• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
murasek, ja tento rok už 33 :angry:
hej, vraj je lepsie dat ich skôr ako neskôr... ony si na vajíčko počkajú, ak je to tesne pred ovu
18. feb 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garp776-volla jsem dr, dali mi jinýho, můj k telefonu nemohl, prej je to normální, že se poruší trochu sliznice tím katetrem, co mi tam zavedli, na druhou stranu, že krvácení snižuje naději na uchycení, jsem z toho smutná
kaci a co pichas?
murasek, merional
18. feb 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kaciatko, takže si úspěšně složila zkoušku z píchání injekcí a otevíráš svou privátní praxi?.. :sunglasses: Já si už zakázala testování, zítra jdu dopoledne za mudr., ať mi předepíše clostil..teoreticky jsem měla dostat MS včera/dnes, zatím nic, ale to má asi na svědomí ten crinone(progesteron).
18. feb 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pantomima..na uchycení máš ještě čas minimálně 2 dny :wink: do té doby už budeš v pohodě, neboj!(teď se oplodněné vajíčko teprv kutálí směrem k děloze..
18. feb 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaci, aha , ten neznam :slight_smile:
vygooglila jsem ty spermie - nazory ruzne, od 48hodin po 6 dni :frowning2: :grinning:
garp - mas dobre zkusenosti s crinone? to je gel, ne?
18. feb 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

murasek, po IUI ma obcas bolelo podbursko a potom v case menstrácie presne tak ako keby mala príst. Testovala som 13 DPO
18. feb 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garp, no uspesne neviem... vcera mi to nebolo ani vidiet, dnes to najdem lahko :grinning: kedy si vysadila lieky?
murasek, myslim, ze sa nad tym netreba zamyslat, ono to bud vyjde alebo nie... bohuzial
kači, a nechceš si otvoriť živnosť na pichanie? :grinning: strašne sa teším, že ti to už ide... verím, že takáto obeta pomôže :wink:
garp- snad máš pravdu, od včera to ještě pojišťujem normálím stykem, tak snad to klapne
:fearful:
18. feb 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka - a uz byly //? asi ano, ze?
kaci - ja vim, clovek to neovlivni, ale ...vsak vite samy :grinning:
co vas dnes ceka? pracujete? nebo lenosite? ja jsem dnes ten druhy pripad, lenosim doma, mam volno
18. feb 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
murasek ano uz boli a v limite :slight_smile:
18. feb 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, dakujem, asi ani nie... moje hobby to asi nebude :grinning:
18. feb 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stastna to zena :grinning: preju ti to, jen na sebe - na vas davejte pozor, hlavne na tom naledi, aspon u nas je, ale pomalu to taje, hura!
18. feb 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
murasek..s gelem crinone moc dobré zkušenosti nemám.. absolutní ztráta chuti na sex, semtam pocity na zvracení...o cuckách, které ze mě vycházejí-nic moc příjemného..
18. feb 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, crinone jsme vysadila 10DPO, tedy před 3mi dny.. jak bylo tobě po utrogestanu?
18. feb 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prisla som vas pozdravit :slight_smile:
Mam taku otazocku, viem, ze sa moc sledujem, ale vcera to uz bolo neunosne a pokracuje to dnes (som 4 dni po IUI), ja mam creva ako na koncerte...stale ich citim, stale ma akoby dulo....davam si pozor na jedlo, nejedla som ziadne strukoviny...ale creva akosi neposluchaju. Moze to sposobovat ultrogestan???
18. feb 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garp, oni vsichni vychvaluji utrogestan, ja jsem byla s nim bez problemu, ale vytikal taky, k sexu - no comment, mam pocit, ale bohuzel je to realita, ze jak me oplodnuji Mudri, tak manza nema zajem anebo se boji?
18. feb 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
murasek...já mám opačný případ, ten můj by chtěl neustále..to si zase říkám, že je to možná tím, že, mám IUI s dárcem..takže jako by to chtěl neustále přebíjet svým "materiálem" :grinning:
18. feb 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garp :grinning:
bubli, nemyslim, ze by to bylo utrogestanem, pockej par dnia zlepsi se to, ja se taky nekdy vzduju bez priciny, ale ted se holt vic sledujeme :sunglasses: nebo, bude to v oukeji
18. feb 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garp - to je tve 1.IUI?
18. feb 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, první IUI, tak to nemám s čím porovnat..a ty jsi kolikátý DPO?
18. feb 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
me teprve IUi ceka, chodim na vyzvedy :grinning:
18. feb 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to joo, kdy tě to čeká?
18. feb 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ten crinone jsi vysadila sama od sebe, nebo dosla MS? jsem nejak mimo, pardon :unamused:
18. feb 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pocitam tak brezen, dle MS - je to ted na ni, mrsce :wink:
18. feb 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo haloo..

padla tu otázka či leňošíme, či makáme.. tak ja dnes makám.. ale inak by som stála spala.. juj....
mmm vstával o 6 na hokej.. ja som tak spala, že ani neviem ako a kedy vstal :grinning:.. v noci som zasa vracala ... fuuj... moooc....

cisielko makovica ? čo ti ja viem. cítim sa divno, ale nebolí až tak...

Kaci - šikulka naša.. ale musím ti povedať obdivujem Ťa veeľmiii!!!!!!

bubli - ja mam zas opačné stavy.. :grinning: môžem spapať čo chcem a nič... :grinning:
18. feb 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten crinone jsem vysadila sama od sebe..bála jsem se, aby mi zbytečně neprodlužoval termín MS..no zítra se poradím s dr.. Březen..tak to možná budeme Iuiovat spolu..
18. feb 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky ještě se hlásím pak už pojedeme,kaciatko jsi šikulka,že jsi to zvládka chválím.díky holky za držení pěstiček jsem zvědavá co s doktorem vymyslíme,dáme hlavy dohromdy a je to :grinning:
18. feb 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok