IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
kaciatko81
9. feb 2010
juuj, baby, tak ja asi radej pichnem sama seba ako to nechat na mm :-N nieze by som mu neverila, ale radsej si budem "ublizovat" sama :-N 😃
lucinda3
9. feb 2010
Alienka jojo testila kuk do alba 😉 Testík z 5.2 je ve 35.DC tudíž 17.DPO. Pak jsem testila ještě 6. a 8. jenže jiným testem a čárečky stejné. Dneska ve 13h volám na krvičku x-)
Kenya děkujeme zlato za palečky, a taky držíme!!!
Moni si piš že to vyjde, ušetříte za dárek a dáte živý 😃 😎 x-) x-)
monika0001
9. feb 2010
kaci - ved každý je iný.. ja sama sebe? neeeeeee 😃 😃 😃 😃

Lucinda - by som v tom prípade nikomu nič nekúpila.. 😃 😃
a kúpila by som dva kočíky.. xixix..
kenya83
9. feb 2010
Monika u mňa je to to isté. keď nestimulujem a mám prírodný cyklus mám krásny folikul aj ovulku, a pri clostyle mávam 1 DF krásny a teraz neviem čo sa stalo prečo mi teraz nedozreli som mala včera 14DC a folíky 12mm 😞 😞 😞

Baby chcem sa Vás opýtať. neviete ako dlho môžem užívať Femibion ??? Už ho užívam 3 mesiace a neviem či mám pokračovať kým neotehotniem. A manžel tiež užíva profertil 3 mesiace a neviem či by už aj nestačilo.
monika0001
9. feb 2010
kenya - môjmu mužovi ked ho raz predpísali (teda iba odporučili, nemusel ho užívať) tak mu povedali, že na dva mesiace stačí...
alienka22
9. feb 2010
juuuuj lucinda tak to je super mas riadne silne tie ciarky tak to je iste 🙂 super tesim sa 🙂
cisielko
9. feb 2010
Mon..ja viem, že to zvládneš a teraz aj dotiahneš do úspešného konca..a neboj, do brucha to tiež nič nieje 😃

Lucia..tak to ti držím palce, chce to fakt veľké zaprenie vydržať netestovať 😃

Lucinda..to sú krásne čiatočky, len tak svietia 😃
monika0001
9. feb 2010
cisielko tak ja vám asi začnem veriť 😃 😎
bobi3
9. feb 2010
holky, tak ja už zasa špiním... no oveľa viac 😢 asi už to začne ]-(
kenya83
9. feb 2010
Bobi netráp sa pôjdeme spolu do ďalšieho kola 😉
monika0001
9. feb 2010
bobi - ja ti teda požičiam moju parťáčku kenyu... 😉 😃 😃 😃 😃
lucinda3
9. feb 2010
Alienka, Cisielko, děkuju zlata moje!! Jen mě zarazilo že ty další testíky nebyly tak výrazné, jenže to byl jiný druh a úplně ty nejlevnější, 30kč za 2 proužky. Nebudu se tím stresovat, věřím i nadále že je vše tak jak má 😉 x-)
Alienka a jak je Tobě, co nějaké fotečky z utz? x-)
Moni to nám teda koukej věřit!! 😉
bobi3
9. feb 2010
moni, dík 😃

kenya, to si píš, že pôjdeme do ďalšieho kola 🙂 tuším pôjdem zasa za dokim a prehovorím ho ešte na tretie IUI... |-|
alienka22
9. feb 2010
lucinda nevadi mne sa tie ciarky tiez nejak nemenili, kazdy test je iny 🙂
ja sa citim fajn brucho ma boli stale, raz ma picha a raz ak na mrchu ale inak fajn - na UTZ idem az za dva mesiace. uf clovek stale len na nieco caka ak sa mi podari tak tam hodim fotku 🙂
alienka22
9. feb 2010
bobi aj tak este nic nie je stratene a ak nahodou tak do tretice vsetko dobre 🙂 aj lucinde vyslo tretie IUI 🙂 to je asi dobre cislo 😉
monika0001
9. feb 2010
bobi jasne že choď.. ja som si dala tak, že v dentre skusime 3 IUI.. to prvé neberiem lebo nebolo v centre a nebolo robené tak ako malo bťy. ako beriem, že bolo IUI ale neberiem ho do centra. takže teraz mám v centre 1 pokus a potom ešte dva by som chcela ka by to nevyšlo teraz... a potom...?
bobi3
9. feb 2010
alienka, myslíš, že aj keď špiním, ešte vždy by z toho niečo mohlo byť? |-|

holky, kde beriete tú silu? niektoré sa mi zdáte také silné a trpezlivé... lebo ja už občas meliem z posledného
😢
alienka22
9. feb 2010
🙂 monika uvidis ze tam az nedojdes isto ti vyjde hned prvy pokus - proste musi 🙂
kaciatko81
9. feb 2010
bobi, musis ju najst v sebe... je to velmi tazke, ale nikto ti ju dat nemoze... a ako sme uz dnes hovorili, bud ides dalej (a vtedy tu silu najdes) alebo to vzdas (tam tiez potrebujes silu na to, aby si sa s tym vyrovnala)... niekde som raz citala, ze so stastim sa dokazes podelit, ale ten smutok si musis prezit sama a asi to tak naozaj je |-|
alienka22
9. feb 2010
bobi, treba len silno verit - nic ine neostava

a ano niekde som citala ze spinenie nic neznamena, tak verim ze je to tak aj u teba

a pri normalnej mrche tiez najprv spinis? lebo ja som nikdy nespinila prisla hned silna
lucinda3
9. feb 2010
Bobi hlavu vzhůru a bojovat, ať už teď anebo do třetice!! 😉
Alienka tak to je dobře že je fajn x-) A fotka z prvního utz? Jojo to čekání to mi povídej... :-N A takhle to bude pořád, čekaní na jeden výsledek, na utz, na porod,... 😃
Moni tfuj tfuj tfuj na vás na všechny!! 😉 😃 x-)
alienka22
9. feb 2010
lucinda - to hej to cakanie ci je potom vsetko v poriadku je tiez dost narocne - ked budem doma pozrem sa po tych fotkach 🙂
monika0001
9. feb 2010
bobi - neboj nie si sama micka. aj my občas trpíme depresiami...ale to po 3 rokoch už sa k tomu inak stavam...

alienka - ja si to hovorím, že musí... ale strach tam je po toľkých neuspechoch tu a tak..
monika0001
9. feb 2010
luc - dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemeeeeeeeeeee 😎
bobi3
9. feb 2010
holky, ste všetky veľmi zlaté, čo by som si bez váš počala...

my sa trápime takto už dva roky, a najhoršie na tom je, že doteraz nám po všelijakých možných vyšetreniach nenašli tú podstatnú príčinu, prečo to nejde :-| všetko máme v poriadku a predsa ]-(

alienka, občas špiním aj pred normálnou mrchou :-S
lucinda3
9. feb 2010
Moni x-)
Bobi jak napsala Kaciatko, musíme být silné, je to taková příprava na mateřství - počkej šestinedělí, to se mnou cloumalo, prostě jsme ženy-budoucí matky a musíme to zvládnout, ať už tenhle občas krušný začátek anebo ten finish 😉 😎 Taky mám slabší chvilky, ale ty přejdou a je třeba jít dál a neplácat se v tom...Lehko se to říká a píše ale těžko prožívá...Jsem s Tebou, s vámi všemi x-)
monika0001
9. feb 2010
bobi - mne ju našli až po troch rokoch micka...
marrad
9. feb 2010
bob3
nam za 5 rokov nenasli pricinu a tiez to neide....
a to mam za sebou aj nepodarene IVF

DIevcata hlavu hore.....my to dorazime douspesneho konca....
kaciatko81
9. feb 2010
moni, myslim, ze ty a bobi ste iny pripad... myslim, ze u bobi k tehu ani neprijde... u teba ho treba udrzat...
kaciatko81
9. feb 2010
ono ta pricina sa niekedy mozno ani neda najst 😢 |-|