• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
komarik hezký víkend, bude krásně!! :slight_smile:
17. okt 2008 o 15:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pani haf moc Ti přeju, aby Ti to s mimnkem vyšlo a určitě vydrž s testíkem.
Já testla 12. den po IUI, testík byl negativní. Manža mě ještě uklidňoval, že není dostatečně citlivý, ale byl..... :frowning2: ...mrcha dorazila večer
17. okt 2008 o 15:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Takže jsem nechtíc rozšířila řady těch, kterým se to poprvé nepovedlo.

Včera (když mrcha dorazila) jsem byla naštvaná na celý svět, říkala jsem si, že už do CARu nepojedu, že na to kašlu.
Když to tak zpětně posuzuju, tak mi vlastně celý měsíc nebylo ok, stresy, nervíky, všechny možné nežádoucí účinky Clo a Duph a na konec to bylo k ničemu.
Ale dneska ráno, když jsem vstávala do práce, řekla jsem si, že miminko přeci moc chci a že to martýrium podstoupím znovu!!!
17. okt 2008 o 15:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vítám suzanna a I26!! :slight_smile:

Vás ještě neznám :wink:
17. okt 2008 o 15:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
suvik - jsi hodná, ale cítím, že to nevyjde. No co, zatím nezvládnu vše podstoupit znova, tak se budu věnovat stěhování a zabydlování domečku. Prostě se od toho musím odprostit, jinak to nepůjde.
17. okt 2008 o 15:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Neházej flintu do žita, vždyť jsi na IUI byla v pondělí, ne? nic není ztraceno, ještě trpělivě vyčkávej a třeba se dozvíš něco milého :wink:

Máte nový domeček? To je ok! :slight_smile:
17. okt 2008 o 15:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ve středu
stavíme, už skoro odkončujeme :slight_smile:
17. okt 2008 o 15:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
popletla jse si dny, myslela jsem středu :sweat_smile:

takže vánoce v novém domečku! To je super! (my taky budujeme, ale teď od července opravujeme starý, pak třeba postavíme nový :slight_smile: :wink: )

Zajímalo by mne, jestli nevíte někdo, zda je nutné po IUI brát Duphaston??
17. okt 2008 o 15:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
suviku to nevím, ale po iui se bere utroš (hormon co zajistí případné udržení těhu) a ten duphason by měl být obdoba, ne? mrkni na www.lekarna.cz
17. okt 2008 o 15:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
indikace jsou dost podobné, zajímalo by mne, zda je NUTNÉ duphason nebo utrogestan po IUI brát. Čistě hypoteticky :slight_smile: :pokud by došlo ke spojení vajíčka a spermie, vajíčko se uhnízdilo a vše šlo, tak jak má, tak je tento lék jen pojistka, ne?
Když k oplodnění nedojde, beru ho úplně zbytečně...
Vymejšlím kraviny, co? :angry:
17. okt 2008 o 15:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hele, já myslím, že ten utroš neublíží, pokud nebudem těhu, tak se nic neděje, v klídku ho doberem a dostanem mrchu. Spíš jde o to, že kdyby se to náhodou podařilo, tak ať se topřípadné těhu udrží.
17. okt 2008 o 16:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hmm, máš pravdu, zbytečně to řeším.
Vychází to z toho, že kdyby to šlo, tak bych byla ráda ušetřena těch všech negativ (bolest břicha, prsů.....), které (alespň si to myslím), přinesl duph.

Proč nebyla Tvoje IUI dobrá, dočetla jsem se, že na to příště s...š.
17. okt 2008 o 16:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prostě mi to přišlo zbytečné, nějak cítím, že to nevyjde-nevyšlo, zbytečné injekce, které mi jednak dělaly zle a ještě k tomu byly drahé...tak celkově z toho mám špatný pocit
17. okt 2008 o 16:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
suviku - já jdu na chvíli do města nakoupit, vrátím se, ozvu se, zatím papapa
17. okt 2008 o 16:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
byli na Tebe hodní? Bolelo Tě to?Kolik jsi měla folíků?(promiň, zapomněla jsem to) Dělali Ti před iui ještě utz? Proč jsi stimulovala injekcema, doporučili Ti to. Promiň, že jsem tak zvědavá :dizzy_face:
17. okt 2008 o 16:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jsem do 19h v práci, tak jsem ještě mrknu. Jinak sem přijdu v neděli přes den. Zítra budu makat na našem staro-domku :angry:
17. okt 2008 o 17:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Třeba je stimulace díky injekčně podávanému prepárátu účinější než tabletkama!!!
17. okt 2008 o 17:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pani haf nevadí, dneska jsem se Tě nedočkala, mrknu sem zase v neděli, tak jestli můžeš, odepiš na moje zvědavé otázky :grinning:

A drž se! Hlavu vzhůru!! Ať rozšíříš řady těhotných po prvním iui!!!
¨Přeju Ti to!!
17. okt 2008 o 18:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A ostatní, taky pište, ať si v neděli počtu :slight_smile:

Všechny se měte krásně!
17. okt 2008 o 18:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
17. okt 2008 o 18:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
suvik - škoda, že jsme tě nestihla! takže odpovídám na vše co tě zajímá. Stimulace od 2. dne mrchy merionalem, jednu inj denně do prcky, bolest jako blázen, šestý den kontrola utz, vše rostlo podle plánu, devátý den utz plus pregnyl 10000 jednotek, , vše ok, 11. to provedem, řek mudr. 11 den manža dal vzorek - prej ve skvělém stavu, upraveno, následovalo vstříknutí do dělohy plus další inj spermatu do pochvy, chvilku poležet na koze :slight_smile:, odjezd domů, piďi špinění, počet folíků nevím, nezajímalo mě to, byla jsme ve stresu, den poté bolest vaječníků jako u ovu plus tulení :slight_smile:))), dnes tj. druhý den poté mi je celkem dobře. 12 den uroš ráno dvě, večer jeden, rada doktora, test až po vynechání mrchy. Kdyby tě cokoliv zajímalo, ozvi se, pa a pěkný víkend všem holkám :slight_smile:)))
17. okt 2008 o 19:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babenky

tak je to predsa len negatívne. No ešteže som na to bola pripravená. čo je ale horšie, nepraskol folikul, vraj sa nemám obávať, lebo to odísde s ms. Už som si dohodla termín konzultácie. Doki navrhovala ísť rovno na IVF ale ja ešte nechcem. Chcem aby ma poslala na laparku a potom to ešte skúsim s IUI. A ešte chcem aby mi zopakovali hormonálny profila a manželovi spg. A potom uvidíme. Môj manžel nevrhuje, že ak iui nevyjde ani potom, že môžme uvažovať o adopcii. On s IVF nesúhlasí a celú ma s tým nakazil. Bojí sa o mňa, navyše mám dobrú prácu a nechcem o ňu prísť kvoli PN. V robote by mi počkali s miestom ak by som šla na materskú a pracovala aspoň trochu popri tom, ale 9 mesačnú PN a potom materskú by už riešili inak.

teraz si idem prečítať, čo ste popísali
17. okt 2008 o 19:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adusko - mrzí mě to, ale hlavu vzhůru!
17. okt 2008 o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj t26- u nás sa chodí na krv a preto ak je výsledok negatívny, doki kážu vysadiť utroš aj keď ms ešte nedorazila. Utroš ms oddiaľuje

a teraz čítam, že ste sa po mne zháňali, ani neviete ako ma to teší, baby mám Vás rada, ste kamošky

suzanna v tejto téme sa občas objavili aj kočky čo im to vyšlo na prvý krát - asi pred mesiacom tu bola luckala
17. okt 2008 o 20:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj pani haf, tak keď budešš pozývať na buchty, ja mám rada s makom a nemám rada lekvár :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Inak Vám všetkým ďakujem za podporu, keby nebolo toho výsledku krvi aj by som Vám uverila, že som tehu
17. okt 2008 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aduska - je fakt, že jsi dnes přišla o výbornou bábovku :slight_smile:a chyběla jsi tu, dokonce i manžel komarika chtěl přijít na návštěvu :slight_smile:
já spíš věřím ohledně toho utroše uzívat dokud nepřijde mrcha, ale záleží na doktorovi
17. okt 2008 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj suvik, presne tak to má byč, je teba pokračovať, hlavu hore :slight_smile:
pani haf vidím, že tie tvoje buchty sú v kurze :grinning: :grinning: :grinning:

kočky nateraz dobrú noc a pekný víkend. Sem tam sa tu cez víkend ozvem, pa
17. okt 2008 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aduska - však jsme všechny zvala na domek :slight_smile:)))))), jen to je trochu z ruky
pěkný večer a víkend i tobě, papapa
17. okt 2008 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aduska to me taky strasne mrzi..... :pensive:
Muzu se jen zeptat proc ne ivf a rovnou radeji adopci?
17. okt 2008 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aduska tady je napsane neco o tom zda zvolit ivf nebo adopci.
http://www.zenska-neplodnost.cz/novinky?id=187
17. okt 2008 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok