IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
kenya83
14. feb 2010
Ahojte babulky 🙂 prajem Vám kráááásneho VALENTÍNA 😉

Xeni dnes mám 21DC čakám na mrchu a potom stimulujem clostíkom na 1 IUI. Tento cyklus som dobre nezereagovala folíky nedorástli tak som zvedavá ako to bude v druhom cykle. Nemala som problémy s folíkmi, tak myslím že tento cyklus bola asi anovulačný.

Sliver nevešaj hlavu ešte nie je nič stratené 🙂
sliver
14. feb 2010
kenya dakujem za podporu, no ešte uplne nevešiam, ale už to poznám, vždy sa mi vyhádžu vyrážky a do dvoch dní je tu ....
budem ti držať palce nech ti víde hned prvé IUI
hujer91
14. feb 2010
sliver, este je skoro na testovanie
kenya83
14. feb 2010
sliver ja si myslím to isté ako hujer ešte je skoro na testovanie aj keď je pravda že niektorým babenkám sa už v tomto čase ukáže // síce slabučké ale sú.

a čo sa týka tých tvojich príznakov na mrchu u mňa je to to isté. Bolesť v prsiach ale neskutočná, akné a prudká bolesť hlavy tesne pred spustením mrchy.

Sliver koľká je to tvoja IUI?
xena1
14. feb 2010
kenya,tak drzim palce,a verim ze sa ti to podari na prvy krat a nebudes musiet dalsi mesiac papat hormony...my si dame pauzu ak to teraz nevyjde,pojdem na HSG-priefuk vajecnikov a potom skusime.. 🙂 ale samozrejme zavisi od okolnosti...
sliver
14. feb 2010
kenya - jojo presné príznaky mrchy a u mňa ešte precitlivelosť, stále sa mi chce revať, to ma chytí vždy tri dni pre, dnes som 30DC a mávam 33DC tak ...
jo aj ja viem že je to skoro na testovanie, keby nebolo valentína tak by som isto netestovala, no chcela som nás potešiť 😉
jojo moja prvá IUI
xena1
14. feb 2010
sliver,chapem ta,ja by som asi urobila to iste...skus si kupit test su teraz nove Clearblue-digitalny stoji asi cez 5eur a stanovi tehu na 99% uz 4dni pred mrchou
kaciatko81
14. feb 2010
ahojte 🙂
drzim palce vsetkym, ktore este cakaju na vysledok a tie, co stimuluju, tak nech je bohata uroda 🙂

cisielko - Ket 04.02. aj krvácanie - neg.
Lucia - 01.02. 3IUI - testík 17.02.
Bobi - príprava na 3IUI, pravdepodobne 22.2.
Kaciatko - mrcha prisla, stimulacia asi merional
Zakajda...musí posunout mrchu o týden a od 25.2. začne stimulovat Menopurem před 2 IUI, IUI přibližně 6.3.
Monika..13.02. o 22.00 oich pregnyl. 15.02. - 2. IUI
Sysysy - začátek března 1.IUI
Kenya83 - čaká na mrchu, stimulácia clostíkom na 1 IUI
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02. - neg
Delf14 - 18.02. ziadost IVF
Garp776 - 5.2. 1IUI
maticap. - 15.2. sono ohľadne 2IUI
hujer91 - clostilbegyt na 1IUI

Tehulky po iui:
ell - 1.IUI-pozitivne
emers - 2.IUI pozitivní
alienka22 - 3.IUI-pozitivne
alimak - 1.IUI-pozitivne
lucinda3 - 3.IUI-pozitivne
lumcag - 3.IUI-pozitivne
sliver
14. feb 2010
xena - už som sa rozhodla že nejdem testovať, lebo si tým len kazím náladu, budem čakať na mrchu a ak by mi mrcha meškala 4 dni tak testnem, skôr nie
tak ideš skúsiť ešte jedno IUI a potom brejk?
aj my ideme ešte raz so stimuláciou (asi ja injekciami) lebo mne nerastú folíky, iba jeden a potom brejk, asi tak 3 mesiace sa budem psychicky pripravovať na IVF
sliver
14. feb 2010
kočky potrebujem radu, krčok má byť pred MS otvorený alebo uzatvorený?
xena1
14. feb 2010
sliver,v tom ma spravdu aj mna testovanie len stresuje...ale tento mesiac si kupim ten test a testnem tak 2dni pred...jednak ma mm meniny v den ked mam dostat a aby som vedela na com som..skusime este jedno IUI a potom brejk,dam si urobit priefuk a ak sa zisti ze bola chyba v priechodnosti pojdeme na este jedno IUI a potom az na IVF...
luucia
14. feb 2010
Ahojda kočky,

jsem doma z hor..mrcha zatím nikde, ale má zatím čas..když nic, tak zkusím zítra ráno test :-p Ale už jí cítím v zatáčce ]-(

sliver, krček je před MS otevřený 😉
luucia
14. feb 2010
Tak nikde nikdo :-o všechny slavíte Valentýna?? x-) my ho doma nějak extra neslavíme..dřív jsme zašl na večeři nebo si dali drobný dárek, ale ted ani to ne 🙂
sysysy
14. feb 2010
My taky neslavíme Valentýna. Včera jsme byli na oslavě, mm včera pařil na plné pecky a dnes je na umření 😃 A já dnes dostávám MS, takže začnu užívat antikoncepci....a pak další cyklus snad už bude 1.IUI 😎
marrad
14. feb 2010
ahoj
luucia
prajem ti aby mrcha neprisla.
a velmi som zvedava na tvoj zajtrasi test....
delf14
14. feb 2010
ahojky.Tak co hory luuci dobrý co?!žádná mrcha nesmí přijít jasné jen dvě čárky a kdy že teoreticky by měla přijít?
luucia
14. feb 2010
Tak jsem na konec kytičku dostala x-) x-) x-) manža je zlato x-) někdy :-N

delf, hory dobrý..jen na mě něco leze, bolí mě celý tělo a v krku :-p

Mrcha má dorazit zítra a zítra to bude i 5.den od vysazení Dufáče..nevím, jestli mám testit už zítra nebo až kdyžtak v úterý, když mrcha nedorazí =-)
alienka22
14. feb 2010
luucia silno drzim palce 🙂 aby to vyslo
sliver
14. feb 2010
luucia držím prsty!!!
luucia
14. feb 2010
alienka, ty jsi testovala už 13.dpo, viď? a byly // v limitu?
delf14
14. feb 2010
luuci budu držet pěstičky,zkus to zítra
alienka22
14. feb 2010
hej testovala som 13 dpo a boli uz tam a v limite 🙂
luucia
14. feb 2010
Holky, já ještě nevím, jestli budu ráno testovat 😉 uvidím, jak se budu cítit a taky do rána může mrcha klidně dorazit :-p ale jestli budu testovat, tak dám určitě vědět 😉
maticap.
14. feb 2010
Ahojte babenky,
aj ja vam zelam pekneho valentina! Ja som ho vynimocne oslavila na zubnej pohotovosti... 😢 Stvrtok mi trhali 36-tku a vcera som zistila, ze mi to pravdepodobne zahnisalo. Tak som si to dala na pohotovosti omrknut a dobre som spravila - hnisu tam bolo tolko, ze som sa skoro povracala.... bleee. Ja viem, ze sa to do tejto temy nehodi - no ale nepochvalte sa takym "skvelym" zazitkom, ze 😉 😃
Zajtra ma caka folikulymetria, tak som zvedava, ci ideme v stredu na 2.IUI. Zatial som akasi podozrivo vyrovnana,.. uvidime dokedy. Ved ono ten stres urcite pride a zase sa budem sledovat a riesit kazde pichnutie, a bolesti v prsnikoch (ze by prve priznaky??) a pod. ach jaj. 😞 Tak pekny vecer! 😉
maticap.
14. feb 2010
sliver, s tym testovanim by som sa neponahlala. Uhniezdovanie je v intervale cca 6-9 dni a kazda sme ina. Okrem toho citlivost testov je tiez rozna... takze suma sumarum: neostava nic ine iba cakat. a dufat. A preto drzim palce!
luucia
14. feb 2010
marticap, chudáku..to sis teda užila se zubem 😞 já jdu k zubaři příští týden, tak jsi mě malinko vyděsila :-p

Jinak jsem dočetla zážitek Moniky s autem a dicela jsme se zasmála...Moni, promiň, ale tolik smůly v jeden den..to už máte vybráno na celý rok :-N a co s tchýní, už mluvíš?
monika0001
14. feb 2010
aaahoojteee...
taaak sa mi hlava už druhý den točí ako by som bola opitáá.. bože...

Luuci - kiež by si mala pradvu s tou smolou na celý rok... brala by som.. som z toho stále taká divná.. strašne ma trápi to s tou svokrou... asi to robia tie hormony 😃
Maticap - straašne držím palceee!!!!!!!

cisielko - Ket 04.02. aj krvácanie - neg.
Lucia - 01.02. 3IUI - testík 17.02.
Bobi - príprava na 3IUI, pravdepodobne 22.2.
Kaciatko - mrcha prisla, stimulacia asi merional
Zakajda...musí posunout mrchu o týden a od 25.2. začne stimulovat Menopurem před 2 IUI, IUI přibližně 6.3.
Monika.. 15.02. - 2. IUI
Sysysy - začátek března 1.IUI
Kenya83 - čaká na mrchu, stimulácia clostíkom na 1 IUI
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02. - neg
Delf14 - 18.02. ziadost IVF
Garp776 - 5.2. 1IUI
maticap. - 15.2. sono ohľadne 2IUI
hujer91 - clostilbegyt na 1IUI

Tehulky po iui:
ell - 1.IUI-pozitivne
emers - 2.IUI pozitivní
alienka22 - 3.IUI-pozitivne
alimak - 1.IUI-pozitivne
lucinda3 - 3.IUI-pozitivne
lumcag - 3.IUI-pozitivne

takže obom mojím partáčkam držíím palcee...

a vlastne všetkým vám držím palce...

🙂

teraz idem bo sa mi strašne moc točí hlava... cmuky mojke krásnučké.. papapapa
monika0001
15. feb 2010
Krásne ráno babuľky...

Tak my ideme na to...
Myslím na vás..

papapapapapapa
bobi3
15. feb 2010
ahojte babulky, trochu som vás zanedbala, mrzí ma to, nemala som cez víkend prístup na net :-| čo je tu nové? idem pokukať...

ja hlásim, že 3 IUI sa konať bude!!! x-) , doki privolil, takže v stredu idem na folíky a podľa toho sa rozhodne... stimulujem zasa clostilbegytom 1x1...

prajem vám všetkým krásnučký deň, cmuky
luucia
15. feb 2010
Ahoj kočky,

tak než jsem stihla testnout, tak v noci dorazila mrcha ]-( no čekala jsem ji, ale mrzí mě to 😞 no nic jdeme dál..tenhle měsíc další IUI nestihneme, jedeme akorát na hory, tak třeba za měsíc 😉

Já si dám dneska oraz,a le zítra se chystám na spininng, který jsm ted zanedbávala x-)

Držím pěsti nám všem, ať už nám to dopadne x-)

Začni písať odpoveď...

Odošli