• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
juuj, baby, tak ja asi radej pichnem sama seba ako to nechat na mm :sweat_smile: nieze by som mu neverila, ale radsej si budem "ublizovat" sama :sweat_smile: :grinning:
9. feb 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienka jojo testila kuk do alba :wink: Testík z 5.2 je ve 35.DC tudíž 17.DPO. Pak jsem testila ještě 6. a 8. jenže jiným testem a čárečky stejné. Dneska ve 13h volám na krvičku :dizzy_face:
Kenya děkujeme zlato za palečky, a taky držíme!!!
Moni si piš že to vyjde, ušetříte za dárek a dáte živý :grinning: :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. feb 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaci - ved každý je iný.. ja sama sebe? neeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Lucinda - by som v tom prípade nikomu nič nekúpila.. :grinning: :grinning:
a kúpila by som dva kočíky.. xixix..
9. feb 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika u mňa je to to isté. keď nestimulujem a mám prírodný cyklus mám krásny folikul aj ovulku, a pri clostyle mávam 1 DF krásny a teraz neviem čo sa stalo prečo mi teraz nedozreli som mala včera 14DC a folíky 12mm :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Baby chcem sa Vás opýtať. neviete ako dlho môžem užívať Femibion ??? Už ho užívam 3 mesiace a neviem či mám pokračovať kým neotehotniem. A manžel tiež užíva profertil 3 mesiace a neviem či by už aj nestačilo.
9. feb 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya - môjmu mužovi ked ho raz predpísali (teda iba odporučili, nemusel ho užívať) tak mu povedali, že na dva mesiace stačí...
9. feb 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuj lucinda tak to je super mas riadne silne tie ciarky tak to je iste :slight_smile: super tesim sa :slight_smile:
Mon..ja viem, že to zvládneš a teraz aj dotiahneš do úspešného konca..a neboj, do brucha to tiež nič nieje :grinning:

Lucia..tak to ti držím palce, chce to fakt veľké zaprenie vydržať netestovať :grinning:

Lucinda..to sú krásne čiatočky, len tak svietia :grinning:
cisielko tak ja vám asi začnem veriť :grinning: :sunglasses:
9. feb 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, tak ja už zasa špiním... no oveľa viac :cry: asi už to začne :angry:
9. feb 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi netráp sa pôjdeme spolu do ďalšieho kola :wink:
9. feb 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi - ja ti teda požičiam moju parťáčku kenyu... :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienka, Cisielko, děkuju zlata moje!! Jen mě zarazilo že ty další testíky nebyly tak výrazné, jenže to byl jiný druh a úplně ty nejlevnější, 30kč za 2 proužky. Nebudu se tím stresovat, věřím i nadále že je vše tak jak má :wink: :dizzy_face:
Alienka a jak je Tobě, co nějaké fotečky z utz? :dizzy_face:
Moni to nám teda koukej věřit!! :wink:
9. feb 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, dík :grinning:

kenya, to si píš, že pôjdeme do ďalšieho kola :slight_smile: tuším pôjdem zasa za dokim a prehovorím ho ešte na tretie IUI... :pensive:
9. feb 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda nevadi mne sa tie ciarky tiez nejak nemenili, kazdy test je iny :slight_smile:
ja sa citim fajn brucho ma boli stale, raz ma picha a raz ak na mrchu ale inak fajn - na UTZ idem az za dva mesiace. uf clovek stale len na nieco caka ak sa mi podari tak tam hodim fotku :slight_smile:
9. feb 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi aj tak este nic nie je stratene a ak nahodou tak do tretice vsetko dobre :slight_smile: aj lucinde vyslo tretie IUI :slight_smile: to je asi dobre cislo :wink:
9. feb 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi jasne že choď.. ja som si dala tak, že v dentre skusime 3 IUI.. to prvé neberiem lebo nebolo v centre a nebolo robené tak ako malo bťy. ako beriem, že bolo IUI ale neberiem ho do centra. takže teraz mám v centre 1 pokus a potom ešte dva by som chcela ka by to nevyšlo teraz... a potom...?
9. feb 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, myslíš, že aj keď špiním, ešte vždy by z toho niečo mohlo byť? :pensive:

holky, kde beriete tú silu? niektoré sa mi zdáte také silné a trpezlivé... lebo ja už občas meliem z posledného
:cry:
9. feb 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: monika uvidis ze tam az nedojdes isto ti vyjde hned prvy pokus - proste musi :slight_smile:
9. feb 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, musis ju najst v sebe... je to velmi tazke, ale nikto ti ju dat nemoze... a ako sme uz dnes hovorili, bud ides dalej (a vtedy tu silu najdes) alebo to vzdas (tam tiez potrebujes silu na to, aby si sa s tym vyrovnala)... niekde som raz citala, ze so stastim sa dokazes podelit, ale ten smutok si musis prezit sama a asi to tak naozaj je :pensive:
9. feb 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, treba len silno verit - nic ine neostava

a ano niekde som citala ze spinenie nic neznamena, tak verim ze je to tak aj u teba

a pri normalnej mrche tiez najprv spinis? lebo ja som nikdy nespinila prisla hned silna
9. feb 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi hlavu vzhůru a bojovat, ať už teď anebo do třetice!! :wink:
Alienka tak to je dobře že je fajn :dizzy_face: A fotka z prvního utz? Jojo to čekání to mi povídej... :sweat_smile: A takhle to bude pořád, čekaní na jeden výsledek, na utz, na porod,... :grinning:
Moni tfuj tfuj tfuj na vás na všechny!! :wink: :grinning: :dizzy_face:
9. feb 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda - to hej to cakanie ci je potom vsetko v poriadku je tiez dost narocne - ked budem doma pozrem sa po tych fotkach :slight_smile:
9. feb 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi - neboj nie si sama micka. aj my občas trpíme depresiami...ale to po 3 rokoch už sa k tomu inak stavam...

alienka - ja si to hovorím, že musí... ale strach tam je po toľkých neuspechoch tu a tak..
9. feb 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luc - dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemeeeeeeeeeee :sunglasses:
9. feb 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, ste všetky veľmi zlaté, čo by som si bez váš počala...

my sa trápime takto už dva roky, a najhoršie na tom je, že doteraz nám po všelijakých možných vyšetreniach nenašli tú podstatnú príčinu, prečo to nejde :unamused: všetko máme v poriadku a predsa :angry:

alienka, občas špiním aj pred normálnou mrchou :confounded:
9. feb 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni :dizzy_face:
Bobi jak napsala Kaciatko, musíme být silné, je to taková příprava na mateřství - počkej šestinedělí, to se mnou cloumalo, prostě jsme ženy-budoucí matky a musíme to zvládnout, ať už tenhle občas krušný začátek anebo ten finish :wink: :sunglasses: Taky mám slabší chvilky, ale ty přejdou a je třeba jít dál a neplácat se v tom...Lehko se to říká a píše ale těžko prožívá...Jsem s Tebou, s vámi všemi :dizzy_face:
9. feb 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi - mne ju našli až po troch rokoch micka...
9. feb 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bob3
nam za 5 rokov nenasli pricinu a tiez to neide....
a to mam za sebou aj nepodarene IVF

DIevcata hlavu hore.....my to dorazime douspesneho konca....
9. feb 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, myslim, ze ty a bobi ste iny pripad... myslim, ze u bobi k tehu ani neprijde... u teba ho treba udrzat...
ono ta pricina sa niekedy mozno ani neda najst :cry: :pensive:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok