• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Mon...tak budeš testíkovať lebo budeš tehu...do 01.03. ti to pôjde ako naschvál pomaly ale vydržíš :wink:

Kači..nepovedali mi nič, by som povedala, že sami nevedia čo sa stalo...ale ked som sa pýtala, že či mi budú ked sa znova ohlísim zistivať, že čo sa stalo tak mi bolo povedané, že samozrejme tak som zvedavá...už aby som mala tú laprku za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pajka..skvelé, gratulujem ti :wink:

No ja ked pôjdem do 2IVf už na 90% nebudem testovať..ja si pekne počkám či príde mrcha, lebo u mňa sú aj zbytočné prachy za testy :angry:
17. feb 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni drzim palciska.....
17. feb 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pajka, super, tešíme sa s tebou :dizzy_face:

cisielko, takže laparka? :angry:
17. feb 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, a uz vies kedy ides na laparku? moc drzim palce :slight_smile:
17. feb 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky holky:slight_smile:jen jsem vás chtěla potěšit tím, že to jde i ve "vyšším" věku:slight_smile:))tak se snažte a všem moc držím palce, aby vám to vyšlo:slight_smile:
17. feb 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paji, v akom vyššom veku? mne už tiahne na 33 a tále nič :angry:
17. feb 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pajka gratulujem!

cisielko - uvidíme. ale keby som robila test doma očakávala by som niečo a potom ked bude len / tak budem plakať. takto pôjdem na krv s tým, že nemusí to byť a keď bude tak budem tešííííííť.. :grinning:

marrad - ďakujeeem!!!
17. feb 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky kočky,tak jak se daří něco jsem dočetla,ale už prd vím no já bych měla brát prážky na pamět snad je to čím dál horší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no já už zítra jdu do car pokecat si s doktorem skrz to ivf brrr ješě před týdnem sem počítala kolikrát se vyspím a ejhle už je to tu.
17. feb 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda holky kdepak se nám couráte?je tu nějako mrtvolno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. feb 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf - ja musím poctivo oddychovať... mmm a kamoška mi nič nedovolia robiť :angry:
tak ležkám... a pozerám ZOH :sunglasses:
17. feb 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko :slight_smile: je tu niekto?

delf, držím palčeky, som zvedavá, čo ti povedia...
18. feb 2010 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
delf, drzim palce! tak som to zvladla... ruka sa mi straaasne triasla, ale nebolo to az take hrozne... zajtra uz uplne sama. a tresti mi hlava :confounded:
18. feb 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ránko..

kaciatko - šikulka :slight_smile: a tá hlava... čo ti poviem. mňa dva dni bolela a, včera nič a dnes zasa trochu... ais by sme potrebovali už teplúčko, alebo nám tie hormóny nerobia dobre :slight_smile:
18. feb 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky tak jak pokračujete?
18. feb 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, tiez hovorim, ze to su asi hormony... ale je to dost zle a kedze som cely den za pc... ja mavam dost casto migreny, ale fungovat s tym stale neviem...

cisielko - Ket 04.02. aj krvácanie - neg.
Lucia - 01.02. 3IUI - negativní - měsíc pauza
Bobi - príprava na 3IUI, pravdepodobne 22.2.
Kaciatko - stimulacia merional od 17.2.
Zakajda...musí posunout mrchu o týden a od 25.2. začne stimulovat Menopurem před 2 IUI, IUI přibližně 6.3.
Monika..15.02. - 2. IUI - utrogestan
Sysysy - začátek března 1.IUI
Kenya83 - čaká na mrchu, stimulácia clostíkom na 1 IUI
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02. - neg
Delf14 - 18.02. ziadost IVF
Garp776 - 5.2. 1IUI - 16.02.test neg
maticap. - 15.2. sono ohľadne 2IUI
hujer91 - clostilbegyt na 1IUI

Tehulky po iui:
ell - 1.IUI-pozitivne
emers - 2.IUI pozitivní
alienka22 - 3.IUI-pozitivne
alimak - 1.IUI-pozitivne
lucinda3 - 3.IUI-pozitivne
lumcag - 3.IUI-pozitivne
18. feb 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj devcatka, dlouho jse nebyla, co tady noveho? koukam na xenu, minule jsme tady spolu povidaly, ale co ostatni? kdyz mrknu do tabulky, tak docela ma IUI uspesnost, i kdyz treba az na 3.pokus, ale hlavne, ze se dari!co ostatni? nekdo ve fazi testovani?
18. feb 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, existuje neco jako vypocet, kdy je nejlepsi udelat IUI? kolikaty DC? vsude pisi ze tak 14DC, samozrejme asi zalezi jak to vidi Dr na UTZ del velikosti foliku a asi i na delce cyklu, ne?
18. feb 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak dlouho vydri spermie schopne odplodneni vajicka primo v deloze? 48hodin?
vim, ze je to plno otazek, ale snad se nekdo najde a odpovi mi :sweat_smile: na jare do toho vlitneme a IUI jsem jeste nemela, diky moc
18. feb 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, prosím o radu, v pondělí IUI, pak mírné zakrvácení, včera v pohodě a dneska zase špiním světlou krví, je to v pr...nebo je to normální? mám už jedno dítě po IUI, ale tenkrát jsem takový problémy neměla :frowning2:
18. feb 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj murasek, zavisi to presne tak ako pises od velkosti folikov... mne robili raz IUI na 14DC, druhykrat zasa na 13 + 15DC. Teraz sme začali stimulovať na tretie, keďže dve nevyšli, no ovu mi vychadza na vikend (foliky rastu pekne) - to budem 12 - 13DC, a cez víkend doki nemoze, tak to mame skusat samy a v pondelok mam prist na sono, ako to vyzera... a ak by ovu neprebehla, tak mi to v pondelok spravi... takze je to kazdy cyklus rozne...

a ty ako?
18. feb 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránko

Murasek..ja netuším, ja som v tomto nebola :wink:

Kači..aká bola prvá včielka samopichacia, zvládla si to však?

Mon..ešt bolí hlavička makovička?

Delf..tak držím palce :slight_smile:

Ja čakám na odorúčanie od dokiho z Helíka na laprku apotom sa musím objednať v cnetre tu u nás..tam to vraj robia tak uvidíme,a le bojím jak malé decko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. feb 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, moc dekuju za odpovedi, budu tedy verit Dr, je jasne, ze se to neda naplanovat. :grinning:
no ja ted uz jen verim IUI, mam vycerpane vsechny IVF, mela jsem stimulaci clostikem a Dr me chce uvrtat do nativu, ale zatim to nechavam tak jak to je, tudiz budeme zkouset IUI dokud to nevyjde, jednak je to vyrazne levnejsi a ja ted nativu a ani IVF moc neverim, o mimco se snazime od cervna 2006
18. feb 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - neboj vlka nic, hlavne at se podari :grinning:
jak je to s temi spermiemi, nevite? jak dlouho jsou zivota schopne? :confused:
18. feb 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cisielko, zvladla som, sice roztrasene, ale predsa... akurat som pozerala, ze mam taku mini modrinu... a hlava straaaasne tresti... neboj na laparku, zvladnes :slight_smile: nie je to take zle, ako sa zda....
murasek, kazdy hovori inak, niekto, ze az 3 dni... aj vajicko-niekto, ze 12hod, iny ze az 24
18. feb 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
murasek, tak to uz pekne dlho válčite :angry: a máš už nejaké dítko? my od mája 2008... :frowning2: tiež by som chcela ešte nejaké IUI skúsiť...

a tie spermie, no neviem, v tele ženy môžu vydržať aj 3-5 dní, oplodniť však sú schopné len do nejakých 48 hodím od styku...
18. feb 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pantomima.. drobné krvácení těsně po zákroku je asi v pořádku, třeba jde o malé poškození nějaké cévky, ale 3tí den? Nechceš zkusit zavolat svému dr.?
18. feb 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, jsme bez deti..zatim, musim to videt optimisticky, 3Otka uz davno za mnou :grinning: me rikal doki, ze vajicko je schopne oplodneni jen 6hodin v cyklu, ze je lepsi dat spermie radeji drive nez pozdeji
18. feb 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kači..tak super...vidíš, a teraz si už oficoš pichajda...samostatná jednotka :grinning:
18. feb 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samostatna jednotka - hezke prirovnani :sweat_smile:
holky, kdo mate IUI uspesne za sebou - jake byly vase pocity po? a kdy jste testovaly?
18. feb 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, presne, samostatna jednotka :slight_smile:
ahoj garp :slight_smile:
18. feb 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok