• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
kenya, jasně, že by se to zvládlo..ale my už doma jednoho prcka máme a 3 děti jsou až dost..aspon pro mě..manžel by si je přál :sweat_smile:

Já se holky taky snažím věřit, že IUI vyjde, ale nějak pomalu ztrácím naději :unamused:
3. feb 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaaaaak!!!!!!!!!!!!!!!!!

xixixi

juj kočky opúšťam vás na chvíločku. ideme do Billy.... dnes budem variť perkelt... mnaaamky....
papa zatiaľ...
ja sa vráátim... :sunglasses:
3. feb 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya, super si to vystihla :slight_smile: presne tak to je :wink:
Moni správně já tomu taky věřím!!! :wink: Ty věci jsou úža, ale přiznám se, že na tyhle značky moc nejsem, já spíš sportovní :sunglasses:
Je to sranda s dvojčátkama, u manžela v rodině taky byli...A já si přeju dětičky tři :dizzy_face: Ovšem budu nesmírně ráda teď za jedno a "na starý" kolena třeba v těch 35 třetího šmudlu :wink: Máme to teda hezky naplánovaný :grinning: :sunglasses:
luucia nezabudni, že nádej zomiera posledná!!!!! A neboj, ty už máš pre koho žiť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: My na to stále čakáme, ale verím že sa čoskoro dočkáme :slight_smile:

A neboj zvládla by si aj 3 detičky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Však sme ženy :wink:
3. feb 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Si dej i za nám Moni papa! Já si jdu taky ven něco ulovit :grinning:
3. feb 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre babulky idem ja dačo porobiť, čakajú ma 3 kopy prádla na žehlenie...uf :frowning2: Prídem Vás kuk večer :slight_smile: Tak zatiaľ PA a prajem krásny zasnežený dník, aspoň u nás na Liptove :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. feb 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky přeju krásný zbytek dne, jedu si pro malýho, zítra pa!
3. feb 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som späääťť....

:grinning: :grinning: :grinning:

inak Luci to privolávanie jari nám akosi nevyšlo.. u nás dnes zasa snežilo :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já taky ještě nakukuju, mrně mi spí :dizzy_face:

Moni, no tady teda dneska pršelo a jsou 4 stupně..ještě tak 15°C a budu spokojená :grinning: :grinning: :grinning: ale zas chápu, že je únor a na jaro si musím ještě počkat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Co je perkelt??? Já dneska dělala k obědu domácí pizzu..mňamky :dizzy_face:
3. feb 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....som tu sice malo,lebo som pracovne vytazena,ale chcem podporit vasu vieru v to ze sa to podari...ked budeme verit spolu,bude nasa viera silnejsia...takze IUI nam vyjde a basta!!!!ja si teda prosim max dvojky :slight_smile:
3. feb 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj xeni :wink: ako sa cítiš???
3. feb 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perkelt.. ja neviem ako sa tomu u vas hovori.. :-ä
ale je to bud kuracie alebo bravcove mäsko, smotanka, prektal a bud cestoviny sa k tomu papaju alebo halusky.. :slight_smile:

xena ahoooj.. :slight_smile:
3. feb 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bobi,
ako kedy,nic zvlastne,len sa mi obcas tocieva hlava a grgam... :slight_smile: ale to su hormony...a ty ako???
3. feb 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj xena :slight_smile:
3. feb 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mňa už druhý deň pobolieva podbruško ako keby každú chvíľu mala doraziť mrcha, taký divný pocit :unamused: no to asi tými hormónmi :confused: ináč ok

a kedy plánuješ testnúť?
3. feb 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky baby.tak jsem tu na chvilku,no já věřila,že druhé iui se nám podařilo,ale prd a nejvíc se holky bojím,že nedopadne ani ivf,říkala jsem si,že enbudu sklamaná a tak,ale přišlo to na mě moc se bojím toho,že nám už druhé není souzeno,vím,že můžu být ráda za jedno za jednu krásnou a zdravou holčičku :dizzy_face: a jsem moc ráda,ale tak moc bych chtěla druhé :unamused:
3. feb 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko81 ahoj,
Né nevyhodil mě nikdo , ale můžu říci, že když se mi nevedlo a holky kolem mě se bavili, že už jsou těhu, tak se mé deprese z neúspěchu stupňovaly a tak jsem se tu na nějakou dobu ztratila.
No a pak jsem si řekla, že už toho mám dost a že si zajedu do Itálie zalyžovat, pokud tato IUI nevýjde, že po Novém roce půjdu na IVF.
A taky kvůli té mé virózy se mi na IUI nechtělo, přemluvila mě má kamarádka se kterou jsem byla v lázních a pokud prý nepůjdu tak jsem si injekce píchala zbytečně. A tak jsem šla.
Jó a taky - Vždy když, když jsem byla na IUI, tak mě hned po vstříknutí spermiíí řekli, že můžu seslézt z křesla. A
teď na té IUI jsem poprosila pana dr., jestli bych mohla aspoň 10min na křesle zůstat, tak kývl a ono to zabralo asi........
Posílám ještě těhu bacily ať se dostane na každou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf14
No já mohu jen říci, že já měla po IUI bolesti podbřišku taky. Taky jsem myslela, že příjde mrcha a po 11dnech jsem testla a byly tam //
To pobolívání podbřišku nech tak, ikdyž jsem našla //, tak ještě další celý týden mě podbřišek bolel.
A jinak mě pobolívá i teď, když se zvětšuje děloha, to jsou tlaky jako kdyby přišla MS
3. feb 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lumcag já ale měla test vysavová,nic tam nebylo a to by už mělo a už špním,takže se to rozjíždí,ale jsi hodná,že jsi mě chtěla uklidnit
3. feb 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf14
To špinění mám do teď a jsem těhu, předepsali mi ascorutin. A o silvestra jsem krvácela, to už jsem byla v nějakém 6tt. A až 15.1. mi zjistili krevní hematom( naštěstí už se ztrácí ) ve formě toho špinění. A pokud nekrvácíš, ještě není nic ztraceno.
3. feb 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte snazilky, podavam hlasenie: som 23.DC, vcera vecer bolenie podbruska krizov a spinenie ustalo a cele doobedie som bola prudky optimista. A teraz, po navsteve zubara (kde som preventivne odmietla RTG) ma boli podbrusko (ale riadne) a opat mam spinenie... preco???? :frowning2:
Lumcag, ak som dobre precitala, Ty si mala aj spinenie a aj bolesti?
3. feb 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maticap.
Já mám pobolívání podbřišku vždy v termínu MS někdy i mimo něj (pokud se roztahuje děloha) a špinění mám
pořád od začátku až do teď
3. feb 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumcag, to vazne? Fakt mam byt optimista a dufat, ze v pondelok bude v krvicke hcg? :slight_smile: Ale ked to podbrusko boli viac a viac a horsie ako vcera a predvcerom.... :unamused:
3. feb 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa zababusit do zupanu k telke. Pekny vecer a drzime si vsetky palce! a vobec! :wink: ako hovori moj manzel: Bude ako nebolo! :grinning:
3. feb 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj lumcag,
tebe sa podarilo IUI? Na koľký krát? :slight_smile: A aký ste mali problém? :wink:
3. feb 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maticap kedy testuješ? :slight_smile:
3. feb 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo haloo...
kto tu testuje kedy testuje...
no už nás nenapínaj maticap :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mon..teda..to sú riadne kopce kde to idete..to budeš aj lyžovať? a tie botičky, júj krásne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Kenya..tak zajtra sono..držím silno palce... :wink:

Lumcag..dakujeme za výrusíky..a treba vás tu aj tehule aby ste boli naša inšpirácia :grinning:

Mňa dnes tak vystrašili v Helíku..dnes mi volali, ked som zbadala číslo skoro som odpalda, že čo sa deje, ešte nič nemôžu vedieť bola 13h..a oni, že ho idú až zajtra rozmrazovať, tak si mám zavolať až o 08.30h..skoro ma vystrelo..nervozita si ma pomaly našla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. feb 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko viem ja kde to je? idem prvý krát.. uvidím či sa odhodlám.. juj.. bojím bojím.. :grinning:

a tie botičky.. nádhernéé.. som sa zamilovala..
a v albumiku mam aj to co mmm objednall.. :sweat_smile:
3. feb 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok