• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ahá tak jsem opět chytřejší tak at dorazí teda co nejřív :wink:
10. feb 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf, dakujem :slight_smile:
idem spat, dobru noc :slight_smile:
10. feb 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já taky mizím holky dobrou noc
10. feb 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - jasne, ze slovo do bitky! Ako mi nedavno povedala kamaratka: dala si sa na boj, tak bojuj. :sweat_smile: . Tak teda "tiahnem do boja"! :wink: Akurat som strasne rada, ze mi to obcas niekto pripomenie ... :grinning: lebo mne to treba obcas (hlavne v depke a "pri ustupe z boja") pripomenut. dobru noc, ja to balim a idem "pinkat"! :sunglasses:
10. feb 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maticap - hor sa do boja!!!! my to spolu zvládneme!!!

babulky dobru nocku vam prajem..krásne sníčky!!!

cmuky vám všetkým!!!!
papapapappapa
10. feb 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko dievcence....
vsetki Vas poydravujem
11. feb 2010 o 06:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ránoo....
11. feb 2010 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko,

juj, kaciatko, já to tak nemyslela...myslela jsem, jestli třeba není ještě nějaká šance....tak teda ať ta mrcha mrchovatá dorazí, co nejdřív :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Malá je nemocná, takže budem celý den doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
luci, v pohode, mne to az potom doslo... sanca bohuzial nie je...
nechcem to zakriknut, ale mozno aaaaano... len mam trosku problem s terminom k dr...
11. feb 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko :slight_smile: cmuuuuuuuuuuk
11. feb 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránko

Kači no ako došla, došla??????????????????????????????lebo odmňa už odišla tak už by mala byť pr tebe :grinning:

Mon.ahoj ako ide pichajdovanie???????

Marad, Luci..zdravím :slight_smile:
11. feb 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, nechcem to este zakriknut, ale zda sa, ze by sa mohla pomalicky pustat :sweat_smile: sa tesim, ze u teba uz nie je, sme si to kraaaasne vymenili :grinning:
11. feb 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, tak odo mňa mrcha tiež už pomaly odchádza, aj sa ju snažím nasmerovať k tebe, no nejako si nedá povedať, mrcha je to :angry:

delf, ja mám z IVF tiež riadny strach :confounded: neviem či vôbec nájdem odvahu

všetkým vám prajem krásnučký deň
11. feb 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kačiatko..super...daj vedieť ako to ide :wink:

Baby, máte strach z IVF?poviem vám aj aj som mala ked so do toho išla, ale nemáte mať z čoho...ja kludne absolvujem aj 10IVf ale kedže nemám peniiaze tak veľmi nie..najhoršie je že ani po IVF to nevýde, to čakanie..to je najhoršie nie samotné IVF..tak nebojte, zvládnete to :wink:
11. feb 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, dakujem! snad si da povedat a dnes dorazi... ak ano, idem rano hned dr, chcela som ist teraz, ale nie je tam... lebo potom az buduci tyzden a to uz je neskoro...
cisielko, ty ako ides dalej? kedy ides dr?
ja sa tiez bojim ivf, ale viem, ze ak bude treba, tak do toho pojdem
11. feb 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko ide to ide.. sama modrina som.. v lete sa budem hambit vyliezť v tričku. si budu myslieť že ma mmm doma bije :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dnes ju ešte nemám za sebou. čakám kedy si na to mmm zmyslí :grinning: :sweat_smile:
11. feb 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby po tomto všetkom teraz už aj ja viem, že by som do toho asi šla.. :unamused:
11. feb 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte cisielko, kaciatko, monika a spol

davam za pravdu cisielku, ze IVF je v pohode, aj ja by som sla aj 10 krat keby to neboo take drahe....

dievcata vcera mi prisiel vypocet od Jonasa, tak uvidim ci to vyjde....dala som si uroibit na zivotaschopne dieta
mam 6 mesiacov v roku, kedy mame sancu splodit zivotaschopne dieta...
tak uvidim...
11. feb 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad - moja kamoška mala problemy spodiť mimi a podľa toho výpočtu na prvý šup bola tehu...
teraz má malá už skoro rok a kamoška do mňa hustí nech to skúsim :grinning:
11. feb 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moja svagrina ma 2 deti podla jeho vypoctov
tiez do mna hustila, som sipovedla, ze tych par eur ma nezabije... :slight_smile:

takze dievcata od dnes do nedele mame podla jonasa sancu splodot ziovta schpne babo ,tak sa tu tusim nebudem ukazovat :unamused:
11. feb 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad a koľko si za to dala teda ak to nie je tajomstvo :sweat_smile:
11. feb 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21,50 eur
11. feb 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďaskujeeem :dizzy_face: :dizzy_face:
11. feb 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve som dostala v poradí už 7. injekciu a táto bolí jak svina... aauuuuuu.. celá ruka ma bolíí.. štípe to... wrr.... modrinu mam jak svet .... wrr....
ale držím... som silná, som silná, som silná... robím to pre bábo.....

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, jasne, ze vydrzis... pri 20-tej ti to uz ani nepride :wink:
11. feb 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako mne to už ani teraz nepríde že ma pichá.. ale keď to vytiahne idem sa zbalzniť. najprv to bolí a ptom svrbí.. wrr... :angry: :angry:
juj aá som padavka čo? už 2 týždne tu nad tými injekciami plačem ako malé decko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale ked ja mám iba mmm a vás s kým sa o tom možem porozprávať.. :wink:
11. feb 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, kym si ich poctivo pichas, tak kludne nariekaj :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a ja som písala, že mrcha odišla a ona zase prišla, kokso mňa už asi drnbe fakt, celé je to choré alezie mi to na nervy :angry:
takže Kačíííííííííí MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM a br si to lebo budem vraždiť :angry:

Mon..júj ty moja pichačka..vydržíš bo musíš :grinning: posielam cmuk na bolačku :slight_smile:

Inak aj aj mám tendotazník od Jonáša ale neposlala som ho...mylsím si, že ked je veľlý problém v manželovi teda v spr tak je tozbytočné..ale držím vám všetkým palce :wink:
11. feb 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, sem s nou, ta moja sa vlecie, je nejaka nerozhodna...
11. feb 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko - dakujem.. :grinning: :grinning:

cisielko dakujeeem aj tebe...
zlaté ste babuľky... :slight_smile:

juj dnes máme mrtvo v robotke. ideme do obchdou.. musime reťaze kupiť na sobotu... ideme na lyžeee.....

večer som tuuu....

cmuky
11. feb 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok