• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Kačiatko..tak si zober moju..mne sa to pre zmenu totálne rozbieha..krvácam už veľmi..nuž bola tam nádej ale už nieje ani tá..škoda, trošku som verila..no čo už :confounded:

Bobi..nieje to útecha ale asopň takto krásne ťa mužík potešil..a nevzdávaj to, čo ja by som dala za IUI :wink:
9. feb 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fiiiiiiiiiiha, baby, vy ste sa od obeda riadne rozpisali. idem citat :wink:
9. feb 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, to ma mrzi, ze dorazila- ale ako som uz pisala, skratka 25.januar asi nebol nas den. Ja zvazujem (kedze som spekulant), ci ist (ak budu v pondelok foliky dobre) na 2. IUI, alebo ci to neodlozit na dalsi cyklus. Opat citim pravy vajecnik, ze to tam rastie... no nemohli sa tento mesiac vystreidat, ze by sme dali sancu "laviciarom" ?!?? :wink: Mohli, len sa nedohodli :grinning: Co uz. Ked citam ako mate mnohe po IUI rozhadzany cyklus, tak vlastne mozem byt iba rada, ze?
Alebo myslite, ze sa mam na 2.IUI vykaslat a ist rovno na laparku? kedze tu som zo strachu preskocila.... :rolling_eyes: :unamused:
cisielko, dik za odpoved - len mi to pripada az prilis radikalne riesenie... to sa neda prefuknut, alebo vycistit alebo co? :confounded: asi neda, keby sa dal, tak to asi urobia. Tak Ti drzim paste. A kedy Ta to caka?
9. feb 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maticap..mali mi to pri OPU odsať, neurobili tak, vraj sa báli nejakých komplikácií..do teraz nechápem..takže mne odporučili, že ak mi nevýde Ket určite mám ísť..no a jsneé, že idem..a keby len to...všetky možné vyšetrenia chcem mať za sebou aby som bola v opriakdu..a čo ti nato ovedať..ja som ju tiež odkladala a riskla som kEt a ako som dopadla..aj ked neviem či je to tým..ale ja by som išla na laparku, ale to je len môj názor :wink:
9. feb 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda - ako pise marrad nepustila by som ani maleho..

bobi - jej gratulujem i ked ako pišeš radšej by som ti chcela k tomu babu.. no ale tak sa aspon z auticka teš micka :wink:
9. feb 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, som tu nova. Poradte mi, som 13 DPO po IUI a dnes som testovala, test negativny (rapiclear citlivost 10). Je este nejaka sacna, ze som tehu ? Ma zmysel ist zajtra na krv - som objednana. dakujem za radu.
10. feb 2010 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pegggi - stale tam nejaka ta sanca je, mne aj ked vysiel negativny test tak som na krv sla
10. feb 2010 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko bábiky :slight_smile: ďakujem vám všetkým za milé slová :wink: v piatok idem za dokim, že nech povie čo ďalej... som zvedavá ako zareaguje, že to nevyšlo, a on to ešte istil dvojitým IUI :pensive: bojím sa, že povie, že už len IVF.... no ja chcem ísť ešte na tretie!!! :confounded:
maticap, ja som tiež rozmýšľala o pauze, no neviem, či to zvládnem zasa čakať... každopádne sa na to opýtam dokiho... ja som už na laparke bola a vidíš, nepomohlo :cry: ja som asi nejaká zakliata princezná, ktorú odkľaje len pozitívny test :grinning: aké srandičky na ráno, že? :grinning:

prajem vám všetkým nádherný dníček :dizzy_face:
10. feb 2010 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienka, dakujem. A aky si potom mala vysledok z krvi ? Pozitivny ?
10. feb 2010 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pegggi - zial nie - negatívny. Nám vyšlo tretie IUI.
ale silno drzim palce aby u teba bol vysledok z krvi iny

bobi to je fajn ze to zvladas. Ja som tiez chcela cakat na tretie IUI az po novom roku ale nevydrzala som a musela som ist hned este som ani nemala vysledky z krvi a uz som bola tam ze ak to nevyslo chcem ist na tretie :slight_smile: - este ze som bola
10. feb 2010 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali, tak to asi spravím aj ja... v piatok nabehnem k dokimu, to budem 4DC, nech mi od soboty dá hneď clostil a šup sa na tretie... takže ty si bola hneď dva cykly po sebe? možno práve preto sa to podarilo, organizmus bol akurát naštartovaný :dizzy_face: a koľko si mala folíkov? verila si ešte, že sa to podarí? lebo ja už občas ani nie :pensive:

peggi, držím palčeky, mne tiež na 13DPO vyšiel test negatívny, no a hneď na druhý deň som to dostala... nech to ale nie je tvoj prípad!!!
10. feb 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Bobi..no je to na tebe ako sa cítiš..ale ak ty chceš ísť tak chod do toho, držím palce :wink:

Pegi..určite ho chod na krvičku, nech to máš isté :wink:

krvácannie neustupuje, zhoršuje sa..ale už to beriem tak ako to je..včera som si trošku ešte poplakala, bola som sama domka ale potom som si opvedala stačilo už žiadne slzy..asi to ten hore chce takto, chce ma riadne vytrápiť kým sa to podarí ale ja sa nedám budem bojovať dalej do posledného dychu...kým budem mať silu, peniaze a nádej budem bojovať..teraz mám už 2 anjelikov v nebíčku, ktorí na mňa dávajú pozor, dvoch tak nech si všetci neprajníci dávajú pozor..nevzdám sa..neviem ešte presne čo a ako ale už si zistujem kadejaké vyšetrenia a rozmýšlam nad BRnom..robia tam aj ľahšie metódy IVF čo som ani netušila, aj lieky sú slabšie a aj peňažne sa to dá..sú to nejaké soft a nativ metódy..musím ešte preštudovať, všetko dobre zvážiť, poradiť sa hlavne s manželom a mám aj vás moje zaltíčka, ktoré ked vedia poradia, povzbudia...takže ideme bojovať dalej, mňa len tak ľahko nezlomia...
10. feb 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, hej bola som 2 cykly hned po seba. A som sa rozhodla ze ked pojdem na to tretie tak nezapochybujem ani na sekundu ze sa to podari.

ja osm to tretie stimulovala len s injekciami takze kazdy vecer na pohototovst pichnut. A mala som tusim 1 alebo 2 foliky. A ani neviem ako cely ten cas som hrozne verila aj ked ma zacalo boliet brucho a kazdu chvilu som behala na vecko ze asi dosli

ja viem ze je to tazke ale pri tom tretom IUI som verila najviac ani neviem ako sa mi to podarilo
10. feb 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, keď čítam tvoje riadky, ani neviem na koho by som sa mala teraz hnevať, že musíš prejsť toľkým... a v kútiku duše si prajem, aby to nečakalo aj mňa, prepáč :pensive: no presne viem, ako sa asi cítiš... ja si občas tiež poplačem, tiež len keď som sama a pomôže mi to... uľaví sa mi... ja si vždy vravím, že aké to je nespravodlivé, že niektoré baby sú tehu len čo na nich chlap hodí trenírky a iné si musia prejsť takouto kalváriou, no snažím sa dúfať, že spravodlivosť existuje a tak ako píšeš, že ten hore ťa chce poriadne vytrápiť, kým ti ten vytúžený balíček položí do náručia, tak asi to tak je... a možno vie, prečo ti ho nechce dopriať, možno ťa tým pred niečím chráni, ktovie... každopádne všetko je tak ako má byť a ostáva nám už len veriť, že aj pre nás je na našej ceste pripravené práve to, čo nášmu životu dá ten podstatný zmysel... strašne moc ti držím palčeky a prajem veľa sily, tú potrebujeme snáď všetky :dizzy_face:

alienka, ja som sa už rozhodla, že pôjdem aj do tretieho a to hneď tento cyklus, len čo na to povie môj doktor, dúfam, že mi nenaordinuje povinnú pauzu :unamused: a vy ste aj mali nejaký konkrétny problém, či sa len proste nedarilo?
10. feb 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, prišla som vás pozrieť...

ciselko, škoda, že nevyšlo ani KET-ko...po KET býva veľa spontánnych aj zamlknutých potratov, tak možno preto. Ale som rada, že nestrácaš nádej a bojuješ! To Brno som aj ja počula, že sú tam perfektní odborníci, ale treba to zvážiť, či nechceš najskôr vyčerpať 3 cykly v SR.

bobi, nevadí, ideš do ďalšieho kola, tam nie je žiadne obmedzenie ako pri IVF, môžeš ísť hneď na ďalšie.

monika, tebe silno držím pršteky na IUI, vidíš, ako si sa strachovala, že nebudete môcť rok snažilkovať a čoskoro budeš tehuľa!

a ešte som zabudla na kaciatko, ani neviem, čo je s ňou a čo ju teraz najbližšie čaká.

alienka, že 13tt, bože ale to uteká!
10. feb 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dkujem baby..všetko je ešte len v mojej hlávke, konečné rozhodnutie je daleko...prvé ale čo urobím je laparka a odstránenie alebo spojazdenie vajíčkovodu..to bude ako prvé..mám z toho stracha le vydržím :wink:

Andzi..kačiatko čakám na mrchu, teraz každú chvílu má prísť :wink: možno už ja došla :slight_smile:
10. feb 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, babulky! dnes som dospavala, pretoze som bola vcera vecer v praci.... uaa, a este by som spinkala dalej.
cisielko, aj ja som sa rozhodla, medzitym ako to tu vsetko citam, ze ideme bojovat dalej. Skusime 2.IUI a potom sa uvidi, ci hrrrr na laparku alebo co. Ale uz sa jej prestavam tak velmi bat. Ved v najhorsom budem mat na nahrobnom kameni napisane: "ja som vam to hovorila" :grinning: . pardon- cierny humor :grinning:
Idem makat, tak zatial snazilky pekny den prajem! :wink:
10. feb 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
maticap ja by som isla na laparku... tiez som mala plan, ze 2 iui a potom laparka... ale nakoniec bolo jedno a laparka... aspon viem, ze tam je vsetko priechodne, a ze ked sa podari dosiahnut ovulku, nemalo by tomu nic branit...
cisielko, soft robi aj iscare v ba
10. feb 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maticap..tk držím aplce aby to všetko dobre dopadlo :wink:

Kačiatko..ako mrcha, nič?a ako prebieha ten soft? nativ približko viem ale tn soft mám stáel chaos :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. feb 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, mrcha eeee, sak naco?
neviem presne, ja toto zmapovane nemam, ale myslim, ze je to to, co v cechach nativ... skus pozriet stranku iscare
10. feb 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky tam ja o chvilu idem na to sono.. mám bolesti tak podľa toho súdim, že folikul tam je. a ak je tak musel narásť :wink: Tak veľmi dúúfam....

cisielko presne tak skúsime všetko čo môžeme... držím Ti silno palčeky!!!!

Andzi Ďakujeeem!!! posiel cmuk... tiež sa smejem ako som sa bála. ale oni ma tak strašili.... :angry:

hneď ako prídem domko dávam info..
zatiaľ papa babulky moje!!!!
10. feb 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak hlásím, že nám 1.IUI asi opravdu nevyšlo. Testovala jsem dnes podruhé (19 den po IUI) a sněhobílo. To už by určitě bylo něco vidět. Mrcha nikde (Utrogestan ani nic jiného jsem po IUI nebrala)...takže to mám ještě nějaké rozházené.... Jsem docela v pohodě, vnucovala jsem si myšlenku, že to spíš nevyšlo, tak teď nejsem tak zklamaná.... Vám, co teprve budete testovat moc držím palečky a Vám, kterým to nevyšlo jako mě přeji hodně štěstíčka do dalšího boje :slight_smile: ....Krásný den všem
10. feb 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj novotnacci, tak to ma mrzí, ale možno sa ešte // ukážu... a ako sa cítiš? a pôjdeš aj na druhé? Lebo nám druhé nevyšlo :unamused: , takže asi bude nasledovať tretie. Uvidím, čo doki v piatok povie.
10. feb 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Novotmanci..to m mrzí, veľa šťastia v daľšom boji :wink:

Mon..ty máš dnes dono? tak držím silno palce..a čakám :slight_smile:
10. feb 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a aby sme vedeli ako sme na tom :slight_smile:

cisielko - Ket 04.02. aj krvácanie
Lucia - 01.02. 3IUI - testík 17.02.
Bobi - príprava na 3IUI, pravdepodobne 22.2.
Kaciatko . čaká na mrchu a potom nepovieééééééééééééém
Zakajda...musí posunout mrchu o týden a od 25.2. začne stimulovat Menopurem před 2 IUI, IUI přibližně 6.3.
Monika..mrcha dorazila, 2IUI - 10.02. sono (už pichá fraxiparine) a 12.02.2010 asi 2. IUI
Sysysy - začátek března 1.IUI
Kenya83 - 08.02. IUI sa nekoná - folíky nepodrástli len 12mm čaká na mrchu a hor sa do 2 kola
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02. - neg :frowning2:
Delf14 - 18.02. ziadost IVF
Garp776 - 5.2. 1IUI
maticap. - 15.2. sono ohľadne 2IUI
hujer91 - clostilbegyt na 1IUI

Tehulky po iui:
ell - 1.IUI-pozitivne
emers - 2.IUI pozitivní
alienka22 - 3.IUI-pozitivne
alimak - 1.IUI-pozitivne
lucinda3 - 3.IUI-pozitivne
lumcag - 3.IUI-pozitivne
10. feb 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky :slight_smile: Krásny dníček prajem :slight_smile:

Novotnacci neboj pridáš sa k nám a spolu pôjdeme do ďalšieho kola, však bobi?
10. feb 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné :grinning: ahoj kenyi :wink:
10. feb 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi aké autíčko Ti kúpil drahý??? Ja som tiež dostala od manžela na vianoce autíčko Wolksfagen Golf 5 kový :slight_smile:
10. feb 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky všem za povzbuzení, jste zlaté :slight_smile: ....to je jasňačka, já se také nevzdávám, jednou ten boj vyhrajeme :sunglasses:

Bobi, je mi fajn. Bříško pobolívá tak normálně, jinak nic. Čekám tu mršku červenou každým dnem. Asi se mi zbláznilo tělo po těch hormonech. Stimulovala jsem poprvé Puregonem, injekce 75 jednotek denně, tak je z toho asi trošku v šoku, a stávkuje :grinning: . Tomu testu věřím. Pokud byla ovulka opravdu 22.1., tak už by se stoprocentně něco ukázalo...

Další IUI mi řekli až v březnu. Prý bych si měla na měsíc odpočinout od hormonů, no nevím, všude čtu, že chodí holky i bez měsíčních přestávek.
10. feb 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
novotnacci, tak ja som stimulovala clostilbegytom len 1 denne, tak možno tam je rozdiel, že môžme ísť hneď do tretieho... neviem ako to je s injekciami... veď uvidím čo na to môj drahý doktorko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kenya, Fiat Punto trojdverový, taký malý zlatý :wink: ja mám teraz Golfa, ale je to kombíčko a to bolo pre mňa moc veľké, nejako som si na to auto nezvykla a tak bude na ňom chodiť drahý... no necháme si ho ako také rodinné (pre prípad :wink: ) No Golfík 5 by som brala, šikovné autíčko :wink:
10. feb 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok