• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
kAčI..NIE, SAMA SOM SA TAK ROZHODLA...aj všetky vyšetrenia čo chcem ísť si ale musím zistiť v centre alebo u môho dokiho, ešte si chcem dať genetiku a neviem čo ete..proste všetko čo sa dá + laparka...chcem vedieť, že je to všetko ok, už nikdy sa nesmie zopakovať toto čo sa stalo :angry:
10. feb 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xeni, tak mňa mrcha navštívila presne ako hodinky na 28DC a rozbehla sa teda poriadne :frowning2: takže v piatok ma čaká zasa návšteva u dokiho, nech povie čo ďalej... ja by som najradšej išla hneď ďalší cyklus do tretieho IUI, uvidíme, čo povie on :confused: a u teba to ako pokračuje?

kaciatko, a vyvolávačku si mala? alebo máš čakať len na spontánne spustenie? :confused:
10. feb 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, uplne chapem.. ja som povedala, ze ked ivf tak tiez so vsetkymi vysetreniami... aj na laparku som isla po prvom iui kvoli tomuto... myslim, ze je rozumne tomu predist ak sa da :slight_smile: drzim palce!
10. feb 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko moje,do kelu aj s tou tvojou mrchou,asi by som sa mala tesit ze ta moja chodi skor... :slight_smile:

bobi,ak to tak citis chod do dalsieho kola,my ideme isto,a potom asi pauza a cez nu pojdem na priefuk vajecnikov...mm berie vitaminy a napadla ma este jedna moznost,neviem ci s tym amte skusenosti,ze odoberieme spermie domka a zanesieme...prisla som totiz na jednu vec,pred pol rokom sme isli na spermiogram prvy krat,mm vtedy viac fajcil a obcas aj pil,teraz uz len fajci aj to obmedzil,a vtedy sme tam spermose niesli z domu a mal normalny spermiogram s malou odchylkou viskozity,teraz ke dsme to robili v care mal malo a morfologiu hranicnu..tak uvidime,stres robi vela...
10. feb 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, este nie je dovod na vyvolavacku...
10. feb 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika0001, to si pis, ze v tom budeme spolu - aj ked dva dni rozdiel - testovat mozme spolu. A obe budeme "dvojpasikove"! :wink: Zacinam razit nove heslo: Nech to 2.IUI dopadne akokolvek, aj tak tento rok otehotniem a porodim zdrave dieta! :grinning: A basta :grinning: !
10. feb 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maticap..super..to je slovo do bitky :grinning:

Kačiatko..neprišla?
10. feb 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočky,

dneska jsem vás zanedbávala :unamused: měla jsem lítání po městě a po dlouhé době jsem byla u jinýh odr než na gyndě :sweat_smile: byla jsem na kožním a bohužel mám zjištěný atopický ekzém :pensive: malá ho má taky, tak už víme po kom :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak dneska jsem dobrala poslední tabletu Dufáče, nakoupila tampony a jsem připravená :grinning: :grinning: :grinning:

Co tady nového???
10. feb 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucia ahoj..no čo nové" Mon ide 15.02. na IUI, Kačiatko mrcha nikde a ja som sa dnes objednala do Prahy na testy..sa teším..asi tak..vaic nepamätám :confused:
10. feb 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, díky za shrnutí :dizzy_face: :grinning: tak Monča bude mít IUI..to je super :dizzy_face: Kaciatku držím pěsti, aby mrcha nedorazila :dizzy_face: a na jaké testy jdete do Prahy?? :confused:
10. feb 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky no luuci ty jsi ale srandista teda to ti povím,jen je schovej tampony potřebovat nebudeš leda až za 9 měsíců :stuck_out_tongue_closed_eyes: cisielko a na jaké testy jdeš :unamused:
10. feb 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj delf, no nevím :unamused: já na zázraky moc nevěřím :pensive: jedem na víkend na hory, tak si tampony radši vezmu a když by náááhodou nic..tak zkusím v pondělí test
10. feb 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Devy, na imuno testy...neviem načo sa teším viac ale asi na prahu samotnú :slight_smile:

A kačiatko chce mrchu aby mohlo ísť na IUI :wink: psielam znova mrchovské výrusiky MMMMMMMMMMMMMMMM :grinning:
10. feb 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm tak to jsme dasi dvě luuci :wink: ahá cisielko a tím se zjistí co těmi testy?
10. feb 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, tak tyhle bacily nechytám :stuck_out_tongue_closed_eyes: ikdyž kdo ví :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: a kdy jdete na ty testy? a to se dělá z krve?
10. feb 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mě holky přepadl děsný strach a pocity hrozné skrz to ivf :fearful:
10. feb 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf, neboj..má to za sebou tolik lidí..určitě to zvládneš :wink: a s naší podporou tady to zvládneš skvěle :slight_smile:
10. feb 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no budu jí holky moc od vás potřebovat víš co já se tak ani ebojím těch injekcí,no kecám trochu jo,ale toho,že by mohli být dvě víš a to mě děsí a dolhlo to na mě ted právě,čím víc se blíží den kdy máme jet do car na sepsání žádosti tak tím větší mám strach :angry:
10. feb 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf, dvojčat se taky bojím :pensive: ale to by se dalo...já se spíš bojím narkozy :pensive:
10. feb 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kruci další strašák ach jo to mě nedocvaklo,ale narkozu ti nemusí dát celkovou nebo jo?
10. feb 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no právě bojím se že pokud by se povedli teda dvojky tak že kája bude odstrčená přece dvojky dají víc zabrat a hlavě psychicky taky,takže pokud by mě kája vytočla,tak abych zbytečně na ní neřvala to bych nechtěla právě
10. feb 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf, co vím, tak z 99% se dává celková :wink: jsem zvědavá, jak příšítí týden dopadnete...snad vám žádost schválí, co nejdřív :slight_smile:
10. feb 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahá tak jestli to dělají v sanusu na 99% tak to je jasné :angry: no já taky jsem zvědavá jak dopadneme,akorát si ještě nedovedu představit jak odbíhám v práci par don musím si píchnout no hrozná předstva,to by se mělo píchat tak nějáko přibližně v stejnou dobu né?!asi nevíš vid luuci?!
10. feb 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bude opruz takhle na směny a píchat si to když budu mít noční tak se probudit kvůli injekci a zas zalehnout no to bude na tečku teda snad mi nebude špatně po těch injekcích sańad nebývá,protože jak jsem užívala ten clostil nebo jak se to jmenuje tak mi zrovna dvakrát valně nebylo. :frowning2:
10. feb 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf, co se týče toho píchání, tak zatím nemám zkušenost, ale holky tady určitě budou vědět :wink: mě teda stačí ten Dufáč a není mi nic moc..nafouklá jak pátrací balon, břicho mě bolí..jsem ráda, že jsem ho dneska dobrala :stuck_out_tongue_closed_eyes: to víš, jou to hormony...
10. feb 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o právě,že to jsou hormony.mě teda dufáč nc nedělal a byla jsem ráda teda jen ten clostil nebo jak se to jmenuje to byla síla teda.no snad se tady holky ukážou a já se poptám teda
10. feb 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no těch hormonů se taky děsím...jakž takž jsem po porodu zhubla a ted do sebe rvát hormony a zas budu kulička :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale co bysme pro mimi neudělaly..jen mě štve, že ty chlapi si udělaj dobře do zkumavky a tím to pro ně skončí :zipper_mouth: a my musíme tolik vydržet :pensive:
10. feb 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia, ty mi doprajes :rolling_eyes: ja tu tuzobne ocakavam mrchu, a ty, ze nech nechodi... ona musi prist... ved bez toho sa nepohnem dalej :cry:
delf, ano myslim, ze to treba s 24hodinovymi rozostupmi
10. feb 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bylo dobré luuci napsané teda se udělají :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kaciatko a proč musí přijít mrcha?
10. feb 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf, pretoze kym nepride mrcha, tak nemozem stimulovat na iui :wink:
10. feb 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok