• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
dakujeem.. aj ja ho mam od 3 DC a v piatok budem 9 DC..
dakujem moooc...
2. feb 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika, normalne doberies clostil (nedava sa , pokial viem, na viac ako 5dni), pojdes na sono a podla toho ake velke budu foliky pojdes na iui... pred tym ti pichnu pregnyl (ja som mala 24hod pred)... a ak mas pregnyl doma, nezabudni, ze ma byt v chladnicke
2. feb 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej to viem. kamoška mi ho bola včera v Auperku vydzvihnut bo inde ho nemaju (vraj su s tým problemy ) a tam jej to povedali. inak by som to nevedela. Dakujem.. ona mi ho dnes prinesie a v robotke ho ma tiez v chladnicke.. :slight_smile:
2. feb 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ho kupovala na kozej a bez problemov... keby si niekedy potrebovala, je to kusok od car...
2. feb 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heej? lebo mne tak dr vravela ze nie je ho. a volala nam do auparku do lekarne ci ho maju a oni ze 3 krabice a dr mi hovori ze bezte hned pon. tak som tam potom volala ze v pondelok mi preto pride kocka nech mi ho podrzia :grinning:
ale dobre vediet micka Dakujeeem!!!
2. feb 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne hovoril dr, ze mozem mat problem, ale v pohode som to dostala...
2. feb 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, jsem se dala do jarního úklidu a doufám, že tím přivolám jaro :grinning: :grinning: :grinning: už mám hotovo, tak obědvám :wink:
2. feb 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luuci aj ja sa chystám upratovať dnes.. tak spoločnými silami.. haáda aj hej :grinning:

teda ako mne zima nevadi, ale chcem ti pomoct... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
2. feb 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maticap, mne tiež robili IUI v pondelok 25.1. :slight_smile: no ale ešte aj v stredu 27.1. to doki poistil :dizzy_face: takže testujeme spolu? :wink:

moni, buď kľudná, akurát doužívaš clostil a pôjdeš na sono... držím palčeky, nech je úroda bohatá!!! :wink: IUI ti budú robiť asi v pondelok... ja som to tak tiež mala :dizzy_face:
2. feb 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni ja som včera dobrala clostík ( tiež som mala od 3DC - 7DC 2x1 denne ), dnes mám 8DC a vo štvrtok idem na sono. Pravdepodobne mi IUI vyjde na víkendík :slight_smile:
2. feb 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja uz chceeeem :pensive:
2. feb 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika vyzerá to tak, že budeme testíkovať spolu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. feb 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hezké odpoledne,

tak jsem přečetla 3 dny nazpátek, nějak jste se rozepsali :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Tak zítra jdu do CAR dohohnout se na 2 IUI, tak jsem zvědavá, jestli to bude se stimulací nebe bez. :wink:

Jinak po prvním IUI hsem žádné prášky neměla.
2. feb 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zakajda :slight_smile: tak držíme palčeky, určite sa potom ozvi

kaciatko, zlatíčko, neboj, aj ty budeš čoskoro na rade :slight_smile:

kenya,a to ti spravia IUI aj cez víkend? :fearful:
2. feb 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kanya dobree.. tak dohodnuté.. počkáme sa.. :wink:
teda ak vydržíš bo ty budeš teda asi skôr.. :slight_smile:
2. feb 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi áno tam robia aj víkendy SO, NE - ale len objednané pacientky :slight_smile: No musia, keď to vyjde na víkend tak robia vždy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. feb 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, dakujem... priznam sa, ze ma to cakanie dost nici... niekedy uz si hovorim, ze radsej kona vypnem... ale nevydrzim...
2. feb 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko s tebou je to ako? Kedy Ťa čaká IUI???? :slight_smile:
2. feb 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko micka neboj tento rok na nás všetky príde... musíí!!!!!!
2. feb 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola v nedelu na sone a tiež som sa divila že aj víkedny robia... :confused:
2. feb 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya, to keby som vedela... prvy krat som stimulovala v septembri, dokopy trikrat a zatial len jedno iui :pensive:
kenya, tak to máš super, mne minule vyšiel pregnyl na sobotu večer, takže to bolo zaujímavé :grinning: nakoniec mi ho pichla jedna známa... no neviem si predstaviť, keby vyšlo IUI na víkend :confused: našťastie tentokrát vyšiel na pondelok :dizzy_face:

kaciatko, úplne ťa chápem, moja, ja už mám toho čakania tiež plné zuby, a tiež si koľkokrát vravím, že koníka budem ignorovať, no mne to tak trochu aj pomáha... baby sú tu zlaté a veľa sa človek naučí, dozvie... a hlavne spolu sa bojuje ľahšie :wink: prajem ti veľa sily!!! :wink:
kaciatko veľkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý cmuk ti posielam veľmi silno objímam!!!!
od septembra si bola len 1x na IUI?
2. feb 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, mne cakanie ako take nevadi, pokial mas aspon trosku pocit, ze sa nieco deje... ale ja mam pocit, ze od tej laparky len cakam na mrchu, s malou prestavkou, z ktorej aj tak nic nebolo... a to su to dva mesiace...
2. feb 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya, ano :cry: prvy cyklus som vobec nereagovala a mrchu sme museli vyvolat (cize dlhy cyklus), potom som bola na iui, dalsi cyklus laparka a teraz zasa reakcia na ... takze zasa cakam na mrchu :pensive: :confused: :rolling_eyes:
2. feb 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kačiatko..už vydržaj..už len mcha príde a ideš nato...vyrdežaj, neboj všetko dobre doapdne..všetky ti tu silno držíme palce..obíma ťa :wink:

Kenya..tak cez víkedn, to je susper držím palce :wink:

Zakajda, drž sa zajtra :wink:
2. feb 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, moc dakujem. ja uz sa po tom vsetkom bojim, ci tie injekcie pomozu...
2. feb 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi, ale podľa mňa je to normálne keď v CAR robia aj víkendy. Však keď sa robia aj transfery pri IVF alebo podobné veci, tak hádam by doktori nečakali do pondelka :unamused: Keď treba tak treba. :slight_smile:
Mňa to čakanie tiež privádza do zúfalstva :slight_smile: Ale dúfam, že sme už blízko k nášmu vytúženému mimi :slight_smile:
2. feb 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko držíme Ti palčeky , a aby ten čas pre nás rýchlo utekal :slight_smile: :slight_smile:
cisielko áno - už sa to pomaly blíži, myslím ten víkendík :slight_smile:
2. feb 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok