IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
komarik
17. okt 2008
musím ísť riadiť, tak vás opustím. 😞
pani_haf
17. okt 2008
pa a vrať se nám 🙂
komarik
17. okt 2008
To neviem, po vysadení utroša by mala MS prísť do 7 dní. Ale len na budúci utorok idem na krv a keď bude negatív. tak mám vysadiť utroš. Už som si istá že nie som tehu.
l26
17. okt 2008
ahoj holky,jen chci poupravit vaší diskuzi o utrouši,každý říkáte,že MS dostanete až po vysazení utrouše,ale OMYL,
já ho taky beru,měla jsem MS dostat včera,ale zatím nic,tak jsem volala na kliniku,že beru utrogestan a když bude test negativní,jestli ho mám vysadit,aby přišla MS a razantně řeknli NE !!!!!!!!!!!
utrogestan mám brát,dokud nepříjde MS,jestli nedošlo k otěhotnění,MS příjde i když beru Utrogestan,až to dostanu,tak pak až mám vysadit,jsou to prý fámy o tom,že to brzdí MS.
komarik: 11.den po iui je brzy na testování,taky jsem testovala 11 den a nic,ale dr.říkal,že po iui doporučují testovat 18. den po ovulaci,takže ještě brzy na závěry,taky čekám na výsledek,jak dopadlo 2.iui,tak držím pěsti 😉
pani_haf
17. okt 2008
l26 ahoj a děkujeme za informace, to se hodí, já to nevěděla :-|
l26
17. okt 2008
pani haf:ahojky,já to taky nevěděla,právě jsem vždycky četla příspěvky,jak každý píše,že se to musí vysadit,až doktor mě vyvedl z omylu,prý ženský dělají velký chyby,když to vysazují,když ještě nepřišla MS,tak to právě chci předat dál,aby to věděli i další....... 😉
pani_haf
17. okt 2008
l26 - já to beru prvně, tak jsme ráda, že nás informuješ 🙂
l26
17. okt 2008
a ty podstupuješ taky iui?
pani_haf
17. okt 2008
ano, byla jsem na tom ve středu
komarik
17. okt 2008
126: tak neviem o utroši mi to vravel dr. U nás v Heliose sa na krv chodí po 2 týždňoch po IUI. A vtedy už vedia povedať či si tehu, či nie. Samozrejme sú výnimky, pri ktorých sa to zistí neskôr. Každý sme iný a inak pracuje aj každý organizmus. Ide o to že moje 2 tehotenstvá som vedela už 9 dní po otehotnení. Bolesti pŕs, veľká únava - kde som ľahla tam som zaspala a na tvári sa mi vyhodili drobulinké vyrážky. Tieto príznaky som mala pri obidvoch tehotenstvách rovnaké a keďže som si aj merala BT tak viem že to bolo 9 dní po. Ale neboj ja sa len psychicky pripravujem aby som zvládla zlú správu. Ak by bola dobrá, tak samozrejme to zvládam v pohode, človek niekde vo vnútri má zakorenenú nádej. Držím ti palčeky aby to dobre dopadlo. 🙂 😉 x-)
komarik
17. okt 2008
A utroš nevysadzujem, urobím to až na príkaz lekára, ale dík za tvoju radu. Každá rada je dobrá. x-)
suzanna
17. okt 2008
Ahoj holky 🙂
rosienka tak to budeme na tom stejne my zaciname take v litopadu 😃
aduska222 drzim porad palce x-)
suzanna
17. okt 2008
komarik i priznak boleni hlavy muze byt priznakem tehu 🙂
pani_haf
17. okt 2008
suzanna tak to já jsem těhotná pořád 😃 😃 😃 , ale dnes ne, protože mě hlava ještě nezačala bolet
suzanna
17. okt 2008
Ja kdyz byla po druhe tehu tak me take porad bolela hlava ale take i pred ms takze priznaky, ktere se shoduji pred ms muzou pokracovat i v tehu 😉
suzanna
17. okt 2008
Bolesti hlavy v těhotenství

V těhotenství se hormony mění, a proto se může stát, že budete muset častěji bojovat s bolestí hlavy. Pomáhá:

- Vychutnávejte vycházky na čerstvém vzduchu.

- Provádějte relaxační cvičení.

- Studený obklad může rovněž zmírnit bolest hlavy.

- Když kromě bolesti hlavy a je vám na zvracení, měly byste vyhledat lékaře.

- Masáž paží, zad krčních svalů vám také může udělat dobře.

- Pokud cítíte napětí v oblasti šíje pomáhá ohřívací láhev (ne příliš horká) toto strnutí zmírnit.
pani_haf
17. okt 2008
jemináčku, to nás všechno čeká
suzanna
17. okt 2008
Myslim,ze kazda jsme jina a kazda prozivame tehu jinak 😉
komarik
17. okt 2008
susanna, beriem to oko povzbudenie. Inak máš nádherné dcéry. Aj ja chcem také :-N
pani_haf
17. okt 2008
souhlasím s komarikem - 3 děti bych brala
suzanna
17. okt 2008
komarik dekuji.... 🙂
Urcite holky testujete moz brzy ja vim,ze vam to neda, ja budu urcite to samy,ale proste negativni tets po 11-16 dnech nemusi znamenat,ze se nezadarilo 😉
suzanna
17. okt 2008
a ja bych brala jeste chlapecka :-N
pani_haf
17. okt 2008
já jsem jedináček, tak bych si přála min dvě děti 🙂
suzann ty jsi naše zkušená mamina 😉
suzanna
17. okt 2008
pani-haf no jestli jsem zkusena mamina nevim, obcas se ucim i od deti 😃
kde je ta aduska ????
pani_haf
17. okt 2008
to mi říká i moje maminka 🙂
aduška se nám někde poflakuje 😃
suzanna
17. okt 2008
aduska nas napina.....
komarik
17. okt 2008
aduska sem chodí väčšinou podvečer
suzanna
17. okt 2008
aha ,no tak si budeme muset pockat az do podvecera...
pani_haf
17. okt 2008
tak si počkáme
suzanna
17. okt 2008
je tady vubec nekdo komu se IUI zadarilo na poprve??

Začni písať odpoveď...

Odošli