• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Kaciatko děkuji zlatíčko!! Jsem fakt moooc ráda že vás mám :dizzy_face: :wink:
5. feb 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam, ze tu s nami ostanes aj nadalej a sem s virusikmi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf, ďakujem, ja sa cítim celkom fajn, len stále cítim podbruško, iné nič... no a včera som bola strašne unavená, ale to je asi aj tým počasím, už by mohla prísť jar :cry:

strašne moc moc sa teším z lucindy... každý pozitívny testík vlieva energiu aj nám ostatným... mne teda poriadne :wink:
5. feb 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, co by ste povedali na to, keby sme v tabulke spravili taky odstavec, ze tehulky po iui? aby to bolo take motivujuce... ze kto a kolka iui mu vysla :sweat_smile:
5. feb 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrééé ránko :slight_smile:

lucinda z celého srdca gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ďalšia nádej pre mňa, že by IUI mohlo vyjsť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Lucinda vy ste mali aký probléém, nespoomínam si je tu toho veľa. :wink:
5. feb 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Áno kaciatko súhlasim...to by bola super motivácia pre nás ešte snažilky. :slight_smile:
5. feb 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý nápad kaciatko! motivace je důležitá! Mě to čeká dnes. Máme dárcovský spermijky, takže od včerejška koukám kolem, jak asi vypadá může vypadat ten náš dárce! Sestra si ze mě včera dělala srandu, prý jaký spodní prádlo si dnes na tu slávu vezmu!
5. feb 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - Ket 04.02. ide sa na to
Lucia - 01.02. 3IUI - testík 15.02.
Bobi - 25.-27.01. 2IUi testík 10.02.
Kaciatko . čaká na mrchu a potom nepovieééééééééééééém
Zakajda...čaká na mrchu a potom 2IUI
Monika..mrcha dorazila, 2IUI - 05.02. sono a už pichá fraxiparine
Sysysy - začátek března 1.IUI
Kenya83 - 09.02. sono ohladne 1IUI
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02.
Delf14 - 18.02. ziadost IVF
Garp776 - 5.2. 1IUI
maticap. - 25.01. IUI - testík 08.02.

Tehulky po iui:
ell - 1.IUI-pozitivne
emers
alienka22 - 2.IUI-pozitivne
alimak - 1.IUI-pozitivne
lucinda3 - 3.IUI-pozitivne
5. feb 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, super nápad :dizzy_face:

garp, strašne držím palčeky dnes!!! a prečo potrebujte dárcu? manžel má zlý spg? sakra :angry:
5. feb 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby viete mi povedať, aké injekcie si pichá monika pred IUI? To sa ja injekcie pichajú na stimuláciu pred IUI?
5. feb 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi díky, jsem ráda že jsem vám zvedla náladu!! Já to tak taky vždycky cítila, jak se povedlo někomu jinému říkala jsem si a teď jsem na ředě já :wink: :grinning:
Kenya děkuju moc! U mě byl problém v ovulce, jsem tak trochu pco, pár cyklů bez clostíku žádní dominantní folikul, pak paradoxně 2IUI v nativu s krásným folíkem, byly obě z pravého vaječníku tak je možná zakopaný pes v pravém vejcovodu, protože tahle třetí IUI byla z levého, i když už s clostíkem takže ten má na tom možná taky svůj kus práce :grinning: :wink: Manža je v pořádku.
Kaciatko šup sem s motivační tabulkou :dizzy_face:
5. feb 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - Ket 04.02. ide sa na to
Lucia - 01.02. 3IUI - testík 15.02.
Bobi - 25.-27.01. 2IUi testík 10.02.
Kaciatko . čaká na mrchu a potom nepovieééééééééééééém
Zakajda...čaká na mrchu a potom 2IUI
Monika..mrcha dorazila, 2IUI - 05.02. sono a už pichá fraxiparine
Sysysy - začátek března 1.IUI
Kenya83 - 09.02. sono ohladne 1IUI
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02.
Delf14 - 18.02. ziadost IVF
Garp776 - 5.2. 1IUI
maticap. - 25.01. IUI - testík 08.02.

Tehulky po iui:
ell - 1.IUI-pozitivne
emers
alienka22 - 2.IUI-pozitivne
alimak1 - 1.IUI-pozitivne
lucinda3 - 3.IUI-pozitivne

ked sa na to pozriete vyzera to, ako keby tie cisla v nicku mali nieco s tym, kolke iui vyslo... viem, ze je to hlupost... aspon dufam :confounded: nepamatate si, kolke iui mala emers? pripadne dalsie kocky, ktore ostali tehu po iui?
5. feb 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Garp moooc držím palečky na dnešek!! Vem si tedy nějaký pěkný spoďáry :grinning:
5. feb 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya, monika ide pichat fraxiparine kvoli zrazanlivosti krvi... ale je mozne aj pred iui stimulovat injekciami-mna to caka...
bobi, garp tu pisala, ze nemaju spermijky... :pensive:
5. feb 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko to je fakt s těma číslama :wink: I když teď mě napadá že Alienka měla myslím také 3.IUI nepletu-li se, uvidíme až se objeví.
Krásná práce Kaciatko!! :sunglasses:
garp, myslim na teba :wink:
kaciatko, tak to žeby bolo moje IUI pozitívne až tretie? :confused: neviem, či mám byť teraz smutná alebo sa tešiť :grinning:
kaciatko naozaj to je náhoda tie čisla čo???? A my dve máme čísla 81, 83 ???? Tak na to čo povieš????Uff
5. feb 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, no snad to neplati... pochybujem, ze ich u mna niekto bude skusat 81 :rolling_eyes: :cry:
5. feb 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snáď to neplatí :angry: no ak by mne teraz druhé nevyšlo, aj by bolo fajn, keby to platilo :grinning: aspoň by som šla do tretieho s istotou :grinning: som ale hnusná, čo?
5. feb 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucinda, co to citam - gratulujem!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: taketo spravy sa citaju vyborne, len tak dalej!
Cisielko drz sa!!!!!!
5. feb 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, uprimne, si hnusna :angry: :rolling_eyes: :grinning:
5. feb 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby môžem sa Vás opýtať? Keď Vám rástli folíky pociťovali ste také pichanie vo vaječníkoch??? Ja ako som Vám spomínala tak som bola včera na sone 10 DC po clostíku a folíkov bolo viac ale zatiaľ len 10mm, tak ma preobjednal na utorok. Zatiaľ som vždy pichanie vo vaječníku pripisovala ovulácii - čo aj vždy bola. Tak sa teraz obávam, či mi to aj dr. dobre včera pozrel tie folíky. Síce moja dr. včera nebola zastupoval ju.Je mi to divné vždy po clostíku mi krásne narástli.

Bojím sa keď prídem v utorok na sono bude už neskoro a folíky prasknuté a IUI sa nebude konať :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Neviete mi poradiť, lebo sa asi zbláznim :frowning2:
5. feb 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No baby to mi nerobte :frowning2: :frowning2: :frowning2: Hádam nechcete, aby som mala IUI 83 kráááát. To nieeeeeeeeee :angry:
5. feb 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucinda gratulujeeeeeem
velmi sa tesim, normalne som ocakavala na Tvoje vysledky

a este luucia ty kedy budes testovat....?
5. feb 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ospravedlňujem sa :pensive:
5. feb 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya, mne keď folíky rastú, moc to necítim , ale to je asi aj o tom, ako sa na to sústredíš... veď ak máš pocit, že ovu bude pred dverami, tak posnažilkujte, nečakajte až na utorok, aj keď si myslím, že toho 9.2. budú akurát zrelučké a pripravené na IUI :wink:

bábiky, ja mám na vás jednu otázočku: dnes idem ku kaderníčke farbiť vlasy, myslíte, ža ak by som náhodou bola tehu :grinning: , tak to môže uškodiť? tak ma to napadlo... :confused:
5. feb 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi ďakujeem, dúfam že budú zrelučké potvorky :slight_smile: A ináč toho farbenia si myslím sa nemusíš obávať...nepočula som o tom že by to mohlo niekomu uškodiť :slight_smile:
5. feb 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som len pocula, ze nechyti dobre farba ak ma zena mrchu, alebo je tehotna...
ale nemam skusenost....
5. feb 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya, mna naposledy pichal vajecnik stale asi od druheho dna, co som brala clostil...
bobi, myslim, ze sa nemusis bat. a neboj nehnevame sa, len si myslim, ze tak dlho sa nam naozaj cakat nechce :pensive:
5. feb 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok