• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
moni, a to si vážne picháš sama :fearful: ty kokso :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi..nie, pichá jej mužo..ale je statočná, ako sa bála a pozri už by aj na IVF išla :grinning:

Marad..a ty ako?
11. feb 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ale aj tak, klobúk dolu, môj by mi asi nepichol :grinning: teda neviem... :fearful:
11. feb 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj děvčátka, chci se vás zeptat na injekci na vyvolání menstruace. MS mám celkem přesnou, ale stimulace Puregonem mi cyklus asi pěkně rozhodila. Měla jsem jí dostat v pátek-neděli minulý týden. Test je negativní, to už jsem tu psala a mrcha jedna nikde. Nevíte za jak dlouho bych se měla přihlásit k doktorovi, aby mi MS vyvolal? Máte se spožděním po stimulce injekcemi některá zkušenost? Utrogestan ani nic jiného jsem po IUI nebrala :slight_smile:
11. feb 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hooolky, mě ten test láká, ani nevíte jak :zipper_mouth: ještě, že zítra jedem do neděle na hory, jinak ybch neodolala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já mám tak děsnej strach ze zklamání :frowning2:

Moni, seš dobrá s tím pícháním..já chtěla vědět svojí krevní skupinu, tak jsem se měla píchnout malinko do prstu a trvalo mi to asi 15 minut než jsem se odhodlala...ale kvůli mimi všechno :dizzy_face:
11. feb 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, ako uz pisala cisielko monike to picha maznel, sama nechce :grinning:
novotnacci, moj dr mi vzdy povie, cakat do 35dc a potom prist
11. feb 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci..odolávaš statočne to je fakt, držím palce aby ti to vyšlo :wink:

Novotnanci..ja mám presne opačný problém, mne tak zblo telo, že mi M chodí hocikedy :confounded: :angry:

Bobi..zvládli by ste to, museli by ste :wink:
11. feb 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to bych měla zítra dokimu klepat na dveře :slight_smile: ....stejně se asi nevyhnu tomu zavolat mu, co? Si připadám, že ho furt s něčím otravuju.... :unamused:
11. feb 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
novot a nezkoušela jsi ještě jeden test teď? třeba bylo moc brzo :wink: na vyvolávačce jsem ejdnou byla, je to teda už pár let a mrcha došla za 14 dní :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky, dneska jsem 11.DPO myslíte, že už by na testu něco bylo??
11. feb 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Baby, aj vy ste mali počas užívania Clostylbegytu také pocity ako keby vás prešlo stádo volov, potom sa otočilo a prešlo vás znova??? :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
11. feb 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad - mas nejaky kontakt na dr. jonasa? mohla by si mi ho prosim Ta poslat? Co vsetko treba k takemu vypoctu? Moja kolegyna si ho dala tiez spravit, no ona nemala problem otehotniet, ale donosit zdrave dieta. A nic - teda nic podla jeho vypoctov nevyslo. No nastastie jej to vyslo asi podla niecoho ineho a ma zdravu dcerku :slight_smile:
11. feb 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sobcek - po clostile teda nie.... iba po utrogestane mavam "kolotoc" zdarma :grinning: . Akurat ku koncu uzivania clostilu (t. j. 7.DC a 5.tbl clostilu) zacinam byt precitlivena... ale to je asi normalne. :wink:
11. feb 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maticap - ďakujem.. :sweat_smile: Ja som precilivená len po Duphastone a nanič je po Diphereline, ale toto je nové :grinning: :grinning: :grinning: Už si ten príbalový leták nebudem čítať, lebo okrem vypadávania vlasov mám už asi všetky nežiaduce účinky :dizzy_face:
11. feb 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maticap. ty si utros jedla alebo vkladala?
11. feb 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia, dělala jsem ho včera ráno (19DPO) a sněhobílo. Ovulka byla 22.1., to už by tam určitě byly dálnice.... :grinning: ...Tak počkám do pondělka a začnu to řešit....Ráda bych to dostala normálně....chjo :confounded:
11. feb 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko81, ja som ho rano jedla a vecer vkladala. :slight_smile: Prvykrat to bola riadna "šajba" :dizzy_face: , na druhe rano to bolo bez kolotoca a potom sa to striedalo. Najviac mi vadilo, ze raz ma ten kolotoc chytil po hodine (v letaku pisu 1-3 hod. po uziti), raz po 3 hodinach a raz dokonca ani nie pol hodiny od uzitie - skoro som nedorazila do prace, tak ma motalo.... a podotykam, ze vzdy pred tym som sa normalne naranajkovala... :wink:
11. feb 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem pracovat :unamused: , zastavim sa tu podvecer, ahojte! :slight_smile:
11. feb 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočky!
Zdravím vás a jdu trochu dočíst ať jsem v obraze :wink:
Luuci já bych ještě počkala, užij si krásný víkend a završíš ho pak doma pozitivním testíkem :dizzy_face:
Novot je mi líto že to nevyšlo, vyjde příště!!
Cisielko na Tebe moooc myslím, buď silná, příště to dotáhnete do finishe!!
Maticap já jsem s utrošem max spokojená, mám ho 3x1 vaginálně a paráda, jsem v pohodě :grinning:
Sobcek, jojo při clostile jsem byla permanentně zfetovaná :sweat_smile:
Kaciatko ta Tvoje mrcha je teda pěkná potvora :angry:
Moni šikulka manžílek píchačka, no kdo jinej by Tě měl píchat než Tvůj zákonitý manžel chichichi :grinning:
Ostatní holky ahooooj!
Já jsem jako struna do gatí, napnutá, v úterý jdu na 1. utz, těším se na bublinku a věřím že bude vše tak jak má být :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Normálka mi už snad vylejzá pupek, musím být v práci permanentně rozepnutá! No snad vytáhnu příští týden těhu jeansy co jsem nosila při malým :sweat_smile: :dizzy_face: :grinning:
11. feb 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda3 - :grinning: tak to sa mám na čo tešiť :grinning:
11. feb 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sobcek neboj, odvede svojí práci a pak to odezní, a ještě mu budeš vděčná jako teď já :grinning: :dizzy_face:
11. feb 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dúfajme.. :sunglasses: To by bol ten úplne najideálnejší prípad... :grinning: :grinning: :grinning: Blahoželám :wink:
11. feb 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
novot, tak to jo..to už by tam // měly být..zkus svařák, teplou vanu a sex..mě to vždycky pomohlo :wink:

Luci, máš pravdu..užiju si víkend..ikdyž budu určitě pořád lítat na WC, jestli jsem to nedostala :sweat_smile: A jak ti je?? nějaký nevolnosti? pupek mi vylejzá taky a těhu gatě bych taky uvítala,a le už me to není bohužel těhotenstvím, ale žraním :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucinda...dakujem a, musí to byť suepr tešiť sa na UTZ :grinning:

Maticap..nepotrebuješ tam nič, len mu zavoláš a ppoovieš mu, že by si mala záujem o jeho výpočet, on ti pošle formulár, ty ho vypíšeš, zpaltíš a pošleš mu ho späť :wink:
11. feb 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sobcek držím palce!! Dík :dizzy_face:
Luuci myslím na Tebe a držím co můžu!! Pozoruju zatím častější čůrání, a ten vyvalující se pupík :grinning: A taky rychlý a překvapivý nástupy hladu, to jsem měla i při malým, takže v tašce, v práci, doma vždycky něco malýho rychle zdlábnout :slight_smile:
Cisielko těším se a moc, radujeme se zatím potichu, uvidím po tom úterku jestli už začít naznačovat, páč nevím jestli to vydržím do konce 1.trimestru :sweat_smile: Tuplem když začnu nosit těhu kalhoty aby si okolí nemyslelo že jsem exot :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci, my jsme s malou do konce trimstru nečekali..řekli jsme to asi v 7.tt :wink: zrovna se to hodilo, pže mamka měla narozeniny, tak jsme jí dali dárek :dizzy_face:
11. feb 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luuci s malým jsme to řekli myslím kolem 10tt, páč jsem pak začala být doma kvůli nevolnostem a všichni se vyptávali co mi je...Nemám ráda vymlouvání, a nechci si připouštět špatné myšlenky, pozitivní nálada udělá hodně to už vím :wink: Do úterka bude tedy zatím pšt - zítra a v sobotu na ty oslavy vyšlu manžu s malým - a pak bych to pomalu viděla na oznamovačku i s fotečkou, to bych měla být zrovna asi 7tt takže doufám, že foto bude!! :dizzy_face: :dizzy_face:
11. feb 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja mám ísť teraz do centra gyn fiv, vie mi niektorá k nemu niečo povedať! Mám tam ísť ešte len na prvú konzultáciu, lebo môj gynekológ mi už nevie môcť a tvrdí, že nemám ovulácia. Tak som trošku nervózna a vidím, že vy už máte veľa toho za sebou!
Dík!
11. feb 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krisruska- Ja chodím do gyn-fiv v BA k doktorke Stenovej. Na recepcii sa objednáš, ak máš odporúčanie od gynekológa, tak ho odovzdáš, ak nie, tak sa nič nedeje, nevyžadujú ho. Pani na recepcii ti založí kartu a objedná ťa k niektorému lekárovi na konkrétnu hodinu. Na prvej konzultácii ti urobia vyšetrenie, aby videli, čo si zač. :grinning: Potom ťa objednajú na krv (hormonálny profil) a ak si už prešla nejakými operáciami, tak prinesieš na najbližšiu návštevu všetky správy. Manžel príde na spermiogram, na to sa tiež objedná telefonicky, ak nie si vydatá, tak potrebuješ čestné vyhlásenie z matriky, že žiješ s konkrétnym mužom v spoločnej domácnosti. Na druhej konzultácii, ktorá je tak cca tri týždne po odobratí krvi ti pravdepodobne povedia, čo s tebou zamýšľajú, na základe hormonálneho profilu a spermiogramu. Ak sa rozhodnú pre IUI, tak ti dajú pravdepodobne protokol, kde budeš mať zapísané, aké lieky a kedy máš brať. Ak IVF, tak podáte žiadosť do poisťovne na schválenie. Kým budeš stimulovať, pôjdeš k notárovi alebo na matriku potvrdiť jedno tlačivo - že partner súhlasí, aby boli použité jeho spermie k oplodneniu. Samozrejme, ak budú použité jeho.
11. feb 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem sobcek. No manželovi už robili už spermiogram, ale nie v centre a výsledky sú podľa lekára vraj prefektné. Tak sa teraz sa seba hnevám, že som... nepoužiteľná :cry:
11. feb 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky musím vyrazit domů, převzít si malýho páč tchánojc už pojedou domů. Zítra mám dovču :sunglasses: Takže si vás doufám dočtu zítra anebo o víkendu!
Držím všem co něco čeká palečky!! Papa
11. feb 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok