• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
maticap.
drzim paste....
cim sis timulovala?
15. feb 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste kto?? :sunglasses:
15. feb 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad, prepac, neaktualizovalo mi stranku. Stimulovala som clostilom - 3.-7.den , 2 x denne 1/2 tbl. :confused:
15. feb 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky..

bobi - mici keby som mohla odma oddychovať a mať hore bola by som rada. no my sme museli do prievizde po auto lebo nám volali že už je. s tade sme šli do trnavy a potom domov a už od TT my taak trebalo cikať že to až pekné nebolo a nechytili nás policajti. mmm sa kvoli mne ponahlal domko a ako to dopadlo. ale zabralo na nich to ze som tehu a ze sa pocikam :sweat_smile: tak z 300 € boli len 100€ . aspon ze tak...
Naozaj že smola. dúfam, že to už stačilo a že dnes to dopadne dobre všetko. večer to máme poistiť sexikom a hned potom dávam utroš dole... 2x 2.

Babulky dakujem vam že ste na mna mysleli..
aj ja som na vas myslela a veľmi ma hnevalo, že vám nemozem nič napisat lebo som nemala kde...

Taak veľmi ma bolí celý spodok (podbruško) a ani kašlať nemôžem a ako naschvál sa mi stále treba.. :frowning2:
A hlava ma bolíí..
idem oddychovať len som vám chcela dať info a pozdraviť vas..

Kaci - to je ten problem, že my sa nezvykneme hádať. toto bolo len druhý krát a mna to mrzi lebo ja som tá najhoršia i napriek tomu, že som nič neurobila. ale tak čo už...

maticap - super. teškám sa s tebou... veľmoo držím palce!!

Luci - nevadí ide sa ďalej. nič iné nám neostáva :wink: My to spolu všetky dobojujeme... :sunglasses:

Bubli - ja mám brať 2x2 a povedala my že až do testu. ked sa to potvrdí tak až do 12 tt. nemám v žiadnom prípade vysadiť skôr. keby som začala krvácať mám okamžite volať a dala mi asi 5 císiel :grinning:

Kaci a veľmi držím palčeky !!!!!!!
15. feb 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makinka1 - aaaano to som bola asi jaaa.... čo si sa neozvala??? ty si bola ktorá??? juj teraz mi to bude vrtať v hlave...
15. feb 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo, ja som mala tú výhodu, že máš fotečku. No ja som bola tá čo sedela za sklenenou stenou na gauči, bolo tam mooooc pohodlnejšie.
Doparoma máš ty ale smolu posledné dni.
15. feb 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika - dakujem. O chvilu startuje na ten pregnyl. Tak pekny vecer vam prajem a nanejskor v stredu po 2. IUI sa vam ozvem. :wink:
15. feb 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to vedela že to si bola ty. ty si mala ist už predomnou.. ale nevedeli ta najst tak si sla az po mne :slight_smile:
Ked si mi teraz napisala tak som vedela ze si to tyx. ešte v aute sme sa o vas potom bavili že ste mali byt skor hotoví ako my... :sunglasses:

maticap - super.. teškám sa :slight_smile:

babulky opustam vas. idem si lahnut na gauč a nič nerobiť dnes varí moja kamoška tak je mi fajne... :wink:
15. feb 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makinka1

to znamená, že ideš 1.3. na krv, že? na koľku???
ja idem na 8.00
vidíme sa :wink:
15. feb 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky :slight_smile:
Luucia to ma mrzí, že mrcha dorazila :angry: držím palce do ďalšieho kola :wink:

Bobi tak to je super, že doki povolil 3 kolo - pôjdeme do toho spolu :wink:

Monika zlatko držím palčeky, teraz len oddychuj a nohy hore :wink:

Maticap držím palčeky :wink: :wink: :wink:
15. feb 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky pár dní tu nebudem, zajtra odlietam z drahým na pár dní do Frankfurtu.

Tak sa mi tu držkajte, budem na Vás všetky myslieť :wink: :wink: :wink:

Cmučky :slight_smile: Cmučky :slight_smile:
15. feb 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati..super, tak pfuj pfuj :grinning:

Kenya..tak si to užite :slight_smile:

Moni..pfuj pfuj a smola je zažehnaná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:
Matica je to super :slight_smile: tiez mas IP
Monika...dufam, ze nam to vyjde...kedy chces testovat? A babenky ako mam pocitovat teraz podbrusko? Ja mam v nom stale taky nejaky divny tlak...ako keby creva, ale to pochybujem.
16. feb 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko :wink:

moni, tak to ste mali vzrúšo ako v akčnom filme, som rada, že to nakoniec dobre dopadlo a dúfajme, že aj dopadne... o 14 dní :wink: moc držím palčeky

kenya, jasné, že pôjdeme do toho spolu... a kedy to teba čaká?

maticap, čo sa týka prirodzenej ovulky, tak tú mávam len keď neberiem žiadne lieky, a tiež ju mávam skôr... po clostile a následne pichnutí pregnylu prichádza na nejaký 13. 14. deň, ináč už aj 11DC

bubli, ja som aj po prvom aj po druhom IUI mala také tlaky v podbrušku, predsa je to len zákrok, držkaj sa!!! kedy testuješ?

cisielko, ahoj :dizzy_face:
16. feb 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli ja mám divný pocit v podbrušku doteraz a to som bola na IUi 5.2.
a tiež pichanie v tom vaječníku čo mi dorástli folíky
ničoho sa neboj, treba len čakať ;)
16. feb 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

Kenya - cmuk aj tebe :wink:

ciesielko dakujem zlatinko :dizzy_face:

bubli - ja nebudem testovať. počkám na krv. 1.3. ideme tak si počkám. testnem jedine ak budem presvedčená, (ako pri prvom tehu) že som tehu :wink: A čo sa týka toho brucha, ja mám také tlaky, že až. ale to ja mám už skôr... už asi týždeň.. juj...
Teraz sa cítim akoby ma prešiel parný valec. mmm mi ráno hovoril, nech si ešte pospím, tak som to potiahla o 2 hoďky dlhšie ako on. Ale aj tak ma hlava bolí ako koňa... juj... ale keby som mala byť tehu a toto znášať celé tehotenstvo tak budeeemmm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

silver to pichanie mám aj ja stále. a občas také kŕče tam že sa ani pohnúť neviem... ale vydržím všetko..len nech nám to vyjde, že? :wink:
16. feb 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,
tak jsem dnes 11DPO, zítra bych měla dostat mršku, ranní test neg. :confounded: Jen jsem se chtěla zeptat, zdali je něktré z vás šoufl po tom progesteronu..
16. feb 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika no jasné že všetko vydržíme, ja sa tým ukludnujem že hádam sa tam niečo deje :grinning:

garp aj ja som dnes 11DPO a mrchu čakám v štvrtok, nerozumiem čo je šoufl? :wink:
16. feb 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šoufl-špatně od žaludku
16. feb 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočky,

tak kdo je na řadě s testováním??? Všem držím pěsti, ať už je tady zase další těhulka, nejlíp kdyby tady byly samý těhulky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. feb 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
tak ja mam vybratych 10injekcii z lekarne a zajtra rano sa to idem naucit :confused: :sweat_smile:, v pondelok sono :dizzy_face:
cisielko, myslim na teba :slight_smile:
moni, tak dufam, ze vsetko zle je za vami a teraz sa uz len pekne opatruj.
bublinka, ja som mala take tlaky az do mrchy...

cisielko - Ket 04.02. aj krvácanie - neg.
Lucia - 01.02. 3IUI - testík 17.02.
Bobi - príprava na 3IUI, pravdepodobne 22.2.
Kaciatko - stimulacia merional od 17.2.
Zakajda...musí posunout mrchu o týden a od 25.2. začne stimulovat Menopurem před 2 IUI, IUI přibližně 6.3.
Monika..15.02. - 2. IUI - utrogestan
Sysysy - začátek března 1.IUI
Kenya83 - čaká na mrchu, stimulácia clostíkom na 1 IUI
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02. - neg
Delf14 - 18.02. ziadost IVF
Garp776 - 5.2. 1IUI
maticap. - 15.2. sono ohľadne 2IUI
hujer91 - clostilbegyt na 1IUI

Tehulky po iui:
ell - 1.IUI-pozitivne
emers - 2.IUI pozitivní
alienka22 - 3.IUI-pozitivne
alimak - 1.IUI-pozitivne
lucinda3 - 3.IUI-pozitivne
lumcag - 3.IUI-pozitivne
16. feb 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monička takže už máš "po"? :dizzy_face: :dizzy_face: Budem na teba myslieť a stále sem nakukovať :wink: :dizzy_face: držím všetky palce, ktoré mám :dizzy_face:
16. feb 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garp - jááááj no mne býva zle, ma ráno dvakrát natiahlo a stalo sa mi to aj minulý cyklus pred mrchou, dokonca som musela ja z práce ísť domov lebo mi bolo zle....

luucia ahoj, ja a garp čakáme na mrchu :wink: alebo na testovanie :grinning: a obe chceme ísť do časti tehuuuuuu
16. feb 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sliver..a do kdy budeš brát ten progesteron? Já si ho dnes už nevzala, nedělá mi moc dobře..
kaciatko..to je prima, že už se to dalo všechno do pohybu..takže příští týden IUI?
16. feb 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a brala si minulý cyklus ten progesteron, nebo ti obvykle bývá zle před MS?
16. feb 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garp, zatial neviem... dufam, ze na injekcie bude lepsia reakcia ako na clostil

kocky, opravte si udaje v tabulke :wink:
16. feb 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Tak ja som už po...ešte o 14h výsledky a mám to za sebou...verím, že 2IVf bude mať lešpí úspech..doki mi pole odporučenie na laparku a potom sa ozvem a dáme stretko..začnú zistivať príčinu môjho neúspechu..testy na toxo vyšli teraz negatívne ale vraj som prekonala toxo v minulosri, tak som len tak čumela..takže začíname pomenšej pause od znova :wink:

Kači..dakuejm som na teba myslela cestou ked sme išli z Helíku..tak od zajtra picháš a sama?

Mon..takže očkaáš na krvičku..júj tak veľmi ti to želám srdco moje :wink:
16. feb 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garp - mám ho brať do piatku, jo mala som ho aj predtým a tak dva tri dni pred MS mi začalo bývať zle, doteraz som to nikdy nemala

kačiatko aj ja od dalšieho cyklu budem dávať injekcie aby bola lepšia reakcia ako na clostyl
16. feb 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sliver, taky doufám, že vám mrcha nedorazí :dizzy_face: :dizzy_face:

kaci, supeeer..krásně se to u tebe hýbe :dizzy_face: mám radost :dizzy_face:
som zabudla..

Bobi..a ty ako, kedy ideš na sono alebo kedy začínaš s IUI?
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok