
2. feb 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky mám na vás otázku (ja neohrabanec totálny :grinning: ) keď mi dala dr. clostil len na 5 dni (2x1) a v piatok mám prísť na sono.. vy čo ste mali už stimulované IUI neviete mi povedať kedy cca asi mi to urobia? lebo mi napadlo práve, že mám clost. len do štvrtka večera.... :confused:
2. feb 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika0001, take uzivanie clostilu som mala aj ja. Podla sona Ti dr. povie kedy to urobia. Ja som uzivala clostil od 3. DC do 7.DC (tiez 2x denne, ale 1/2 tbl.), na 12.DC mi robievali folikulymetriu a pichli pregnyl. Ten sa picha 36 hodin pred zakrokom - ci sa uz budete snazit doma, alebo sa spravi IUI. Drzim palce! :slight_smile:
2. feb 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok