• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
dnes si mam zavolat poobede, tak uvidim co povedia
4. feb 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya - to preto, že ma chceš čakať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno pregnyl by sa mal pichať, keď je folík cca 19mm-22mm. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Aspoň u mňa mi tak pichali. :slight_smile:
4. feb 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!
Cisielko držím všechno co můžu, moc Ti to přejuuuuuuuuuuuuuu!! :wink: :slight_smile: :sunglasses: Nohy hore, odpočívat, a v neděli informovat!!
Maticap to je mi líto, ale nepřišla ms nějak brzo?!
Kenya neboj, dorostou, držím palečky! Mně rostl také pomalu, 12dc jsem měla 13mm, na utz před IUI jsem byla dokonce 3x :sweat_smile:
Apple Ty to samé, taky budou! Folíky by měly mít min 18mm před IUI nepletu-li se.
Ostatní kočky ahooooj!
ahoj moni, teba zajtra čaká sono, že? tak verím, že folíky budú k svetu a cez víkend IUI :slight_smile: júj, už aby to bolo, že? :wink:
ahoj luci, pripravená na zajtrajší testík? :wink:
4. feb 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem:slight_smile:
4. feb 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj bobi ani nehovor. ked prežijem zajtrajšiu injekciu tak dufam ze iui bude skoroo.. :slight_smile:
4. feb 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucinda a mala si také folíky keď si stimulovala, myslím ten 12DC 13mm??? A ktorý deň Ti potom robili IUI???

Áno Monika asi Ťa počkám, ale teraz to vyzerá asi že budeš skorej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Držím palce zajtra :slight_smile:
4. feb 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya - dakujem. uvidíme. aby som nedopadla ešte tak, že nič nebude... :angry:
fuj ani na to nemyslím...
4. feb 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dnes sa hlasim neskor :sweat_smile:
cisielko, si uz niekde vyzdvihuje mrazacika, tak moc drzim palce!
a vsetkym, ktore pestujete foliky alebo sa chystate testovat tiez :wink: :slight_smile:
4. feb 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi nijak zvlášť připravená nejsem, to víš nervíky budou až ráno :wink:
Kenya bylo to přesně takhle: 12.dc 13mm, 14.dc 15mm, 17.dc 18mm - píchnut pregnyl a 18.dc IUI :slight_smile:
Kaciatko ahoj a dík! :wink:
4. feb 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky jen si akorát od včerejška pozoruju pleť jak jsme to tady rozebírali s Ell :grinning: A taky celý týden chodím pravidelně kolem 5h ráno čůrat, ale to spíš přisuzuju tomu jaký jsem večer "ochlasta" :sunglasses: Jinak je mi pořád bájo, tak snad nejsem sfetovaná tím utrošem :sweat_smile: :grinning:
4. feb 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kači - avojjj.!!! :slight_smile:
4. feb 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Díky lucinda, no snáď si to folíky rozmyslia a podrastú :slight_smile: a budeme môcť dohodnúť IUI :slight_smile:
4. feb 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya neboj podrastu. ja som pred prvým IUI mala malinké ale narástli nejakým zázrakom zrazu.. :wink:
deň pred iui bol jeden 19 mm :wink:
Nepametám si koľký deň mi robil predtým sono a aký bol malý ale viem, že mi vtedy hovoril, že z toho asi nič nebude.. :wink:
4. feb 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucinda a ty by si už nemala testovať? :wink: :wink: :wink: :wink:
4. feb 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika veríííím, dúúúúfam, že podrastú. Ináč by ma to veľmi mrzelo kedy to práve tento mesiac keď sa chystáme na IUI nevyšlo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. feb 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kenya jojo, zítra, čekám až se mi mužík vrátí z Norska, chce mít dohled :wink:
A věř, já taky věřím :dizzy_face:
4. feb 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, bojovnicky. dlho som tu nebola, teraz som ani nestihala docitat. Ja uz neviem,co sa to robi, prave tento mesiac som chcela ist konecne na IUI, a mrcha meska... uz som zufala,co sa vsetko komplikuje-zdanlivo jednoduche veci,co fungovali ako hodinky. Aj vam sa stavalo,ze sa rozhadzal cyklus po Clostile? min.mesiac meskalo 2 dni, teraz 10. Tehotna nie som, test negat. Ja uz neviem...vsetko vyzeralo tak jednoducho na zaciatku, dnes mam blby den a asi depku.

Cisielko - drzim palce!!!!!!!!!!!!!!!

Bobi3-dufam,ze to vyjde!!!
4. feb 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jonnie :slight_smile: , a si si istá, že nemôžeš byť tehu? ako sa cítiš?

a ja tiež dúfam, že to vyjde :wink: ďakujem
4. feb 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ja som na 99 % presvedcena,ze nie. Brucho stale boli, a test by hadam po tolkych dnoch neklamal. Mala som ist dnes na krv,lebo sestricka mi nechcela pichnut injekciu,ze lekar mal plno... ale na zaklade ranneho testu som ani nesla, uz beztak mam naladu pod psa. Citim sa normalne...kebyze som tehu,tak mam aspon nejake priznaky. Nic ma neboli, donedavna ani brucho,len od vcera vaznejsie akoby mala prist... a stale bol taky biely vytok. Tak ma to stve... normalne rozmyslam,ze ked dorazi, ze nebudem brat jeden mesiac clostil a uvidim,ci sa mi cyklus umudri... ja som mavala ako hodinky, ako som zacala behat po lekaroch a vdaka liekom je to rozhasene...
4. feb 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jonnie, vraj aj biely výtok býva príznakom :confused: a koľký DPO si?
4. feb 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jonnie to je mi líto, a Tys užívala jen clostil nebo ještě něco? Na tu krev bych si stejně zašla když máš tu možnost. A těhu příznaky být přece žádné nemusí, já při malým začala zvracet až po 10tt. Je to určitě pech když jsi to měla pravidelně a teď tohle, zkus to prodiskutovat s mudrou. Držím palce!
4. feb 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mi je strasne tazko vypocitat, lebo sme sa snazilkovali trosku pred planovanou IUI, ale vajicka boli kadejake - nijake,tak som povedala,ze to tento mesiac nechavame tak... takze to by museli preziiit velmi dlho,keby... ak vajicka aj dozreli...to som bola na 15 den a nic nebolo. Dnes som 42 den cyklu.a to pisem,ze mi meska 10, ale po starom pocitani 12. Mna boli brucho akoby mala prist, tak si myslim,ze aj pride... na zazraky som uz prestala verit.
4. feb 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jonnie, takže ste teraz snažilkovali len prirodzene? IUI nebolo? neviem, či to chápem správne... :fearful:
4. feb 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, IUI nebolo....chcela som vyskusat dalsi cyklus a ten sa nevie dostavit... uz ma to stve, kazdy mesiac nejaka prekazka... a ty mas uz dve za sebou :slight_smile: ja som zacinala v rovnakom case ako ty. Ty sa ako citis? Dufam,ze ako tehu.
4. feb 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jonnie, neviem ako sa ma cítiť tehu :grinning: ale to asi nie, nemám z toho dobrý pocit, proste také tušenie, že to zasa nevyšlo :pensive:

u teba by bolo najlepšie prebrať to s doktorom, spraviť test na HCG príp. pcihnúť vyvolávačku... nech môžeš začať odznova :wink: držím paľuchy!!!
4. feb 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jonnie, 42 uz je dost, ak mas moznost chod na tu krv a uvidis, ries to s dr.
4. feb 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sestricka mi tak ironicky povedala do telefonu,ze 10 dni nic nie je...tak som sa jej snazila vysvetlit,ze sa obavam nejakych cyst, ak nepraskli vajicka...
4. feb 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok