• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Luucia to si ma potesila....dakujem. Ja som uz stresovala, ze co ak praskne skor...
Dievcata pridavam sa teda, drzime si navzajom palce, Moni mi sme tak narovnako! :slight_smile:
11. feb 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli nie je to presne ako u mna. ja idem na IUI v pondelok. ale som rada ze mam partacku.. teším sa a držím palcuchyy!!!

babulky moje prajem Vám krásnu nôcku.. som veľmi rada, že vás mám.. cmuky micky!!!!
11. feb 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko...az teraz som si precitala moj posledny prispevok...a krasna hrubica tam je, len co je pravda :slight_smile: to uz som bola asi unavane...
Moni 1 den je medzi nami rozdiel...aj ja sa tesim, ze mam partacku! :slight_smile:
12. feb 2010 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ránko..

bubli - je to lepšie keď ide niekto s tebou, že? :wink:
Juj tak mi aspon dáš info čo a ako a ja budem na všetko pripravená :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :sweat_smile:
a kašlať na hrubicu.. stáva sa ... :slight_smile:
12. feb 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, môžete mi niektorá povedať Vaše skúsenosti s IUI. Vyzerá, že to bude čakať i mňa. Lekár ma poslal do centra asistov.reprodukcie do BA, lebo si nevedel som mnou rady!
12. feb 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránko

Mon, Bublinka držím palce už sa to blíži :wink:

Krisruska...baby ti poradia, ja som bola na IVF ale neboj, nič to nieje :wink:
12. feb 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja stále ešte dúfam, že to pôjde nejakou prirodzenou cestou za pomoci hormónov
12. feb 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krisruska, toto som si myslela aj ja...ale teraz uz na IUI ist chcem...ved sme obaja O.K., tak kde je chyba?
Vy preco idete na IUI?
Cisielko dakujeme...ja len dufam, ze mi folik vydrzi a nepraskne skor, ked IUI bolo planovane na 14 DC a preklada sa na 15... :confused:
12. feb 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som zatiaľ vo fáze objednania do gyn fivu. Lekár mi len naznačoval, že to budeme musieť podstúpiť!
A keď ste v poriadku, prečo idete nakoniec na IUI?
12. feb 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krisruska - IUI u mňa bolo úplne bezbolestné, nič som necítila, išla by som zase ;) teda aj pôjdem ak mi toto nevíde
je to o odsledovaní folíkov, bud samé narastu alebo pomocou liekov, ked je správny čas sa pichne pregnyl a potom 36 hod po sa ide na IUI
čo konkrétne by ťa zaujímalo?
12. feb 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, tak dnes je to týden po mém IUI a psychika začíná dělat své..Sliver, Luciaa máte nějaké příznaky? Já absolutně nic kromě semtam zapíchání v podbřišku.. Nevím jestli nemám příští pokus místo nativu zkusit ten clostík, aby byla větší šance. Ale na druhou stranu se bojím, aby z něho nebyla cysta..co myslíte?
12. feb 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj garp
tak tak je to týžden ;)
príznaky nemám žiadne iba ma pichá v podbrušku, ale tak si stále hovorím že ak to vyšlo tak sa to v stredu len uhniezdilo tak príznaky ešte nemôžu byť ;)
Ja idem další cyklus skúsiť s clostylom, s tým že ak bude pomaly zaberať tak tomu dopomôžu aj injekciami, lebo mne aj s velkou dávkou clostylu sa vytvorí iba jeden folík a je to malá šanca.
A nativom ti neviem poradiť, ja som vždy mala clostyl, mne sa nikdy cysty nevytvorili ale su kočky ktorým áno, to sa skus poradiť s dr.
Už si ho niekedy brala?
12. feb 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky co nového?Luuca pojede na hory ta se má teda doufám,že jí mrška nezastihne až za 9 měsíců.A jak vy holky po iui doufám že v ám to dopadne. :wink:
12. feb 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ale vy nemôžte hovoriť že idete ďalší cyklus skúšať s tým a stým... vy musíte veriť, že toto je to pravé, a že teraz to vyšlo :wink:
12. feb 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja tomu verím, ale ked dr. už pri IUI naordinuje čo dalej :(
chceeeeeem a dufam že ten recept čo mi dal na další cyklus roztrhám na 100 malinkých kuskov ;)
len nech si to brušisko pichááá, počkám a potom sa budem radovať :D
12. feb 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..myslím, že každá ve skrytu duše věříme, ale lepší být připraven i na špatné zprávy a plánovat další kroky a třeba být pak mile překvapen-alespoň tak to mám já. Jelikož vždy, když jsem 100% přesvědčená, že se něco povede levou zadní, tak pak se to někde zašmodrchá..(viz podezření 11DC na cystu, šla jsem na folikumetrii s tím, že mám na 100% folikul už viditelný..a pak jsem byla v šoku..)
Kačiatko: navštívíla tě už tvá očekávaná mrška?
12. feb 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som dnes doma, tak vam sem velmi chodit nebudem...
garp, navstivila, ja ti ani neviem... stale sa to tvari ako keby sa to aj chcelo pustit, ale este sa to nepustilo :cry: som z toho dost nanic...
12. feb 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko:..no a co zkusit osvědčenou trojici: červené víno, horká vana, šmajchlování? Třeba by si jí pak přemluvila...Myslím na tebe.
12. feb 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garp, dakujem, si zlata... no skusam uz co ma napadne... ale pokusim sa ju tento weekend nejako dokopat k tomu, aby sa rozbehla...
12. feb 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak držím palce, ať už příští týden najedeš hezky na stimulku!
12. feb 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, prajem pekny dnik vsetkym :slight_smile:

sobcek - aj ja som bola minuly tyzden na prvej konzultacii, a hned na to mam prist na krv, na utz a potom hned IUI tak tomu nerozumiem, ze ani nepockaju na vysledky, ktore mi robili. Vcera som bola na krvi a pytala som sa ci uz prisli tie vysledky a tiez mi hovorili, ze sa to dozviem na konzultacii a ja na to, ze ziadnu druhu konzultaciu nemam, tak mi aspon tak neochotne povedali, ze aj tak este vysledky nie su. Robia mi aj vysetrenie ci mam priaznice prostredie na spermie a ked zatial nie su vysledky tak sa obavam aby moje prve IUI nebolo zbytocne. A ty ake si mala pocity po prvej konzultacii.
12. feb 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dítko přivedené ze školky a už si tu hraje vedle mě na notbuuku hry no to je děs fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. feb 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prisla som vas pozriet (lebo inak ma Cisielko zase sfukne :grinning: ) . Mame nejake nove tehule? :wink: :slight_smile: Drzim palceky!
12. feb 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell...ajňhoj, no ved ešte že si prišla..tu dávam tabulku,môžeš kuki :wink: a čo ty, niečo nové?

Baby ak treba niečo dopísať píšte aj do IP aby som nezabudla :wink:

Kačiatko..stále nedošla, a tá moja sa ma drží :angry:

cisielko - Ket 04.02. aj krvácanie - neg. :frowning2:
Lucia - 01.02. 3IUI - testík 17.02.
Bobi - príprava na 3IUI, pravdepodobne 22.2.
Kaciatko . čaká na mrchu a potom nepovieééééééééééééém
Zakajda...musí posunout mrchu o týden a od 25.2. začne stimulovat Menopurem před 2 IUI, IUI přibližně 6.3.
Monika..13.02. o 22.00 oich pregnyl. 15.02. - 2. IUI
Sysysy - začátek března 1.IUI
Kenya83 - 08.02. IUI sa nekoná - folíky nepodrástli len 12mm čaká na mrchu a hor sa do 2 kola
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02. - neg
Delf14 - 18.02. ziadost IVF
Garp776 - 5.2. 1IUI
maticap. - 15.2. sono ohľadne 2IUI
hujer91 - clostilbegyt na 1IUI

Tehulky po iui:
ell - 1.IUI-pozitivne
emers - 2.IUI pozitivní
alienka22 - 3.IUI-pozitivne
alimak - 1.IUI-pozitivne
lucinda3 - 3.IUI-pozitivne
lumcag - 3.IUI-pozitivne
12. feb 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cieslko vsak to - clovek aby mal strach :grinning: :grinning:
U mna nastastie nic nove, malinki kopkaju o stosest , minule aj manzela kopli ked smartal rukou po brusku :sunglasses:
Cisielko takze to nevyslo? to mi je luto....aky je teraz plan?pokracujes? dufam ze hej... :confused:
Vidim, ze mame jednu cakatelku na testovanie, tak verim, ze sa coskoro zaradi nielen ona ale aj dalsie do spodnej casti nasej listiny :wink:
12. feb 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. feb 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sliver: clostil jsem nikdy nebrala, ovu snad mám i bez něj, jen jsem chtěla navýšit šanci na oplodnění s více folikuly..
12. feb 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky,sledujem vas dost dlho ale prispevky som si nechala pre seba ale už to nevydržim a musim sa vam posťažovať :frowning2: som po troch neuspešnych IVF-dovod,embryjka nam odumierali po troch dnoch v PK,transferu som sa dožila až jedneho ale ani vtedy som neotehotnela.Kupili sme si darcovske embrya a radost prevelika trvala 7.tyždnov a bolo po všetkom.Teraz som sa odhodlala ist na IUI s donorskymi spermiami a doktor ma stopol-dovod vela vajičok.na 11DC som mala 19,17,17,15,15mm vajička.Povedzte mi,kde je spravodlivost??????Ked som sa stimulovala drahymi injekciami ledva ledva som mala nejake vajka a teraz ked som sa stimulovala 10 tabletkami za 3 eura tak ich mam kopu a ani to nie je dobre.Ja viem,že toho mate aj Vy vela ale dakujem že ste si ma aspon vypočuli či prečitali.Inač, som vďačna Bohu aj za tuto skusenost,no čo ma ešte čaka :wink: :wink: Nie je dobre ked je toho materialu malo,nie je dobre ked je ho zase vela,kedy sa ja dostanem na tu vytuženu ZLATU cestu??!!!!Raz určite.Majte sa pekne a pekny zvyšok dna Vam prajem všetkym :slight_smile:
12. feb 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj v555, nechápu proč ti dr. nenavrhnul nativní IVF, je to o hodně levnější než klasické IVF, u nás se to tak dělává když stimuluješ na IUI a máš dobrou reakci nabízí nativ, aspoň náš mudr. říkal, že by to byla škoda nevyužít, určitě se zkus tvého dr zeptat, měla bys uspět :slight_smile: .
12. feb 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v555 - když ti narůstlo tolik vajíček, doktor nenavrhl odsát přebytečné vajíčka nebo zkusit znovu IVF? nebo už jste na další nechtěli?...Mně doktorka řekla, že kdyby se urodilo při IUI hodně vajíček, takže to v žádném případě nestopnou, že buď by mi přebytečné vajíčka odsáli, tak aby zůstali třeba jen 4 nebo bych přešla na IVF...
A to jsi stimulovala s clostilem?
12. feb 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok