• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
zahtra idem na krv a ak to nevyšlo ( o čom som pevne presvedčená ) tak si chcem dohodnúť konzultáciu. Nechcem ďlší zbytočný pokus
16. okt 2008 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky take nevim jak vas potesit asi vas vnitrni pocit rekne vic nez slova utechy,ale prece jen doufejte ,jednou to vyjit musi!!!!!!!!!!! :wink:
16. okt 2008 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňa už najväčší smútok prešie, ono čas všetko zahojí. Ako sa tak poznám, zajtra večer si možno trošku poplačem, lebo nech si vraví kto chce čo chce, človeku to príjde ľúto. No a potom sa cez víkend dám dokopy a idem ďalej. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2008 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduska je mi to luto, ze to tak dopadlo. Neboj raz to predsa vyjde. Podla mna uz nestracaj cas s IUI, ja som tak zabila rok, treba to asi riesit uz cez IVF.
16. okt 2008 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduska, tak si sa rozhodla pre konzultáciu ak budeš mať výsledky negatívne?
16. okt 2008 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, chci vás jenom trochu podpořit a popřát vám všem hodně štěstí ... já jem po druhém IUI a vyšlo to ... sice nemáme vyhráno, protože hladina HCG je hodně nízká, ale všechno se může otočit k lepšímu, tak všem držím pěstičky. pa pa
16. okt 2008 o 18:44  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v novembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik - ahoj, mám se tak všelijak, pořád mě bolí záda a ty vaječníky :frowning2:
16. okt 2008 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, to asi neprejde tak rýchlo, ale dáko to musíš vydržať. :wink:
16. okt 2008 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to jsem si říkala, že když nebudu pod injekcemi, tak to odezní
16. okt 2008 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj :sweat_smile:
16. okt 2008 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak já budu čekat :slight_smile:
co jinak? už je líp?
16. okt 2008 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduska to je dobre,ze to na druhou stranu beres i pozitivne :slight_smile: ono ani nic jineho nezbyva vid,kdyz se chce clovek s tim poprat a snazit se dal....zitra az pujdes na krev tak ja stejne budu drzet palecky :dizzy_face:
16. okt 2008 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzann má pravdu, budeme na tebe myslet, pak dej vědět. Jdu se věnovat manžovi, dnes přišel pozdě.Pěkný večer všem a dobrou. Zítra tu jsem jako na koni :slight_smile:)))))
16. okt 2008 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som bola dnes na tom vysetreni priechodnosti vajcovodov a vsetko je OK! :sweat_smile: aspon nejaka pozitivna sprava u mna poslednych cias...este uvidim ako dopadne ten hormonalny profil a snad v novembri zaciname s IUI
16. okt 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj rosienka - to je výborná zpráva! taky jsem byla na hsg, hodně nepříjemné, ale už je to pryč.
17. okt 2008 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosienka: a teraz šup na IUI. Držím palce:slight_smile:

aduska: ozvi sa čo a ako. Mysľou som s tebou.:dizzy_face:

pani_haf: prosím ťa kde pracuješ že môžeš byť stále na nete? :fearful:
17. okt 2008 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik - jsem doma na PN
17. okt 2008 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááááááááááj, tak to je potom jasné (moja hlava deravá). Aj ja som dnes doma. Od včera ma ukrutne bolí hlava, tak som ráno volala do práce že neprídem. Keby som mohla, dám si tabletku od bolesti a je to v pohode. Bolesť hlavy je ďalší náznak toho že tehu nebude. Vždy týždeň pred mrchou ma bolí. :rolling_eyes:
17. okt 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak já to poznám tak, že jsem hrozně žravá, pobolívá mě pod paží a v kříži, ale tak mě bolelo i po iui, jako ovu. Udělej si masáž spánků nějakou mentolovou mastí.
17. okt 2008 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám aj masážny prístroj, no vyzerá to skôr ako ručný šľahač na vajcia :grinning: , ale celkom pomáha. Len je to lepšie keď ti to robí niekto iný. (Jeeeeežiš táto veta bola dvojzmyselná) :grinning:
17. okt 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
souhlasím :grinning: :grinning:
mě hlava bolí skoro denně, tak se snažím hodně pít vodu a trochu si procvičit svaly na krku.
17. okt 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to mi treba riadiť, ale nejak sa mi nechce
17. okt 2008 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenže je to koloběh, hodně piju, hodně na wc, takže lítám sem tam :slight_smile:
co máš v plánu na víkend? my budeme odpočívat, manžovi se nikam nechce :wink:
ještě k tomu utroši - celkem se to drží uvnitř, asi tím, že to má tužší konzistenci než klasická tabletka
17. okt 2008 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cez víkend ideme ku svokrovcom, takže asi nebudem ani na nete.

a utroš papáš či vkladáš? Ja si ho vkladám a dosť ma obťažuje ten hlien. Pri prvom IUI som z neho mala aj totálne naduté brucho. Teraz zatiaľ nič.
17. okt 2008 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utroš vkládám, břicho jak balón jsem měla včera :slight_smile: jaký je rozdíl mezi tím, že ho papáš či vkládáš?
17. okt 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dr. odporúčal vkladať. A keď papáš vraj to žalúdok ťažšie znáša. :wink:
17. okt 2008 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. :wink:
komárik, budeš testovať?
17. okt 2008 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som testovala včera na bohužiaľ 1 /. Som 11 deň po IUI :cry:
17. okt 2008 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik - jo ták
ahoj lusina
17. okt 2008 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áách jo, tá nešťastná jedná palička :frowning2: