• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
alienka, ja asi budem nasledovať teba a pôjdem do tretieho :wink:

luucka, a ty sa ako cítiš?
9. feb 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, nevím....bolí mě břicho, jinak nic..ale to je k tomu Dufáči..na těhupříznaky je ještě hodně brzo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nějak se mi to teda táhne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. feb 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luuci, veru, ešte máš pár dní, no strašne moc držím palčeky, aby to vyšlo... vraví sa, že žena cíti ak je tehotná, no a ja cítim pravý opak... aj keď si stále vravím, že teraz na to boli ideálne podmienky, krásne 3 folíky, spermie ukážkové, dokonca poistené dvojitým IUI... ak už to nevyšlo teraz, mám ešte vôbec nádej? :cry:

prepáčte mi tieto výlevy, som rada, že vás tu mám :slight_smile: všetky...
9. feb 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, no právě, to si říkám..já měla jeden folík, manža tragický spermio..tak proč by to zrovna nám mělo vyjít...bohužel tomu nevěřím :pensive: zkusíme ještě jednu IUI a do léta to necháme být a pak IVF..už jsme se s manžou dohodli..potřebuju si trochu odpočinout od toho pozorování, hlídání,... a taky mi děsně chybí spininng, který jsem ted vynechala, kdyby náhodou :frowning2:
9. feb 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, luucia

este nic nie je stratene. Ja som tiez nic necitila a tiez som si stale vravela ze ak by som bola tehu urcite by som to vedela. Ale nevedela - a ja koncim treti mesiac a priznaky nemam v podstate ziadne doteraz. Obcas ma napne ale to zacalo až niekedy po polovici druheho mesiace,. Dovtedy okrem bolesti podbruska na mrchu žiadne priznaky. Len som bola unavena viac. Ale to je vsetko.

takze npevne verim ze to vyslo.

bobi skus kupit test nie 25 ale 10 - citlivost. Ja som mala tie a pruzok bol slabucky.

velmi vam drzim palce
9. feb 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobrééé ránko babulky :slight_smile:

Xena ja som bola na sone pre IUI a folíky mi tento cyklus nedozreli :frowning2: :frowning2: :frowning2: takže IUI sa nekoná :cry: Snáď to vyjde v ďalšom cykle :wink:
9. feb 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luuci, tak to presne poznám, ja som spinning vynechala tiež a aj cvičenie na elipticale doma... dobýjalo ma to neskutočnou energiou, možno aj preto sa v poslednom čase cítim taká unavená :unamused: a tiež som už z toho nervózna, že takto sa šetrím a napriek tomu sa nedarí :angry:

alienka, si strašne zlatá, ďakujem za povzbudenie, no ja radšej rátam s tým najhorším variantom :pensive: no nevzdám sa, to si píš :wink: ešte dnes si kúpim teset, tuším mamatest sú najlepšie...

ahoj kenya, treba veriť v ďalší cyklus, ja tiež budem veriť :wink:
9. feb 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, jasne, ze mas nadej aj pokial to teraz nevyslo...
9. feb 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem, kaciatko, ja verím, že všetky máme nádej :slight_smile: ty sa ako máš?
9. feb 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ti len odpovedala na otazku :slight_smile: my mame v okoli niekolko uplne extremnych pripadov, neviem si ani predstavit... ale co mame na vyber? bojovat alebo to vzdat...
ja v pohode, stale cakam :rolling_eyes:
9. feb 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko po víkendu!
Musím si vás dočíst :wink: Nějaké zásadní novinky - těhu? :dizzy_face:
Já byla ráno na krvičce, ve 13h výsledky, tak jsem jako na trní :sweat_smile: :fearful: Držte prosím palečky!
9. feb 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak, buď alebo... buď sa vzdáme alebo budeme bojovať... iná možnosť nie je... :unamused: a ja presne viem, ktorú si my všetky vyberieme :wink:

lucinda, držím prstíky, nech je všetko ok :wink:
9. feb 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Dakujem ženy moje...práca mi dosť pomáha ale sa šetrím..dakuejm vám a všetky vás ilno cmukám..ved to ked toľko skvelých ľudí na nás mylsí tak možno ten môj bojovník aj zabojueje, no uvidíme :wink:

Maticap..mňa čaká tiež laparka, idú mi odstrániť vajíčkovod, pred tým som mala strach ael teraz by som už bez toho do ďaľšieho boja nešla..zvládneš to :wink:

Bobi...koľký deň si, ešte možno bolo skoro na testík :wink:

Kačiatko...držííííííííííííííím palce nech tá sviňa dorazí a odomňa zmizne :grinning:

Lucinda..držíme :slight_smile:

Alienka..takže nič si necítila? to je super..baby nevzdávajte to, každá ste iná :slight_smile:

Mon..kde si, ako to pichanie, čakám pikošky :wink:
9. feb 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi děkuju! Jak Ty, jak to vypadá? Neházej flintu do žita a zkus zítra znovu testnout!! Všichni si tu chválí mamatest, dobrý je i Rapiclear ten je již od 10jednotek. Držím palečky!!
Cisielko bojujte bojovníci!!!!!! Šetři se, já to tady taky nepřeháním :grinning:
9. feb 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci, taky držím pěsti :dizzy_face: a jak se cítíš?? bylo ti po IUI něco?
9. feb 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
avojte babulky!

cisielko tu som.. som dočítavala a popritom telefonaty pracovné :angry:

ale už som tuu...
Micka - takú modrinu som mala na lavej ruke ešte včera a dnes sa mi robí aj zo včerajšej na pravej ruke.. ale asi to bude tým, že nie sú moje ruky zvyknuté na pichanie :grinning:
ale dá sa to prežiť.. ja som citlívka a trocha to bolí, ale utešuje ma stále to, že nemusím do brucha :sunglasses:

Micka ja tiež veľmi verím, že malinký bude bojovník a zabojuje... moc moc moc moc moc a ešte nekonečne veľa krát moc držím palčeky!!!

Luc - držím palce a myslín na teba... dufam, že zvýšiš štatistiky :wink:

Kenya - dakujem. už sa neviem dočkať zajtrajška..len ma mrzí, že v tom nejdeš so mnou. som sa tešila...
Baby keď mi teraz urobia to IUI tak to bude náš najkrajší darček na Valentína a zároveň v ten deň máme 9 ročné výročie..
a ked ostanem tehu tak mám najkrajší darček na narodeniny v marci.... a potom to vychádza krásne na vianoce... ale to sa mi moc nezdá, že by to bolo až tak super. niečo tam nebude v poriadku.. ja toľko šťastia v tomto nemám... :unamused:
9. feb 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, dnes som 13DPO, 28DC...
9. feb 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi ja som prvy test robila 13 DPO :wink:
9. feb 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, kamaratka hovori, ze mava tiez strasne modriny po hentych injekciach :pensive: ale pre babo vydrzis, no nie?
9. feb 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka a už tam byly //?
9. feb 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia hej boli dve - slaba ale bola
9. feb 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No já stejně počkám po vysazení Dufáče, at si neplítvám test :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. feb 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaci - hej vydržím.. ako dá sa to vydržať.. dokonca ma vyšetrenie gynekologicke viac boli ako toto.. je to v pohdoe.. len v lete na mňa budu ľudia pozerať asi divne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luuci ahoj! Cítím se bájo, trochu nafoulký břicho jinak nic :wink: Po IUI mi nebylo nic. Fakt jediný rozdíl zásadní byl že když jsem očekávala ms prsa vůbec nebolela.
Moni ahoj, šikulka píchačka! Hlavu hore, koukej být optimista, proč by to zrovna teď nemohlo celé vyjít?! :wink:
Bobi vidíš, šance jsou a veliké!!
Alienka a testila si vícekrát, sílily čárečky?
9. feb 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mon..zvldáneš to neboj, pre bábo všetko..a nieje to také strašnmé, no nie..len pekne pichaj nech je všetko ako má a ty máš nielen krásneho valentína ale ja narodky a čo narodky celý život :grinning:

Lucinda..šetrím sa ale v práci..doma by ma asi rovno vystrelo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lucia..ty si už tetsovala?
9. feb 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lucinda testovala som 13, 14 DPO a este potom nesklr mozno nejaky 25 DPO pre istotu :slight_smile: ale ciarka bola silna az ten 25 DPO :slight_smile:

ty si netestovala vobec? ja by som nevydrzala
9. feb 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, ee a ani se enchystám..jen když po vysazení Dufáče, mrcha do 5ti dní nedorazí :wink:

Moni, seš borka..já bych do sebe nepíchla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ikdyž kdybych musela, taka si jo..ale ted nevím :confounded:
9. feb 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby moje ja Vám tak strašne držím všetkým palce , že si to ani neviete predstaviť :wink: :wink: :wink: :wink:
Monika daj potom znať ako si dopadla na sone :slight_smile:

Bobi, Luucia držím palčeky a myslím na Vás :slight_smile:

Cisielko len jedno snáď BOJUJTE :wink:

Mám Vás rada a ďakujem, že ste tu somnou :slight_smile:
9. feb 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia - ved ani ja sa nepicham.. mňa pichá manžel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
sama ani za nič... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

cisielko - jasne že vydržím. čo mám robiť..

lucinda - no ja na jednej strane hovorím, že to výjde. že teraz už nemá prečo nevýsť. Mám potvrdené, že som potratila kvôli tej krvi, a teraz už keď pichám injekcie tak hovorím, že to nemá prečo nevyjsť... ale tak vieš ako to je... :wink:
len mi je divné to, že bez stimulky mávam krásny folikul a teraz so stimulkou je len jeden? ja som čakala aspoň dva.. :grinning:
viem viem je to individuálne.. a som nesmierne vďačná za ten jeden aspoň. ĎAkuejm Pánu Bohu za to!!! a dúfam, že keď tak tak už to bude tak ako má byť a ja dám svokre a mojej maine a hlavne mužovi naj vianočný darček! :slight_smile:
9. feb 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya - samozrejme micka... ja vyjdem z ordinácie a hneď myslím na vás... a hnevá ma, že neviem isť cez tel. na nett :grinning: mmm mi vždy hovorí, že veď o chviľu sme doma napíšeš im :grinning:
a zajtra ideme autom tak to bude rýchlejšie... :sunglasses:
9. feb 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok