• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Ahojte babulky :slight_smile: prajem Vám kráááásneho VALENTÍNA :wink:

Xeni dnes mám 21DC čakám na mrchu a potom stimulujem clostíkom na 1 IUI. Tento cyklus som dobre nezereagovala folíky nedorástli tak som zvedavá ako to bude v druhom cykle. Nemala som problémy s folíkmi, tak myslím že tento cyklus bola asi anovulačný.

Sliver nevešaj hlavu ešte nie je nič stratené :slight_smile:
14. feb 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya dakujem za podporu, no ešte uplne nevešiam, ale už to poznám, vždy sa mi vyhádžu vyrážky a do dvoch dní je tu ....
budem ti držať palce nech ti víde hned prvé IUI
14. feb 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sliver, este je skoro na testovanie
14. feb 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sliver ja si myslím to isté ako hujer ešte je skoro na testovanie aj keď je pravda že niektorým babenkám sa už v tomto čase ukáže // síce slabučké ale sú.

a čo sa týka tých tvojich príznakov na mrchu u mňa je to to isté. Bolesť v prsiach ale neskutočná, akné a prudká bolesť hlavy tesne pred spustením mrchy.

Sliver koľká je to tvoja IUI?
14. feb 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya,tak drzim palce,a verim ze sa ti to podari na prvy krat a nebudes musiet dalsi mesiac papat hormony...my si dame pauzu ak to teraz nevyjde,pojdem na HSG-priefuk vajecnikov a potom skusime.. :slight_smile: ale samozrejme zavisi od okolnosti...
14. feb 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya - jojo presné príznaky mrchy a u mňa ešte precitlivelosť, stále sa mi chce revať, to ma chytí vždy tri dni pre, dnes som 30DC a mávam 33DC tak ...
jo aj ja viem že je to skoro na testovanie, keby nebolo valentína tak by som isto netestovala, no chcela som nás potešiť ;)
jojo moja prvá IUI
14. feb 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sliver,chapem ta,ja by som asi urobila to iste...skus si kupit test su teraz nove Clearblue-digitalny stoji asi cez 5eur a stanovi tehu na 99% uz 4dni pred mrchou
14. feb 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
drzim palce vsetkym, ktore este cakaju na vysledok a tie, co stimuluju, tak nech je bohata uroda :slight_smile:

cisielko - Ket 04.02. aj krvácanie - neg.
Lucia - 01.02. 3IUI - testík 17.02.
Bobi - príprava na 3IUI, pravdepodobne 22.2.
Kaciatko - mrcha prisla, stimulacia asi merional
Zakajda...musí posunout mrchu o týden a od 25.2. začne stimulovat Menopurem před 2 IUI, IUI přibližně 6.3.
Monika..13.02. o 22.00 oich pregnyl. 15.02. - 2. IUI
Sysysy - začátek března 1.IUI
Kenya83 - čaká na mrchu, stimulácia clostíkom na 1 IUI
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02. - neg
Delf14 - 18.02. ziadost IVF
Garp776 - 5.2. 1IUI
maticap. - 15.2. sono ohľadne 2IUI
hujer91 - clostilbegyt na 1IUI

Tehulky po iui:
ell - 1.IUI-pozitivne
emers - 2.IUI pozitivní
alienka22 - 3.IUI-pozitivne
alimak - 1.IUI-pozitivne
lucinda3 - 3.IUI-pozitivne
lumcag - 3.IUI-pozitivne
14. feb 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena - už som sa rozhodla že nejdem testovať, lebo si tým len kazím náladu, budem čakať na mrchu a ak by mi mrcha meškala 4 dni tak testnem, skôr nie
tak ideš skúsiť ešte jedno IUI a potom brejk?
aj my ideme ešte raz so stimuláciou (asi ja injekciami) lebo mne nerastú folíky, iba jeden a potom brejk, asi tak 3 mesiace sa budem psychicky pripravovať na IVF
14. feb 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky potrebujem radu, krčok má byť pred MS otvorený alebo uzatvorený?
14. feb 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sliver,v tom ma spravdu aj mna testovanie len stresuje...ale tento mesiac si kupim ten test a testnem tak 2dni pred...jednak ma mm meniny v den ked mam dostat a aby som vedela na com som..skusime este jedno IUI a potom brejk,dam si urobit priefuk a ak sa zisti ze bola chyba v priechodnosti pojdeme na este jedno IUI a potom az na IVF...
14. feb 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojda kočky,

jsem doma z hor..mrcha zatím nikde, ale má zatím čas..když nic, tak zkusím zítra ráno test :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale už jí cítím v zatáčce :angry:

sliver, krček je před MS otevřený :wink:
14. feb 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak nikde nikdo :astonished: všechny slavíte Valentýna?? :dizzy_face: my ho doma nějak extra neslavíme..dřív jsme zašl na večeři nebo si dali drobný dárek, ale ted ani to ne :slight_smile:
14. feb 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My taky neslavíme Valentýna. Včera jsme byli na oslavě, mm včera pařil na plné pecky a dnes je na umření :grinning: A já dnes dostávám MS, takže začnu užívat antikoncepci....a pak další cyklus snad už bude 1.IUI :sunglasses:
14. feb 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj
luucia
prajem ti aby mrcha neprisla.
a velmi som zvedava na tvoj zajtrasi test....
14. feb 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky.Tak co hory luuci dobrý co?!žádná mrcha nesmí přijít jasné jen dvě čárky a kdy že teoreticky by měla přijít?
14. feb 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem na konec kytičku dostala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: manža je zlato :dizzy_face: někdy :sweat_smile:

delf, hory dobrý..jen na mě něco leze, bolí mě celý tělo a v krku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mrcha má dorazit zítra a zítra to bude i 5.den od vysazení Dufáče..nevím, jestli mám testit už zítra nebo až kdyžtak v úterý, když mrcha nedorazí :confused:
14. feb 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia silno drzim palce :slight_smile: aby to vyslo
14. feb 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia držím prsty!!!
14. feb 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, ty jsi testovala už 13.dpo, viď? a byly // v limitu?
14. feb 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luuci budu držet pěstičky,zkus to zítra
14. feb 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej testovala som 13 dpo a boli uz tam a v limite :slight_smile:
14. feb 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, já ještě nevím, jestli budu ráno testovat :wink: uvidím, jak se budu cítit a taky do rána může mrcha klidně dorazit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jestli budu testovat, tak dám určitě vědět :wink:
14. feb 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky,
aj ja vam zelam pekneho valentina! Ja som ho vynimocne oslavila na zubnej pohotovosti... :cry: Stvrtok mi trhali 36-tku a vcera som zistila, ze mi to pravdepodobne zahnisalo. Tak som si to dala na pohotovosti omrknut a dobre som spravila - hnisu tam bolo tolko, ze som sa skoro povracala.... bleee. Ja viem, ze sa to do tejto temy nehodi - no ale nepochvalte sa takym "skvelym" zazitkom, ze :wink: :grinning:
Zajtra ma caka folikulymetria, tak som zvedava, ci ideme v stredu na 2.IUI. Zatial som akasi podozrivo vyrovnana,.. uvidime dokedy. Ved ono ten stres urcite pride a zase sa budem sledovat a riesit kazde pichnutie, a bolesti v prsnikoch (ze by prve priznaky??) a pod. ach jaj. :frowning2: Tak pekny vecer! :wink:
14. feb 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sliver, s tym testovanim by som sa neponahlala. Uhniezdovanie je v intervale cca 6-9 dni a kazda sme ina. Okrem toho citlivost testov je tiez rozna... takze suma sumarum: neostava nic ine iba cakat. a dufat. A preto drzim palce!
14. feb 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marticap, chudáku..to sis teda užila se zubem :frowning2: já jdu k zubaři příští týden, tak jsi mě malinko vyděsila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak jsem dočetla zážitek Moniky s autem a dicela jsme se zasmála...Moni, promiň, ale tolik smůly v jeden den..to už máte vybráno na celý rok :sweat_smile: a co s tchýní, už mluvíš?
14. feb 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaahoojteee...
taaak sa mi hlava už druhý den točí ako by som bola opitáá.. bože...

Luuci - kiež by si mala pradvu s tou smolou na celý rok... brala by som.. som z toho stále taká divná.. strašne ma trápi to s tou svokrou... asi to robia tie hormony :grinning:
Maticap - straašne držím palceee!!!!!!!

cisielko - Ket 04.02. aj krvácanie - neg.
Lucia - 01.02. 3IUI - testík 17.02.
Bobi - príprava na 3IUI, pravdepodobne 22.2.
Kaciatko - mrcha prisla, stimulacia asi merional
Zakajda...musí posunout mrchu o týden a od 25.2. začne stimulovat Menopurem před 2 IUI, IUI přibližně 6.3.
Monika.. 15.02. - 2. IUI
Sysysy - začátek března 1.IUI
Kenya83 - čaká na mrchu, stimulácia clostíkom na 1 IUI
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02. - neg
Delf14 - 18.02. ziadost IVF
Garp776 - 5.2. 1IUI
maticap. - 15.2. sono ohľadne 2IUI
hujer91 - clostilbegyt na 1IUI

Tehulky po iui:
ell - 1.IUI-pozitivne
emers - 2.IUI pozitivní
alienka22 - 3.IUI-pozitivne
alimak - 1.IUI-pozitivne
lucinda3 - 3.IUI-pozitivne
lumcag - 3.IUI-pozitivne

takže obom mojím partáčkam držíím palcee...

a vlastne všetkým vám držím palce...

:slight_smile:

teraz idem bo sa mi strašne moc točí hlava... cmuky mojke krásnučké.. papapapa
14. feb 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásne ráno babuľky...

Tak my ideme na to...
Myslím na vás..

papapapapapapa
15. feb 2010 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, trochu som vás zanedbala, mrzí ma to, nemala som cez víkend prístup na net :unamused: čo je tu nové? idem pokukať...

ja hlásim, že 3 IUI sa konať bude!!! :dizzy_face: , doki privolil, takže v stredu idem na folíky a podľa toho sa rozhodne... stimulujem zasa clostilbegytom 1x1...

prajem vám všetkým krásnučký deň, cmuky
15. feb 2010 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočky,

tak než jsem stihla testnout, tak v noci dorazila mrcha :angry: no čekala jsem ji, ale mrzí mě to :frowning2: no nic jdeme dál..tenhle měsíc další IUI nestihneme, jedeme akorát na hory, tak třeba za měsíc :wink:

Já si dám dneska oraz,a le zítra se chystám na spininng, který jsm ted zanedbávala :dizzy_face:

Držím pěsti nám všem, ať už nám to dopadne :dizzy_face:
15. feb 2010 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok