• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Pred chvilou som preluskala, co ste napisali - dnes som zacala brat clostilbegyt a citim pravy vajecnik. Ale ked ja by som teraz chcela citit lavy, kedze minule to s tym pravym nevyslo.... alebo keby zapracovali obidva - to by ma tiez potesili :wink: :grinning: :grinning: Pekny vecer, idem sa venovat kamoskam!
6. feb 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :frowning2:

ani nevieš ako ťažko sa mi čítajú tvoje riadky cisielko :frowning2: :frowning2: :frowning2: Je mi to tak strašne ľúto, ale nesmieš sa poddávať. Verím, že Ti boh dá druhú šancu a viackrát nedovolí aby Ťa bublinka opustila.

treba veriť, treba dúfať...že ďalšie IVF Ti prinesie šťastie. Ešte raz je mi to strašne ľúto :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. feb 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - Ket 04.02. ide sa na to
Lucia - 01.02. 3IUI - testík 15.02.
Bobi - 25.-27.01. 2IUi testík 10.02.
Kaciatko . čaká na mrchu a potom nepovieééééééééééééém
Zakajda...musí posunout mrchu o týden a od 25.2. začne stimulovat Menopurem před 2 IUI, IUI přibližně 6.3.
Monika..mrcha dorazila, 2IUI - 08.02. sono a už pichá fraxiparine!!!
Sysysy - začátek března 1.IUI
Kenya83 - 08.02. sono ohľadne 1IUI
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02.
Delf14 - 18.02. ziadost IVF
Garp776 - 5.2. 1IUI
maticap. - 15.2. sono ohľadne 2IUI

Tehulky po iui:
ell - 1.IUI-pozitivne
emers - 2.IUI pozitivní
alienka22 - 2.IUI-pozitivne
alimak - 1.IUI-pozitivne
lucinda3 - 3.IUI-pozitivne
6. feb 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kenya :slight_smile:
6. feb 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný večer babulky :slight_smile: čo nové?
6. feb 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahjoj bobi ja som dnes jednorazovo zaspinila...inak ma fest pichalo v prsnikoch...testla som koli spineniu ale zatial negat...
6. feb 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj xena :slight_smile: ahoj bobi :slight_smile:
6. feb 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechcete nielkto moje krize??? :wink:
6. feb 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v prvom rade chcem trošku povzbudiť cisielko, moja, je mi to velmi ľúto, ťažko sa mi hľadajú slová, no ja verím, že to ešte nie je koniec, že to ešte len príde, len musíš veriť a nestrácať nádej... je to nespravodlivé, máš pravdu, len my s tým nič nenarobíme... no nie sme žiadne padavky a dobojujeme to spolu :wink: máš tu nás a my ti veľmi držíme palčeky!!! cmuky cmuk

xenuš, tak na mňa už asi číha mrcha, veľmi ma začali bolieť prsia, a to mňa vždy pred mrchou, takže ja sa už pripravujem na to najhoršie :frowning2: zatiaľ však ani nešpiním, no určite dorazí, nejako to tak cítim :cry:
6. feb 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi,este nie je nic stratene,v pondelok testujeme spolu a uvidime...
6. feb 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ešte sa chcem pochváliť, že farbu na vláskoch mám krásnu :wink: , a okrem toho mi moja kaderníčka porozprávala, že je tehotná, že to tak skoro nečakali, nemyslela si, že to vyjde hneď prvý mesiac čo vysadila antikoncepciu, takže som si fajne pokecala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. feb 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej bobi to sa mi paci ze sa vies tesit aj napriek napinavym chvilam...musis byt kocica...kedy testujeme????
6. feb 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xeni, ja skúsim možno test zajtra ráno, dnes beriem posledný duphík... nejako to chcem mať rýchlo za sebou a rozmýšľať čo ďalej... ešte by sme pred IVF skúsili tretie IUI... manželík bol dnes zlatý, vravel, že pri mne stojí a všetko spolu zvládneme :wink: je to super, keď mám vedľa seba takýto poklad :slight_smile: už len za ten som Bohu vďačná
6. feb 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte xena a bobi: vám po IUI predpísali duphastone? Mne dal dr. Utrogestan.
Aký je rozdiel medzi nimi?
Lebo mám aj Duphaston a doteraz som vždy brala Duphík a až teraz mi dal Utro....
6. feb 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sliver, ty si aj tu? :grinning:
6. feb 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj, iba dnes som tu zavítala ked ma zaujímali info o IUI :wink:
6. feb 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi to je uzasne taka opora,moj mm je tiez stale pri mne nech sa deje cokolvek....aj ja som rozmyslala dnes rano ale ked bol negat dnes poobede tak zajtra isto pozit nebude...citim sa inak nejako este stale dufam,sama som zvedava ako to dopadne,tiez by som chcela uz vediet na com som a ideme do druheho kola...
silver ja mam utros vaginalne...velky rozdiel medzi nimi nie je...akurat ze v tehu sa doporucuje skor vaginalne
6. feb 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
duphaston je vraj syntetický a utrogestan prírodný :confused: tuším tak to tu niekto vysvetľoval, no princíp je v podstate asi rovnaký
6. feb 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj ja mám utroš vaginálne :wink:
dnes sme to ešte poistili ale aj tak si myslím že mi folík v noci praskol, lebo včera ma ešte pichal vaječník a dnes už nič
tak uvidíme ako to dopadlo, teraz už len čakať, kočeny ako vám závidím že už ste na konci toho čakania
držím vám obom velmo prsty!!!!
6. feb 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
princip a ucinok je ten isty...
6. feb 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa toho závera dosť bojím, no čo už, buď alebo... :pensive: sliver, tebe tiež veľa trpezlivosti a hlavne úspešný záver :wink:

xeni, a ani len ducha si nemala?
6. feb 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena a koľko ho berieš? ja ho mám brať 14 dní po IUI 2*2tb
6. feb 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi najprv sa mi cosi amrilo ale maslim ze ani ducha,len moja fantasia..testovala som rapiclearom s citl.10 a poobede 12DPO tak mozno aj to...asi ma zmysel ak to ma vyjst az pondelok
silve rberiem 2X2 tiez 14dni po IUI
6. feb 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xeni, možno si mala fakt testovať ráno, veď uvidíš v pondelok, podľa mňa to ešte nič nemusí znamenať, niektorým babám sa // objavia až pár dní po termíne mrchy :wink:

ja beriem duphaston len 2 denne :confused: prečo vy až 4??? :confounded:
6. feb 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi mozno ano,vsak uvidime ci budem zajtra spinit...somrozmyslala ja mam ranku na krcku a spinila som aj pri druhom tehu...keby som sa necitila inak a neboal na IUI a nemala 5folikov asi by som hned to zabalila,takto este dufam,ze to bolo priskoro a ze to spinenie malo dovod...

s tym dufikom je to asi oki pokial nespinis nie je dovod zvasovat davky...
6. feb 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi možno že rpeto lebo tabletky mávaju silnejšiu koncentráciu ako vaginálne tablety ktoré sa hned rozpustia tak možno iba preto 2 denne ale predtým som mala aj ja duphaston iba dve denne, vlastne som ho brala pol roka tak...
6. feb 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xeni, držím palčeky, idem sa venovať manželíkovi :wink: dúfam, že to vyjde aspoň tebe, veľmi moc ti to prajem, pekný večer!
6. feb 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi dakujem moc,aj ja ti to velmi prajem...krasny vecer...a rano daj vediet ako testik....
6. feb 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena, tichúčko gratulujem a držím palce, aby čiarka silnela. Bobi, aj tebe držím palce, kedy testuješ? :slight_smile:
6. feb 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi este nie je k comu test negat a spinim kusok,ale si mila
6. feb 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok