• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Andzi ahoj :slight_smile: Ty si mala IUI?
6. feb 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko dievcata???

cisielko, este sa velmi nepozname ale aj mne je to velmi luto ako to dopadlo, precitala som si co vsetko ste uz preto postupili je to obdivuhodne, ale ver tomu ze raz to urcite pride a budete mat aj vy moznost sa vytesovat z maleho uzlicka velmi vam to tu vsetkym prajem :slight_smile:
7. feb 2010 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko hujer.... :slight_smile: ja pravdepodobne idem do dalsieho kola,spinim od vcera a test negat
7. feb 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj xena este nestracaj nadej test este nemusel nic ukazat a spinenie byva aj v tehotenstve ved este pockaj a skus testnut tak za dva dni ale rano
7. feb 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem hujer,testujem zajtra rano a uvidim podla toho ako sa budem citit pojdem rano k dokimu nech mi vezme krv a viem na com som...neznasam neistotu...
7. feb 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena vsimla som si ze pochadzas z Ruzomberka ja mam v Liptovskom Mikulasi staru mamu moj otec odtial pochadza
v lete sme tam boli na dovci a spoznali sme sa s manzelmi z Ruzomberka a boli velmi sympaticky tak si mi ich teraz trocha pripomenula, to len tak
ja som si zmerala BT a mam pocit ze pocas dna dostanem mrchu tak sa rozhodujem ci ideme do toho lebo ak ano
tak budem musiet ist 3DC do blavy na krv hor. profil a este mi vrta v hlave to davkovanie toho clostiku ci nemam predsa len zacat 1x denne
7. feb 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to poznam to cakanie ci pride mrcha alebo ci sa ukazu dve ciarky :unamused:
7. feb 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najhorsie je ze ja to mam este aj ovplyvnene utrogestanom,a mam ho vysadit ak bude test negat a do 3dni by som mala dostat mrchu..tak teraz neviem co to spinenie znamena...mozno si drazdim krcok aj zavadzanim utrosu...a mam aj ranku na krclu...inak krcok mam dole a tuhy...uz nech je zajtra
7. feb 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som este ten utrogenstan neuzivala az teraz by som ho mala po IUI, to znamena ze ked ho beries tak mrcha nepride az po jeho vysadeni? A ked je krcok dole tak to je dobre znamenie.
7. feb 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hujer,malo by to tak byt,mozno by mi za normalnych okolnosti prisla normalna mrcha,a takto pride az ked ho vysadim...alebo len spinim z krcka ,netusim...ano ak je krcok dole a tuhy to je dobre..vcera ma dost pichalo v prsnikoch a to su veci ktore ma matu,inak by som ti uz davno zabalila ako kazdy mesiac...no davam si malu nadej do zajtra...
7. feb 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved uvidis pokus sa ak to vobec ide velmi na to nemysliet a spravit si peknu nedelu
7. feb 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem sa musiet... :slight_smile: zvladla som to 14mesaicov.... :wink: dakujem ze sme si mohli popisat...aj ty prezi krasnu nedelu..a nech sa vam to IUI zadari,nezabudni informovat...kedy vlastne idete??
7. feb 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je tiez uz dlha doba, neni zac ved nato tu sme aby sme pokecali, este presne neviem najprv mam ist na tu krv potom 10-12dc utz a podla toho pregnyl, ved ked mi to mala dovoli tak sem zavitam castejsie, teraz uz sedi pri mne a tuka do klavisnice
7. feb 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bude to prebiehat ako u mna najprv hormonalny profil,potom folikulometria a pregnyl a utros...a budes aj niecim stimulovat???kolko ma mala ????
7. feb 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam brat clostik 2x denne, 4.2. mala dva roky v ten den sme boli aj v centre :slight_smile:
7. feb 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko všem,

včera jsem byla do večera v práci a pak jsem se sem už nedostala. Přeji hezký den.
7. feb 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som brala 1xd..aj to som amla 5folikov..xixi...na dve veci mi boli :slight_smile: tak to je znamenie,mozno jedna mala pritiahne druhe male :slight_smile:

ahoj zakajda..aj tebe pekny den
7. feb 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co máte dnes v plánu? :wink:
7. feb 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o chvili praca doma,potom obed,potom ulohy sdetmi,potom asi navsteva a je vecer...a rano test a k dokimu... :slight_smile: a co ty???
7. feb 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko kočky,

tak my si užili véču..jsem se přežrala..uffffffffffff :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska bude dietka :grinning:

zakaj, já mám dneska v plánu uvařit oběd, opoledne přijdou tchánovci pro malou a já mezi tím skočím nakoupit a s kamarádkou na kafe :slight_smile:

Holky, já už začínám být netrpělivá :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to teprve zítra to bude týden od IUI :pensive:

Dufáč beru taky 2x1 tbl :wink:
7. feb 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia tak to ti verim....ja mam dostat zajtra a zda sa mi to dlho :slight_smile: drzim ti palce
7. feb 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Luucia - já bych byla taky netrpělivá.
xena - manžílek je v práci, vyvdaný synáček u babičky, tak se asi vyhnu do úklidu, jestli se mi podaří zvednout od počítače, :slight_smile:
7. feb 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena, tento pocit neistoty poznám veľmi dobre a pozná ho každá. Neviem, koľký deň si po IUI ale ak je to aspoň 12 dní tak vyskúšaj mamatest, fakt tento test je najspoľahlivejší a ak ukáže aspoň ducha, tak si tehotná! Iným testom by som až tak neverila. Ja keď som otehotnela, tak na mamateste vybehli hneď koľajnice, kým na iných testoch len slabá čiarka.

kenya, ja som síce bola na jednom IUI, ale neotehotnela som po IUI, ale prirodzene, vtedy, keď som tomu najmenej verila a najmenej čakala. :slight_smile:
7. feb 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakajda,uzi si klud...zajtra je tu pondelok...tak ty mas vyvdaneho synacka ???aj ja ale chodi k nam len na vikendy a v utorky...ako to zvladas??
7. feb 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena- zvládám to celkem fajn, nejdřív byl u své matky, ale nakonec jsme ho vybojovali, už ho má manžel v péči 7 rok, je mu jedenáct a je to už pěknej puberťák.
7. feb 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to fajn,ja stale bojujem s tym ze ten nas je pravidelne popudzovany proti nam...
7. feb 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásny deň babulky :slight_smile:

Ako sa máte?

Hujer ja som tiež z Liptovského Mikuláša. Kde Ti býva stará mama, v ktorej časti LM?
7. feb 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena - to jsme si zažívali taky, pak i Patrik přišel s tim, že nechápe, proč máma říká o tátovi takový ošklivý věci a táta o ní nic neříká. Neboj, to zvládnete.

kenya - ahojky
7. feb 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakajda,tak ja dufam ze to raz pochopi,ale dakedy som z toho nanervy,momentalne nas caka pohovor u psychologa,lebo jeho mama uz nevie co od radosti...

kenya ajoj
7. feb 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena - kolik mu je? My jdeme k psycholožce 1.3. už se strašně těšim...U nás je to z toho důvodu, že Patrik má hodně dys poruch, hyperaktivitu a zasekává se ve škole. Jinak jeho mamina si ho "naštěstí" moc nebere, většinou mu naslibuje hory, doly a pak nic nesplní. Nechápu takovou ženskou, co se nechce stara o vlastního syna. Co by za to člověk dal. Je to nefér.
7. feb 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok