• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
ahoj holky,
kaciatko, to určitě zvládneš sama, kam máš si máš injekce píchat? Jinak já jsem na bodě mrazu s mou náladou, další ranní test negativní, bříško bolí na mršku..a ráno klesla i BT, ach jo. Odpoledne se objednám do caru, abych se mohla domluvit na stimulku...:frowning2:
17. feb 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, tak moje 3.IUI asi tento cyklus nebude :confounded: folíky sú krásne a aj pekne veľké, no vyzerá, že k ovu dôjde už cez víkend a to môj doki je akurát na nejakom sympóziu či čo :angry: takže máme skúšať samy a v pondelok ráno prísť... ak by ešte neboli prasknuté, tak mi to spraví...
no ak by to tento mesiac nevyšlo, tak budúci mesiac určite :wink:
17. feb 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak ja som bola vcera na krvicke a utz., po obede som volala na vysledky a ze v piatok znova na krv a utz. ze tam nic nebolo, moc som tomu nerozumela ale asi stimulacia nezabrala, takze nic noveho okolo mojho 1 IUI.
Len pocas vysetrenia sa ma dr. pytala ci som mala nieco robene z vajecnikmi (operaciu), ja ze nie a ci nieco neni v poriadku , ze vraj vsetko ok a ked volam na vysledky tak toto, tak tam asi vsetko nebolo v poriadku ked mam prist zas, ved babenky tu pisali, ze chodia len raz a potom im oznamia den IUI, tak som z toho trocha sklamana a dufam, ze je vsetko v poriadku ze si len nieco nahovaram
17. feb 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika a pred tehu si tiez mala hnacky po mliecnych vyrobkoch? klasicke mlieko mozes?
garp, no vraj to zvyknu pichat do zadku, ale to si sama nezvladnem... vedela som, ze kamoska isla do bruska, tak som sa pytala a mozem do bruska. je mi luto, ze to nevyslo :pensive:
cisielko, ty ako? uz vies nieco?
bobi, tak to je smola... drzim palce :slight_smile:
17. feb 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
,..bobi a jiný lékař by ti IUI neudělal? Chodíš někam do caru? Kaciatko: všechno je otázkou, jak si to v hlavě srovnáme, pokud si sama sobě řekneš, že to zvládneš, tak to zvládneš. Nic není tak hrozné, jak se zdá. Jsi silná ženská, tak by mě dost překvapilo, že zrovna píchnutí injekce do zadečku by zrovna pro tebe mohl být nějaký problém.
hujer91.. počkej před soudy do pátku, kolikátý den si byla na UTZ? Možná, že ti ovulaci ty stimulace jen protáhnou...
17. feb 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garp, no jasne, ze zvladnem... teda do zadku nie, tam si nevidim, ale dali mi to do bruska a v pohode... ale idem este rano, aby som si tu prvu pichla pri sestricke :slight_smile:
17. feb 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko81..liší se to nějak od pregnylu, ten styl píchání? Už se těším, až budeš hlásit velikost folíků..
17. feb 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vsetky! :grinning:
Tak poslusne hlasim: 2.IUI mam za sebou! A vobec to tentokrat nebolelo :grinning: :grinning: :grinning: Co som rada, lebo v porovnani s 1.IUI som ledva domov dosla a lahla som a nejake dalsie pokusy boli skratka nerealne. Ale dnes su celkom realne :wink: Uz len treba vyckat kym pride mm z prace... :rolling_eyes:
moni, takze opat mame podobny den 2.IUI :slight_smile: . Tentoraz nam to urcite vyjde a nielen nam - vsetkym! :slight_smile:
A este sa musim pochvalit, ze sa citim tak dobre, ze som uz stihla povysavat, troska upratat a vycistit nase morča :slight_smile: . Tak zatial pa!
17. feb 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garp, neviem ako sa picha pregnyl... ale v tych flastickach to vyzera rovnako... pichali mi to pod kozu (moze sa aj do svalu), myslim, ze pregnyl ide do svalu
maticap-drzim palce :slight_smile:
17. feb 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko81, dakujem :grinning:
17. feb 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi možno to tak má byť.. možno to IUI nebude treba budúci mesiac... :wink:

Kaci - hej pred tehu som tiež mala hnačky.. máme to so sestrou podedené od maminy.. ale ako som ostala tehu tak nič.. a dnes ráno som vypila actimel na lačno a nič. inokedy by som už plakala... a mlieko samo o sebe možem vypiť koľko chcem. problemy mi robia jogurty, pugding a ako si urobím teple kakao tak tiež plačem. teraz nič.. uvidím čo bude keď spapám pribináka..

maticap - tak super. som rada.. a ja tiež verím...

len sa troška začínam báť , lebo mám dnes akýsi upratovací deň a to mávam len pred ms.. :angry:
ale aj tak sa ukludnim vždy, že je to normálne :grinning: a teším sa na mimi... :grinning:
17. feb 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, tak drzim palce, aby to bolo dobre znamenie :slight_smile:
17. feb 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaci - dakujem... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
len mi to príde skoro.. čo ty na to? aj kyselinu mám dnes strašnú (tá bola mojím prvým príznakom vtedy), ale mávam ju častejšie tak to nič. lenže som dens nejedla nič čo by mi ju mohlo vyvolať.. ale nemyslím na to.. som povedala mmm, že mám kyselinu a inak nič.. kašlem na to.. nech je čo chce. pokiaľ mi dr. nepovie, že je to tam nebudem sa vzrušovať zbytočne.. :wink:
17. feb 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, ja by som sa nad tym nezamyslala... mozu to robit lieky... aj ked by to bolo zvlastne lebo bud mlieko neznasas alebo znasas...
17. feb 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, progesteron (cize utrogestan, alebo co beriete), moze spomalit travenie a sposobovat az zapchu. A ked si zoberiete, ze ho do seba davame v tbl. forma a mozno jeho tvorbu podporuje aj nejake to embryjko, tak to je to este vacsia davka :grinning:
17. feb 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maticap - ved to piíšem, že to môže byť aj z toho... kašlem na to..
bude čo má byť... :wink:
17. feb 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika drzim palce :slight_smile: mna tiez prehnalo po iui a mala som aj zahu aj zapchu, cele travenie bolo naruby :grinning: Drzte sa vsetky!!!!!
17. feb 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - jeej avoooj...
micka ako sa máš?
Posielam vám veľký cmuk... :wink:
17. feb 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell..ahoj..rastiete?

Mon...žiadne nebueš tehu budeš a batsa..ved ti tu všetučky držme palčoky :slight_smile:

Bobi..no od kelu a to ti nemôže spraviť iný doki? to je na poraenie a le netreba strácať nádej a treba skúšať aj domka :wink:

Kači..do zadočku by som si ani ja nevedla pichnúť ale do bruška to zvládneš..no volali mi včera, že krv je negatívna amám vysdiť lieky,,,tot vsjo, teraz čakám na odporúčanie od dokiho na laparku blé :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Maticap..pfuj pfuj :grinning:

Garp..to ma mrzí :frowning2:
17. feb 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tam kde chodievam, to iný doktor nerobieva... ale možno to tak malo byť, my sme o jednomesačnej pauze aj uvažovali, tak ak by to teraz nevyšlo prirodzene, tak budúci mesiac... Ale určite budeme skúšať aj doma, manžel má spermie super, tak môžme aj každý deň :grinning:

maticap, teraz už len pfuj, pfuj :dizzy_face:

moni, žeby? :sweat_smile: kedy chceš testovať?
17. feb 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko ved ja hovorim ze verim tomu... :wink:

držkám aj ja tebe palčeky mojka.... :wink:
17. feb 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi nebudem testovať. ja si počkám na krv... :wink:
na tú idem už iba o 11 dní.... :sunglasses:
17. feb 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko ahoj :slight_smile: jasne, ze zvladnem, je to kratucka, tenucka ihla... len ma chce hlava boliet, neviem, ci z toho... a netusia preco sa to tak skoncilo? na laparku sa neboj, je to v pohode :slight_smile:
17. feb 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, tak skoro? :grinning: júj, držím päste, aby si dovtedy vydržala :wink:
17. feb 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi - ja vydržím.. iba vtedy urobím test ak si budem istá, že som tehu.. aj prvá krát som tak robila. až potom čo som už vedela, že som tehu som ho urobila a ž potom som volala dr. :slight_smile:
17. feb 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a prvé si mala tiež po IUI?
17. feb 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, ja som si tiez tak hovorila a nakoniec som ho den pred krvou urobila... ale pri druhom sa asi vykaslem na testy... aj sestricka mi vravela, ze su to vyhodene peniaze lebo tak, ci tak musim ist na krv
17. feb 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi - nie. prvé bolo prirodzene...

kaci - hej presne to mi povedala dr na tie testy. kašlem na ot. no ale uvidím čo budem hovoriť o týždeň :grinning:
17. feb 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky...dlouho jsem tu nebyla, tak jsem vás přišla pozdravit:slight_smile: Měla jsem v listopadu IUI..bohužel negativní, tak jsme se hned v lednu vrhli na IVF a vyšlo to:slight_smile: jsem v 5.týdnu a tak vám jen chci říct, ať nehážete flintu do žita, že to chce jenom čas a pokud nevyjde IUI, tak IVF máte ještě v záloze:slight_smile:
17. feb 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pajka, to je super! gratulujem!
17. feb 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok