• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ja si ich balim aj ked ich nepotrebujem radšej :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni, asi taky začnu..dřív jsem to mívala přesný na minutu a ted..... děs..týden sem, týden tam :rolling_eyes:
8. feb 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já si teď musím mrchu o měsíc šoupnout, tak čekám, že si to taky celý rozhážu. :confounded:
8. feb 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakajda, preco si ju musis posuvat o mesiac?
8. feb 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co to píšu za kraviny, o týden jí musím šoupnout. Kvůli povolení na IUI od pojišťovny.
8. feb 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya, to ma mrzi ze to takto dopadlo, ja som dostala dnes mrchu tak uvidim ako dopadnem ja po mojej prvej stimulacii

xena a ty ako?
8. feb 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,

ďakujem za povzbudenie :slight_smile: Snáď tá IUI už budúci cyklus vyjde :wink: :wink: :wink:

Luucia mrška Ti po duphastone má prísť do 5 dní, ak by neprišla treba sa hlásiť v CAR :slight_smile: Je tam potom možnosť tehu.

Monika držím palce v stredu, nech to aspoň tebe vyjde :slight_smile:
8. feb 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - Ket 04.02. ide sa na to
Lucia - 01.02. 3IUI - testík 15.02.
Bobi - 25.-27.01. 2IUi testík 10.02.
Kaciatko . čaká na mrchu a potom nepovieééééééééééééém
Zakajda...musí posunout mrchu o týden a od 25.2. začne stimulovat Menopurem před 2 IUI, IUI přibližně 6.3.
Monika..mrcha dorazila, 2IUI - 10.02. sono (už pichá fraxiparine) a 12.02.2010 asi 2. IUI
Sysysy - začátek března 1.IUI
Kenya83 - 08.02. IUI sa nekoná - folíky nepodrástli len 12mm :frowning2:čaká na mrchu a hor sa do 2 kola
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02.
Delf14 - 18.02. ziadost IVF
Garp776 - 5.2. 1IUI
maticap. - 15.2. sono ohľadne 2IUI

Tehulky po iui:
ell - 1.IUI-pozitivne
emers - 2.IUI pozitivní
alienka22 - 3.IUI-pozitivne
alimak - 1.IUI-pozitivne
lucinda3 - 3.IUI-pozitivne
lumcag - 3.IUI-pozitivne
8. feb 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya, díky :wink: tak já Duphaston dobírám ve čtvrtek, takže když o úterý nepřijde, tak testnu :wink:
8. feb 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucia - 01.02. 3IUI - testík 17.02.
Zakajda...musí posunout mrchu o týden a od 25.2. začne stimulovat Menopurem před 2 IUI, IUI přibližně 6.3.
Monika..mrcha dorazila, 2IUI - 10.02. sono (už pichá fraxiparine) a 12.02.2010 asi 2. IUI
Sysysy - začátek března 1.IUI
Kenya83 - 08.02. IUI sa nekoná - folíky nepodrástli len 12mm čaká na mrchu a hor sa do 2 kola
Garp776 - 5.2. 1IUI

Tehulky po iui:
ell - 1.IUI-pozitivne
emers - 2.IUI pozitivní
alimak - 1.IUI-pozitivne
lumcag - 3.IUI-pozitivne

Jsem si upravila testík až na středu :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Kenya,
tak jsem dnes byla na dalsi kontrole a moji foliky rostou velmi pomalu. Ty nejvetsi maji 12 mm a jsem 8 DC a doktor mi rekl, ze to u me nema moc vyznam ze reaguji velmi malo a pomalu. Nevis, kolik by meli spravne v 8DC merit?
8. feb 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky!

kamaradicek - ja som mala 10DC jeden folikul o veľkosti 8mm a 15DC som mala už 18mm, takže sme išli na IUI ale bohužiaľ neúspešne, v stredu začínam s clostikom tak som sama zvedava ako zareagujem naň teraz...
8. feb 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj adka, tak to se budu muset zeptat doktora, proc mi lecbu chce prerusit, kdyz jsem teprve 8 DC a mam 12 mm.
na kontrolu jdu uz 10 DC, tak doufam, ze opet povyrostou. nejak tomu vubec nerozumim. V patek mi rekl, ze muzu mit patercata a ze v pondeli stimulaci ukoncime a dnes mi zase rekne, ze folikuly jsou male a ze to ukoncime ve stredu. Pritom kdyz porovnam tvoje a moje hodnoty, velikost folikul mam OK
jak dlouho se uz snazis o mimi?
8. feb 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luuci budem Ti moja držkať palčeky :slight_smile: Ja som dnes z toho sona tak veľmi smutná :cry: :cry: :cry:

kamaradicek nemusíš sa obávať na 8DC je podľa mňa normálne 12mm majú ešte čas dorásť. Uvidíš ako podrastú ďalej. ( a stimuluješ alebo nie ? )

aďka aj ty stimuluješ? Ja som bola na sone 10DC folíky mali 10mm, a dnes som bola na kontrólnom sone 14DC a folíky len 12mm takže IUI sa nekoná, vyzerá to tak že tento cyklus mám anovulačný. Snáď to vyjde v ďalšom cykle. :wink:

ináč bežne keď stimulujem clostylom mám 10DC alebo 11DC už cca od 19mm - 21mm :slight_smile: ale je to u každého individuálne :slight_smile:
8. feb 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, stimuluji.proc myslis, ze mi doktor chce ukoncit smilulaci? po kazde jeho vyroky me tak rozesmutni, uz toho mam desne deprese. myslim, jen na to, abych nezapomnela si pichnout injekci, co reknu v praci kde jsem v pracovni dobe, jak to ze s manzelem nemame uz deti. nevim jestli mi ty hormony delaji ty deprese, ale je to fakt hruza. vcera jsem probrecela celou nedeli a dnes od te kontroly delam to same a nejde to zastavit.
8. feb 2010 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya, děkuji :dizzy_face: to se ti nedivím, taky mě to vždycky sebralo :cry: :cry: :cry: ale je to jen měsíc, to uteče :wink:
8. feb 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, kedze som v cakacej faze na rastuce foliky, tak sa ani neozyvam - ved v podstate nemam s cim. Moj jediny prispevok sa tyka stimulacie clostibegytom - uz minulych cykloch som po 2.-3. dni uzivania citila niektory vajecnik (asi zacal rast folik), potom to vzdy prestalo a ozval sa az pri ovulacii, ktoru mavam bolestivu. A teraz sa pravy vajecnik ozval uz 1.den uzivania clostilu.... ma prekvapil :slight_smile: a hlavne tym, ze som dufala, ze po pravom vajecniku (po 1. neuspesnej IUI) zaberie ten druhy (doteraz sa takmer pravidelne striedali) a on nic! On sa na to vykaslal - previt jeden! :angry: Ved pockaj, ja na Teba vyzrejem s druhym! Pravym! A vobec :grinning: :slight_smile: :wink:
8. feb 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, kedze som v cakacej faze na rastuce foliky, tak sa ani neozyvam - ved v podstate nemam s cim. Moj jediny prispevok sa tyka stimulacie clostibegytom - uz v minulych cykloch som po 2.-3. dni uzivania citila niektory vajecnik (asi zacal rast folik), potom to vzdy prestalo a ozval sa az pri ovulacii, ktoru mavam bolestivu. A teraz sa pravy vajecnik ozval uz 1.den uzivania clostilu.... ma prekvapil :slight_smile: a hlavne tym, ze som dufala, ze po pravom vajecniku (po 1. neuspesnej IUI) zaberie ten druhy (doteraz sa takmer pravidelne striedali) a on nic! On sa na to vykaslal - previt jeden! :angry: Ved pockaj, ja na Teba vyzrejem s druhym! Pravym! A vobec :grinning: :slight_smile: :wink:
8. feb 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak pardooon - nie ze by som chcela byt taka dolezita, iba mi zblbol PC... :rolling_eyes:
8. feb 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky to mě mrzí,že dorazila mrcha potvora jedna už aby nám dorazila za 9 měsíců co?!Já mám teda tři noční za sebou uf to jsem ráda
8. feb 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamaradicek tvoje stavy a depresie poznám veľmi dobre, sama prežívam to isté:frowning2: Kvôli tomu som musela dať v práci výpoveď, lebo som si nemohla dovoliť toľko vymeškávať a stále sa vyhovárať , že niekde musím ísť...musela som sa rozhodnúť buď alebo. A tak som sa rozhodla , že teraz nie je nič dôležitejšie ako naša túžba po dieťatku :slight_smile:

A čo sa týka tých otázok , prečo ešte nemáme s manželom dieťatko, sme na tom presne tak isto. Vždy musím nájsť vhodné slová ako im odpovedať na tú už tisíc krát opakovanú otázku.

A keď vidím na ulici maminku, ktorá si jemne hľadí svoje rastúce bruško alebo pred sebou tiská svoje vytúžené dieťatko trhá mi srdcom. Ale Ja viem, že príde rad aj na mňa aj na nás všetkých a to už čoskoro :slight_smile: :slight_smile:

TAKŽE HLAVU HORE A BOJUJEME :wink: :wink: :wink:
8. feb 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj delf :slight_smile:
8. feb 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky delf, kenya :slight_smile:
8. feb 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kenya, ty jsi to popsala naprosto dokonale. Take jsem o tom zacala premyslet- ze prestanu chodit do prace. Neda se to vsechno zvladat -prohlidky, prace a do toho ten spatny psychicky stav.
Kdyz jsem s tim zacala, netusila jsem, ze je to tak casove a psychicky narocne.
Clovek nesmi nikdy ztratit viru v to, ze se to podari. Je tolik moznosti a prece neco zafungovat musi!
Nevis o nejakem leciteli? Docela na takove veci verim a kdyz nepomuze, neuskodi.
8. feb 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamaradicek- v poště jsem ti poslala kontakt na né léčitelku ale fyzioterapeutku v Praze, kam se chystám i já. Už jsem s ní měla co dočinění, ale né na neplodnost, ale na záda. Neplodností se také zabývá.
8. feb 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky zakajda :slight_smile:

kamaradicek zatiaľ som nemala tú možnosť a príležitosť skontaktovať sa s nejakými liečiteľmi. Nepoznám nikoho kto by sa tým zaoberal. :confused:
8. feb 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya- když vidím odkud jsi, hned bych do toho vašeho kraje jela na dovču, vždycky nám tam je strašně fajn. :slight_smile: :slight_smile:
8. feb 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakajda chodíte na Liptov??? a kam?
8. feb 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya- většinou se někde ubytujeme a pak jsme každý den někde jinde, termály to je moje, jśem zhýčkaná z bazénu z práce, kde je 36 stupňů. Jednou jsme byli ubytovaný v Bešeňový a jednou v Liptovské Sliači, nevím jestli jsem to dobře napsala.
8. feb 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucia - 01.02. 3IUI - testík 17.02.
Sysysy - konec března 1.IUI - v cyklu únor/březen nasazena antikoncepce na úpravu regulačních hormonů
Kenya83 - 08.02. IUI sa nekoná - folíky nepodrástli len 12mm čaká na mrchu a hor sa do 2 kola
Garp776 - 5.2. 1IUI

Tehulky po iui:
ell - 1.IUI-pozitivne
emers - 2.IUI pozitivní
alimak - 1.IUI-pozitivne
lumcag - 3.IUI-pozitivne
8. feb 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to