• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
cisielko - Ket 04.02. aj krvácanie - neg.
Lucia - 01.02. 3IUI - negativní - měsíc pauza
Bobi - príprava na 3IUI, pravdepodobne 22.2.
Kaciatko - stimulacia merional od 17.2.
Zakajda...musí posunout mrchu o týden a od 25.2. začne stimulovat Menopurem před 2 IUI, IUI přibližně 6.3.
Monika..15.02. - 2. IUI - utrogestan
Sysysy - začátek března 1.IUI
Kenya83 - čaká na mrchu, stimulácia clostíkom na 1 IUI
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02. - neg
Delf14 - 18.02. ziadost IVF
Garp776 - 5.2. 1IUI
maticap. - 15.2. sono ohľadne 2IUI
hujer91 - clostilbegyt na 1IUI

Tehulky po iui:
ell - 1.IUI-pozitivne
emers - 2.IUI pozitivní
alienka22 - 3.IUI-pozitivne
alimak - 1.IUI-pozitivne
lucinda3 - 3.IUI-pozitivne
lumcag - 3.IUI-pozitivne
16. feb 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, tak drzim palce, aby zistili, co sa deje :slight_smile:
zajtra rano by ma to vraj mali naucit a potom sama... cize zajtra asi tam sama a potom uz doma, resp. v praci...
luucia, dakujem, snad to bude lepsie :dizzy_face:
sliver, mozno uz tie injekcie nebudes potrebovat :wink:
16. feb 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaci a cisielko dakujem vám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a strašne držím palčeky !!!!!!!!! moc moc moc....
musíme už aj my mať dobre no nie? :wink:
16. feb 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky luucií, no já mršku očekávám zítra, dnešní ranní test byl negativní a teď mi Silver potvrdila, že to jak je mi zle od žaludku, je od toho progesteronu..dneska jsem si ho už nevzala, ať mě ms zbytečně neblokuje. Příští cyklus zkusím přemluvit dr., abych mi předepsala taky clostík, ať se šance zvýší..
16. feb 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
opravuji tabulku:
cisielko - Ket 04.02. aj krvácanie - neg.
Lucia - 01.02. 3IUI - negativní - měsíc pauza
Bobi - príprava na 3IUI, pravdepodobne 22.2.
Kaciatko - stimulacia merional od 17.2.
Zakajda...musí posunout mrchu o týden a od 25.2. začne stimulovat Menopurem před 2 IUI, IUI přibližně 6.3.
Monika..15.02. - 2. IUI - utrogestan
Sysysy - začátek března 1.IUI
Kenya83 - čaká na mrchu, stimulácia clostíkom na 1 IUI
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02. - neg
Delf14 - 18.02. ziadost IVF
Garp776 - 5.2. 1IUI - 16.02.test neg
maticap. - 15.2. sono ohľadne 2IUI
hujer91 - clostilbegyt na 1IUI

Tehulky po iui:
ell - 1.IUI-pozitivne
emers - 2.IUI pozitivní
alienka22 - 3.IUI-pozitivne
alimak - 1.IUI-pozitivne
lucinda3 - 3.IUI-pozitivne
lumcag - 3.IUI-pozitivne
16. feb 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garp, mozno to este nie je stratene... niekedy to tieto testy zachytia az neskor
16. feb 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..nevim, nevim. Použila jsem ten test s největší citlivostí 10 Rapid Clear. V neděli jsem si byla jistá, že to vyšlo, bylo mě opravdu zle..no a dnes mě testík zklamal :confounded: . Teď si na řadě zase ty! Doufám, že ti to už výjde, injekce to jistí!
16. feb 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Garp...ešte nieje možno nič stratené..musíš bojovať a veriť..počkaj do mršky a potom si napíš do tabulkly neg. :wink:

Mion...ta držíme si spolu :slight_smile:

Kači..tak to budeš mať zaujímavé..ale zvládneš to, neboj nieje to nič strašné..hlavne nech to pomôže :wink:
16. feb 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne kamosky hovorili, ze mali pozitivny test az koncom 5tt... ale mne to potom potvrdili z krvi...
cisielko, dakujem :slight_smile: no musim to zvladnut, nechce sa mi niekoho nahanat cez weekend aby mi to pichol... pohodlna, no co uz, tak musim zatat zuby :sweat_smile: :grinning: ... asi sa ani nebojim pichnut, ale skor stlacit tu striekacku :zipper_mouth:
16. feb 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja iba kratko: 2. IUI bude zajtra 17.2.!!!! Tak drzte palce dalej! Cmuk, idem papat! :grinning:
16. feb 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj na nohach ti držim :wink: :wink:
16. feb 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, ja vam dakujem za odpovede...ja som uz vcera stresovala, ze to isto nevyslo, ze proste tie bolesti podbruska znamenaju, ze isto bolo IUI zbytocne. A takisto som bola strasne placliva...ale matica mi vysvetlila, ze to moze byt ultrogestanom, tak asi aj hej...
Ja by som inak aj testla, IUI bolo v nedelu, buduci piatok je skoro podla vas???
16. feb 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v555, bublinka, dakujem za podporu! :grinning:
16. feb 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bublinka bolesti nic neznamenaju, to budes citit stale, a na test je piatok skoro skus vydrzat este :wink: a skus mysliet pozitivne aj ked viem ze to nie je lahke

maticap drz sa :slight_smile:
16. feb 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoojte babulky....
garp...mne pri utrosi byvalo tazsie a mala som zavraty... :slight_smile: prisahala by som ze som v tom a nic... :slight_smile:
bobi drzkam palceky..na 3IUI...uz sa musi zadarit!!!!!
ja som dne sbola na folikulometrii a mam 3domin.folikuly a v piatok ideme na IUI... :slight_smile:
16. feb 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja idem v piatok na ultrazvuk pred IUI teda idem asi tiež na folikulometriu mam si doniesť aj inj pregnyl. Ja idem prvý krát, možte mi niektorá napísať čo potom nasleduje? dakujem
16. feb 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
maticap.-zajtra moooc drzim palce!
xena, ty si utros jedla alebo vkladala? drzim palce na piatok :dizzy_face:
kocky, myslite rano na mna-idem na prvu injekciu, teda mala by som sa to naucit :confused: :grinning: :sweat_smile:
16. feb 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena úžasnééé, supiš držím prsty v piatok aby to vyšlo, tri folíky, supeeeer, fakt si ma potešila ;)

renka, ak budeš mať folíky tak akurát tak ti pichnu pregnyl a následne 36 hod potom sa robí IUI, čiže príde ráno drahý dá spermie a dve hodky nato vložia spermie do teba ;)
16. feb 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha dakujem sliver. Ty si mala tiež nedávno prvé IUI. aký je ten vklad?
16. feb 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ránko..

xena - supeerrr.. držím palce...!!!

Kaci - aj tebe mici pri injekcii :slight_smile:

renka - ked ti dr robí výter vieš ako to chodí, že? no a tak isto ti urobia IUI... pomocou klieští a ani to necítiš.. :slight_smile: teda aspon podľa seba súdim :slight_smile: a držím palce!!

Baby ja som teraz ráno upratovala postel a zrazu taký kŕč v podbrušku.. som si musela na chvíľu sadnúť... juj... bojím sa. musím dávať pozor...
včera som mala strašnú bolesť hlavy ale dnes nebolí... konečne! a dúfam, že ani nezačne :slight_smile:
17. feb 2010 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ránko :slight_smile:

kaci, držíme palčeky, aj tebe maticap... :dizzy_face:

xeni, blahoželám, mne asi dajú IUI na pondelok... takže testuješ prvá? :wink:

moni, dávaj si na seba pozor, pekne pomaličky :wink:

ja idem dnes na folíky, som zvedavá ako narástli :confused:
17. feb 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
tak dnes som este frajerka-pichla mi to sestricka, zajtra mam prist a picham sama :sweat_smile: :grinning:
bobi, drzim palce!
moni, neboj sa :wink: bude dobre :slight_smile:
17. feb 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, to máš dobre, to ťa sestrička učí pichať? nechceš mi prísť v sobotu pichnúť pregnyl? :grinning:
17. feb 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, ano... aj dr povedal, ze mozem sama, ale musia ma to sestricky naucit... a v sobotu, nie dakujem, niekoho ineho by som asi nedokazala (aj ked nikdy nevies, povodne som myslela, ze ani seba nedokazem)
17. feb 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja asi pôjdem nakoniec na pohotovsť, lebo vyzerá to tak, že pregnyl by som mala dostať v sobotu :angry:
17. feb 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u mna to tiez vyzeralo, ze si to budem musiet davat pichat... ale cez weekend by to bolo pre mna zlozite...
17. feb 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, Moni aj ja som mala vcera taky krc v podbrusku, resp. akoby v jednom vajecniku. Tiez to bolo pri pohybe, asii je to normalne. Ja podbrusko stale citim...
17. feb 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli no ešte sa všelijaké pocity asi objavia :grinning:

baby ja mám keď normálne zjem niečo mliečne tak mám hnačky jak sviňa.. keď som bola tehu mohla som zjesť čo som chcela a nič.. teraz od pondelka môžem zjesť tiež čo chcem a nič.. tak buď mi tie hormony v tele robia niečo, alebo budem tehu :grinning: :grinning: :grinning: Samozrejme beriem tú druhú možnosť... :sunglasses: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kaci - ty si šikulka :wink: ty to zvládneš.. :grinning:
17. feb 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Kači..takže prvá za tebou a zajtra sama..neboj, úrvá bude rošku trvať ale potom to už pôjde ako po masle :wink:

Maticap. držím palce :wink:

Bobi..takže tzajtra ideš na folíky, júj pfuj nech sú krásne a veľké :slight_smile:

Mon..všetko s mierou..čo má stať stane sa, neboj zázraky sú :slight_smile:
17. feb 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko ja verím. stále verím... :slight_smile:

len aby som si potom nenahovárala, že som tehu a nebudem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale nie srandujem... :sunglasses: :wink:
17. feb 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok