• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ahoj holky,

luucia, je mi to moc líto,byla jsem si jistá, že je to u tebe tutovka. Zvládáš to přímo skvěle! asi máš i dost velkou oporu u svého muže..takže za měsíc další a poslední kolo!
kaciatko, takže mrška se už umoudřila, vlatně ani nepřišla nijak moc mimo termín, viď.. takže stimulka, iui a //..

..no já jsem 10DPO, normálně mám LF 12, takže ještě dva dny a pak vysadím progesteron. Jak píšete, tak oddaluje mršku, takže to trápení nebudu zbytečně prodlužovat. Už nějakou dobu mne píchá jakoby slepák,..takže doufám, že nebudu muset na další laparo!
15. feb 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, jste tady všechny strašně zlatý :dizzy_face: moc mi to pomáhá :dizzy_face:

Já si ted spravila náladu..malé přišlo oblečení na jaro léto, tak jsem se kochala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Všechno si chce zkoušet a lítá před zrcadlo :grinning:
15. feb 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garp ahoj :slight_smile: nestras slepakom :wink:
luucia, bude zasa dobre :slight_smile:
15. feb 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika,takže je to za nami. musim povedať, že tentokrát ma to dosť bolelo a ešte stále bolí. Minule to bolo v pohode a aj preto sme ešte s manželíkom pobehali po obchodoch ... tentokrát som rovno ľahla do postele, dávam na rady,ktoré som sa tu dočítala. moni musí sa opýtať, u dr som nemala odvahu babenka v červenobielom si bola ty ?
Bublinka super, máme to za sebou všetky tri.Ty si včera mala veru špeciálny "romantický" Valentín :wink:
Luucia mrzí ma, že to nevyšlo :frowning2: (prvé IUI som absolvovala s tebou, neviem presne, či deň skôr alebo neskôr)
Veľa šťastia do ďalšieho kola a aj všetkým ostatným.
15. feb 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky!
Zdravím vás po víkendu!
Jdu si dočíst :wink:
Luuci mrzí mě to, moc jsem Ti fandila...Bude líp, uvidíš! :slight_smile:
Moni na dnešek držím palečky!!
Bobi to je dobře že jdete ještě do dalšího IUI, posledního finálního :dizzy_face:
Kaciatko super mrcha, jen tak dál, to bude poslední na hoooodně dlouho - ehm přesně 9měs. :wink:
Ostatní ahojky!
Já jsem celá natřesená na zítřejší utz, věřím že uvidíme bublinku :dizzy_face: :dizzy_face: Je mi fajn, v noci začínám lítat na wcčko skoro každé 2 hoďky :grinning: a jsem nějak rozpapaná :sweat_smile:
15. feb 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky este raz...nebrali ste ziadna ultrogestan po IUI? Ja sa neviem dovolat k lekarovi a neviem, kolko ho mam brat...uz som sem rano pisala, len prisla mi iba 1 odpoved. Dakujem!
15. feb 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bublnka ja ho mám tiež dva krát denne po dve tabletky a mám ho užívať až do krvných testov,nepresta, na to ma viac krát upozornili.
15. feb 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bublinka, kolky den ho beries?
15. feb 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda, ahoj :wink: áno, rozhodli sem sa pre tretie IUI, do tretice všetko dobré :dizzy_face:

bubli, ja s utrogestanom skúsenosť nemám, ja som brala len duphaston. Ten som mala na 10 dní od 16Dc 2x1... no a keď som ho dobrala, mrcha o dva dni dorazila :angry:
15. feb 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kačiatko..tak zajtra budee mysleiť jedna na druhú :grinning:

Lucia..nato sme tu...treba sa tešiť aj z toho mála čo máme :wink:
15. feb 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, jasne, ze na seba myslime :wink:
makinka, chodis do iscare?
15. feb 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bublinka,
utros som brala aj ja. Rano 1 tlb. peroralne a vecer 1 tbl. vaginalne. Daj pozor, pri peroralno uziti mozes by ospala a tocit sa Ti hlava - pozri si letak. Dlzka uzivania - treba dufat, ze az do 12 tt, :grinning: . Mne povedal Dr., ze utrogestan budem uzivat bud do prichodu menzesu (kt. dorazil bez ohladu na utros) alebo do 15. DC (vratane), kedy pridem na krv a ostatny utros mi dopise. Takze utros Ti vydrzi do toho 15.dna a potom na krvicku! Takze pekne papaj/vkladaj a nestrachuj sa. :wink: A tehotni! :grinning: (ja viem, ze to je riadna skomolenina, ale co uz? :slight_smile: )
15. feb 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte cisielko, kaciatko
aj ja Vam drzim palce, i ked som tu dlho nebola, co Vas zajtra caka?
mrcha mi po stimulacii dosla ukazkovo 27 dc, no citim sa ako balon.... asi mam tie vajecniky este riadne zvascene....
15. feb 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
P.S. uz iba dve hod. do folikulymetrie.... :wink:
15. feb 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maticap. nepocitaj to tak :wink:
ale drzim palciska nech je vysledok aky ocakavas
15. feb 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj marrad, cisielko ide zajtra do car na krv a ide sa popytat, co a ako, preco sa to stalo... mne dorazila mrcha, tak idem zajtra na kontrolu a snad zacnem stimulku :slight_smile:
ty ako? mas termin 18.2., dobre si pamatam?
maticap. drzim palce :wink:
ano kaciatko, k dr. Durechovej
kaciatko no ja prave domrchavam.... :wink:
15. feb 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad, no ja sa straaasne tesim, ze to takto prislo... sa priznam, ze v piatok uz som bola zufala :grinning: :sweat_smile:
makinka, som mysela, ze iscare :wink: oni kazu vysadit az po krvicke...
15. feb 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, čítam tu ako sa bavíte o tom utrogestane, ja som mala duphaston, no brala som ho 10 dní a potom dorazila mrcha... nemal by sa tiež brať bez prestávky až kým sa nespravia krvné testy? nemôže prípadnému tehu uškodiť to vynechanie? myslela som, že utroš a duphík sú v podstate to isté, no ako tu čítam, utrogestan sa väčšinou berie nepretržite až kým sa tehu ne/potvrdí... pričom duphaston len 10 dní a potom sa čaká na mrchu :confounded:
15. feb 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky dakujem moc za info, ja beriem ultros len druhy den, vcera bolo IUI
Matica dakujem specialne tebe a ja ho beriem rovnako ako ty...asi to bude tym rovnakym lekarom :grinning:
A snazim sa tehotniet, len ta psychika je u mna strasnaaaaaaaaaaaaaa, keby ma tak mohli na 2 tyzdne uspat, lebo stale sa sledujem :frowning2:
15. feb 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, no o tom sme sa uz bavili, neviem ako to je... utros a duph su v podstate to iste... v iscare robia najprv test (nie je to liekom, ale centrom) a az potom bud vysadis alebo pokracujes...
bublinka, hlavku hore, bude dobre :slight_smile:
15. feb 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky - bojovníčky :slight_smile:

prišla som vás po dlhej dobe pozrieť ako sa vám darí. Nejdem dočítať všetko do zadu, lebo je toho veľa a tak budem rada, keď mi niečo o sebe ako ste postúpili napísali ešte raz. Často na vás myslím ako sa vám darí.

U nás veštko OK. Už máme za sebou 14 týždňov a práve som v 15tt. Je mi striedavo oblačno, ale stojí to zato. Vydržím všetko čo bude treba :slight_smile: . Mám aj fotky v albíku, tak ak budete mať chuť, kuknite.

Držím vám všetkým palčeky, aby vám to vyšlo a mohli ste sa radovať z úspešných tehu testov.

veľa štastia babenky a prídem vás kuknúť ako ste postúpili :slight_smile:
15. feb 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky ako ste citili podbrusko tie prve dni po IUI?
15. feb 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Alimak!
Zdravím Tě :wink:
Jukla jsem na fotečky, krásný :dizzy_face:
Já jsem postoupila do 3. úspěšného IUI :wink: Mám testík v albu, z krvičky potvrzeno a zítra na utz, věřím, že si pak přidám taky fotečku bublinky do albumu :dizzy_face: :dizzy_face:
A jak bříško, roste? Máš hezké kalhoty, já je snad už taky budu muset vytáhnout, po malým, začíná mě všechno nějak škrtit :sweat_smile: Jinak chodím dost často na wcčko, a trochu "žravá" začala, to je všechno ještě sranda :grinning:
15. feb 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky vyrážím pro prďolu, zítra papa!
15. feb 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marad..ahoj moja..ako ti napísala Kači..tak mi takto pokračujeme..a ty ako, čo nové, čo dalej?

Ali...aká krásna bublinka..už to krásne vidno..ako s a inak cítiš, vidím, že tehu nevolnosti si ťa našli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. feb 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko see IP
15. feb 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
císielko - áno, nie je mi práve najlepšie ale stojí to za to. :slight_smile:

no a vy ako? čo vás čaká babenky? napíšte mi ako ste na tom.....
15. feb 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aaaaahojte :grinning: !
marrad, ja by som to tak nepocitala, iba som sledovala cas, co vsetko este musim dovtedy stihnut... :sunglasses:
bublinka - nemas za co, aj nabuduce! :wink: Pozri si IP.
A vysledok folikulometrie? Nuz, jednoducho fantastickyyyyyyy :slight_smile: :wink: :grinning: :sweat_smile:. Neprehanam. :wink: Mam dva sympaticke folikuly (21 mm a 24 mm) - na kazdom vajecniku jeden ks. :grinning:
Taaakze - vecer idem na pichnutie pregnylu, a druhe IUI nas caka v stredu rano :slight_smile: 17.2.
Jedna otazocka, babulky: citim, ze ovulacia by prirodzenou cestou prisla asi uz dnes/zajtra. Myslite, ze to ten pregnyl podrzi do stredy? Ja viem, ze by mal, len chcem vediet, ake mate skusenosti ?? :wink:
15. feb 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok