• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Tak to je super :slight_smile: Milujem to tu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: My tu v Liptovskom Mikuláši máme tiež Aquapark Tatralandia. Bešeňová je od nás vzdialená cca 20km, aj tam sem tam chodíme.
8. feb 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya- tak jsme už taky dvakrát byli, máte to tam fakt super :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
sysysy- je to škoda, ale neboj uteče to :wink:
8. feb 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
upravila jsem tabulku a přidala aktuální info :wink:
Dnes jsem si byla na výsledky, u mně potvrzena anovulace (ale to vím odjakživa i bez doktorů :slight_smile: ), mám vysokou hladinu regulačních hormonů. Na snížení jsem na měsíc dostala antikoncepci a pak stimulační injekce. Manžel má spermie nadprůměr, moc mě to potěšilo, neb v Repromedě nám před lety tvrdili, že manžel má pohyblivost jen 10% a ještě k tomu špatné....a to tam řekli skoro všem...asi aby je dostali na ISCI...
Takže teď se jen těšíme na IUI.....bude to moje první ovulace za víc než rok....jupíííííííííí :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
8. feb 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky dobrou, dnes už to jdu zalomit. Přeju hezké sny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. feb 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky tak nam toto IUI nevyslo...ideme na druhe... :wink: vsetkym vam prajem aby vam to vyslo na prvy sup :slight_smile:
8. feb 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky,prosim vas pekne kolko ste mali vajičok po Clostipegyte?
8. feb 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja 5domin.folikov a nic... :slight_smile:
8. feb 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v555 - já ani jedno :frowning2: ...a to ani při mega dávce, ještě že existují stimulační injekce :slight_smile:
8. feb 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem xena :wink: len to NIČ ma mrzí
8. feb 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v555,aj mna ale ideme dalej...a to som mala pri najnizsej davke clostylu...a co ty??kolko mas??kedy idete na IUI???aky mate problem??
8. feb 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile:

čo tu nové? idem si prečítať...

ja som dnes ráno špinila, takže už to je asi definitívne :cry:
8. feb 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, v skartke ako teda som na tom....
sliznica je tak ako má, doki nechápe stále čo sa deje, prečo krvácam, sliznica sa neodlupuje, ani nesplasla..vraj ekby tak bolo tak mi rovno povie že je po všetkom..tak beriem teraz vyšiie dávky liekov a čakám teda na ten zázrak...a k prestanem krvácať mám prísť pondelok, utorok na krv, už by vraj mal zistiť či som tehu alebo nie..ak neprestanem štvrtok, piatok mám prísť zase na sono, kukne sliznicu ak bude zlá tak vysadzuje leiky a je to jasné..takže nádej tu je..ja som úplne mimo, táto nesitota je hrozná..no ale ešte teda zabojujem, ešte poseldný krát to skúsim..držte nám palce :wink:

no a takto sa snažím k tomu postaviť:

aby som sa úplne nezbláznila, (lebo vždy ked idem na wc tak čumím na vložku, bohužial krvácanie sa stupnuje ale to už neriešim) tak som si povedala, že nad tým nejdem rozmýšlať, nejdem to riešiť a budem sa snažiť žiť ako keby sa nič nedialo...snažím sa aj nejako, že veriť ale nejde to tak to riešim takto..je to v božích rukách a ak sa to má stať tak sa to stane....necháme to na osud ...

Kena mrzí mato ale mesiac je nič, ubehne to neboj :wink:

Bobi..robila si testík?

Mon..a ty ako, ako ide pichačkovanie..ako to prwežívaš? stále mylsím ako to prežívaš :confounded:

Kačiatko..ako mrcha, už došla?

Inak, dakujem vám všetkým za vašu podporu..ste skvelé :wink:
8. feb 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko,dakujem ja viem ujde to ako voda,ve duz zajtra je to treti DC... :wink:
bobi ako testik????
kaciatko,cakam ta... :slight_smile:
8. feb 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, verím, že to bude dobré, strašne moc držím palčeky, aby sa to celé zvrátilo a malo to úspešný koniec :wink:

xeni, a ty už aj krvácaš? ja som si test robila včera (11DPO) a negat... mne sa síce zdá, že tam nejaký ten dúšik vidím, no to už asi len moja fatamorgána :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes ráno som už aj špinila, takže je to asi už definitívne... :unamused: no som strašne unavená, dnes som ani do roboty nešla, nebola som schopná ani vstať z postele... tie hormóny sú pliaga :angry:
8. feb 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, či si teraz nedám mesiac pauzu a ďalší cyklus by sme skúsili ešte 3.IUI... no už na to ani nemám síl :pensive:
8. feb 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi ja uz dnes normalne mrchujem,spinim od soboty,cize som zajtra 3DC a tiez sme uvazovali ale ideme este raz do toho hned...
verim ze uz ma stoho dost,ale skus vydrzat este raz,mesiac ujde ako voda...inak a na krv ides kedy???
8. feb 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xeni, ja na krv nejdem, mám si len spraviť test, ak mrcha nedojde... my si teraz dáme asi pauzu a potm šup sa na tretie... ak sa nevyhecujem a nepojdem do toho teraz hneď :wink:
8. feb 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,
bobi, takze 3.IUI? Ja sa chystam - pravdaze podla vysledkov na druhe a manzelovi som navrhla, ze ak to nevyjde, tak co tak do tretice? A ze nie... ze podme na laparku.... ale ked ja sa toho tak velmi, velmi bojim... anestezy a tak. :frowning2:
8. feb 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
baby, mrzi ma to :frowning2: velmi som verila, ze aspon niekomu to vyjde :pensive:
cisielko, moc na teba budem mysliet, velmi verim, ze drobcek este stale bojuje :dizzy_face:
xena, zatial sa neunuvala prist, ale dufam, ze jej to uz nebude dlho trvat. dufam, ze najblizsie kolo stiham :wink: :wink:
8. feb 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko, vies, co sa hovori, nadej zomiera posledna... :wink:
Bobi, asi ten datum nasej IUI nebol dobry :slight_smile: skusme nejaky iny a urcite to vyjde. a vobec! :grinning:
Takze dievcata, odpajam sa, prajem dobru noc a vsetkym snazilkam na svete zelam pokojnu noc a dobre sa vyspite! vlastne vyspime. :wink:
8. feb 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maticap.,anestezy sa prosim ta neboj,si zdrava mlada žena :wink: teraz su už anestetika ovela bezpečnejšie ako v minulosti a su aj šetrnejšie pre organizmus.Tak neboj :wink: :wink:
8. feb 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi,ani mne nekazali prist na krv ale dala som si ju vziat mojmu znamemu dokimu,lebo moc test nemusi byt presny a ukazat hned...a to mi aj povedal jeden doki z heliosu,aj na nete sa pise-zasadne z krvi...a ja som chcela mat istotu ze je to negat a mozem v klude zacat brat clostyl ...aj my sme rozmyslali nad pauzou,ale radsej hned aby sme nemali kedy spekulovat ze to nevyslo... :slight_smile: ak chces pod somnou do dalsieho kola...alebo radsej bud tehu uz teraz :slight_smile:
kaciatko,dufam teda ze ma stihnes o par dni :slight_smile:
maticap...dobruuuuuuuuuuuu...
8. feb 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko držííííííím moc, moc palčeky...drobček určite bojuje a chce ostať s tebou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Myslím na teba :slight_smile: CMUK

Bobi tak už došla mrcha???? fňuk :frowning2: Ja som tiež dnes nedopadla dobre :frowning2: :frowning2: :frowning2: Snáď to vyjde v ďalšom cykle:slight_smile:
8. feb 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya,co si dnes riesila?
8. feb 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maticap. laparky a anestezy sa nemusis bat... ja som isla hned po prvej iui, s tym, ze som chcela vediet, ze som ok... jasne, ze rano pred by som najradsej utiekla, ale bolo to tazko v pohode :slight_smile:
takze ideme dalsie kolo?
9. feb 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko princezny :slight_smile:

ako ste to včera dobojovali? ja som potom hneď zaspala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no mojej mrche sa nejako nechce, včera som trochu špinila, no stále sa to nerozbehlo :angry: a pritom mám pocit, že každú chvíľu pretečiem :angry: neviem prečo na krv ísť nemám, ani pri prvom IUI som nebola
9. feb 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

čiselko silno drzim palce, aby to tentokrat vyslo

bobi a neskusis este test? aky si robila predtym? skus s nizsou citlivostou. To ze spinis vobec nic neznamena
9. feb 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno,

cisielko, to je super, že nic není ztraceno!!! Nožky nahoru a opatruj se :wink: držím pěsti

bobi, no prosím tě a zkoušela jsi další test?? :wink:
9. feb 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa pripájam, čisielko, strašne moc na teba myslíme!!!

ďalší test som neskúšala, no ak by som nezačala dnes krvácať, tak zajtra ráno si spravím... ten čo som si robila, bol taký ružový a mal citlivosť tuším 25... lenže ja nemám žiadne iné príznaky, prsia nenarástli :grinning: , iba ten pocit, že každú chvíľu sa to roztečie...
9. feb 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, na příznaky je ještě čas :wink: já když byla těhu, tak jediný příznak byl, že mě bolelo břicho jako na mrchu..jinak nic :wink:
9. feb 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok