• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
a menopur su injekcie???a kedy mate druhe kolo??
5. feb 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xenuš - ako som na tom? mám prvú injkeciu v sebe a bolo to v pohode. strašne som sa bála.. teraz tri dni o tom už hovorím ak nie viac :sweat_smile:
a inak dnes osm bola na sono a veeľa folikulov no male boli. v pondelok idem opäť na sono......

a ty ako mojka?
5. feb 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja,ja by som nezvladla pichat a to som zdravotna sestra :unamused: mozno sa este nejake foliky vydominuju :wink:
mne je dnes fest zle,uz sa mi sice treti den toci hlava,ale dnes je to extra,mam zahu,grgam,no na figu...a kedy ides na IUI alebo IVF??
5. feb 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena - od 25. 2. budu stimulovat. Menopur jsou injekce. Minule jsem jich do sebe vpravila 15, v 11 dnech, 4 byli zdvojené.
5. feb 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena neviem.. uvidím podľa folikulov...

a tebe je z čoho tak zle??? :wink: :wink: :wink:
5. feb 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakajda tak drzim vsetko co mam :slight_smile: obdivujem vas baby vcelicky ale pre babo alebo baba vsetko :slight_smile:
musim vas zas opustit lebo utekam po deti na trening ale vecer som tu ...pa zatial..
5. feb 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena - díky a měj se fajn :wink: :wink: :wink:
5. feb 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xeni - papapa zatial...
5. feb 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
raz som sa zaregistrovala na stránke hami, lebo som chcela poslať fotku krstného syna a teraz mi prišiel domov balíček so sušeným mliekom hami, špenátovo zemiakový príkrm a ovocný príkrm... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak ten ovocný práve chutnám.. :slight_smile:
a dobrý je :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ten šenátový asi niekomu dám a mlieko sa zíde.. :grinning:
5. feb 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mončo - dobrou chuť :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
5. feb 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakajda - zdvojené injekce znamená, že se píchají 2x denně, nebo dvojitá dávka naráz? taky budu mít menopur, tak sbírám rozumy :slight_smile:
5. feb 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sysysy - první dva dny a poslední dva dny jsem měla 2 ampule menopuru naráz, jednou denně. Záleží na tobě, kdy si to budeš píchat,ale mělo by to být přibližně ve stejnou hodinu. Jinak teď budu mít první 4 dny dávku zdvojenou a jak po jedné, ale to až od 25. 2. :wink: :wink:
5. feb 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fíha, tak to abych si na to pak udělala rozvrh :grinning:
5. feb 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sysysy - neboj to zvládneš, doktor ti to rozepíše :grinning: :grinning: :grinning: Kdy začneš?
5. feb 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy ste ešte tu? jeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjj
5. feb 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, ještě jo, nějak se od počítače dnes nemůžu odtrhnout. To je asi tim, že doma na něj nemám tolik času nebo mě od něj někdo vyhazuje, buď manžel nebo jeho syn, kterého máme v péči. Je nás prostě na jeden počítač někdy až moc. :wink: :wink: :wink:
5. feb 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes se ale už loučím, mějte se všechny moc moc fajn. Přeju hezký víkend. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. feb 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj som mala teraz jeden telefonat za druhym...
5. feb 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočky,

ted jsem dorazila z práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: a co to nevidíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Luciiiiiiiiiiiii, megagigavelká gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: at je ti dobře, všechno je v pořádku :dizzy_face: opatruj se :dizzy_face: nevím proč, ale nějak jsem cítila, že ti to vyjde :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já jsem ještě větší puberták než včera..už se ani do zrcadla podívat nemůžu :pensive:

ještě dotaz na holky, co braly Dufáč..měly jste výtok? já ho mám teda docela dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak som aj ja uz tu... :slight_smile:
moni,zatial netusim co je pricinou mojho stavu :grinning:
luci,ja som vytok mala... :slight_smile:
5. feb 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

neboj luucia ja som na tom podobne s tým zrkadlom :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena, díky, uklidnila jsi mě..už jsem se děsila nějakýho zánětu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci,pokial ta nic nesvrbi a nepali je to v poriadku...
5. feb 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéé, holky, vy mě tady vždycky tak uklidníte :dizzy_face: díky :dizzy_face:

Tak kdo je ted na řadě s testováním? :dizzy_face:
5. feb 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som pomaly na rade :slight_smile:
5. feb 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena, a kdypak?? :dizzy_face: ted jsem malilinko dočetla a koukám, že jsi zdr. sestra..já téééž :dizzy_face:
5. feb 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci,testovat budem asi az v utorok... a ty?:frowning2: ja uz ale v praxi nerobim a ty kde pracujes???
5. feb 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena, já až za týden... mrcha má dorazit 15., tak kdyžtak ten den nebo až ten další..uvidím podle pocitů :wink:

Já dělám na pooperační JIP..v té nemocnici je i CAR, takže tam máme hodně pacientek po laparoskopii, IVF,... práce mě baví, proto jsem se do ní vrátila, když byly malé 2 roky :dizzy_face: a kde ted děláš? já si vůbec nedovedu představit, že bych dělala něco jiného
5. feb 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez neviem testovat skor...a teraz sa ako citis,tyzden pred???
ja robim medicinskeho reprezentanta a bavi ma to,,,aj sestricka ma bavila ale toto mi vyhovuje viac
5. feb 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena, nevím..mám nafouklý břicho a občas mě v něm píchne, jsem jako puberták,...ale to všechno může být klidně po Duphastonu :stuck_out_tongue_closed_eyes: nepočítám s pozitivním výsledkem :confounded: takže mě to může jen příjemně překvapit...jak se cítíš ty?

A kde jsi pracovala před tím?
5. feb 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok