• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
juj mojka tak daj potom hend vedieťť......
3. feb 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko ďakujem, aj JA budem ráno na teba myslieť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. feb 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mon..jasné dám..a tie topánočky zalté sú skevlé..a to že objednané to ste si objednali?

Kenya..budeme si zajtra držať aplce navzájom :grinning:
3. feb 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky, zítra a v pátek budu v práci, tak nevím, jestli stihnu mrknout

Těm, co zítra něco čeká, držím pěsti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. feb 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni, krásné věcičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. feb 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej to môj milovaný manžel objednal... vraj sa mu to páčilo... :slight_smile:
3. feb 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda..sú naozaj krásne....

Lucia..dakujeme aj ty sa drž :wink:
3. feb 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
držte sa všetky a stále..
tak... :wink: :wink: :wink:

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ste tu este...ja som musela odist...ale citam vas stale...
bobi,momentalne citim halvu aj podbrusko,tak ktovie...ale na mrchu je este skoro ved som len 9DPO...
3. feb 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya83
jsem po 3 IUI se stimulací fostimonu a problém mé sterility mám napsáno v albu, ale klidně ti to napíšu ještě tady
měla jsem kostrčí skříplé děložní úpony, takže jsem mussela podstoupit mobilizaci kostrče přes konečník :frowning2:
4. feb 2010 o 03:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi se divíte tomu času, kdy to píšu, ale nemůžu spát. Manžel odjel na služebni cestu a já bez něj ne a ne usnout. Ale jdu to zkusit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2010 o 03:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děvčata posílám ještě těhu bacily :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
snad máte otevřené okno :slight_smile:
4. feb 2010 o 03:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky, tak mě v březnu u Apolináře čeká 3. pokus IUI. Kéž by to už vyšlo. Držte mi palečky.
4. feb 2010 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ránkoooo...

lumcag no pekne.. :grinning: :grinning: Ale tak snáď teraz ráno sa vyspinkáš.. :grinning: A Ďakujeme za tehu bacilky.... :wink:

l1u1c1i - jasné, že držíme palce!!! a veľmi silno!!!!
4. feb 2010 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak je to jasne - testovat nebudeme - nie je co. Spustil sa mi menzes..... Skore je teda trapne... :cry: o 2 tyzdne sa teda chystame na druhu IUI. Drzte palce. :wink: A ja drzim palce vam.
4. feb 2010 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maticap - moojka.. hlavne nezúfaj, nevyšlo toto vyjde iné... určite!!!!! :wink:
4. feb 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ideme na to, mrazáčik zabojoval tak si idem po neho..som strašne šťastnááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá...som bola s nervami na pokraji zrútenia kým odbilo 08.30h, musel mužík volať :lol:

Ďakujem, že na nás myslíte, lúbim vás...ukážem sa tu najksôr v nedelu..4 dni budem ležať s nohami hore...držte sa mi tu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj cisielko straaašne mo držím palčeky a všetko čo môžem!!!

straašne moc si to zaslúžiš!!! moc moc moc!!!
4. feb 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko princezničky :slight_smile:

cisielko, to je úúúúúúúúúúúúúúúúžaaaaaaaaaaaaaaaaasnááááááááááááááááááááá správa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: veľmi sa s tebou tešíme, držíme palčeky a v nedeľu sa ozvi... a nôžky pekne hore, nech sa poriadne zabydlí :wink: drobec

maticap. tak to ma mrzí, viem ako sa asi cítiš, no ďalšie IUI pred tebou, tak hlavu hore :wink:

xeni, a kedy chceš testnúť? ja asi až v stredu, ak mrcha nedojde...
4. feb 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to len pre pripomienku:

cisielko - Ket 04.02. ide sa na to :slight_smile:
Lucia - 01.02. 3IUI - testík 15.02.
Bobi - 25.-27.01. 2IUi testík 10.02.
Kaciatko . čaká na mrchu a potom nepovieééééééééééééém
Zakajda...čaká na mrchu a potom 2IUI
Monika..mrcha dorazila, 2IUI - 05.02. sono a už pichá fraxiparine
Sysysy - začátek března 1.IUI
Kenya83 - 04.02. sono ohladne IUI
Lucinda3 - 19.01. 3 IUI , testík 05.02.
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02.
Delf14 - 20.01. IUI
maticap. - 25.01. IUI - testík 08.02.
4. feb 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maticap, nedostala si ten menzes príliš skoro? :confused: veď ty si bola na IUI v ten deň ako ja :confused: nebude to len špinenie pri uhniezďovaní? a utroš berieš?
4. feb 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky,

cisielko to je ale krááááááásna správa....držím palce a verím, že embryjko sa v tebe udrží po celých 9 mesiacov. Veľa šťastia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Babky tak ja som sa práve vrátila zo sona. Tento cyklus si folíky rozmysleli, že budú rásť pomalšie. Dnes mám 10 DC a folíkov je viac ale zatiaľ majú len cca 10mm. Takže ma objednal na sono v utorok 9.2. Tak dúfam, že potvorky podrastú a ja budem môcť absolvovať prvú IUI.

Juj ale som nahnevkana, to je ako na truc. Keď nemám mať IUI folíky rastú ako divé, a teraz keď mám ísť na IUI buuum folík ešte malý.

No neva šup, šup v utorok na sono. :wink: :wink: :wink:
4. feb 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepísala som si sono :slight_smile:

cisielko - Ket 04.02. ide sa na to
Lucia - 01.02. 3IUI - testík 15.02.
Bobi - 25.-27.01. 2IUi testík 10.02.
Kaciatko . čaká na mrchu a potom nepovieééééééééééééém
Zakajda...čaká na mrchu a potom 2IUI
Monika..mrcha dorazila, 2IUI - 05.02. sono a už pichá fraxiparine
Sysysy - začátek března 1.IUI
Kenya83 - 09.02. sono ohladne 1IUI
Lucinda3 - 19.01. 3 IUI , testík 05.02.
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02.
Delf14 - 20.01. IUI
maticap. - 25.01. IUI - testík 08.02.
4. feb 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kenya, neboj, ešte môžu pekne podrásť, ja som to tak raz mala tiež, že na 10DC ešte boli také mini... držím palčeky, verím, že sa umúdria a narastú do krásy :slight_smile:
4. feb 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,

dnes som bola na sono, som pred 3 IUI, dufam ze poslednym. Dnes mam 15DC a foliky mam dva jeden 15 a druhy 12, myslim ze je to este malo, nejak sa im nechce rast. Kolko by mali mat foliky pred zakrokom?
vie mi niekto poradit?
4. feb 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No aj keď si ty mala 10 DC také malé, podrástli Ti????? Ja som posledné dva cykly v pohode, jeden sme mali prírodný a druhý stimulovaný clostíkom a pekne narastli potvorky. No uvidíme :slight_smile: Dúfam, že podrastú, lebo už teraz som na nervy :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. feb 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj apple,

a čím si stimulovala???? Ja som dnes bola na sono a tiež mám zatiaľ malé folíky. Mám 10 DC zatiaľ a folíkov viac 10 mm. Idem na sono ešte raz v utorok. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. feb 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som brala clostirg.
4. feb 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to je individuálne, folíky dozrievajú každý mesiac inak. Takže možno práve tento cyklus budú rásť trošku pomalšie. A objednali Ťa ešte na sono apple??? Aj ja som brala clostík 2x1 :slight_smile:
4. feb 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya, podrástli, no vtedy sme snažilkovali prirodzene... ovu som vtedy mala trochu posunutú, no aj tak to nevyšlo :frowning2: ešte nestrácaj nádej, možno to bude aj tvoj prípad :wink:

apple, podľa mňa pred IUI by mali byť okolo 20mm, no nie som si istá... ja som naposledy mala na 10DC 16mm folík a IUI bolo o 3 dni
4. feb 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok