• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
luci,hormony vedia vela ovplyvnit,ale aj pomoct...tak mozno budes prekvapkana :slight_smile:
ja sa citim na figu,toci s ami hlava,zacgvaty hladu akoby som 3dni nejedla a zaroven divny pocit na zaludku,zaha ...
ja som zacinala na ARE,potom ORL,dialyza a transfuzka
5. feb 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, chtela jsem se zeptat, mate nektera zkusenost s tim, ze po stimulaci menopurem jste mely vice folikul a lekar vam odmitnul provest IUI? Kolik folikul je tak optimalni pro IUI?
6. feb 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kamaradicek :slight_smile:

skúsenosti s menopurem zatiaľ nemám, lebo som zatiaľ vždy mala len Clostylbegit, ktorým stimulujem aj teraz pred IUI. No najoptimálnejšie je keď dozrie len 1 krásny dominantný folikul, v prípade pozitivity by vznikol 1 plod. Preto keď dozrie viacej DF napr. 2 - 3 a viac môžu Ti to stopnúť, lebo je tam riziko , že sa všetky oplodnia a vznikne viacpočetné tehu :wink:
6. feb 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky...ako sa mate??ako sobotkujete???
6. feb 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Kenya, ja vim, ale vsude se pise, ze uspesnost IUI je 10-15% a tak by se moje sance na otehotneni jiste zlepsila, mam totiz 5 folikul..muj manzel ma velmi spatne spermo a snazime se vice nez 2 roky a tak si myslim, ze je nemozne, ze by se oplodnilo 5 vajcek najednou. Co myslis ty?
6. feb 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamaradicek,ja som bola teraz na IUI 25.1 a mala som 5domin.folikov
6. feb 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tam ta moznost ale to by museli byt rovnako velke a naraz prasknut...ja som mala jeden vacsi ten praskol skor,potom 4 skoro rovnake a na IUI som bola tesne po prasknuti troch a jeden bol tesne pred...
6. feb 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj xena :slight_smile: ja som teraz vstala a popíjam kafíčko :slight_smile:

kamaradicek máš 5DF? a koľko merajú, a kedy Ti majú robiť IUI? Ja Ťa chápem, mám také isté rozmýšlanie ako ty. Tiež by mi to bolo v podstate jedno lebo sa snažíme tiež viac ako 3 roky a sme v podstate obaja v poriadku. Je to na tebe ale je tam šanca, že by sa oplodnili všetky naraz :unamused:
6. feb 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Xena a čím si stimulovala, keď si mala tak veľa DF? a ktorý deň cyklu si bola na IUI? :wink:
6. feb 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, takze kdyz mi rekli ze moji IUI asi v pondeli ukocime protoze 5 folikul, muzou mi vyhovet kdyz na tom budu trvat.
6. feb 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som stimulovala clostylbegitom 1xd,ja mavam prirodzene 2foliky..na IUI som bola 15DC,a lekar poradil aby sm edo toho isli,ze je velka sanca...a aj sa dvojakm nebranim
6. feb 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatim mam 5 folikul a meri zatim pouze 10 mm, stimuluji 10 den. IUI mela byt zitra, ted jdu v pondeli na kontrolu a kdyz vyrostou tak ve stredu by mohla byt ta IUI. Ale kdyz vyroste vsech 5 folikul, tak to nechteji provest.
6. feb 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Xeni ja som mala clostyl 2x1 a v pondelok idem na sono a budem mať 14DC tak uvidíme ako folíky podrastú, podľa toho uvidíme kedy bude IUI, lebo keď som bola vo štvrtok tak boli zo 3 a mali cca 10mm zatiaľ :slight_smile: :slight_smile:

A ako sa cítiš po IUI? :wink:
6. feb 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamaradicek ja osobne si myslím, že nie všetky sú u teba dominantné, ešte to nepoznať pri 10mm, tak mi povedala dr., ja som mala teraz vo štvrtok 10DC a mala som na ľavo 3 folikuly 10mm a dr. mi povedala , že uvidíme ktorý z nich bude dominantný.

Xeni ty si čo o tom myslíš. Ako to chápeš ty s tými folíkmi? :slight_smile:
6. feb 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamaradicek,nas upozornili na moznost viacpocetneho tehu,aj ked niekedy sa ti nemusi chytit ani jeden...my sme do toho isli s tym ze keby sa chytilo viac ako dva dame si ich eliminovat...cize je to len o vas...a vasom presvedceni

kenya,foliky rastu asi 2mm za den tak ti asi vyjde okolo stredy buduceho tyzdna..ja sa citim kadejako,toci sa mi hlava,mam zahu a navaly hladu,jeden den ma bolelo aj podbrusko ako na mrchu asi 10DC a dne scitim krize,ja mam totiz maternicu opacne tak je to pochopitelne...
6. feb 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kenya moc dekuji za odpoved, tohle mi doktor vubec nerekl, rekl jen, ze muzu mit patercata a ze v takovem pripade mohu na IUI zapomenout. Treba budu mit trochu stesti a v pondeli tam bude 1 a nebo 2 dominatni folikul.
6. feb 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Xeni a koľko Ti merali keď Ti pichli pregnyl???A pichli Ti ho 14DC a 15DC ti robili IUI?
6. feb 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Xena, myslis si, ze kdyby mi vyslo vsech 5 folikul a ja bych rekla, ze na IUI trvam, ze by mi ji museli provest?
6. feb 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne by kľudne stačil aj 1 DF ale kedy boli 2 DF tak by sa mohli chytiť aj dvojičky, a to by bola úžasné :slight_smile: :slight_smile:

Kamaradicek neboj, buď v kľude oni určite podrastú :slight_smile:
6. feb 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamaradicek,vsad emaju ine pravidla,ale mali by respektovat tvoje rozhodnutie,ides do toho s rizikom ze sa ich chyti viac al enemuis sa ani jedno,alebo iba jedno...porozpravaj sa snimi...inak mne doki povedal ze je to mala pravdepodobnost pri IUI ale upozornil ma lebo sa to stat moze,priroda je nevyspytatelna...

inak ako vravi kenya na 10DC este nevidno kt. aky bude velky len kolko ich je...a ako hovorim,nemuis sa chytit ani jeden

kenya,mne pichli pregnyl v sobotu a pol noci a IUI bola v pondelok o pol 2hej na 12DC merali okolo 16mm
6. feb 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak Vam oboum moc dekuji, v pondeli vam napisu jak mi dopadlo sono. :slight_smile:
pekny vikend a hodne stesti!
6. feb 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To pichali pri 16mm? Nie je to máľo? U nás v CAR pichajú pregnyl keď sú folíky cca od 18 - 22mm. Ide o to, že vajíčko musí byť zrelé, a keď ho pregnylom donútia prasknúť, tak sa môže stať že praskne nedozreté a potom sa nemusí oplodniť. Nikdy mi nepichali pri 16mm? To som nevedela , tak ale asi to môžu veď doktori musia vedieť kedy je správny čas na prasknutie. :wink:
6. feb 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya ja som bola na folikulometrii rano v piatok a mali 16mm a viac,a vsak este dorastli v ten den 2mm a v sobotu do pol noci dalsie 2mm tak porataj... :slight_smile:
6. feb 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha xeni ja som to zle pochopila, preto som sa čudovala. Tak držím palčeky aby to vyšlo :wink: :wink: :wink:
6. feb 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya no uvidime,berem utros takze mrcha by nemala sama prist,musim len testnut...
6. feb 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som brala zatiaľ len dupfaston , ale to sme mali len plánovaný pohl. styk a keď som ho vysadila do piatich dní by mala prísť mrška čo aj prišla. A utroš sa berie stále až kým netestneš a keby bolo negatív tak ho vysadíš a príde mrcha?
6. feb 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak...ak je pozit beries ho dalej asi tak do 12tt :slight_smile:
6. feb 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky
mohli by ste mi poradiť?
Včera som bola na IUI, myslíte žeby som to mohla dnes ešte poistiť sexíkom, ked včera bol folikul pred prasknutím :wink: ak by praskol až dnes
A myslíte žeby som zajtra mohla ísť bežkovať?
Ďakujem za rady.
6. feb 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sliver ja som na IUI mala tri tesne po prasknuti a jeden tesne pred :wink: aj my sme to na druhy den poistili ale dost ma bolelo brucho,tak opatrne...
bezkovat mozes ist v pohodke...
6. feb 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute dievcata, rada by som sa k vam pridala. Tento tyzden sme boli v Gin Five a cakam na mrchu a zacinam so stimulaciou. Pojdeme na prve IUI a mam zacat brat od 5 DC clostilbelgyt 2x denne. Chcela som sa spytat ci to nie je na zaciatok vela.
6. feb 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok