• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
17. okt 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ježiši holky dost s tím utroušem,všichni říkáte,že oddaluje MS,ale NENÍ TO PRAVDA.
proč by asi doktoři lhali? VOLALA JSEM SVÝ GYNEKOLOŽCE,říkala jsem jí,že jsem po iui a beru utrouš,jestli když bude test negativní,jestli to mám vysadit,aby přišla MS,řekla mi,že ne,že MS příjde i přes utrouš,pokud nedošlo k otěhotnění,volala jsem pak ještě na kliniku,kde jsem se znova ptala,že jsem po iui,jestli mám vysadit........atd a dr.mi řekl,co všichni máme s tím utrogestanem,že všichni to vysazujou,aby to dostali,že prý je to blbost,ms příjde,k když utrogestan bereš,není to žádný oddalovač,mám ho brát,dokud nepříjde ms i v případě negativního testu,někdy se to projevuje prostě v moči dýl,takže nevysazovat,je to hormon,který zároveň pomáhá udržení těhu a když těhu nejste,tak to pomáhá dát do těla jiný hormon,který pomáhá těhu.l
TAKŽE SHRNUTÍ: V PŘÍPADĚ,NEDOJDE-LI K OTĚHOTNĚNÍ,MS PŘÍJDE I KDYŽ BERETE UTROGESTAN :wink:
18. okt 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
A VŠEM,KTERÉ MAJÍ TESTOVAT NEBO TESTUJÍ BRZY,K NIM PATŘÍM I JÁÁÁÁ :grinning:
DR.ŘÍKAL,ŽE PO IUI DOPORUČUJÍ TESTOVAT AŽ 18.DEN PO OVULACI :wink:
TAKŽE KDO ŘÍKÁ,ŽE 14.DPO JE TEST NEGATIVNÍ,TAK ŽE UŽ TĚHU URČITĚ NEJSI,TAK TO JE BLBOOOOOOOOOOST,JE JEŠTĚ ČAS :wink:
18. okt 2008 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky tehulky a snazilky :slight_smile:
Ja cetla take,ze leky mohou ms oddalit,ale ne donekonecna....takze co psala I26 bude nejspis pravda.Zkusenosti s tim zatim nemam jen co jsem cetla.
18. okt 2008 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý den, pane doktore. Jsem desátý den po KET - prodloužená kultivace. Těhotenský test z ranní moče mi vyšel negativní. Cítím občas mírné pobolívání v podbříšku. Menstruaci očekávám zítra. Je ještě nějaká naděje, nebo to pobolívání značí neúspěch ? Mohou léky - estrofem a utrogestan menstruaci oddálit ? Děkuji Vám za odpověď. Jana
Odpověď:
Dobrý den, rozhodující je test, neboť kominovaná terapie oddaluje menses, ale ne do nekonečna. S pozdravem MUDr. Jiří Doležal
18. okt 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna: estrofem menstruaci oddaluje,to ANO,ale ne samotný utrogestan,kombinace utrogestan a estrofem MS oddálí,ALE samotné užívání jenom UTROGESTANU NE
18. okt 2008 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Utrogestanem oddálit menstruaci nelze.

Pokud nedošlo k otěhotnění, menstruace bude a v tom případě můžete Utrogestan vysadit. V opačném případě s Utrogestanem pokračujte do 8. týdne gravidity.

S pozdravem

Doc.MUDr.T.Mardešić CSc., vedoucí lékař Sanatoria Pronatal (www.pronatal.cz)
18. okt 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A tady dukaz toho, co doktor to nazor.... :grinning:

Utrogesan menstruaci nezpůsobuje, naopak ji oddaluje (poněkud).

MUDr. Karel Řežábek, CSc.
Gynekolog
Přední český odborník zabývající se diagnostikou a léčbou neplodnosti, vč.IVF.
18. okt 2008 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
proste to na kazdeho pusobi jinak no..... :slight_smile:
18. okt 2008 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
t26
ja s tebou úplne súhlasím, ak testuješ domácimi testami, ktoré kúpiš v lekárni. V centre, kde chodím ja ale na 14 deň berú krv, kde tehotenstvo potvrdia, alebo nepotvrdia. Ak by si neboli istí, či som alebo nie som tehu, tak to potom po niekoľkých dňoch opakujú. Utroš kážu vysadiť, len k oni podľa krvi zistia, že tehu nie som, inak pokračovať.

suzanna máš ip
18. okt 2008 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babizne! :sunglasses:
sivik, aduska, hlavy hore, aj ked to teraz nevyslo, to neznamena, ze vas o mesiac nebude môct cakat pozitivny vysledok, mozno ho budeme mat spolu :wink:

suzi, tesim sa, ze budeme IUI-ovat spolu, to nas bude dufam kopa tehuliek... :dizzy_face:

ja som bola dnes zas na sledovani HP, vraj mam dobre hodnoty a videli sme krasny velky folikul aj s vajickom vnutri, vraj mam dostat zajtra ovulku, tak sa dnes pokusime o nemozne prirodzene :dizzy_face:

zatial sa majte
18. okt 2008 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, mozem sa k vam pridat? :wink: aj nas caka tento mesiac prvy krat IUI :slight_smile:
18. okt 2008 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosienka tak sa pekne posnažte a snažilkujte o stošesť :grinning: :grinning: :grinning:
18. okt 2008 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak Vám to nevadí, tak sa Vám trošku vyžalujem.
Včera ma chytila depka o jednej v noci som bučala v posteli ako malé decko. Moj drahý sa zobudil a keď ma objal, chytil ma doslova záchvat revu. Moj drahý mi natrel ruky eukalyptovym olejom, pridržal mi ich pri nose, aby som mohla dýchať.
No a dnes sme boli v meste a otrepali sme kopu prachov a pokúpila som toľko harabúrd :grinning: :grinning: :grinning: Milujem keď si môžem depky liačiť nákupmi. A zajtra sa vyberieme do Blavy do Ikei - už sa teším.
18. okt 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi -- jeeej, chudiatko moje, to poznam, to je hrozny smutok po nepodareni sa :frowning2: , ale kludne sa vyplac, ked to potrebujes, aj ja som velmi plakala po IVF...hlavne, ze mas este sancu a manzela pri sebe, co ta obijme...a samozrejme nakupy su sice mala naplast, ale kratkodobo urobia radost :dizzy_face:
18. okt 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, vše si přečtu a budu se vám věnovat :slight_smile:
18. okt 2008 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduska - chuďátko, tak jsi plakala, ale určitě už je to lepší. Mluvíš mi z duše, my byli v IKei a koupili taky pár pitominek, trochu to pomáhá :slight_smile:)))
ahoj rosienka a awe :slight_smile:
18. okt 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosienka my se take dneska snazilkovali :sweat_smile: kdyz to holt nevyjde tak pristi mesic zacneme iui a na to uz s etake tesim ....konecne se zacne skoro po dvou letech neco dit :slight_smile:

aduska mas ip a nakupy jsou super vec a jak rika rosienka klidne se vyplac aspon se na chvilku ulevi.
18. okt 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim pani-haf a awe :slight_smile:
18. okt 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna - držím paleček, třeba to vyjde :slight_smile:
18. okt 2008 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dilky pani-haf kdyby to vyslo i tobe tak by jsme tehulkovaly spolu :grinning: no my se budeme snazit jeste vecer...kdyz uz tak uz :grinning:
18. okt 2008 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děkuji, ale nám to už s principu nevyjde, prootže když na to tak usilovně myslím, tak to tělo je podvědomě v křeči a pak je jasné, že z toho nic není :frowning2:((
18. okt 2008 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaale nedelej predcasne zavery treba se podari.Musis myslet pozitivne :wink: a jeste je brzo na zavery! :wink:
18. okt 2008 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobře :slight_smile:
co jsi dnes vařila? hledám inspiraci :slight_smile:
18. okt 2008 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja jeste nic nevarila u nas se ji az kolem 17.hod.teple jidlo.My proste neobedvame tady to neni zvykem,ale mam pripravene nalozene kureci platky s bramborem a zeleninou.
Uz mam ale hlad jak to pisu :grinning:
18. okt 2008 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja zase shanim nejaky dobry recept na dobrou buchtu nemas naky?Ze bys mi ho mohla napsat do ip :grinning: aby jsme neporusovali pravidla diskuse...
18. okt 2008 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jakou buchtu by sis představovala? moučník, bábovku, kynuté...
18. okt 2008 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neco treba s jablky,ale ne strudl....ten jsme pekla v pondeli...ja pecu parkrat do tydne a uz vazne nemam zadny recept parkrat jsme zkousela neco z internetua,le vzdy to nebylo dobre....
18. okt 2008 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mrknu se do svých receptů, moment
18. okt 2008 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co tak mřížkový koláč s jablky?
18. okt 2008 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok