• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ahojte, mam mozno otazku trochu mimo, ale prosim vas, aky cas pre IUI sa picha pregnyl?
resp. aky cas po pichnuti pregnylu nastava ovulacia?
je to pre kamosku a nemoze sa sem dostat. dik :confounded:
11. feb 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci, pa a opatruj se :slight_smile:

chobulka, Pregnyl se píchá 36 hodin před IUI :wink: aspon teda u nás v CARu, třeba holky budou mít jiné info :wink:
11. feb 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrobulka - My sme objednaní na 7.30 rano a večer medzi 22.00 až 23.00 si to máme pichnut, tak si skus vypocitat :grinning: . Ja som dnes uple vysprejovaná. Toluén šlahnut=y s riedidlom šuvix oproti Clostilu :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
11. feb 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je fakt, že když jdu na UZ na folikulometrii a IUI mi vychází na druhý den ráno, tak mi ho hned sestřička píchne a když jsem byla ted a IUI mi vycházela na pondělí, tak jsem si měla Pregnyl píchnout v sobotu večer :confused: takže asi podle toho jak je folík velký
11. feb 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia- mne vraveli, že v pondelok prídem na krv a ultrazvuk a poobede mi nadiktuju, kolko pregnylu si mám dat vecer pichnut, tak uvidimeeeeeeeeee :grinning:
11. feb 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sobcek môžem sa ešte spýtať, aký je gyn fiv po odbornej stránke. Ja som objednaná k dok. Behúňovej, nevieš aká je?
11. feb 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky...ten pregnyl bol pre mna...Chrobulka dakujem! :slight_smile:
Dnes som bola na folikometrii a Dr. kazal vecer o 20,00 pichnut pregnyl a az v nedelu rano o 8,00 bude IUI...je to tak mozne? Lebo vsetky kocky mi doteraz hovorili, ze max 48 hodin pred im to pichal. Ale asi zalezi na velkosti folika, ci???
11. feb 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bublinka, to je docela dlouhá doba :confused: ale dr asi ví, proč ti to tak řekl :wink:
11. feb 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak Dr. prave volal, ze sa pomylil...tak az zajtra pichame...fuuu, som si vydychla! :wink: Dakujem za rady!
11. feb 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj idem vas dočítať..

no jo pichám ma manžel :grinning: :grinning: :grinning:

Bobi sama seba? fuuuj......

Luucia - to poznám.. Keď ma prvý krát šla moja sestra pichnúť do prsta kvôli meraniu cukru tak to tiež trvalo 15 minút. :grinning: a teraz keď sme u nej a chce ma pichnúť tiež mi to ešte trvá kým sa odhodlám :grinning: :grinning: ale teraz najnovšie maju to pero a prvý krát som robila drahoty ale inak už sa nebudem báť. s tým perom to ani cítiť nie je...

hej presne tak.. kto iný by ma mal pichať keď nie môj manžel.. xixixixi

bobi - ver mi, že ani ja som si to nevedela predstaviť ale ako sa hovorí: Keď musíš, tak musíš..." :wink:
11. feb 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bublinka - mne idu pichnuť pregnyl 13. o 22.00 a na iui ideme v pondelok 15. ráno
11. feb 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia aj ja tak mám ako si mala ty... :slight_smile:
11. feb 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Moni,

keď si bola teraz na sone aké si mala veľké folíky???
11. feb 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya v pondelok 16 mm a v stredu len 17mm.. :confounded:
ale dr sa rozhodla že v pondelok urobíme to iui
11. feb 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, obdivujem ťa, aj tvojho mužíčka, no chápem to, ak by sme museli, aj my by sme to určite spravili... mne naposledy mal manžel pichnúť pregnyl, no keďže on má k ihlám podobný odpor ako ja :unamused: , museli sme pootravovať jednu známu, ktorá je detská sestra... no verím, že ak by to malo byť častejšie, asi by sme sa museli na to podujať :wink:

ja si idem zajtra k dokimu pre ortieľ... tretie IUI alebo rovno IVF :frowning2:
11. feb 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni a koľký deň cyklu si mala včera???

Ja stále premýšľam na sebou prečo mi tento cyklus nedozreli folíky????? po clostyle
11. feb 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj aj môj sa ma pýtal či mi on nemôže pichnúť pregnyl. som mu povedala, že nieee. to musia len sestričky :grinning: :grinning:
do brucha by som sa bála.. xixixi...
ale mne automaticky vypísali papier na pohotovosť..
11. feb 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya včera som bola 14 DC len..
na to, že ja mávam prirodzene 19mm na 19 dc je to u mňa celkom pekné..
11. feb 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya, mne po clostile občas tiež nedozreli folíky :confounded: až som skončila na laparke... odvtedy rastú pekne :dizzy_face: ty si už na laparke bola?

moni, mne dali tiež papier na pohotovosť, takže to bolo riešenie v zálohe, no hneď mi aj doki povedal, že to na pohotovosti nerobia radi :angry:
11. feb 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahhha no ja mávam prirodzene ovulku približne 14,15DC, a pri clostyle už 11,12DC - tak preto sa čudujem prečo potvory nedozreli :frowning2:

Nevieš Moni či sa to niekedy stáva že nedozrejú??? Dúfam, že budúci cyklus mi bude šťastie priať :wink:
11. feb 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj.. ale tak ja to skusim :grinning:
toto by som doma zatiaľ nie... :wink:
moja sestra je zdravotná sestra ale ani jej by som sa nedala pichnut.. au.. ešte rozmýšlam nad sestričkou od gynekologa.. ale tá byva mimo by a je na materskej. to by nevadilo ale neviem ci budem mat auto.. sakra..
práve mi mmm hovori ze budeme mat auto. asi jej napisem ci by bola ochotná
11. feb 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi na laparke som ešte nebola, ale zatiaľ čo som užívala clostyl som nemala problém, vždy dozreli. Teraz sa mi to stalo prvý krát :angry:
11. feb 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya -mne môj doki hovoril, že každá žena má do roka minimálne 1-2 cykly bez ovu...
11. feb 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hmm tak možno práve toto bol môj anovulačný :frowning2:
11. feb 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya, podľa mňa to bude ok, tento ďalší cyklus už budú poslúchať, verím tomu :wink:
11. feb 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya, holt stava sa to... pokial to u teba nie je pravidlom, tak asi netreba rozmyslat preco...
11. feb 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya presne ako píše kaci . nemysli na to. stáva sa to a bud rada, že inak to máš v pohode.. :slight_smile:
teš sa na ďalší cyklus... :wink:
11. feb 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, dakujem za odpovede - potesili ma :slight_smile: .Ja som prisla od zubara, u ktoreho som sa mala dohodnut na korunke a nakoniec som neplanovane skoncila s vytrhnutym zubom. Tak sa mi to pomaly prebera, este necitim ani len peru, nieto este zub.. ale ved ono to pride. Tak si idem radsej zaliezt "do kuta lizat rany"... :cry: Pekny vecer, zajtra vas pridem pozriet :grinning: !
11. feb 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak sa k vam definitivne pridavam, IUI bude v nedelu a teda pregnyl zajtra vecer. Cize Moni je to presne ako u teba...
Lekar si pomylil dni a myslel si, ze dnes je piatok, tak chcel, aby mi dnes pichli pregnyl a IUI v nedelu, este, ze sa spamatal. Tak ma napada...nepovedal mi velkost foliku, ale snad ked mi zajtra pichnu pregnyl, tak nepraskne skor ako v nedelu...to uz budem totiz 15 DC... :confused:
11. feb 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli, to je různý...dr to poznají podle UZ..já měla někdy IUI 14.dc a někdy až 16.dc :wink: ten Pregnyl folík jakoby načasuje, aby prasknul přesně v den IUI :wink:
11. feb 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok