• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
no ja skusim iui určite viackrat ako 3
takže uvidime ako to nakoniec všetko dopadne
ale snad s miminkom v náručí pre všetky čo si to prajú :dizzy_face:
v utorok idem do heliosu tak uvidim čo mi krajkovič povie.
13. feb 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved toto je ta nespravodlivost,že len tri krat a dost.My sme si nevybrali sami že chceme ist na IUI alebo na IVF,My proste musime ak chceme mat miminka.Ale taky ožran si zmysli jedneho dna že sa chce liečit a prosim ide na liečenie zadarmo a ked si to zmysli 100 krat za svoj život tak mu to poistovna 101 krat preplati a nie je to pat korun ani jedno euro.Aj na takychto mi pracujeme a odvadzame dane,ale nam poistovna preplati naše len tri krat za život.Kde je spravodlivost??? :angry: :angry: :angry: :angry:
13. feb 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby keď vám napíšem čo sme my dnes prežili neuveríte mi...

ideme si my (ja, mmm a jeho mamina) na tú lyžovačku.. Ideme, ideme až prídeme na takú cestu Pánu Bohom za chrbtom, záveje vyššie ako ja, severák jak hovado... hovoríme si, že ou tadeto to nepôjde... a to sme mali do konca cesty 14 km..
tak sme si to šli celé obísť... cesta o ďalšiu hodinu plus...
Tak ideme ďalej, ideme až prídeme ku Prievidzi. Tam sa nám tesne pred ňou pokazilo 1,2 ročné auto... tak voláme do voslwagenu, že kde majú najbližší servis. Ten bol našťastie 5 minút od miesta kde sme stáli tak sme tam nejako došli. Mali sme niečo s elektrikou. nešli nám blinkre ani kúrenie ani zadný stierač, zato predné šli aj keď sme vybrali kľúč zo zapaľovania :grinning:
Tak sme prišli do servisu kde nám po hodine vrátili autíčko s prepálenym dačím, že už to bude v pohode...
Sme teda vyštartovali, že Huráá a predsa sa bude dnes lyžovať... Omyl... vybrali sme si jeden svah, že ideme sa pozrieť ako to tam vyzerá a keď tam tak tam ostaneme nech skúsime niečo nové. No zapadli sme. Široko ďaleko žiadne auto... zrazu kde sa vzali tu sa vzali samé autá i napriek tomu, že nemali pomaly kade chodiť keďže my sme stáli cez celú cestu... :grinning: Tak nás vytlačili a na to sme zapadli znova :grinning: (sorry ale teraz momentálne je mi to už smiešne :grinning: ). Tak nás zasa vytlačili a my, že no kašleme na to ideme si my pekne krásne na ten svah kde sme boli minulý týždeň... a čo sa nám nestalo??? Auto sa zasa rozhodlo štrajkovať... tak voláme do toho servisu, že ideme späť... Po príchode tam sme skonštatovali, že na našom aute je nebezpečné ísť až do BA tak nám dali náhradné. Tak sme sa potešili, že juj tak predsa len môžme ísť na lyže. Ale bum.. v tom aute bola vzadu tá mreža a nedala sa dať preč. a keďže sa nám nechcel dávať doma na strechu nosič tak sme mali lyže v aute a tým pádom do toho náhradného auta sa nezmestili... Tak bolo definitívne po lyžiach :frowning2: a šli sme domov...
Tak nás po ceste domov prepadol hlad tak sme zastavili v jednom Motely že sa napapáme. A tam som sa straaašne pohádala so svokrou.. :frowning2: Začala do mňa vyrývať, že som si dala rezeň s hranolkami... tak som sa postavila, že si neprosím jesť a že počkám v aute... Samozrejme môj muž si ma zastal a bol oheň na streche... A teraz je ešte ona urazená. Ja chudatko hladná ako Čenkovej deti na 58 strane som sedela v aute kým ona jedla :frowning2: A potom celou cestou do BA v aute hrobove ticho iba mne cigáni v bruchu vyhrávali...

A nato všetko keď sa mmm ponáhľal domov lebo som mala mať fotenie, mi kočka napíše že nepríde lebo ju bolí hlava.. no nezabili by ste ju po takom dni???
Akože a t ma ešte dnes budú pichaž do brucha a z toho mám totál nervy a depky.. bojím sa toho ako čert kríža....
takže taký deň aký sme mali dnes už nechcem...
13. feb 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko gratulujem strašne sa teškám s tebou
13. feb 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda monika to je pech to ti povím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. feb 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf ani nehovor.. vieš ako to mňa, ktorá za to nemôžem najviac kašle? To s tou svokrou myslím.. ona si normálne vyžiadala hádku. sa asi potrebovala vyventilovať abo čo.. ale vybrala si nevhodného človeka...
13. feb 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však to je dobře,že jsi se nedala supr reakce to byla
13. feb 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte my ideme na druhé IUI v pondelok, bublinka, Monika, priadávam sa k Vám do partie (smiem :pensive: )
13. feb 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makonka - jeeej jasne... hneď som tešivejšia...
ja idem o prá hodín na pichnutie pregnylu...
a nebud smutna.. bude to dobre... :wink:
13. feb 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj som ti meno pototo..
prepáč
makinka... :sweat_smile:
13. feb 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika však ja tiež dnes pichám pregnyl, švagriná mi to pichn- je zdravotná sestra, manžel nemá odvahu. ale do zadku, ty prečo picháš do bruška,hmm.
13. feb 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem to mi kazali mi do brucha a vraj mam ist na pohotovost. aj moja sestra je zdravotna ale nedala by som si od nej... au..
13. feb 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne pichali pregnyl už pár rázy a nikdy nie do brucha, ale kedže je v letáčiku napísané,že sa aplikuje do do svalu, ani by nemohli lebo cez môj špek na bruchu by sa ihla k tomu svalu ani nedostala :grinning: na 100%
a čo sa týka švagrinky, nebojim sa vôbec, pichá perfektne, stimulovala som merionalom a pichala mi ich ona a bolo to až na prvú /tá trošinka bolela/ absolútne bezbolestné
13. feb 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, Moni tak ty si mala teda den...to ani nevymyslis aj keby si chcela :slight_smile:
Makinka ahoj, ja uz mam pregnyl pichnuty, vcera mi vecer o 20,00 a zajtra rano o 8,00 mame byt v ambulancii, vydobila som si, aby sme spermose mohli doniest z domu, lebo moj mm ma s tym v ambulancii trochu problem, tak uvidime!
13. feb 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bublinka ten môj s tým našťastie nemá absolútne žiaden problém, bol by to totiž dosť veľký problém, nakoľko cesta nám pri dobrej premávke trvá autom tak hodinku a nakoľko ideme v pondelok ráno, tak rátam s riadnymi zápchami a tak dvojhodinovou cestou, no a to by bojovníčkovia asi nemali šancu prežiť..
13. feb 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Makinka to hej. Ale my byvame autom asi 3 min. od ambulancie, cize hned pojdeme, do 5 min. aj s obuvanim sme tam :slight_smile:
13. feb 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli jasné 5 minút, to nie je problém.
Monika nejak mi to pichanie do brucha nejde z hlavy po preštudovaní toho letáka, som volala aj so švagrinou a vraj sa to dá pichnúť len do svalu, či už do nohy, zadku.... skús si to nejak overiť, ak máš kde.
13. feb 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nechcem vam rusit debatu..len k tomu pichaniu pregnylu. ja som pichala (teda mm) do brucha :slight_smile:
drzim vam palce na iui :dizzy_face:
13. feb 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten Pregnyl sa ma pichat naozaj do svalu a kedže svaly mame všade može sa pichnut aj do brucha ale ja som si ho pichala vždy do zadku,hlavne nach sa pichne :wink: :wink: :wink:
13. feb 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som pichla subkutanne. ale je pravda ze to nebol pregnyl, ale ovidrel. takze uz som ticho :zipper_mouth:
13. feb 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky a k ovu dochadza tych 36 hodin od pichnutia pregnylu? Mne pichli vcera vecer, ale ja nic necitim a ovu som vzdy tesne pred citila... :fearful:
13. feb 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Moni, delf, xena a ostatne babenky :slight_smile:

Moni teda ty si mala dnes dobrodružstvo :unamused: Čo je tu nové? Ste toho tu popísali :slight_smile:

Ahoj Jerryjanka :slight_smile: Ja chodím tiež do Helíku.
13. feb 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne tiež ovu neprebehla do 36 hod, išla som na IUI a folík bol tesne pred prasknutím, takže prebehla asi po 48hod :wink:
to je odporúčaný čas
niekomu môže prasknuť aj tesne pred 36hod :wink:
13. feb 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len pre info, lebo bola tabulečka dosť pozadu :slight_smile:

cisielko - Ket 04.02. aj krvácanie - neg.
Lucia - 01.02. 3IUI - testík 17.02.
Bobi - príprava na 3IUI, pravdepodobne 22.2.
Kaciatko . čaká na mrchu a potom nepovieééééééééééééém
Zakajda...musí posunout mrchu o týden a od 25.2. začne stimulovat Menopurem před 2 IUI, IUI přibližně 6.3.
Monika..13.02. o 22.00 oich pregnyl. 15.02. - 2. IUI
Sysysy - začátek března 1.IUI
Kenya83 - čaká na mrchu, stimulácia clostíkom na 1 IUI
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02. - neg
Delf14 - 18.02. ziadost IVF
Garp776 - 5.2. 1IUI
maticap. - 15.2. sono ohľadne 2IUI
hujer91 - clostilbegyt na 1IUI

Tehulky po iui:
ell - 1.IUI-pozitivne
emers - 2.IUI pozitivní
alienka22 - 3.IUI-pozitivne
alimak - 1.IUI-pozitivne
lucinda3 - 3.IUI-pozitivne
lumcag - 3.IUI-pozitivne
13. feb 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya kukam že sme skoro rovnaky ročník
čo bola u vas komplikacia ked ste šli na iui
13. feb 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jerryjanka u nás zatiaľ nie je žiadna komplikácia, sme v podstate obaja v poriadku len sa nedarí a nedarí. Takže ideme vyskúšať IUI - keďže výsledky máme OK.

U Vás je aký problém, idete tiež na IUI?
13. feb 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže na pohotovosti sa divili, že prečo som sa bála, že mi to do brucha budú pichať, že oni ešte nepočuli, že by sa pregnyl pichal do brucha a pichli mi to do zadku...

Baby vy si ani len predstaviť neviete aká som ja v ten moment bola šťastná... :grinning:
aspoň nejaký kúsok radosti za tento pokakaný deň....
13. feb 2010 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasneho Valentina kocky...nech je tento den plny lasky... :slight_smile:
bobi,tak predsa 3IUI,nevzdavaj to este ,pojdeme zas tento mesiac asi spolu :slight_smile:
moni,ty si mala vcera den,teeeeeeda....svokry niekedy vedia nastvat.. :angry: inak s tym pregnylom by sa nic nestalo keby sa pichol do brucha,ale pokial sa da tak do sedacieho svalu,alebo potom skor do stehenneho svalu..
kenya,kedy mas IUI?ja idem v utorok na folikulometriu a som strasne zvedava ako zareagujem tento mesiac..asi sa tam cosi deje lebo citim podbrusko obcas :slight_smile:
14. feb 2010 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásneho Valentína,
ja som nevydržala a testla dnes, síce som po IUI iba 9 dní ale chcela som či náhodou aby som mohla dať drahému ten najkrajší darček na valentína aký sa dá dať
no nevyšlo :(
a aj cítim že dostanem mrchu
14. feb 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata,
tiez prajem pekneho Valentina, ja som dostala od manzelika Toffifee a samozrejme uz som ho aj hned rano nacala, nahodou aby sa nepokazila.
14. feb 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok