• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
moni, veľmi držím palčeky, myslíme na teba!!! potom pekne nožičky hore a oddychovať :wink:

maticap. verím, že folíky narástli a ukážu sa v plnej kráse, držíme paľuchy :wink:

luucka, to je smola, ale nezúfaj a nevzdávaj to... ideme ďalej :wink: nie si v tom sama :dizzy_face: ja tiež už o cvičení silno uvažujem, chýba mi to :unamused: šetrím sa šetrím a aj tak nič z toho :angry:
15. feb 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika0001, bobi3, dakujem vam za podporu, na foliky idem o 15,00, takze sa vam ozvem podvecer. :wink:
momentalne svoje myslienky stale odputavam "pomocou " bolaveho zubu - vlastne uz len dasna... bodaj ho. Po zakroku ma to nebolelo a po vcerajsom cisteni ma to od rana pobolieva. Tak neviem, ci ist zase k zubarovi alebo co... lebo zahnisane to nevyzera.... :confused:
tak pekny den! :grinning:
15. feb 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi paráda tak hurá do iui.
luuci aach o byla jsem jak na trní a hned jak jsem odvedla dcéru do školky tak koukám a bohužel na špatnou zprávu mrzí mě to ach jo kdy si konečně ty mrchy dají pokoj a už nedorazí vid :unamused:
maticap tak zkus prášek pokud se ti zdá,že to fakt není zahnisané,že by jsi musela k zubařoj,tak si vem jen prášek
15. feb 2010 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj delf :dizzy_face: vy už rovno IVF? na koľkých IUI si bola? asi mi uniklo :unamused:
15. feb 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, díky...jsem celkem v pohodě :wink: ted si dáme malinko oraz..docela mě to docházení do CARu nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes: uvidíme..věřím, že na nás mimís čeká a když ne, tak máme naši princezničku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

delf, jsem zvědavá jak ve čtvrtek dopadnete :wink:

Moni, držím pěsti na IUI :dizzy_face:

Marti, jsem zvědavá na UZ..určitě folíky budou :dizzy_face:

bobi, supeeeeeeeer, že IUI bude :dizzy_face:
15. feb 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - Ket 04.02. aj krvácanie - neg.
Lucia - 01.02. 3IUI - mrcha dorazila - teď měsíc pauza
Bobi - príprava na 3IUI, pravdepodobne 22.2.
Kaciatko - mrcha prisla, stimulacia asi merional
Zakajda...musí posunout mrchu o týden a od 25.2. začne stimulovat Menopurem před 2 IUI, IUI přibližně 6.3.
Monika..13.02. o 22.00 oich pregnyl. 15.02. - 2. IUI
Sysysy - začátek března 1.IUI
Kenya83 - čaká na mrchu, stimulácia clostíkom na 1 IUI
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02. - neg
Delf14 - 18.02. ziadost IVF
Garp776 - 5.2. 1IUI
maticap. - 15.2. sono ohľadne 2IUI
hujer91 - clostilbegyt na 1IUI

Tehulky po iui:
ell - 1.IUI-pozitivne
emers - 2.IUI pozitivní
alienka22 - 3.IUI-pozitivne
alimak - 1.IUI-pozitivne
lucinda3 - 3.IUI-pozitivne
lumcag - 3.IUI-pozitivne
15. feb 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luuci, tú pauzu ti schvaľujem, mne to naposledy mdzi 1.IUI a 2.IUI dosť pomohlo :dizzy_face: teraz sme síce šli rovno do tretieho, no verím tomu, že ak toto nevyjde, tak tá pauza bude :confounded: ja už občas tiež nevládzem :confounded:

a vy potom čo? ďalšie IUI?
15. feb 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, my zatím ani jedno IUI neměli hned za sebou..vždycky jsme měli pauzu..bud byl manžel pryč nebo byly Vánoce :wink: Zkusíme ještě 1 IUI a uvidíme, bude už 4. :unamused: chci se s dr domluvit, co dál :wink: prostě mě to už nebaví... po létě by jsme kdyžtak zkusili IVF :wink:
15. feb 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
maticap. drzim palce, nech tam mas krasne foliky :slight_smile: s tym zubom-dali ti antibiotika? skus si to vyplachovat repikom, pripadne z lekarne florsalmin
monika, ta story bola fakt dobra :wink: ale urcite ste to ani jedna nemysleli zle a ak sa nezvyknete dlho hnevat, tak bude zasa dobre. moc na teba myslim, drzim palce!
luucia, mrzi ma to :pensive:
bobi, takze do tretice nech to vyjde :wink:
ja idem zajtra za dr. dohodnut sa, ze ako dalej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. feb 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi bylo to naše druhé iui doktor sám říkal ,že to zkusíme je dvakrát kvůli spermiu asi tak mu věřím,že by si nevymýšlel,jen tak by mě určo nehnal do ivf právě
15. feb 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no snad luuci nebudeš potřebovat ivf,pak poreferuji co bylo u doktora až tam půjdu jsme zvědavá co mi řekne
15. feb 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucka, to áno, presne viem, ako sa asi cítiš, nás už to tiež takto nebaví, keď vidíme, ako sa nedarí :confounded: no ja zatiaľ o IVF presvedčená nie som, aj keď doki mi v piatok vysvetľoval ako to prebieha... poslal by ma do Iscare... No my sme sa s drahým rozhodli, že ak tretie nevyjde, tak si dáme pauzu a uvidíme...

ahoj kačiatko :wink: mrcha stále nič? mrcha je to :angry:
15. feb 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf, to mi je ľúto, a spermijky sú až také zlé? :unamused:
15. feb 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak aj ja uz mam po...udialo sa to vcera. Trosku som sa bala, ale bolo to uplne v pohode. Kocky chcem sa spytat, dostala som ultrogestan, 2 tabletky denne, len mi lekar nepovedal, kolko ich mam vybrat. Jedine, co povedal, ze ak by som ostala tehu, tak ho budem brat do 12tt, ale teraz neviem, nemam prestavat, kym nepride MS? Alebo teda pokracovat, ak by som nasla //...hm?
15. feb 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Luci..to ma mrzí :frowning2:

Monikaááááááááááááááááááááááá...silno držím palce :grinning: :grinning: :grinning:

Bobi..paráda, tak hurá nato :grinning:

Maticap..nech sú krásne a velké :slight_smile:

Kači..ako , tak už dorazila?
15. feb 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, mrcha dorazila... dr hovoril, ze injekcie su od 5dc, takze pocitam, ze od stredy picham :confused: :sweat_smile:
bublinka, ja som brala 2x2, po dvoch tyzdnoch test z krvi a vysadila som az po negativnom vysledku... ked si chces byt ista, tak volaj :wink:
15. feb 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko dakujem. No v baleni je 30 tbl, to znamena, ze aj tak ich dlhsie ako 15 dni nemozem brat a potom skusim testikovat, asi jedine tak. Alebo dnes zavolam...uvidim.
15. feb 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, ahooj :grinning: akurat som rozmyslala, co je s tebou :slight_smile: hej, hej dorazila... tak snad budeme tentokrat uspesnejsi... este musi zajtra dobre dopadnut kontrola...
15. feb 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, bingoooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak šup sa na to! :wink:
15. feb 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pohyblivost by byla dobrá bobi ale morfologie je k prdu tu má jen 6 a to je hodně nízké,když by mělo být tak 20 a víc,no jo no má takové mutanty v sobě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taky by mohl posílat jen ty dobré :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. feb 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf, tak to ma mrzí, no poviem ti, že my máme spermijky dobré a predsa sa nedarí :cry: preto občas zvažujem, či či fakt je IVF posledná možnosť, keďže u nás nie je v podstate žiadny problém (aspoň o ňom zatiaľ nevieme :unamused: ) že či by sa nám to predsa len nepodarilo len tak, dosť sa toho IVF bojím, hlavne kvôli mojej psychike... :pensive:
15. feb 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, psychika je svina :sweat_smile: su aj pripady, kedy sa par pripravoval na ivf a zrazu sa zadarilo, nikdy nevies... keby si do toho isla, tak o tom musis byt presvedcena :slight_smile:
15. feb 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, veď práve, ja o IVF presvedčená teda nie som ešte ani trochu... manžel má syna z predchádzajúceho vzťahu, mávame ho kedy len chceme, u neho teda tlak necítim žiadny, že by chcel ďalšie dieťa, určite by bol rád, veď aj ja, veď by to bolo naše, ale aspoň viem, že ak by nebolo, tak to nebude pre neho žiadna tragédia... to len ja by som tak veľmi chcela svoje vlastné... :pensive:
15. feb 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, ja myslim, ze ak clovek o tychto veciach nie je presvedceny, tak by do toho nemal ist... otazka je, ako dlho si ochotna cakat a ci si napriklad nepovies neskor, ze si to mala skusit... to by tiez nebolo dobre...
15. feb 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaci, super, že mrcha dorazila :dizzy_face:

Psychika je fakt horzná..mám kolem sebe hodně případů, že ani IVF nevyšlo, až ldyž si zažádali o adopci, taks e povedlo přirpzeně :wink: ale psychice se moc poručit nedá..teda já aspoň nevím, jak na to :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My IVF určitě zkusit chceme, ale nejsem z toho nadšená..hormony jsou svinstvo..ale když to jinak nepůjde :frowning2: chceme pro mimi udělat maximum
15. feb 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kAčI..TAK TO JE SUPER...teším sa tsebou..ja veľa práce tak netsíham..zajtra idem na krv, tak už to bude konenče za mňou :wink:
15. feb 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, dakujem, aj ja som sa moc tesila :grinning:
cisielko, dakujem! dufam, ze to zajtra dobre dopadne a budem moct nabehnut na stimulaciu... netusia, ze preco reagujes tak ako reagujes?
15. feb 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kači..neboj, všetkobude odbré...netušia..ale zajtra budem múdrejšia, opýtam sa ich či stým mienia aj niečo robiť a hladať príčinu :unamused:
15. feb 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak píše luuci pro mimi vše taky jsem echtěla ivf bála a bojím se toho jak čert kříže,ale ještě chceme mimi a hold to půjde trnitější cestou né tou snadnou.A psychika :grinning: no to je věc té se poručit hold nedá a je to škoda.Takže holky musíme bojovat tady musí být každá těhule to je rozkááááááááááz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. feb 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, budem na teba velmi mysliet.
15. feb 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok