• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
kenya byva blizko vodneho slalomu ulica 4.aprila I/1 ja tam velmi rada chodim ale bohuzial je to dost daleko tak to nemoze byt tak casto ako by som chcela ale snazim sa aspon raz do roka navstivit starku lebo tento rok uz oslavila 86 rokov
A ty mas 1 IUI kenya?

Este som sa chcela spytat ked ste isli prvy krat na IUI ci ste tiez museli mat overene podpisy od notara.
7. feb 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakajda ma 8rokov...je taky labilnejsi a citlivy...jeho mama ho zas chce len pre seba a stva ho proti otcovi nechutnymi sposobmi...napriek tomu je maly u na sspokojny ma nas rad..stale na mne visi...je to tazke...ale snad bude lepsie...take matky fakt nechapem a ani take co stvu deti proti otcom ktori maju o nich zaujem...
7. feb 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena tak v tomto smere vas tiez chapem nasi sa rozviedli ked som mala 4 roky ale u nas to bolo naopak mama mi nikdy nepovedala zle slovo na otca a naopak otec zas bol recmi stale proti nej a teraz uz ked mam 30 rokov tak to trva stale lebo oni sa ani nepozdravia (obidvaja pracuju v tom istom podniku) a zacina to teraz dedo iste robit aj malej ta sice z toho este nema rozum ale za par rokov uz bude mat a bude mi neprijemne ked bude nadavat na babku pred nou tiez pomaly rozmyslam ako to riesit lebo vidim ze moja mama koli tomu chodi k nam aj menej na navstevu lebo sa boji aby ho tu nestretla no proste des trpim tym od malicka a ked sa narodila mala tak to opat pokracuje a nechcem aby to mala prezivala tiez a trapila sa tym ako ja kedysi

prepacte ze som vam tak vtrhla do diskusie ale akosi to muselo ist zo mna von
7. feb 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hujer tak to býva o pár blokov ako ja, ja tiež bývam na nábreží 4. apríla.

hujer áno je to moja prvá IUI, zajtra ráno idem na kontrólne sono 14DC tak uvidime kedy bude IUI :wink:
7. feb 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hujer,vobec si nvtrhla som rada ze si aj ty takymto prispela...cim viac osudov clovek pozna ma aspon pocit ze v tom nie je sam...urcite nie je spravne ked si partneri svoje nezvladanie riesia cez deti...a kydaju na seba...raz sa to moze obratit proti nim...a viesco toto je sice ina tema kde si mame pomahat s inymi starostami ale ja som vdacna lebo mne to pomohlo nachvilu zabudnut na spinenie a tehu a zaroven vediet ze nie som v tom sama...dakujem vam babule zato..uprimne a drzim anm vsetkym palce aby sme vo svojich mozno trosku komplikovanych rodinnych situaciach vedeli fungovat co najlepsie a urobili nase i vyvydane deti stastnymi...
7. feb 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hujer, koukám, že to nikdo nemá jednoduché.

Taky mě šve, že manželova bejvalka byla po rozvodu už 3x na potratu a mě to svým způsobem předhazuje, že ona otěhotní kdy si usmyslí a já nic, ale nad tim člověk nemůže moc myslet :unamused:
7. feb 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakajda tak ta bejvalka to je teda fakt pripad nezavidim radsej dalej nekomentujem lebo takyto ludia ma vedia
fakt poriadne nas...
7. feb 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bejvalky su niekedy riadne cuzy :slight_smile:
7. feb 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena to teda su aj ja mam vlastnu skusenost s manzelovou bejvalkou

kenya daj vediet ako dopadlo sono kolko bolo folikov a uz si bola na sone alebo ides prvy krat zajtra. lebo ja mam ist potom na 10-12DC
7. feb 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hujer,nam pili nervy dodnes a pravidelne aspon 1x do tyzdna...

baby asi zacina mrcha...neva...ideme dalej.... :slight_smile:
7. feb 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este pockaj ja som pri malej mala normalne menzes a dosla som na to az v siedmom tyzdni ze som v tom
7. feb 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky

xeni, čo to čítam, už dorazila? :angry: sakra
ja som si dnes ráno robila test a bielobiely :cry: takže to zasa nevyšlo :cry: mrchu mám dostať v utorok, tak sa teším :angry: fŇuk fŇuk

pozdravujem vás všetky, prajem krásnu nedeľu, idem sip rečítať, čo ste popísali :wink:
7. feb 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak hlásím, že jsem dnes ráno testovala (16 den po IUI) a nic :frowning2: . Mám pocit, že jsem tam viděla ducha, ale viděla jsem ho jen já....myslíte, že je tu možnost, že mám třeba ještě jen moc nízké hcg? Nedostala jsem to, ani nešpiním, jen mě bolí břicho a prsa :frowning2: ....asi budu plakaaaaaaaat :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. feb 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj novotnacci, ja som testila tiež dnes, dnes som 11 -13 deň po IUI a tiež sa mi zdalo, že takú mini dúšik tam bol, ale tiež som ho videla len ja, takže asi zasa nič :angry: asi budem plakaaaaaat :cry:
7. feb 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je tak nespravedlivé viď bobi? Třeba nám ale mrška nedorazí....i když u sebe už pochybuji :frowning2: Bolí mě břicho jako na mrchu :unamused:
7. feb 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
novotnacci, ja sa cítim celkom fajn, včera ma len dosť boleli prsia, to mňa vždy pred mrchou, takže ju už očakávam :angry: a kedy si bola ty na IUI?
7. feb 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem byla 22.1., takže už asi dost dlouho na to, aby se mi už ukázaly dvě nebo jedna čárka :frowning2:
7. feb 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak já zase mažu za rodinou, jsme v tchýňolendu, tak se jim jdu ještě věnovat....mějte se krásně holky a bobi, držím palce, abys to nedostala!!!!! :slight_smile:
7. feb 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi este nedorazila,od vcera spinim,ale akosi ju citim...asi budemplakaaaaaaaaaaaaaat..
7. feb 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
celé je to nanič, my sme to tentokrát mali fakt ideálne, doki to ešte poistil dvojnásobným IUI a predsa :unamused: ja už tomu nerozumiem :cry:
7. feb 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi,ani ja 5folikov a o nicom...ale ty ma seste nadej pokial nedorazila...neboj
7. feb 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som mala 4, pred prvým IUI v pondelok boli tri krásne dominantné, v stredu pred druhým IUI bol už jeden prasknutý a dva akurát pred... a predsa :angry: hej, nádej ešte nejakú mám, to mi vraví aj moj manželík, ale ja to proste cítim, že to nevyšlo... xeni, a ty aj krvácaš alebo len špiníš? moja sestra bola tehu a špinila dosť, tak možno aj u teba e ešte nádej... ja zatiaľ ani nešpiním, no mám taký divný bledožltý výtok :confounded:
7. feb 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi,aj ja verim ze ti to vyslo...mala si to tak krasne nacasovane a este nespinis ani nic...
ja spinim a coraz viac...tazko povedat ake to je ked sa to miesa s utrosom....boli ma podbrusko aj hlava...myslim ze nic...
7. feb 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena :slight_smile: :slight_smile: ahooooj drzim ti moooc silno prsteky!!!!ako sa mi mavas????
7. feb 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré odpoledne.ZDRAVÍM VŠECHNY.Chtěla bych se zeptat,proč to IUI nevychází?proč ta inseminace je tak málo úspěšná?
7. feb 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

bobi, novotnacci, este nic nie je stratene. Pevne verim ze to vyslo

vsetky sa drzte

ciselko ako sa mas?
7. feb 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj, ahoj ali :wink: ako sa máš?

holky, čo ste už tehu, kedy vám test ukázal // ???
7. feb 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: mam sa dobre bobi, nastastie je vsetko v poriadku tak som spokojna.

ja som test robila 13 DPO a bola tam slaba ciarka tak som spravila aj dalsi den a bola rovnako slaba,

a brucho ma bolelo uplne ako na menstruaciu
7. feb 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hujer bola som na sone vo štvrtok 4.2. folíkov bolo, na ľavej strane som mala 3 folikuly ale zatiaľ len 10mm, endometrium zatiaľ 5, tak idem zajtra ráno na kontrólne sono, dúfam že potvorky podrástli a moja prvá IUI sa bude konať. :wink:

Xena, bobi netrápte sa :wink: Začínam mať pocit, že to nevyjde ani mne :frowning2: fňuk, fňuk
7. feb 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apoloma moja ahooooj aj ja na teba mysllim ako zijes....co mate nove???pohli sa veci???

ja zajtra testujem po IUI a od vcera spinim,myslim ze ide mrcha...pojdeme do druheho kola...
7. feb 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok