• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
delf, my o IUI tiež nikomu nehovoríme, vie to len moja sestra a jedna kámoška, čo bola so mnou na laparke, oni tiež snažilkujú... máš pravdu, čo koho do toho... ak to vyjde, tak to bude naše krásne mimi, zo splynutia nás dvoch :grinning:
3. feb 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no luuci já doufám,že né a zadaří se ti to iui
3. feb 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf, jasne, ze tu ostan :slight_smile: budeme radi :wink:
3. feb 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. feb 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo jo bobi máš pravdu v tomhle,ikdyž to je za pokocí doktorů,tak stejně je to já a o bez toho to nejde :grinning:
3. feb 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem o 1.IUI řekla mamce, ale ted už jí to neříkám :wink: ale kamarádky to vědí :wink:

dekf, to víš, že chod sem :dizzy_face:
3. feb 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf, ja ináč tiež neverím, že nám tentokrát IUI vyšlo... no a ak nie, tak nás tiež čaká asi IVF :frowning2: a jasné, kľudne medzi nami ostaň, budeme len rady :wink:
3. feb 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mojej mamine o tomto druhom IUI už ani nehovorila, pri prvom sa ma stále vypytovala a mne bolo občas tak ťažké o tom hovoriť, hlavne, keď sa to nepodarilo... :cry:
3. feb 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa priznam, ze sa tym nejako extra netajim, ze mam problem... nehovorim, ze to vesiam na nos kazdemu, ani nezachadzam do detailov, ale je par ludi, ktori vedia... a ti rozumni aspon pochopili, ze niektore veci su tabu, ti ktori nepochopili... radsej nebudem komentovat :rolling_eyes:
3. feb 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak u nás hodně lidí ví, že máme Anetku z IUI, takže ted to pro ně není překvapení :wink:
3. feb 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Delf..čo to táraš, ved ani ja som bňnebola na iUi a som tu..mám za sebou IVF a čaká ma KET..a neopustila som baby :wink:
3. feb 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to jo hlky tad je lepší že si o tom popovídám spolu a tak,ale budu muset načerpat informace veškeré co a jak je lepší bud to pero nebo klasicky injekce zda se to píchá jen do břicha nebo do zadku i a kolik je injekcí no budu muset hledat
3. feb 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielo a kdy budeš vědět jestli se podařilo rozmrazit bojovníčka.Díky holky jste hodné a proto tady taky chci zůstat ta podpora je úúúúúžasá :dizzy_face:
3. feb 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ani nad tym nerozmyslajte, ze nas opustite :grinning: mna akurat minule napadlo, ze kocky, co uz su tehu sem pomaly ani nepachnu :confused: ja si hovorim, ze by som vas predsa potom vsetkom neopustila :grinning: :dizzy_face:
3. feb 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky dakujem za rady ohladne lyzovacky. Tak to nebudem rusit, akurat vynecham moj oblubeny caj s rumom a nebudem to prehanat :slight_smile:
3. feb 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!
Téda vy jste toho napsali kočky! :slight_smile: Musím vás dočíst, včera jsem byla celý den na CzechInwestu a doma jsem se už nepřihlašovala.
Něco nového? Já ještě držím a netestuju, budu v pátek :wink:
3. feb 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, ty máš ale trpezlivosť :stuck_out_tongue_closed_eyes: koľký DPO si? ja tiež neviem, či naberiem odvahu :unamused:
3. feb 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci, týjo, to seš dobrá :wink: kdy má dorazit mrcha?? já se testovat taky nechystám..jen dkyž mrcha nedorazí až vysadím Dufáč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucicinda..máš nervy zo železa :grinning:

Kači..aj ja som si všimla, že ked niekto ostane tehu už je tu vľmi málo..skoro ani nechodia..ani tehu výrusíky nám už nemá kto rozdávať..ja by som vás tiež neopustila, ved sme v tom boli spolu :grinning:

Ell, Alienka, Alimak..a všetky tehule..kde ste..tehu výrusíky nám treba :grinning:

Delf..zajtra ráno o 07.30 volám do centra..ak sa rozmrazilo tak tam rovno idem :wink:
3. feb 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, tehule kde ste? povzbuďte nás trošku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi IUI byla 19.1.
Luuci mrchu jsem čekala kolem 2., jsem tedy stále na utroši, tak nevím, dá se dostat ms i přes utroš když se to nepovede?
Cisielko Ty jsi myslím psala žes to dostali i když jsi brala utroš je to tak?
3. feb 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Posielam tony virusikovvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: a sup sup vsetky nakazit sa!
3. feb 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ell :slight_smile: ako sa máš? koľkaté IUI sa podarilo vám? už si to nepamätám...

luci, tak to ja by som už asi testla, podľa mňa ti to už ukáže...
3. feb 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell děkujeme, snad voblíznu celej komp :grinning: :grinning:
Bobi to jo já vím, ale mužík na to chce dohlédnout takže až v pátek :sunglasses:
3. feb 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell, ahooj :grinning: ako sa mate?
lucinda pridavam sa, len na mna je vidiet :sweat_smile: tak nemozem :grinning:
3. feb 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko :grinning: tak si ho vylešti kapesníkem oni na něm určitě ulpěj a pak inhaluj :dizzy_face: :grinning: :sunglasses:
3. feb 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi - mala som stastie - prve :wink:
Lucinda tak to si ma pobavila - si to nazrone predstavujem ako olizujes comp :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Kaciatko, mame sa dobre, malinke kopkaju a zajtra ideme do poradne. Nastastie morfo nam dopadlo dobre minuly tyzden :dizzy_face:
Drzim vam vsetkym strasne palceky!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MUSI to vyjst :slight_smile:
3. feb 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malinké kopkajú? :fearful: ell, ty budeš mať dvojičky??? :slight_smile: jéj, to je krásne, držím veľmi paľuchy :wink: a mala si po IUI aj nejaké príznaky, či až test ukázal tehu...???
3. feb 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Diky, Bobi :wink: ano budem mat dvoch chalanov :wink: mala som zazivacie tazkosti a palenie zahy. Ale nebrala som nic, cize ani utros. to bolo asi tak jedine, lebo inak so zaludkom nemavam problemy vobec. A potom mi uz hned zacalo byt blbo. // soom mala 12dpo (predtym som sa odmietala testovat) :grinning:
3. feb 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pre info ako kto na tom je prikladám tabulečku :grinning:
cisielko - Ket 50 na 50 že sa pôjde 04.02.
Lucia - 01.02. 3IUI - testík 15.02.
Bobi - 25.-27.01. 2IUi testík 10.02.
Kaciatko . čaká na mrchu a potom nepovieééééééééééééém
Zakajda...čaká na mrchu a potom 2IUI
Monika..mrcha dorazila, 2IUI - 05.02. sono a už pichá fraxiparine
Sysysy - začátek března 1.IUI
Kenya83 - 04.02. sono ohladne IUI
Lucinda3 - 19.01. 3 IUI , testík 02.02.
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02.
Delf14 - 20.01. IUI
maticap. - 25.01. IUI - testík 08.02.

Ell, že sa ja ukážeš..to ťa musím privolávať za každým? som rada, že drobci kopkajú a drž sa zajtra :grinning:

Lucicinda..ánno, mne prišla mrcha aj ked som užívala Utroš :angry: ale to osm ja, neznamená, že sa to stane aj vám :sunglasses:
3. feb 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok