• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
lucinda
ake paradne cislo? super aj ja chcem aj ostatne snazilky
veeelmi gratulujem a prajem krasne bezproblemove tehulkovanie....
9. feb 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucinda..gratulujem :grinning:

Maticap..upchal sa mi počas stilmulky na IVF...pravdepodobne z tých blbých liekov..kto vie či to aj on mi nerobí takúto šarapatu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. feb 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci, supeeeeeeeeeeeeeeeeer :dizzy_face: moc gratuluju, krásný číslo :dizzy_face: já měla s malou 1825 :astonished:
9. feb 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucinda z celého srdiečka Ti gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: teraz už len pekne oddychuj :wink: Kiež by som sa aj JA tak mohla čo chvíľu tešiť :unamused:
9. feb 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya, neboj..všechny se dočkáme :wink: :wink: :wink:
9. feb 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia, vidim ze aj ty mas doma malu princeznicku ak sa mozem spytat tu ste mali prirodzene ked teraz skusas aj ty IUI
9. feb 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hujer, nene, malou máme z 1.IUI :slight_smile: od porodu jsem antikoncepci nebrala a doufala, že se povede přirozeně a nic :frowning2: vy máte malou přirozeně?
9. feb 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia, ano ani neviem ako vtedy sme prerabali byt, chystali svadbu tak som na to tak nemyslela ako teraz a este v den svadby som krvacala ale iba jeden den tak som to pripisovala k stresu akolo toho a o tri tyzdne neskor som zistila ze som tehotna asi tak nejak
9. feb 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj ja som to zmeškala.... :angry:

Luc - GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEMMMMMMMMMMMMMMMM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Veľmi sa tešííííííííímmmmmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
9. feb 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hujer, ta psychika dělá fakt hrozně moc :unamused: já jsem tenkrát po IUI na to vůbec nemyslela a povedlo se..ale ted to nějak nejde :angry:
9. feb 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prave ked vas tu citam tak vidim, ze to nie je az take jednoduche ako mi hovoril Dr. v centre pridete zavedieme spermose ulahcime im cestu a bude to
9. feb 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nakuknem az vecer mala sa zobudila a je trosku nemocna tak musim ist za nou som rada ze existuje taketo forum
9. feb 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda gratuluji ti krásné hcg supr.Já už nejsem a rodičáku už chodím do práce v březnu to bude už rok co jsem nastoupila to to uteklo hrůza hrůzoucí a to jsem si myslela,že když nasoupím do práce že to bude hned,že se tolik na to nemyslí a ono prd nezabírá to :grinning:
9. feb 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky zlatý děkuju vám moc!!! Jsem upřímně ráda že vás mám :dizzy_face: :dizzy_face:
Luuci tyjo Ty si pamatuješ hcgčko s malou? To já ani tenkrát nevěděla :grinning: Koukala jsem na rozmezí v 6tt tak je to 1 080 - 56 500 :wink: Já jí právě rozumněla tisíc pak nic a šestnáct takže jsem si tak tipla to mezi :grinning: Hlavní je že je :dizzy_face: :dizzy_face: Ještě teď vydržet ten týden, pak už by mělo být vidět srdíčko co říkáte? Vy, manža a jedna dobrá kamarádka jste zatím jediní kdo to ví, chci ještě počkat ale nevím jak se vykroutit z té narozeninové párty, kterou mi manža zakázal - jak jsem vám psala u té kamarádky co mají neštovice - mi to sice mrzí ale mimi je přednější, tam asi malýho odvezu a bude a táta se k nim pak odpol přidá s ostatníma taťkama mu to vymyslim a naplánuju když to on takhle naplánoval mně :sunglasses:
Zlatíčka prskám na vás hcgčko co můžu :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. feb 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani maleho tam neposielaj.... ja by som teda nepustila.... neriskovala by som moze doniest virus...
9. feb 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marra bude už to okolo 14 dní co to má neměla by být infekční, já i malej jsme je měli jen nevím možnost že je dostanu podruhé tu je co? Tak uvidíme moc chci aby si to tam šel užít a nebyl zavřenej doma...Ještě to promyslíme, zkusím vyzjistit co a jak, jak jsou na tom, a jak to funguje s tím přenosem atd.
9. feb 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, viem, že je to asi nepodstatné, no dnes som od manžela dostala autíčko :slight_smile: ... ešte ho síce fyzicky nemám, bol vyplatiť len zálohu, no veľmi sa teším... ako náplasť na ubolenú dušičku po ďalšom nevydarenom IUI celkom fajn, nie? aj keď pravdupovediac by som bola radšej, keby sa IUI podarilo a auto by mi ostalo staré :unamused: je to síce ojazdený model, no potešilo ma to, už dlhšie sme plánovali, že nejaké kúpime...

prepáčte mi to "chválenkárstvo", no trochu mi to spravilo radosť :dizzy_face:
9. feb 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej bobi, to je super. :wink:

a preco mas taku istotu,ze to nevyslo? necitala som vsetko dozadu, ale ak som videla,testovat sa mas zajtra.
9. feb 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jonnie, no lebo už krvácam :cry:
9. feb 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi, to IUI mě mrzí, vyjde to třetí věř tomu!! A k autíčku gratuluju, je důležité dělat si radost :dizzy_face:
Holky prchám za malým, mějte krásný zbytek dne, zítra jsem na služebce takže ve čtvrtek papa!
9. feb 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
menšia oprava :unamused:

cisielko - Ket 04.02. ide sa na to
Lucia - 01.02. 3IUI - testík 17.02.
Bobi - príprava na 3IUI, pravdepodobne 22.2.
Kaciatko . čaká na mrchu a potom nepovieééééééééééééém
Zakajda...musí posunout mrchu o týden a od 25.2. začne stimulovat Menopurem před 2 IUI, IUI přibližně 6.3.
Monika..mrcha dorazila, 2IUI - 10.02. sono (už pichá fraxiparine) a 12.02.2010 asi 2. IUI
Sysysy - začátek března 1.IUI
Kenya83 - 08.02. IUI sa nekoná - folíky nepodrástli len 12mm čaká na mrchu a hor sa do 2 kola
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02.
Delf14 - 18.02. ziadost IVF
Garp776 - 5.2. 1IUI
maticap. - 15.2. sono ohľadne 2IUI

Tehulky po iui:
ell - 1.IUI-pozitivne
emers - 2.IUI pozitivní
alienka22 - 3.IUI-pozitivne
alimak - 1.IUI-pozitivne
lucinda3 - 3.IUI-pozitivne
lumcag - 3.IUI-pozitivne
9. feb 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jůů, Bobi, to je super :dizzy_face: autíčko bude brzo potřeba až budeš s miminkem cestovat :dizzy_face: to,. že se ti mrcha rozjela mě mrzí :frowning2:

Neozvala se nám novotnacci, jak dopadl testík :confused:
9. feb 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, mrzi ma, ze prisla, ale ked uz to nevyslo, tak bud rada, ze aspon prisla :rolling_eyes: skor mozes zacat...

cisielko - Ket 04.02. ide sa na to
Lucia - 01.02. 3IUI - testík 17.02.
Bobi - príprava na 3IUI, pravdepodobne 22.2.
Kaciatko . čaká na mrchu a potom nepovieééééééééééééém
Zakajda...musí posunout mrchu o týden a od 25.2. začne stimulovat Menopurem před 2 IUI, IUI přibližně 6.3.
Monika..mrcha dorazila, 2IUI - 10.02. sono (už pichá fraxiparine) a 12.02.2010 asi 2. IUI
Sysysy - začátek března 1.IUI
Kenya83 - 08.02. IUI sa nekoná - folíky nepodrástli len 12mm čaká na mrchu a hor sa do 2 kola
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02.
Delf14 - 18.02. ziadost IVF
Garp776 - 5.2. 1IUI
maticap. - 15.2. sono ohľadne 2IUI
hujer91 - clostilbegyt na 1IUI

Tehulky po iui:
ell - 1.IUI-pozitivne
emers - 2.IUI pozitivní
alienka22 - 3.IUI-pozitivne
alimak - 1.IUI-pozitivne
lucinda3 - 3.IUI-pozitivne
lumcag - 3.IUI-pozitivne
9. feb 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luuci, to vieš, že to bude autíčko pre miminko :wink:

áno, kaciatko, dnes začínam zas a znova :dizzy_face:
9. feb 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hujer poslala som ti IP
9. feb 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis, ty sa chystas uz na tretiu, ja som este ani druhu nestihla... :rolling_eyes: :grinning:
9. feb 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, stihneš ju aj ty... a možno s úspešnejším koncom, veľmi ti to prajem :slight_smile: a mrcha ešte nedorazila? :fearful:
9. feb 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi to mi luto :(
9. feb 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, nie... ved na co... aj lyzovacku sme kvoli nej zrusili :rolling_eyes:
9. feb 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, utekam, pekny vecer :slight_smile:
9. feb 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok